Keresés

Részletes keresés

multia Creative Commons License 2000.09.24 0 0 12
Régebben én is tartózkodtam a K.Á.-től (pl. Szily Nóra, Csiszár Jenő esete), de a mostaniból a Vágó-t leszámítva sajnos fogyasztható produkciót csináltak (feltéve, hogy tényleg nem a nézőt verik át). A Vágót leszámítva mindegyik esetben egy-egy szereplő saját gyengesége jött ki. A Vágót viszont irdatlan csapdba zavarták bele, és ez erősen negatív dolog, nevezzük talán aljasságnak.
James Bond Creative Commons License 2000.09.24 0 0 11
De.... :o) És nem ismertem a forgatókönyvet. Egy azonban biztos. Felkészülnek arra az esetre is, ha az átverések nem igazán jönnének be spontán, vagy az átvertek nem vállalják a szereplést. Sokan ugyanis cikinek tartják, szégyellik hogy átverték őket.
Előzmény: ZedIzDead (10)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.24 0 0 10
Hűha....csak nem téged is átvertek? :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: James Bond (9)
James Bond Creative Commons License 2000.09.24 0 0 9
Nem minden esetben.... majd kedden mesélek :o)
Előzmény: ZedIzDead (5)
JIMMY Creative Commons License 2000.09.24 0 0 8
Én nem a műsorvezetőnek gratulálnék, hanem azoknak akik beszopják, hogy nem eljátszott az egész.
Előzmény: V.Beni (6)
Detonátor Creative Commons License 2000.09.24 0 0 7
Akkor ettől a mősortól már csak a fókusz vagy mi a bánat nagyobb kész átverés show. Bár, amit én ezekről a műsorokról tudok, azt főként innen tudom a netről, mivel már régen leszoktam a tévézésről egy két műsor kivételével. Addig, még az emberek többsége tátott szájjal nézi Lajcsi "médiasztár" és Thalia "művésznő" színvonalas műsorát, addig én semmin sem csodálkozom !!! :(
V.Beni Creative Commons License 2000.09.24 0 0 6
Helló!

Egy ismerősöm dolgozik a kész átverés showban. Tőle tudom, hogy a műsor nem hazudik, teljes átver mindenit. Aki elhiszi, hogy olyan van mint amit ott bemutatnak....
A szereplők beavatottak, játszanak. Ha megnézitek a "rejtett" kamerás felvételeket látható, hogy a minőség egy komoly, nagy géppel felvett minőséggel egyezik +, amit nem lehet egyszerüen eldugni...
Én személy szerint gratulálok a műsorvezetőknek, hogy a jelenben élő, NETező embereket be tudtak palizni...

ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.24 0 0 5
Nos, nem 100%-os a forrás, de én úgy tudom, hogy itt leginkább a nézők vannak átverve, a forgatókönyv ugyanis adott...

[ZedIzDead]

Riza Creative Commons License 2000.09.24 0 0 4
Sziasztok!
Láttam a műsort és elment a kedvem attól, hogy a kész átverést még egyszer megnézzem.
Két gátlástalan ember visszaél azzal a helyzettel, hogy egész csapat áll a hátuk mögött és lesik az ötleteiket.
Kimondottan együttéreztem Vágóval /habár mióta bubi-frizurával kínálgatja a pénzt színvonaltalan kérdésekért a röhelyes égimeszelő széken azóta nem szoktam nézni./
Vissztérve a két átverősre: gusztustalan stílusban vigyorognak más emberek vergődésein.
Színvonaltalan rágógumi műsor visszatetsző ötletekkel, útszéli beszédmódban előadva, legalábbis számomra.
Előzmény: OPi (3)
OPi Creative Commons License 2000.09.24 0 0 3
ez relativ, szerintem nem is inkabb a durva a jo szo erre, hanem a hihetetlen, az elkepzelhetetlen, hogy mindez az ember szeme elott jatszodik le... felelmetes...

...es ezt a tarsadalmat akkor minek vedje a rendorseg/ugyeszseg/birosag ?

...megerdemli ?

[ezeken meg nekem is gondolkodnom kell]

Előzmény: Stanlex (1)
OPi Creative Commons License 2000.09.24 0 0 2
na, hat a kovetkezo volt (ha rosszul emlexem majd a tobbiek kijavitanak)...
- alapszitu : pizzat rendel a maffiavezer, pizzafutar felhozza, maffiavezer felajanl 100eFt-t, a ruhaert+egy kis felvigyazasert, arra a total veresre vert emberre, akit a szekrenybol huz elo, a ruha arra kell, hogy a szemkozti hazbol figyel ra a rendorseg, es alca kell.
- tortenet 1 : pizzafutar rendort nem hiv, veresre vert faszinak vizet nem ad, pedig konyorog, durvan beszel vele, atveszi a maffiozo szerepet... kezobb megjelenik a maffiozo reszeg baratnoje, elkezd hetyegni a pizzatutarral, de ez a szal nem erdekes (szerintem), szoval ami durva, hogy a pizzafutra teljesen azonosul a szereppel, mindezt 100eFt-ert, es egy teljesen feluletes 2perces latasbeli ismeretseg utan... dobbenetes... az meg csak hab a tortan, hogy egyiknek meg csak eszebe se jutott rendort hivni, vagy komolyabban tiltakozni...
- tortenet 2 : ugyanaz mint az elobb, csak durvabban... szinte hihetetlen mire nem kepes az ember... persze ezekrol tud az ember, de mindig durvabb, ha ezt a kepernyon latja az ember...

- alapszitu 2 : Vagot mar megint beszopattak egy hulyenek tetszo tanaremberrel... szerencsetlen faszi izzadt, habogott, a 1000Ft-s kerdesel sem birt meg, csak 10pewrc szenvedes utan... kozben Vago tobbszor is le akarta allitani a dolgot, de a tanar mindig visszakonyorogte magat. 2000-es kerdesnel kikerte a telefonos segitseget, erre a Bochkor jelentkezett be, aztan ennyi volt...

OPi;

Előzmény: bodzavirag (0)
Stanlex Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1
Abszolút nem volt durva szerintem. Csak az derült ki belőle, hogy "only" 100 ezerért mire nem kapható az ember fia/lánya.
Vágó esetén pedig szerintem az lett volna az igazi átverés, ha a csóka 5 perc alatt, segítség nélkül elviszi a 25 milliót piszok nehéz kérdéseken keresztül. Vágó akkor is meghalt volna. (Bocskorék pedig 25 millióval gazdagabbak...)

Előzmény: OPi (-)
bodzavirag Creative Commons License 2000.09.24 0 0 0
2000.09.24.-én 20 óra k0rnyeken 0 percet ultem a tv. előtt. mi t0rtent??? meselj, 0Pi!!
Előzmény: OPi (-)
OPi Creative Commons License 2000.09.24 0 0 topiknyitó
HalI!

Lattatok a tegnapi (2000.09.24) musort ? Azert kicsit durva volt az a ket pizzafutar. Elegge huzos volt ahogy reagaltak, foleg a masodik, cigizos manusz. Szerintetek meddig mehet el ez a ket szuper-mega-giagmediasztar ? Vago kicsit ideges volt, nem is nyujtott kezet hosszu ideig Bocskornak, latszott hogy az osszes toke tele, hogy mar masodjara nyomjak at a fejet...

OPi;

u.i. - ha sokan vannak akik nem lattak, akkor majd tartok delutan egy gyors beszamolot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!