Keresés

Részletes keresés

Seifer Creative Commons License 2000.09.22 0 0 10
Hát nekem az UT jobban tetszett, a gépemen csak mostanában tudom úgy futtatni a Q3-at, hogy max beállítások mellett szépen menjen és végülis ez is tetszik. Bár elég kevés mod van benne és nekem kicsit nehéznek is tűnik. Míg az UT-t legnehezebb szinten is végignyomom, addig a Q3-nál már a közepes fokozatokon is igen keményen leizzadok. Kicsit túl gyorsnak tűnik a figurák mozgása. A fegyverek se tetszenek igazán. Mindezek ellenére szerintem egyik se jobb mint a másik, mindegyiknek megvannak az erősebb és gyengébb részei.
ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.22 0 0 9
Nekem marha eccerű. Az UT elsőre elindult és simán futott, a q3-mal meg hetekig szenvedtem, és akkor se. (Azóta persze kipróbáltam másutt, szóval nemcsak a levegőbe dumálok.) Nem szeretem, ha egy játékhoz új számítógépet is kell venni.
Meg valahogy sokkal realisztikusabb az egész, a sci-fi környezet ellenére.

[ZedIzDead]

Előzmény: drotmalac (7)
Sedyl Creative Commons License 2000.09.22 0 0 8
Sziasztok!
Nálam egyértelműen a q3 a nyerő! Valahogy jobban tetszik a dinamizmusa és gyorsasága(ter-
mészetesen nem a Fps-ra értem).Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem nagyon tetszett az
UT.De csak addig, amíg meg nem jelent a q3! A múltkoribban felraktam unalmamban az UT-t,
de az egész valahogy lassúnak hatott a q3 után. Mintha a fegyverek is lassabban reagálnának
(de tényleg). Apropó fegyverek!! Sok UT-s azzal érvel, hogy húdemilyen rengeteg van belőle,
másodlagos funkciók meg minden.Az biztos, de valljuk be őszintén semmi értelme sincsen.Az ilyen játékokban általában 2 max. 3 favorit van amit szívesen használunk a többi meg tökmindegy, ha nem is lenne, mert csak a helyet foglalják.Én a q3 fegyverekkel tökéletesen meg vagyok elégedve,mert a kategóriájukban "alapfegyverek"(shotgun,rakétavető stb.) és vala-
hogy nem igénylem, hogy ugyanazt 20 másik varációban lássam viszont egy játékon belül(kékbogyólövő,lilaháromszöglövő,akármilyenalakzatlövő....)
Ott van még a karakterek sokszínűsége ami szintén a q3 javára szól.Na itt már nekem lényegesebb a sokféleség.Azért én szeretem tudni, hogy éppen kit üldözök vagy akarok lelőni.
Az UT-ben valahogy ugyanolyan mindegyik karakter (jó, nem kell anyázni, úgyértem a q3-ban
szembetűnőbb a különbség).
Mindezek ellenére az UT nagyon jó, csak nekem jobban bejött a q3!

( Hú, ez egy kicsit hosszú lett)

drotmalac Creative Commons License 2000.09.22 0 0 7
amindenit titeket jol elkapott az Anriel laz.
De eddig meg senki sem alapozta meg ervekkel (pro-kontra)
szavazatat.
t o m s Creative Commons License 2000.09.22 0 0 6
Megegy voks az UT-re:)
drotmalac Creative Commons License 2000.09.22 0 0 5
Szerintem a q3 nyers brutalitása és reflexszerüsége sokkal jobban hasit mint az Unreal
hatszáz fegyvere . A botok kinézeteléről meg ne is beszéljünk.
Nem mondom gyönyörű az UT meg jó sok fegyver van hozzá de valahogy jobban bejön nekem
a q3 gótikus-techno világa.
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.09.22 0 0 4
Meg még egy :))
Hex Creative Commons License 2000.09.21 0 0 3
Es meg egy az UT-re!

Udv
Pari
#91 rules

ZedIzDead Creative Commons License 2000.09.21 0 0 2
Vót má vagy 3 ilyen topik...
UT-ra egy voks.

[ZedIzDead]

HuN_ATI Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1
Egyértelműen az Unreal Tournament a nyerő, a q3 csak egy 5lettelen mesekönyv....fegyverek abban különböznek egymástól, hogy hány csőből állnak...
majd ha lesz időm akkor bővebben is kifejtem
drotmalac Creative Commons License 2000.09.21 0 0 0
Szamomra mindenkepp a q3 a favorit siman lemossa a puhany
unreal-t.
drotmalac Creative Commons License 2000.09.21 0 0 topiknyitó
Lehet hogy mar van/volt ilyen topic de annyi baj legyen..
Ez a ket fenevad osszeresztese kedvenc temam,szeretnem tudni melyik oldalra billen a merleg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!