Keresés

Részletes keresés

BlueBird Creative Commons License 2000.10.03 0 0 14
Igen ezt én is láttam és le is padlóztam helyből. Péntek este gyanútlanul válogattam a TV csatornák között, mikoris az egyiken azt kell látnom, hogy Jimmy, szexisen ki-kivillanó mellkassal, éneklést mímel. Borzasztó volt. Iszonyú.
Gyorsan átkapcsoltam a másik csatornára, de ott sem volt szerencsém, mert éppen Pataki Attila énekelt, ha jól vettem ki kisebbségi nótákat. Ez is sokat rontott a péntek esti hangulatomon.
Meg tudná magyarázni valaki, hogy miért csinálják ezt és hogy tényleg ez kell nekünk? Egyszerűen szentségtörésnek tartom, hogy Jimmy Queent énekel másokról nem is beszélve. Szerencsére nem láttam, hogy Queent énekel meg nem is hallottam, mert biztosan sírva fakadtam volna.
A halandzsát nem volt időm észrevenni, mert 10-20 másodpercnél tovább sosem bírtam a látványt elviselni.
Előzmény: paulinamartinez (10)
nori Creative Commons License 2000.10.03 0 0 13
Azért az is nagy élvezet volt, amikor Szikorával a Get back-et énekelte

Az egyetlen szép dolog abban, hogy összevesztünk a szomszédainkkal, az az, hogy nem kell több Zámbó Jimmyt hallgatni, ők nagy fanok, minden lemeze megvan és képesek utazni is a koncertjeire.

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.01 0 0 12
lemaradtál kedvesem, én akkor akadtam rá véletlenül, amikor a bal felső sarokban volt, leestem a székről majdnem ...
Előzmény: paulinamartinez (11)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.09.30 0 0 11
az igazság itt van!
(alulról a második sor negyedik képe)
de ami a legfigyelemreméltóbb, az a kategória: NŐK
:DDDDDDD

pau

paulinamartinez Creative Commons License 2000.09.30 0 0 10
hellóka!

ahogy jimmy a cuki kis bőrzakójából (alatta semmi) kirakja a szőrős mellét....hozzá az aranyfukszai. menten elájulok.

a halandzsát már én is észrevettem...pedig általában csak odáig jutok, hogy az előzetest látom, azt is csak azért, mert lusta vagyok átkapcsolni arra a fél percre :)))
de most komolyan. hogy veszi a bátorságot ezeknek a számoknak az előadására???? egyszerűen félelmetes.

és mégis!
a fél ország megőrül ezért a pacákért. hogy lehet ez?
könyörgöm, hacsak megnéznék a múlt heti sztori magazin címlapját úgy igazán, rögtön rájönnének az igazságra...ahogy ott a felesége lovagol a hátán, na az nem semmi :)))

szal kész ez az ember(?). ez itt a lényeg.
ha nem lenne ki kéne találni.

"a fiaim büszkék rá, ha jól néz ki az apjuk"

na pá,
lina

GroundZero Creative Commons License 2000.09.30 0 0 9
Sőt!!! Egy másik topikott épp azon rágcsálódunk, hogy általában végighalandzsázza ezeket a számokat, mert nem tudja az eredetit. Állítólag pölö ez az I want to break free nála I want you back free lett volna... ezt ugyan nem egészen hiszem el, de több halandzsáját nagyon sokan említették!
Előzmény: Dr.Jones (5)
dr_strange Creative Commons License 2000.09.30 0 0 8
most szabadul...
Előzmény: Lennon-McCartney (7)
Lennon-McCartney Creative Commons License 2000.09.30 0 0 7
És hol van ilyenkor Mark David Chapman ???
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.30 0 0 6
hát a kis kerek szemüveg hok maradt...

ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy biztos olvassa valaki már a zabhegyezőt ...

Dr.Jones Creative Commons License 2000.09.30 0 0 5
Én a múltkor kaptam hányingert, amikor véletlenül bekukkantottam erre a szuper produkcióra és ez a szuper ember éppen Queen-t adott elő. I want to break free...
Inkább a nyakát törné ki ... már valaki.
A szomorű az egészben az, hogy ez a f...sz most már meg van győződve róla, hogy ő mindent/???!!!/ el tud énekelni. Felháborító!
Dr.Jones
Előzmény: mud (-)
nana Creative Commons License 2000.09.30 0 0 4
talán szégyellnem kéne magamat,de eredetileg sem vagyok zambo rajongó..eleve zavar, hogy királynak hívatja magát,bár elvist sem szeretem,de asszem a királyi cím az övé volt,és bármennyire is népszeru (?) itthon jimmy,de azért fényévek választják el tole..
Az meg, hogy Lennont énekelt???? mit számít neki a többi szentségtörés mellett....
Engem csupán az érdekelne, valóban ennyire közkedvelt-e, és minden kis nyikkanásáért óriási
tapsvihar jár,vagy csak a média teszi naggyá...

Kedves MUD...én csak röhögtem rajta amikor meghallottam,elég nevetséges , és szánalmas próbálkozásnak tartom...

Vedd elo a régi lemezed,hallgasd meg,és felejtsd el az egészet:-)

nana

getom Creative Commons License 2000.09.30 0 0 3
0, asszem, ha még nem késtem volna el ...
mud Creative Commons License 2000.09.30 0 0 2
Bárha jobban belegondolok, még mindig jobb, mintha a "Working Class Hero"-t búgta volna...
Előzmény: mud (1)
mud Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1
Az elso "is" storno, hatha itta george...
Előzmény: mud (0)
mud Creative Commons License 2000.09.30 0 0 0
Nyugodtan lehet nullazni is, akar tobbszor is, vajon hany nullaig jutunk el...?
Előzmény: mud (-)
mud Creative Commons License 2000.09.30 0 0 topiknyitó
Régebben megfogadtam, hogy nem nyitok tobb topikot.
Tegnap este viszont frusztraltsagomban zongoraztam a taviranyiton es mit tesz isten, az Isten maga John Lennon muvet interpretalt a maga kedves, sajatos modjan, koldokig kigombolt ingben, smink, ruzs stb., asszem a Double Fantasy-ből.
Ezt en mar nem bírom idegekkel... A barom Koos mega Lajcsi legalabb a sajat nyálát csurgatja, de ez már maj'nem szentsegtores.
Ti mit gondoltok, hazank jeles ifjai?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!