Keresés

Részletes keresés

szani Creative Commons License 2005.03.03 0 0 126

nem én vagyok az aranyhalacska akitől hármat lehet kívánni :))

 

de tippeim vannak, hogy mi lesz

tapasztalatok alapján Miinanlaulu,  Marilaulu, és Matalii ja mustii szinte biztosan kizárt.

Kylä vuotti.. és Tuulen tunto közül valamelyik biztosan(valszeg a második), de mindkettő biztosan nem.

Maahinen neito szinte biztosan igen

Hoptsoi lehet

 

Előzmény: Perlator (122)
Boy in the dirty shirt Creative Commons License 2005.03.03 0 0 125

Tényleg, szerintem az összes zenekar-rajongói topikban már volt kedvencek listája, de itt még talán nem...?

 

(Én nem a Hoptsoi-ra gondoltam (bár az is jó), hanem a Pihi neito-ra, egészen elképesztő bőgőszólam van alatta :o)).

Előzmény: Perlator (124)
Perlator Creative Commons License 2005.03.03 0 0 124

Hoptsoi? azt én is nagyon szeretem :-)

meg még annyi minden mást...

írjunk egy listát az együttesnek, hogy az aznapi koncertmenü összeállításánál ezekből lehet válogatni :-)

Előzmény: Boy in the dirty shirt (123)
Boy in the dirty shirt Creative Commons License 2005.03.03 0 0 123
Én a Kylä vuotti uutta kuuta mellett Maahinen neito és a Tuulen tunto című dalokat kérem, meg az első gyors dalt a 6.12.-ről, most nem jut eszembe a neve :o). És küldöm mindenkinek, aki... BROÁF :)

Ja és legyen már három órás a koncert, lécci.

Most egyelőre ennyi. ;)
Előzmény: Perlator (122)
Perlator Creative Commons License 2005.03.02 0 0 122

Akkor nekem is van egy kívánságom: intézd el légyszi, hogy legyen a Miinanlaulu, a Marilaulu, a Matalii ja mustii, és a Kylä vuotti uutta kuuta, vagy legalább valamelyik ezek közül, ezek ugyanis a kedvenceim ;-) 

Tudom, hogy régiek és csak ráadásként van esélye hogy elénekeljék, de nekem úgy is nagyon megfelel...

Nyugodtan hivatkozz rám :-)

 

Előzmény: szani (121)
szani Creative Commons License 2005.03.02 0 0 121
ok. majd rád hivatkozok, hogy te szeretnéd :))
Előzmény: 1man (120)
1man Creative Commons License 2005.03.01 0 0 120
Intézd el, plíz, hogy két külön teljes koncert legyen! ...
Előzmény: szani (119)
szani Creative Commons License 2005.02.26 0 0 119

megint felkerült a Concert&Media oldalára a koncert

ami viszont érdekes, hogy mintha dupla koncert lenne a Garmarnával

(a Garmarna oldalán viszont 08.06 a koncert dátuma)

http://www.jegyelado.hu/index.php?page=rendezvenyek&rid=194

Fosveny Creative Commons License 2005.02.13 0 0 118

Rá van írva. :)

Persze, ettől lehet még egy értéktelen papírdarab es.

Előzmény: Perlator (116)
Perlator Creative Commons License 2005.02.13 0 0 117

Igen, ilyen kreatív kislány vagyok, a fanclubon rendelkezésre álló infókból kikockáztam, hogy hol is kéne megkérdezni és kitől. :-))

Nem volt semmi okoskodás, köszönöm a válaszaidat :-)

Azért ha friss infód lesz, hogy hol és mikor lehet újra jegyet kapni, légyszi szólj valamelyik topicban. Vagy mindkettőben. Köszönöm!

Előzmény: szani (113)
Perlator Creative Commons License 2005.02.13 0 0 116

Nem semmi! Ilyen jegyárak mellett nehéz lesz elrángatnom magammal egy "kívülállót", (azaz nem rajongót) de én szeretnék ott lenni. Viszont valószínű, hogy nem kell nagyon rohanni a jegyvásárlással. Azért figyelek, hol lehet majd egyáltalán kapni.

Fösvény, és ha kérdezhetek ilyen hülyeséget, rá van írva az együttes neve a jegyedre? :-))

Előzmény: Fosveny (114)
szani Creative Commons License 2005.02.13 0 0 115

ja, én úgy értettem annak idején, hogy az interneten rendelted meg

 

a hír Concert & Média oldalán volt, ez a cég szervezi egyébként a Sziget világzenei programját is

 

őszinténszólva én eléggé meglepődtem a magas jegyárakon, ami azt hiszem inkább a helyszínnek mintsem az együttesnek szól. azért remélem teltház lesz :)

 

 

Előzmény: Fosveny (114)
Fosveny Creative Commons License 2005.02.13 0 0 114

A Concert & Média jegyirodájában vettem, az Üllői út 11-13. alatt, december 27-én. (Ez az Interticket egy boltja, aze a cégé, amelynek a honlapján anno ott volt a hír.)

 

7000 forintba került (úgy rémlik, ez nem a legdrágább, csak a majdnem legdrágább jegy volt).

