Keresés

Részletes keresés

Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.03 0 0 217
Sajna nem warpolni, de azért a virginbe benéztünk (mármint az üzletbe). Há' az valami k* nagy, csak hát olcsóság, az nincsen.
Most jött ki az új MoS, potom 14 fontér...
Előzmény: hinr (216)
hinr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 216
Há' mi a szösz Te is voltál warpolni Londonban?

A topic tényleg (s)pang...mintha mindenki csak nem itt lenne hanem valahol máshol, de nem itt az biza....

XXX

Láttátok már? van ninja topic is......kb. ekkora forgalom sincsenám....


Előzmény: Dennis Moore (215)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.03 0 0 215
Béláim! Egy hétig nem vagyok, rögtön pang a topic? :o))))
London nagggyon jó kis hely...
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.25 0 0 214
Hmmmmmm.....
Érdekes kis buli lehetett.....
Ilyet kihagynom...:((((((
hinr Creative Commons License 2000.10.24 0 0 213
Ja igen....hallottatok Keláról.....az egy nauta....2 teknix van a szájában.. :-)
Előzmény: hinr (212)
hinr Creative Commons License 2000.10.24 0 0 212
Natehát :

= VADIM - a nagymester megmutatta mi kis hazánknak .....azt is... =
= Mr.thing - húúú.....skreccs perverz...Hát ő a világ No.3.-ja...ezt ő írta a lemezemre amit a bulin vettem(new Vadim), és mellesleg egy közös tekerés közben mindenki aláírt (vadim,thing,kela,blurum13)....... =
....
....hoppá, hinr-nak ismét van egy ÜBER lemeze....

= Minimalheadz : Nagyon nem tudták ők sem , hogy mit keresnek 1 vadim után =

Most így utólag...nem szabad kihagyni egy ilyen bulit......

desperadosbaszoktatokjárni ?

h.

Előzmény: Dennis Moore (211)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.24 0 0 211
Voltál Vadimon? Milyen volt? Nekem sajna nem jött össze...
Előzmény: hinr (210)
hinr Creative Commons License 2000.10.17 0 0 210
r.h.
plastikman.....
...tod' minimal...
...plastikcity....


Előzmény: Dennis Moore (208)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.17 0 0 209
Csókoltatok!

Én sajna nem megyek sehova...se pénzem, se időm, se agyam!:)
Teljesen megcsömörlöttem ettől a hernyó flashtől!
Már az 5.0 verziót is leszedtem, de minek?!
Megy az angol, de nem annyira, hogy megtanuljam perc alatt a helpből kezelni a programot.
Ami kérdésem meg lenne, arra nem térnek ki a helpben!
De hinr-nek köszi a címet, megnézem!
Ne haragudjatok játszópajtások, de mostanában csak ezen jár az eszem!

MACROMEDIA FLASHHHHHH! ÚGYIS MEGTANULOOOOOM!!!!!

Csirkekolbász!

Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.16 0 0 208
Plastikman?!...
Előzmény: hinr (207)
hinr Creative Commons License 2000.10.16 0 0 207
Oksa...
De majd szólj időben amikor már 1000 mer' nemtom, hogy alakulnak a dolgaim.....más.








.....plastikman?

Előzmény: Dennis Moore (206)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.16 0 0 206
Frankie: Ja, ja a Flash - et én is először próbálgatással akartam megismerni, aztán szégyenszemre a helpjéhez kellett folyamodnom. Az viszont ölég terjedelmes, ott mindent megtalálsz.

Hinr: Vadim egyelőre úgy áll, hogy megyünk, de messze nem 1000 %. De inkább "más" - ra üljünk össze, sört nem szeretni. Bezzeg narancslé!... :o)

Előzmény: hinr (205)
hinr Creative Commons License 2000.10.16 0 0 205
www.swf.hu
na ezt szerintem átkéne bújnod legelöször ha flesselni akarsz...asszem van fórom is, ott segíthetnek....

Jöttök szombaton Vadimra ?
Alkalom lenne összeülni egy pofa sörre, vagy "más"-ra :-)
???????
?

