Keresés

Részletes keresés

bamargera Creative Commons License 2003.05.22 0 0 817
Maj' lessz!
Előzmény: sheeper (816)
sheeper Creative Commons License 2003.05.22 0 0 816
bam: több nincs?:)

CKY, jackass ésatöbbi rulz:)

bamargera Creative Commons License 2003.05.20 0 0 815
Meg még egy kicsi!
bamargera Creative Commons License 2003.05.20 0 0 814
Nah jó akkor ennyit!
Előzmény: bamargera (813)
bamargera Creative Commons License 2003.05.20 0 0 813
Ennyit azoknak akik nemhiszikel hogy Bam Margera jóba van Ville Valoval!
bamargera Creative Commons License 2003.05.20 0 0 812
Sőtt még városi sem vok!:D De megtom szerezni eztaz albumot mert az egyik haverom a boltjába a headbangerből hozza a cuccokat uhhogy megtom szerezni! És tom hogy az az első szám az albumon de azt hittem hogy te csak egy trackra gondolsz nemegy egész albumra!:D
Előzmény: stevebi (811)
stevebi Creative Commons License 2003.05.20 0 0 811
Nem; én is vidéki vagyok:)
Greatest Lovesongs Vol.666 a címe az albumnak. Amit te írsz, az az első dal címe e lemezen.

Érdekelne az említett lemezboltok tel.számai?...ha esetleg a városodban nem jutsz hozzá.

Előzmény: bamargera (810)
bamargera Creative Commons License 2003.05.19 0 0 810
Weeh! :D
Yovan te Bp.-i vagy de én vidéki vok uhhogy inkább ird le a szám cimét pontosann! De ez nem a Your Sweet 666 lenne?
Előzmény: stevebi (809)
stevebi Creative Commons License 2003.05.19 0 0 809
pölö
Hammer Zenebarlang - Villányi úton van, a Móricz Zs. körtértől 2-300 m-re.

Headbanger bolt - az Europark mellett. (www.headbanger.hu)

...és ha már az Europark környékén jársz, be is mehetsz, mert a Media Marktban is szoktam látni és itt olcsóbbak a CD-k.(e bolt megtalálható a West-End-ben is)

....'s ha már Nyugati: a Jókai úti MCD-ben is elő szokott fordulni; az áraktól pedig én szoktam lefordulni:))
(kivéve egy-két régebbi ritkaság, mely le van árazva böcsülettel:)))

Előzmény: bamargera (808)
bamargera Creative Commons License 2003.05.16 0 0 808
Okka csak holjutok hozzája? Tucc vmi helyet?
Előzmény: stevebi (807)
stevebi Creative Commons License 2003.05.12 0 0 807
Nem a szövegre gondoltam (a 3.dal utolsó sorában), hanem a hangtechnikájára, ahogy énekel. Sokkal energikusabb, különlegesebb; eddig egy dalban sem alkalmazta ezt a 'szélesterpeszrákenróll' orgánumot az eddigi lemezeken. Van egy olyan pesszimista tippem, hogy ez nem fog menni koncerten:((
(Annyit még hozzá tennék, hogy pölö a tavalyi és a tavalyelőtti Sziget bulin sem voltam megelégedve Valo hangjával)

A GLS666-ot pedig csak ajánlani tudom. Ha bejönnek a súlyosabb riffek, szerezd be azonnal!!:))