 

Hogy nagyterem vagy fesztiválszínház, nem tudom, erről nincs semmi a jegyen, de azt hiszem, a nagyterem. Mondta is az eladó, hogy nem a legelső sorban a legjobb az akusztika, de hát az én fülemmel diót lehet verni...

Előzmény: szani (113)
szani Creative Commons License 2005.02.13 0 0 113

látom megkérdezted közben a legilletékesebbet :)

én meg csak okoskodok a fanclubon :)

 

tényleg, Fösvény, meg is kaptad a jegyedet vagy csak regisztrálták a rendelésedet?

nem emlékszel amikor még fent volt a szervező oldalán a koncert akkor a nagyterem vagy a fesztivál színház volt a helyszín? 

Előzmény: Perlator (112)
Perlator Creative Commons License 2005.02.13 0 0 112
Szia Fosveny! Hol vetted a koncertjegyet, és mennyiért vesztegették?
Előzmény: Fosveny (110)
Elan Creative Commons License 2005.02.01 0 0 111
Már meg is vetted? Én is meg akarom hamarosan :) Igy legalább nem szervezek akkorra programot.
Márciusban megyek Tamperébe, de pechemre pont nem lesz se közel se távol koncertjük...:(
Előzmény: Fosveny (110)
Fosveny Creative Commons License 2005.02.01 0 0 110

Azert a Muveszetek Palotojanal meg nem talaltam meg...

 

...de legalabb latok mar ra eselyt, hogy megsem kell visszakovetelnem a jegyem arat, az es valami. ;)

 

Hoho, es lesznek a Kihauson is! Hm...

Előzmény: szani (109)
szani Creative Commons License 2005.01.31 0 0 109

fölkerült az együttes hivatalos oldalára is a concert

http://www.varttina.com/concerts/

 

szóval akkor most már egyre valószínűbb, hogy meg lesz tartva :)

 

viszont így biztos ,hogy pár nappal később a szigeten nem lesznek, de legalább a fesztiválok után tartanak végre itt is egy rendes saját koncertet

 

ja, meg az a Pozsonyi , máj.12. sincs olyan messze :)

 

Előzmény: Fosveny (107)
Fosveny Creative Commons License 2005.01.17 0 0 108
No persze, megneztem, harom 2005-os koncertdatum mar van fenn... (egy finn, egy angol es egy francia...)
Előzmény: Fosveny (107)
Fosveny Creative Commons License 2005.01.17 0 0 107

Hm.

 

Hogy a banda honlapjan nincs, az sokat nem jelent - amikor utoljara neztem, egy 2005-os datum se volt, pedig angliai turnerol esett mar szo.

 

Ami rosszabb, hogy nincs a Muveszetek Palotajanal, es nincs a 103-as hozzaszolasban szereplo linken se, pedig ott korabban volt. Eh... :( (Meg jo, hogy a Madredeus meg mindig szerepel, mert teljes depresszioba esnek...)

Előzmény: 1man (106)
1man Creative Commons License 2005.01.16 0 0 106
Ez most biztos? Sem a banda honlapján, sem a Művészetek Palotájánál nincs hír róla. Vagy csak nem jól kerestem?
Előzmény: Fosveny (105)
Fosveny Creative Commons License 2004.12.27 0 0 105
...es lehet is jegyet vasarolni a koncertre! :)
Előzmény: Fosveny (104)
Fosveny Creative Commons License 2004.12.24 0 0 104

Kiitos!

<vigyorog mint tejbetok>

 

27-en majd probalok is jegyet szerezni...

 

(Egyebkent lesz Madredeus is, ahhh!)

Előzmény: Elan (100)
Elan Creative Commons License 2004.12.24 0 0 103
A Pestiestben volt... de itt is van róla valamicske info: Link
Előzmény: Boy in the dirty shirt (102)
Boy in the dirty shirt Creative Commons License 2004.12.24 0 0 102
De jó! :o) Honnan van az infó egyébként? A honlapon nem találtam; de egyébként mindegy, csak legyen igazad!!!
Előzmény: Elan (101)
Elan Creative Commons License 2004.12.24 0 0 101
Elan Creative Commons License 2004.12.24 0 0 100
Sziasztok,
nemrég tudtam meg, hogy jönnek a csajok megint hozzánk, július 30án lesz a koncert a <A HREF="http://www.mupa.hu/">Művészetek Palotájában</a>.
EeToN Creative Commons License 2004.12.24 0 0 99
Aki még nem látta őket élőben koncerten, megnézheti őket felvételről egy észt koncerten itt. Bár nem túl jó a képminőség és a keverés is érdekes, de azért élvezhető szerintem. :) És a Tuulen Tunto klipje is megnézhető online itt.

Bár csak futtában néztem át, de ha jól láttam, itt a topicban még nem voltak megemlítve ezek a videók.

Hyvää joulua!

EeToN
Shizuku Creative Commons License 2004.12.06 0 0 98
Látom meg van a jó kedv...
Tudom nem segítek vele, de én a bátyámtól szereztem Värttinä-t:)
Fosveny Creative Commons License 2004.12.06 0 0 97
Ismerost a golyanal, a Värttinät a manageruknel, Värttinä-CD-ket elsosorban a world musicra szakosodottt lemezboltokban, pl. Budapesten az Indie-Go-ban. Vagy akar megrendelhetoek Helsinkibol is (pl. a Digeliustol).
Előzmény: Nabucko (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!