Előzmény: Frankie Stimpy (204)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.14 0 0 204
Drága Kollégák!
Köszönöm az építő jellegű kritikát, és persze a dícséretet is!!! Jól esett, na! Igaz, kicsit semmilyen az információ az egyes műsorokat illetően. Ez az egyik legjobb észrevétel, díjazom, teszünk az érdekében! Azt viszont már most meg tudom mondani, hogy tuti nem lesz archívum, legeslegeslegfeljebb a legjobb műsorok összeollózva, mert egy-egy adás hanganyaga egy teljes CD-nyi helyet foglal el, így elég komoly lenne fel FTP-zni a tárhelyünkre, pláne a kiváncsi hallgatóknak (mint TI vagytok:)) leszedni onnan! Ezt értsétek meg, ezzel egyelőre nem tunk mit kezdeni, nincs rá időnk se, max. ha úgy alakul, akkor Real-ben megoldjuk, de ez nagyon a jövő muzsikája... DE leginkább HINR kolléga utóbbi hozzászólását értékelem, a Flash miatt! Pont most szereztem meg a 4.0 verziót, és neki is ültem tanulgatni, de ez KIBASZOTT NEHÉZ!!!
Nem tudtok segíteni ebben esetleg? Nem ismertek valakit, akitől kérdezhetnék fogásokat, trükköket? Má megint nem aludtam két napja, csak hogy tanulmányozzam ezt a kibaszott jó programot, de nem sokáig jutottam. Pedig ez most kurvára felizgatott, meg akarom tanulni profin kezelni minél előbb! Aztán, ha majd megy, akkor úgy megpakolom a szájtot flash-el, hogy befonjátok a hajatokat!!!!:)

Mindenért köszi, igyekszem nagyot alkotni, ez elsősorban portfoliot is jelent nekem. Épp most fogalmazódott meg bennem egy RESPECT LIST igénye, amibe jól bele is veszlek benneteket, mint szellemi táplálóim, fényezőim! Ehhhhhe.....:)

UI.: Pont utánatok léptem be a chatünkbe buborékok!:)))

Csókakrémlevespor!

Előzmény: hinr (203)
hinr Creative Commons License 2000.10.13 0 0 203
F. a WEBdizájner !!! Ég a kezealatt az egér :-)
A külső tutti....kéne 1 flash :-)
Az mégnagyobbat lendítene az arculaton....

wow
















Előzmény: Dennis Moore (202)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.13 0 0 202
Hinr, akkor léptél ki, amikor én be. Egyedül tényleg uncsi. De egyébként tényleg jó. Meg esteleg tán ki lehetne írni, hogy kik csetelnek éppen. + gondoljatok léécci a magamfajta szerencsétlenekre, akik az adást nem tudják hallgatni. Archívum lenne a legjobb, de legalább az egyes adásokról részletesebb leírás, sz'al kik vagytok, mik vagytok, mi ez az egész.
Abszolút pozitív, hogy csak a tartalmat tudom kritizálni, a külcsín szuper.
Mivel csináltad?
Előzmény: hinr (201)
hinr Creative Commons License 2000.10.13 0 0 201
Igen persze........elnéztünk....

0001. Nagy kár, hogy nincs még fent az adás letölthető formában......vagy v.mi archiv dolog.
0002. Van cset...Hülye ez jóóóó !!!!...csak uncsi 1 edül :-(
0003. stáb ??? ennyien vagytok ???
0004. muesor ??? nem tom mit kell tenni, hogy információt kapjak a muesorokról.....
0005. amúgy szép és jó :-))))

Előzmény: Frankie Stimpy (200)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.13 0 0 200
Halihó warpókok!

Na, én is aszondom, hogy BA***A MEG AZ ÖSSZES NAGYKER! A Trance/Wave-ben is, meg az INDIeGO-ban is csak azt hajtogatják, hogy gáz van a nagykerrel, mert valami tartozások felgyűltek, bla-bla-bla, a lényeg, hogy ebből kifolyólag lehet, hogy több hónapig(!) le lehet mondani az "új" WARP stuffokról...Mondhatom, szép kis dolog. Pedig má nyáron megjelent az újnak számító PLAID, meg a 2 LONE SWORDSMEN album. És most jön még ebben a hónapban az új BOARDS OF CANADA, novemberben meg az új AUTECHRE Peel Session!!!
Hát mi lesz így velem? Tényleg ideges vagyok, ne velünk basszanak már ki!

Amúgy elnéztetek már a rádió oldalára?
Kicsit kritizáljátok már nekem!
Kiváncsi vagyok a WARPÓKOK véleményére!
Arra adok! Ehhhhhhhhhe :)))

Na csókaleves.

Előzmény: hinr (197)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.12 0 0 199
Én is csak a magasztaló kritikákat olvastam eddig az új XEN - ről, sz'al tényleg B*****A MEG...
Előzmény: hinr (197)
hinr Creative Commons License 2000.10.11 0 0 198

Srácok megjelent a Nightmares on Wax Dj. kicks , tracklistát itt találjátok !!!!!


hinr Creative Commons License 2000.10.11 0 0 197
BA***A MEG AZ ÖSSZES NAGYKER !!!!

