Keresés

Részletes keresés

matav1212 Creative Commons License 2000.10.10 0 0 6
Esetleg valami mókás, mint a közkézen forgó "Vodafone-ügyfsz.marhaságai"???
De a komoly marhaságok is jöhetnek, konkrét esetek, stb.!!!
Tamás Creative Commons License 2000.10.10 0 0 5
1212 NEM ügyfélszolgálat, tulajdonképpen a MATÁV-nak nincs is ügyfélszolgálata

Hát pedig kéne, hogy legyen neki olyanja...

Előzmény: blr (4)
blr Creative Commons License 2000.10.10 0 0 4
A 1212 egy nagy 0!

Az eddigi legdurvább dolgok:
- Miután kétszer rászóltam, hogy nem a kérdésre válaszolt, lecsapta a telefont.
- Kért egy kis türelmet, majd másfél óra(!) "zenehallgatás" után bontottam a vonalat.
- A bejelentésemnek 5 nappal később semmilyen nyoma nem volt, én nem is hívtam a 1212-t!

Mindenkinek felhívom a figyelmét arra, hogy a 1212 NEM ügyfélszolgálat, tulajdonképpen a MATÁV-nak nincs is ügyfélszolgálata, hiszen személyesen semmilyen mód nincs arra, hogy illetékes foglalkozzon bármilyen üggyel.
A 1212-vel történt bármilyen beszélgetésnek az ügyfélnél nem marad nyoma, így később a beszélgetés és annak tartalma nem bizonyítható.
A vonal túlvégén ülő is ember(?), így tévedhet, elírhat, elfelejthet valamit, így egyáltalán nem bizots, hogy a felé intézett kérés/bejelentés/reklamáció rögzítése a beszélgetésnek megfelelő módon történik.
Mindent összevetve: az az egyetlen biztos dolog, ha mindent papíron ad be az ember egy MatávPont-ban, és az eredeti másolatának minden oldalát aláíratja és lepecsételteti, hogy átvették, esetleg az Ügyfélszolgálat később még az anyját is letagadja, ha már (mint ahogy megtörtént velem) a tértivevényes levél átvételét is.

(Jelen pillanatban a 1212 egy hibás adatrögzítéséből kifolyólag négy havi számlámat reklamálom, kb. 300ezer Ft-os túlszámlázás miatt, most már nem a 1212-n)

KisHercegnő Creative Commons License 2000.10.10 0 0 3
tudnak egyáltalán arra válaszolni ami engem érdekel?
mindig adnak egy 0680-as másik számot, amin egy "sokkal" hozzáértőbb ember válaszolgat. hmm, egyébként a kedvesség az stimmel. mivel egyéb gondjaim nem a 1212vel kapcs. inkább nem leszek off.
Előzmény: matav1212 (-)
cyber.greg Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2
Felírták a mobilszámomat, amin elérhetnek, de aztán nem is azon kerestek. Mert utána nem tudtak arról, hogy megadtam a mobilszámom.
banya Creative Commons License 2000.10.09 0 0 1
Azon ecceri alkalommal, amikor dolgom támadt velük a minap (számlareklamáció+szolgáltatás módosítás) borzasztóan kedves volt a hölgy és főleg hatékony! Aranyos volt, előzékeny, segítőkész, el is intéztünk mindent! :)))))))

Bocs, hogy ilyen jó hírekkel destruálok.... :))))

Előzmény: matav1212 (-)
Detonátor Creative Commons License 2000.10.09 0 0 0
Érdemes ezt 0-ázni?
Előzmény: matav1212 (-)
matav1212 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 topiknyitó
Tudom, hogy már rengeteg+1 Matávos topic van, de engem konkrétan az 1212-vel kapcsolatos sztorik, bakik, ostobaságok, "jókívánságok" érdekelnének!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!