Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 105

Kp-vel csak illegalis fizet. Creditet azok hasznalnak, akik minden honapban kifizetik a credit szamlajukat, es kozben vmire gyujtenek, vagy cash back, vagy repjegy, ilyesmi. Mindig credittel fizetek ekkora osszegre, tanulj, maris 1-3-6 %-ot nyertem vele.

Egyebkent, igen, megfogtal. Hagyom a kolkomet adozas nelkul kutyat vigyazni.  :))))

Előzmény: romesz (103)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 104
ebben hol van az adocsalas?

Kulonben az, hogy tudom a dolgokat nem jelent semmit. evvel az erovel amirol az ember tud akkor maris reszese?
Előzmény: Törölt nick (102)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 103
Az en fajtam mindent keszpenzel fizet.

Creditet azok hasznalnak akiknek nincs penzuk feklampara.

Kulonben akkor is hanytal mikor a korabban emlitett szemely keszpenz jovedelmet nem vallot be es ugy csalt az adojaval? Vagy az ember sajat portajan nem vesz ilyet eszre?
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 102

Peldaul, beszerez egy masik allamban egy posta cimet es abban az allamban ahol az auto regisztralva van nem kell tobbet vizsgara vinnie, ha bejelenti, hogy a kocsi a masik allamban van. A masik allamban pedig nem kell vizsgaztatni mert ott nem is tudnak rola.

Kivulrol fujod, hogyan lehet, valszeg nem veletlenul jutott eszedbe.

Előzmény: romesz (100)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 101
En megis inkabb kerem a vizsgat, hatha tefajtadnak kimulik a creditje.
Előzmény: romesz (99)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 100
Sehol nem volt szo adocsalasrol, valoban hanyaskozben elvesztetted a fonalat.
Előzmény: Törölt nick (98)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 99

Azt irod, hogy a vizsgan nem ment at az autod mert ragasztgattad a lampat. Tehat ha a vizsgat koveto nap eltorik ujra a lampad akkor a kovetkezo vizsgaig ragasztottal jarsz, hisz csak a vizsgan fontos, hogy muszakilag megfeleljen az auto.
En viszont a torest koveto napon kicserelem az alkatreszt. Ha az autom megserul akkor aznap vagy masnap mar a lakatosnal van es rendbe tettetem. Az autom jelzi ha egy ego kiegett es egybol cserelem. A computer mutatja mikor kell olaj csere es szerviz es egybol viszem szerelohoz. Nem hagyok semmit a veletlenre. Nem azert viszem mert nem fog atmenni a vizsgan, hanem azert mert az automnak rendben kell lenni. A multkor az egyik ablak az automon elkezdett zorogni lehuzas utan. Masnap az osszes ablakon kicsereltettem az osszes gumit, nekem ne zorogjon.

Az en fajtam igy csinalja,

A te FAJTAD pedig jar torott lampaval vizsgaig
Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 98
Lehet en vesztettem el a fonalat megint, de mintha arrol lett volna szo, masik allamban igy es ugy bejelenteni kocsit, adotcsalni ugyesen, hanyok tole, ez van. Neked azert ott a lehetoseg.
Előzmény: romesz (95)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 97

A te fajtad az, aki nem akar vizsgat. Igenis azt mondod, hogy bizni kell a megitelesedben, es en nem hiszem el, hogy akkor is kereket csereltetsz, feket, amikor epp anyagi gondjaid vannak. En autom is rendben, de volt mar, hogy nem ment at muszaki vizsgan, es igy van jol. Gyerekeket tanitottam vezetni, es eltorte egyik a feklampat tolatas kozben. Megcellukszoztuk :) de nem volt jo a vizsgan, meg kellett venni az egesz uj hatsolampat, jogosan. Nem jo az, ha individualisan dontjuk el, mi van rendben, mi nincs.

Abszolut tamogatom, hogy lekopott gumiju autok ne kozlekedhessenek. Minden atengedett autonak legyen rendben fekje, es osszes lampaja. Teged miert zavar a vizsga?

