Keresés

Részletes keresés

Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 14
S az utolsó kérdésre:

internetezni ritkán szoktunk. sajnos.

Előzmény: PityuETO (3)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 13
Sokan kérdeznek a Kőbán nyilatkozattal kapcsolatban, de azt hiszem, nekünk nem kell magyarázkodnunk, mi egész évben úgy edzettünk, hogy jók legyünk az olimpián és megtettünk mindent az eredményért.

Érzéseinkről nem szeretnék beszélni, gondolhatod...

Van barátunk, imádjuk őket.

Előzmény: PityuETO (3)
Kovács Katalin Creative Commons License 2000.10.13 0 0 12
A CKM- ben már szerepeltem, de nem tudom melyik számában. A Playboy felkérést valószínűleg nem vállalnám. Egyébként a gratulációt köszönöm, az pedig nagyon jól esik, hogy "dögösnek" tartasz.

Én speciel olyan általános iskolába jártam, ahol kötelezően választani kellett egy sportot, imádtam a vizet, s egyértelmű volt ezért a kajak.

Előzmény: derek (2)
TeKi Creative Commons License 2000.10.13 0 0 11
Helló !
Most van a péntek 12 óra ?
Előzmény: Szerkesztő (-)
Vimes Creative Commons License 2000.10.13 0 0 10
Kati, nem Te voltal ifi vilagbajnok nehany eve? Aztan egy felnott versenyen is dontos voltal. Es most ez a paros es negyes ezust. Ez tenyleg nagy tehetsegre utal (meg ha nem Te voltal is az, akire gondolok). A legkozelebbi mar arany lesz, ha igy folytatod/jatok.
En a negyesbeli ellenteteket nem firtatnam, mar annyian elmondtak a velemenyuket, szerintem legyen ez a Ti negyotok dolga.
Viszont: mi a velemenyed Birgit Fisherrol? Miert ilyen jo meg mindig? Szinte barkit ultetnek be moge/ele, mindig nyer. Nem hallottam volna, hogy azt mondja, befejezi. Akar Athenben is ott lehet? (Jenny Longo 42 evesen lett bronzermes, a VB-n meg ezust; es Marlen Ottey is 40 mult.) Szerintetek folytatja? Mindent megnyert, amit lehet, valoszinu o a valaha elt legjobb kajakos, meg ha a ferfiakat is belevesszuk.Mi motivalja meg mindig? Lehet, hogy ezt tole kene megkerdezni. :)
csl Creative Commons License 2000.10.13 0 0 9
Sziasztok lányok, gratulálok, szuperek vagytok!

Nagyon sok kérdésem lenne, csak az a baj, hogy nemcsak a sporttal kapcsolatban.

Szerintetek milyen befolyással van egy kajak négyes teljesítményére az, ha az egyik "csapattag" nincs jó viszonyban a többiekkel? Hogyan lehetne elejét venni a jövőben az ilyen "negatív jelenségeknek"?
Aztán: milyen gyakran jártok moziba, milyen filmeket szerettek, mi volt a kedvenc tantárgyatok?

Itep Creative Commons License 2000.10.12 0 0 8
Ezt azért nem értem!!!Attól,hogy unszimpin nyilatkozott,még nagy kajakos!!!
Előzmény: ki_mit_tud (7)
ki_mit_tud Creative Commons License 2000.10.12 0 0 7
Gratuláció!

DE ha lehet:
Mi az igazság Rituskárol ?!?
Úgy tudom, hogy az itthoni selejtezőn sem az első helyen volt amikor "meghúzódott".

Miért kellett beültetni 4.-nek???

Itep Creative Commons License 2000.10.12 0 0 6
Még valami fontos:Kaptok valami juttatást azért,hogy itt válaszolgattok nekünk???
Előzmény: Itep (5)
Itep Creative Commons License 2000.10.12 0 0 5
Elégedettek vagytok-e a két ezüsttel???
Mik a további terveitek???
Szoktatok-e netezni???
clisHe Creative Commons License 2000.10.12 0 0 4
volt egy kép a katarol a CKM-ben
olyan nagyon gyonyoru arany szinu ruhaban

csak egy zszelermetes clis

:o))))

Előzmény: derek (2)
PityuETO Creative Commons License 2000.10.12 0 0 3
Sziasztok lányok!

Mással nem tudom kezdeni:tiszta szívből Gratulálok!
Csak remélni tudom,hogy a két ezüstöt is nagyon tudjátok értékelni,mert NAGYSZERŰ eredmény.
Én nem tudom külön választani kérdéseim,mert mindketten nagyon kedvesek vagytok nekem.Kikerülhetetlen a kérdés:mit szóltatok a Kőbán-nyilatkozathoz? A kivülálló számára csak az szűrődött le,hogy ti erre nem reagáltatok,hanem az eredményeitekkel bizonyítottatok.De mégis mit éreztetek belül?
Ennyi a "hivatalos" rész.
Most a lényeg!(in medias rest)-mivel kimondom ami érdekel: van barátotok?
Internetezni szoktatok?
Na jó vállalom: hosi@nexus.hu
A e-mail címem.

Csak a legjobbakat: Istvan

ET2000 Creative Commons License 2000.10.12 0 0 1
Hello lanyok!

Bocs az ekezetlensegert, de eppen Koreaban vagyok, ahol nincs ekezet...

A kovetkezo erdekelne: Volt egyszer egy aranynegyes, Szegeden, 1998-ban. Volt benne egy Dekany Kinga nevu lany. Mi lett vele (o lett gyengebb, vagy mas szempontok miatt kerult ki a kepbol)?

Amugy aki ermet nyer, az nem veletlenul teszi, tehat gratula meg akkor is, ha sokan "mindent vagy semmit" alapon allnak a dolog ertekelesehez...

Tisztelettel,
E.T.

TeKi Creative Commons License 2000.10.12 0 0 0
A 0. kérdés azt hiszem a levegőben (meg a témaindítóban is benne) van.
Előzmény: Szerkesztő (-)
Szerkesztő Creative Commons License 2000.10.11 0 0 topiknyitó
Pénteken 12 órakor, két kajakos lány, Szabó Szilvia és Kovács Katalin látogat el szerkesztőségünkbe, hogy válaszoljanak a
Törzsasztal kérdéseire.

A háromszoros világbajnok Kovács Katalin a magyar kajaksport legnagyobb ígérete. A huszonnégy éves újpesti versenyző VB elsőségei mellett, kétszeres EB győztesnek is vallhatja magát.
A tiszaújvárosi Szabó Szilvia huszonhárom évével a magyar női kajak válogatott második legfiatalabb tagja. Két-két világbajnoki arany és ezüstéremmel büszkélkedhet, amelyek mellé két Eb aranyat is begyűjtött.
Az olimpián párosban, a verhetetlen Fischerék mögött másodikok lettek, míg négyesben Viski Erzsébettel és Kőbán Ritával kiegészülve szintén ezüstnek örülhettek. Örömük aligha lehet teljes, hiszen Kőbán Rita a futam utáni nyilatkozatában őket tette felelőssé az olimpiai aranyérem elvesztésért.

Várjuk kérdéseiket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!