Keresés

Részletes keresés

Csucsuka Creative Commons License 2000.08.21 0 0 20
Lehet, hogy bennem van a hiba, de egyáltalában nem kerültem cinkos viszonyba a plakáttal.
A boltban meg nem veszem meg!
És szerintem ugyanúgy sértő a nőkre nézve is... Én NEM érzem magam olyan TÖKÉLETESNEK, mint egy mosópor tabletta...
Bár lehet, hogy nem engem célzott meg a reklámszakember...Bár ha igen, akkor jelentem nem talált!
Előzmény: velzó (8)
obaharok Creative Commons License 2000.08.21 0 0 19
Úgy tudom, a nemi megkülönböztetés ugyanúgy alkotmányellenes, mint a faji!!!
mogyesz Creative Commons License 2000.08.18 0 0 18
Szerintem "vicces" figyelem-felkeltésnek szánták.
Egyébként pedig még nő létemre is utálom ezt a reklámot. Nem szeretem ha az embereket nemenként beskatulyázzák, egy nő is lehet olyan egyszerű mint a macskakő, nagyjából annyi ésszel is. Bár nem tartozik ide, de a női-vezető jelzőt is gusztustalannak tartom.
JÓMADÁR Creative Commons License 2000.08.18 0 0 17
Nem akartam hozzászólni mert még nem láttam a reklámot, de asszem ezzel megint csak a noket nézik hülyének. És ahogy itt elnézem egy páran már be is doltek nekik. Nekem meg tök mindegy, mert én valahogy nem szoktam észrevenni ezeket az óriásplakátokat.
Ilmarinen Creative Commons License 2000.08.18 0 0 16
Nekem ugy akarodzott folytatni, hogy "bonyolult, mint egy no" :)
rice Creative Commons License 2000.08.18 0 0 15
Nem is olyan régen egy FÉRFI szájából a következo választ kaptam:
- Én ilyen egyszeru egy pasi vagyok.
Ha tudná, hogy kicsit sem egyszeru:-))))))))))))
rizsa
Lényegtelen Creative Commons License 2000.08.18 0 0 14
OFF ON (LényegtelON)

... ja persze, felháborodva azért lehetünk, mert -ezek szerint - ezt velünk meg lehet csinálni, a nökkel meg nem. Lehet, hogy a férfiak vannak elnyomva ? Persze.

OFF OFF (LényegtelOFF)

Lényegtelen Creative Commons License 2000.08.18 0 0 13
OK ;-) igazad van.
Előzmény: kockasfulunyul (12)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.08.18 0 0 12
Lényegtelen...
Előzmény: Lényegtelen (11)
Lényegtelen Creative Commons License 2000.08.18 0 0 11
ChecqueredEars, ugye Te lány vagy ? ... gondoltam.
Előzmény: kockasfulunyul (9)
Lényegtelen Creative Commons License 2000.08.18 0 0 10
Igy van, OMO tabletták.

Amúgy lesz még Boomerang Freecard-os része is a kampánynak, na az még durvább.

SZVSZ ennek a brand-nek ez a reklámkampány túl erös, hiába akarják a fiatalokat (is) megfogni - túllöttek a célon.

Sebaj, az OMO attól még jó, a tabletta se lesz rosszabb. (x) ;-)