Előzmény: romesz (93)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 96
Emission control is egy vicc. Vizsga elott 30-40 merfoldet megy az ember 3. sebessegben jol kiegeti vele a kipufogot es felheviti a katalizatort, ha minden alkatresz fent van az auton amit eloirnak akkor atfog menni. Azt fogja csak jelezni a vizsgaztatonak, hogy a katalizator forro.
Előzmény: denes (88)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 95
hol van kibaszva az alammal? Megkapjak a forgalmi dijat amit be kell fizetni.
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 94
Vissza fogjak hozni :)
Előzmény: denes (86)
romesz Creative Commons License 2010.07.25 0 0 93
Milyen az en fajtam?

Nem kell biznod az en megitelesemben. Az autom szinte minden honapban, de ha nem minden akkor minden masodik honapban a szerelomnel atmegy egy muszaki vizsgan.
Jelenleg jobb futomu van alatta mint mikor a gyarbol leszallitottak. Ha mond valamit Bilstein teleszkopok es Brembo fekek. Ket het mulva viszem kardantengely cserere mert idoszeru mar. Ha minden ember csak azt csinaltatna meg az autojaval amit en, akkor nem lenne soha egyetlen baleset meghibasodasok miatt. Az en autom nem cool, soha nem szerettem a coolt. Az en autom biztonsagos es barmikor atmenne a felesleges muszaki vizsgadon.
Előzmény: Törölt nick (91)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.25 0 0 92
Csinald igy akkor, ha allammal kibaszni a cel. De igenis legyen tisztesseges, konnyu ut masoknak, megbizhato autok az utakon.
Előzmény: romesz (90)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 91
En meg szeretem oket, mert te fajtadtol ved, engem. Nem bizom az iteletedben, hogy teszerinted cool az auto, amivel forgalomba mesz. Legyen csak vizsgaja.
Előzmény: romesz (89)
romesz Creative Commons License 2010.07.24 0 0 90
A kotelezo muszakival rendelkezo auto is reszese lehet es reszese is hasonlo balesetnek.

akinek megbizhatatlan az autoja az ugyis megtalalja a modjat, hogy ne vigye vizsgara.

Peldaul, beszerez egy masik allamban egy posta cimet es abban az allamban ahol az auto regisztralva van nem kell tobbet vizsgara vinnie, ha bejelenti, hogy a kocsi a masik allamban van. A masik allamban pedig nem kell vizsgaztatni mert ott nem is tudnak rola.

Tehat megint azt szivatjak a burokraciaval aki kulonben is betartja a szabalyokat.
Előzmény: Rob_ (85)
romesz Creative Commons License 2010.07.24 0 0 89
Soha nem szerettem a kotelezo dolgokat, mindig a gyengek a batortalanok celjait szolgalja.
Előzmény: Törölt nick (84)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.24 0 0 85
Lehet noveli a burokraciat, de ha a te gyerekedet csapja el mert 3x a fekutja a gumi+fek+lengescsillapito hibaja miatt akkor mast gondolnal. Van egy olyan csoport akit egyszeruen nem erdekli az auto allapota hacsak nincs rakenyszeritve. Az meg, hogy nincs ra penze szinten nem erdekel a fenti ok miatt, nem kotelezo autot vezetni meg itt sem. Nincsennek itt olyan iszonyatos terhei egy autonak, hogy ne lehessen a karbantartasra kolteni + sok mindent magadnak is megcsinalhatsz. Ha meg tenyleg szar az autoja es meg buszke is ra...
Előzmény: romesz (83)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 84

Attertunk kozben Europabol az USA-ba. Abszolut helyen van itt az evenkenti muszaki vizsga, boldogan fizetem, ha masoknak is kotelezo a tokeletes allapotban levo auto. Engem ugyanis nem hat meg a "szerintem" kituno allapot, meg az igeret, hogy ha nem ugy erzem, elviszem szerelohoz. Azaz, szeretem a kotelezo dolgokat :)

Előzmény: romesz (83)
romesz Creative Commons License 2010.07.24 0 0 83
Te hiszel a mesekben? :D

koltoi kerdes volt.

