Keresés

Részletes keresés

Cseresznye Creative Commons License 2000.09.20 0 0 9
Nekem speciel ez jobban tetszik, mint az óriásplakát (vagy a kisebbfajta, amelyiken a két leszbi csókolózik). És a szöveg is lehetne "indexre fel!" helyett "indexelj!", vagy valami hasonló.
Előzmény: James Bond (8)
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 8
Na jól van, kezdem én. Tessék, egy kis kedvcsináló:


LyB

tosh Creative Commons License 2000.09.20 0 0 7
off on
szegényt mé' kell másodszorra :-) ish ugyanazé' bántani... nézd jobban meg napszemuveggel :-) a hozzaszolasom...
off off
Előzmény: vurugya (3)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.20 0 0 6
Hát igazad van, rossz plágium, UP biztos rossz néven is veszi. Mer' tüskésnek ugyan tüskés, de hát mégse' egy akác :-)
Előzmény: James Bond (5)
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 5
Hmmmm, érdekes elképzelés, de nem hiszem, hogy ezt kitennék az utcára mindenki elé! :o)

Lyames Bond :o)

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.20 0 0 4
Itt a kép, a szöveget találjátok ki :-)

slr

vurugya Creative Commons License 2000.09.20 0 0 3
Engem nem sújtott le...nem láttam...mi van rajta?
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 2
Ajjaj, ez tényleg gáz.... kell nekem kapkodni :o( No de már mindegy, az úgy marad. De kíváncsi vagyok, ki lesz az első plakátvirtuóz!
Előzmény: tosh (1)
tosh Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1
szóval, álá alapbeállításban tuti titkossírás
az NEM lesúlyt, hanem lesújt :-)
Előzmény: James Bond (-)
Csokis Creative Commons License 2000.09.20 0 0 0
Pain topicjaban kifejtett velemenyem alapjan javaslom, a kuty eppen egy nagy 0 alaku szart eszik temat. :-(
James Bond Creative Commons License 2000.09.20 0 0 topiknyitó
Felhívás az internetező közönségnek!

Az index városszerte, sőt országszerte hirdeti magát jelen reklámkampány során, többek között sokak által lesúlytóan véleményezett óriásplakátokkal is. Széphidi Klára esetében bizonyított már az internetező közösség: Tudunk mi is olyat, ha nem jobbat tervezni!
Nos, itt a lehetőség ismét, készítsetek plakát terveket, melyeket ugyan nem a budapesti Felvonulási téren, de legalább a Széphidi Galériában megjelentethetünk!

A plakáttervezéshez egy kis segítség:
Ahhoz, hogy az óriásplakátokkal arányos méretű képeket lehessen készíteni, a képeket 510*243 pixelre kell méretezni (kb.)
Az elkészített képeket belinkelhetitek ide, vagy elküldhetitek a webmester@tihi.hu E-mail címre, indexplakát jeligére.

Remélem az index felfigyel az így születő tervekre, és esetleg jutalmazza is a legjobbak elkészítőeit. Amennyiben nem, úgy sincs baj, a tihi.hu ugyanúgy, mint a Széphidi Klára verseny plakátverseny esetében, most is felajánl (majd) némi díjazást a legjobbaknak. De erről majd később.

Addig is, jó munkát!

Üdv, JB, aki ugye tihi is.... :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!