kockasfulunyul Creative Commons License 2000.08.18 0 0 9
Úristen! Mit kell ezen vitázni? És ti férfiak miért vagytok így felháborodva? Ez csak egy reklám. Az biztos, hogy ha fordítva lenne, a nők vernék a nyálukat és ti meg lefeministáznátok őket. Pedig ez is csak arra jó, mint a Széphídi Klára, felhívja magára a figyelmet...
velzó Creative Commons License 2000.08.18 0 0 8
Ez egy reklám. Akár pasik is kitalálhatták - és akkor ők röhögtek a legnagyobbat. Hiszen mosóport akartak eladni, természetesen nőknek, és elég valószínűnek tűnik, hogy össze is jön nekik ez a dolog. (Most őszintén, a nő meglátja a plakátot, cinkos viszonyba kerül vele, és a boltban: áá mé ne venné meg.) Már ha még mindig a nők azok akik leggyakrabban mosóport vesznek - de úgy tűnik, hogy ők. Az meg egyáltalán nem érdekes most, hogy egy autóreklám valóban nem engedheti meg magának, hogy egyszerű nőről és tökéletes férfiról beszéljen - nem erről van szó. Volt, hogy lehetett, és akkor meg ez a mosóporos dolog nem mehetett volna.
Egyébként én emlékszem - omo tabletták (persze lehet, hogy nem).
Előzmény: el_mariachi (6)
obaharok Creative Commons License 2000.08.18 0 0 7
Ja kérem, a cosmopolitanos cicifogásért volt nagy haddelhadd. Pedig azt is egy régi Janet Jackson poszterről másolták le. Kíváncsi vagyok, büntetlenül eláraszthatja-e az országot az említett kiváló grafika, és lesz-e második része "vesztes, mint a férfi (férjeddel az élen), győztes, mint a nő" felirattal, két, felfelé meredő büszke cicivel és egy öreges, petyhüdt fasszal?

És vajon eljátszadoznak-e majd az alkotók a hátrányos a nemi megkülönböztetésen kívül a fajival is?

Előzmény: el_mariachi (6)
el_mariachi Creative Commons License 2000.08.18 0 0 6
Egyszerü vagyok, egyszerü vagyok...
Döbbenetes, hogy mennyire nem képesek felülemelkedni a reklámcsinálók az idióta sztereotípiákon. A nő egy hasíték két nagy lufival, a férfi meg egy f@sz, aki/ami sört iszik és böfög. Csókolom. Esetleg meccset néz. Hát igen. Megyek, és keresek is egy meccset.
Előzmény: obaharok (5)
obaharok Creative Commons License 2000.08.18 0 0 5
Pont a termék nevét nem jegyeztem, meg, de gondolom egy magára valamit is adó, öntudatos nő, azonnal rohan megvásárolni :-)))

Mit szólna a nőszövetség mondjuk egy ilyen autóreklámhoz:
Egyszerű, mint a nő, tökéletes, mint a férfi"
Már csak az egyenjogúság végett.

Előzmény: el_mariachi (4)
el_mariachi Creative Commons License 2000.08.18 0 0 4
Gratulálok innen Pécsről. Alig várom, hogy elérjen ide is, milyen jó, hogy lehet végre hímsoviniszta primitív állatokat emlegetni, ennek ellentételezéseként meg legalább kurvázni. Mindenesetre mélyen a szemébe néznék annak a kreatívnak, akinek ez ugrott ki a fejéből. Még egyszer elismerésem, nem tudok betelni vele. Ja, legalább "hagyományos", vagy neadj' Isten valamely fullextrás mosóporról van szó? :)))
Előzmény: obaharok (3)
obaharok Creative Commons License 2000.08.18 0 0 3
Egy mosóporreklám, tele van vele Pest. Alatta ez a felirat. Teljesen ledöbbentem. A sok "faszos reklám" után ez már kissé soknak tűnik.
Előzmény: el_mariachi (1)
kivi Creative Commons License 2000.08.18 0 0 2
Láttam. És?
Előzmény: obaharok (-)
el_mariachi Creative Commons License 2000.08.18 0 0 1
Akarom mondani: mi ez??
Előzmény: el_mariachi (0)
el_mariachi Creative Commons License 2000.08.18 0 0 0
0 észlelés, mi van rajta?
Előzmény: obaharok (-)
obaharok Creative Commons License 2000.08.18 0 0 topiknyitó
Láttátok az "Egyszerű, mint a férfi, tökéletes, mint a nő" feliratú óriásplakátot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!