Szerintem sincs biztonsagos allapotban a verda. De valoszinu illegalisan van itt a gazdaja es abbol a keveske penzbol amit keres nem fussa autokarbantartasra.
Nem szeretem mondjuk en sem az ilyen kotelezo dolgokat, mert csak a burokraciat noveli. Az igaz viszont, hogy az en autoim mind kituno allapotban vannak. Amint ugyerzem valami nem ugy mukodik ahogy kellene, maris viszem a szerelohoz es a hibat megcsinaljuk.
Előzmény: Rob_ (82)
Rob_ Creative Commons License 2010.07.24 0 0 82

Ja, es gondolom amugy tokeletes allapotban van az auto, fek, gumik stb... Azert lenne jo ha ezt nem lehetne megcsinalni mert akkor a sok ezereves roncsot legalabb evenkent egyszer megnezne egy szerelo es legalabb a legnagyobb hibakat kiszurna (vasig kopott fekbetet, szar gumik...). Nem kivanom en az eu-s szigort ide, de ami egyik masik allamban megy, hat... es ha a szar futomuvet, feket, gumit osszeadjuk egy oregebb sofor reakcio idejevel akkor en nem szeretnek elotte veszfekezni. FL-ban olyanok vezetnek olyan autokat, hogy neha csak neztem. Azt sem tudta hol van es mi tortenik korulotte. Itt NC-ban legalabb evente koteles vagy elvinni es ha nem is szigoru nagyon az insp. azert az alap dolgokat megnezik.

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 81
PLiz, korrol en nem is irtam eddig, de jo hogy mondod. Teged zavarna, ha te korodban alkalmassagi vizsga lenne autovezetesre?
Előzmény: denes (80)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.24 0 0 79
Es mesz piasan a forgalomba ezzel az autoval, buszken, gondolom. Hihetetlen, hogy ez barhol lehetseges, hogy ezeket az idozitett bombakat nem tudja kiszurni a rendszer.
Előzmény: Törölt nick (78)
-Minarik- Creative Commons License 2010.07.11 0 0 69
Ne offoljunk, mert D kozenkcsap. :)
Előzmény: Frambo (67)
Frambo Creative Commons License 2010.07.11 0 0 67
Gyilkosságok száma 100.000 főre évente

Oroszország 14,9
USA 5,4
Magyarország 1,64
Németország 0,86
Izland 0,31

Szóval Magyarországon nem olyan rossz a helyzet (a gyilkosságok száma az 1. Orbán-kormány ideje óta folyamatosan csökkent), bár messze vagyunk még Izlandtól.
Előzmény: Korneni (50)
-Minarik- Creative Commons License 2010.07.10 0 0 65
Ez a fontos. Egyes teszeiben magas a bunozes. Mo-on mindenhol.
Előzmény: Korneni (52)
-Minarik- Creative Commons License 2010.07.10 0 0 64
Ez egyebkent itt is igy van. Ahol van az allando lakcim, abban az allamban KELL regisztraltatni a kocsit. Persze lehet jatszani, hogy fake cimmel nyomja valaki az orszag masik felen, de hosszuravon visszauthet.
Előzmény: Törölt nick (46)
subaru360sd Creative Commons License 2010.06.17 0 0 61
hello mindenkinek,
Iden nyaron fogok Magyarorszagra jonni egy Japan rendszamu autoval ami a sajat nevemen van.
Magyar allampolgarkent elek Japanban es csak egy honapot lesz itt az auto utana viszem vissza.
Kell valami biztositekot (vagy mast) fizetnem?
Koszi.
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.16 0 0 60
na látod . üdv
Előzmény: Korneni (59)
Korneni Creative Commons License 2010.06.15 0 0 59
NA!Ez mondjuk igaz,hogy rohadjanak meg!!!
Előzmény: Törölt nick (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!