Tegnapra igérte a bécsi Blackmarket a XEN válogatást amit már mióta várunk......odamegy az ember és a pofájába mondják, hogy sorry, de lehet, hogy csak 3 hét múlva érkezik.

:-((((

Teljes lelki összeomlás........XXX

hinr Creative Commons License 2000.10.10 0 0 196
hja......megvetted?
Előzmény: Frankie Stimpy (195)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.09 0 0 195
Hja, vettem!
Köszi.
Előzmény: hinr (194)
hinr Creative Commons License 2000.10.09 0 0 194
<<<<<<<>>>>>>>>>>>

DEEP MUSIC DEPO
Bp.IX.Tompa u. 1.
tel: 215-3475
deepmusicdepo@mail.com

nyitva: hétköznap: 11-20
szombaton: 12-16

oksa?

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.07 0 0 193
Fos szar itt mindenki, örüljenek, hogy egy munkanélküliből élhetnek, aki hiába nincs munkája, akkor is teremt lemezre valót...
Mindegy. Deep? Nem ismerem őket. Ez most zavar. Kik ők? Milyen bolt az?

Dennis: a könyvet nem olvastam, csak hallottam róla. Igazuk van, az alvatlanság tényleg meleg cucc, de tovább már nem csinálom, mert már negatív dolgok sülnek ki belőle. Pedig még mindig nem vagyok elég fáradt ahoz, hogy aludni tudjak. Éjszakára teljesen felfrissülök. Még az az öt sör sem akar bealtatni...

hinr Creative Commons License 2000.10.06 0 0 192
Na idefigyu.....a WAVE már több mint egy hónapja nem kep árut és ahogy hallom nem is fog...mi már nem is beszélünk velük :-)

Nézted már a Deep-et ? Ők korrektek...

Előzmény: Frankie Stimpy (190)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.06 0 0 191
Na és mi van a WARP - os anyagokkal?
Frankie, amúgy olvastad az "Ingyen betépni - drogok nélkül ugyanazt" c. könyvet? A nemalvás mint a tudatállapot megváltoz(tat)ása szerepelt benne.
A Radioheadet meg tiszteletbeli WARP - taggá fogadhatnánk, a kid A tiszta AFX - hangzás...
Előzmény: Frankie Stimpy (190)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.06 0 0 190
Én meg már biztosan a Trance és az INDIeGO-ék idegeire másztam, mert két naponta felhívom őket, hogy mi van már az új WARP anyagokkal. Erre már készen is lesz az idegrendszerük aznapra, ugyanis sejthetik, hogy én hívogatom őket kissé sűrün. :)
Nem baj, bekaphatják! Mé nem hozzák időben? Mit kell hülyeségeket igérgetni, ha tisztában vannak vele, hogy úgy sem tudják tartani a beigért időpontot. Ezzel a hozzáállással elkergetnék a sok-sok jól tejelő törzsvevőt. Én szerencsére nem ilyen vagyok, engem nem ráznak le. Legfeljebb majd viszem nekik a kompótot, meg a friss újságot a viccosztályra, annyira ki fognak készülni. Ha lenne kis eszük, felülnének egy londoni járatra, és hoznának vagy ötezer friss cédét a legjobbik fajtákból. Itt rinyálnak nekem, hogy nincs pénzük, meg csődbe mennek, meg minden, mikor százasokat izzad ki az összes pórusuk.

Na, lényeg, hogy ez egyáltalán nem kesergő esszé volt, félre ne értsétek. Éppen azé írtam, mert most kurva jó kedvem van. Nem aludtam két napja, azaz most fordulok át a harmadikba, és hihetetlen mennyiségű boldogsághormon szabadult fel bennem amiatt, hogy mivel egy napom most 72 órából áll, ezért mindenre jut időm. Eddig folyamatosan átrohantam a napjaimat, elbasztam az időbeosztásaimat, és most meg király minden. Csak kérdés, meddig bírom. Sebaj, max. elájulok a villamoson, vagy a metrón és kipihenem magam. Jééézus, má megin mennyit írtam. Na, ez is csak a mostani hyperaktívitásom eredménye lehet...

Nem húzom tovább szót: páka!

Előzmény: hinr (189)
hinr Creative Commons License 2000.10.04 0 0 189
Vidámság??????
Nincs mag az új XEN...."talán majd kedden" hangzott a beszerző válasza..........áááááá
Előzmény: Dennis Moore (188)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.04 0 0 188
Ez az! Vidámság! Új Radiohead!
Előzmény: Frankie Stimpy (187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!