Előzmény: bamargera (806)
bamargera Creative Commons License 2003.05.10 0 0 806
Hell Steve! A 3. szám a Beyond Redemption vagy mellik De sztemis Qurvayo a Love Metal le a kalappal Valoék előtt csak én nemtok igy hasonlitgatni mert a Greatest Lovesongs + a Deep Shadows And Brilliant Highligts még nejincs meg uhhogy nemtok mást mondani minthogy ez a 2 album mármint a Love Metal + a Razorblade Romance marhára bejön! De mi az az utolsó sor amit nem lehetett Valotól még soha hallani?
Előzmény: stevebi (804)
Zsoofi Creative Commons License 2003.05.08 0 0 805
Igen, ez a melltartódobálós sikítozós tömeg engem is meglepett kicsit, nem emlékeztem ilyesmire az előző koncertről...Nem is nagyon bírtam sokáig ott a 3-4. sor környékén...iszonyat nyomulás, ordibálás volt..aggresszívek voltak nagyon. Úgyhogy hátrébb kellett menni, onnan már jobban tudtam élvezni a műsort, és még többet is láttam :)
Előzmény: stevebi (804)
stevebi Creative Commons License 2003.04.29 0 0 804
Szerintem az első koncertjük volt a legjobb, az zseniális volt!! Baszott nagy hangulat, 2 órát nyomtak. Előtte az ultrasznob, löttyedt Kispál arra jó volt, hogy frankón besörözzünk; majd irány a színpad eleje....
A második koncertjük borzalmasan szar volt...az áramszünetes, amiről TE is írtál. (szintén a Kispál volt az 'előbanda')
A 3. koncertjük, azaz a 2002-es a kettő között volt, ami a hangulatát és a színvonalát illeti. Ami sajnálatos...ekkor már tetőzött a hisztérikus, melltartódobálós kislányáradat, melynek hatására nem is volt kedvem előre nyomulni; középen a korlátnak dőlve hallgattam az átlagos, egyenletes bulijukat.
Szerintem a heartagram-on a tavalyi turné van még kint.....

Az új lemez viszont qrvajó lett! Sikerült visszakanyarodniuk a korai hangzáshoz, talán a fent említett kislányos rajongást unták meg kissé, hogy az IGAZI ROCK KÖZÖNSÉG ne skatulyázza be őket végleg vmilyen lánycsapatok sorába.
Keménység, stílus, dallamvilág tekintetében is valahogy az első két lemez közé tudnám sorolni a Love Metalt.
Brutális nyitónóta, mely az első klipp (és nem a 2.), de valszeg nem fogunk vele sűrűn találkozni. Annál inkább a sziruposabb, a 3. lemezhez(erre az egy dalra húzható rá) hasonlító Funeral Of Hearts-al.
A 3. dal az egyik kedvencem, melynek az utolsó sorában olyat énekel Ville, melyet még 1 lemezen sem hallotunk tőle.
Aztán ott van a legdallamosabb, a The Sacrament! Az ilyen dalok miatt kedvelem a zenéjüket; manapság ritka, hogy vki ilyen melódikus rocknótát tudjon írni; a fantasztikus '80as éveket idézi...
Kiemelném még a lemezt záró The Path c. nótát, mely nem a megszokott ballada; sokkal több annál. Hosszabb is, mint a többi lemezük lassú száma és a hangszerelés is jóval változatosabb lett, kevésbé kiszámítható....
1szóval nagyon jó az album!

A melltartódobálásra pedig nem kell figyelni (legfeljebb a dobójára:)), a zenére kell koncentrálni. Érdemes, mert féltem tőle, hogy a populárisabb 3. albummal beleállnak a földbe, de ezzel a lemezzel alaposan rámcáfoltak.

Én személy szerint sokkal jobban megnézném őket egy önálló koncerten, mint a hypergagyi hangzású Szigeten.

Előzmény: Zsoofi (800)
Zsoofi Creative Commons License 2003.04.24 0 0 803
Sajnos még nem tudok ez ügyben nyilatkozni :(( még nem hallottam az albumot, csak a klippet láttam, az viszont naggyon tetszett :) állítólag van már, vagy készül a második klip: Burried Alive by Love.
Kíváncsi vagyok rá :))
Előzmény: sheeper (802)
sheeper Creative Commons License 2003.04.19 0 0 802
Más dolog: Szerintetek milyen az uj HIM album, a love metal? Nekem Nagyon bejön:)
bamargera Creative Commons License 2003.04.17 0 0 801
A jobb légkör alatt az értendő hogy volt melltartó+bugyi hajigálás? :D
Előzmény: Zsoofi (800)
Zsoofi Creative Commons License 2003.04.10 0 0 800
Én is nagyon reménykedem, hogy jönnek :))) Én már láttam őket kétszer Szigeten, szerintem nagyon jók élőben!! Csak az első alkalommal volt egy kis balhé, mert előtte Kispál alatt kiment az áram, és így késtek vagy egy órát, vagy még többet, és nem voltak vmi kommunikatívak a színpadon...lezavarták a koncertet és elmentek...szinte köszönés nélkül... De tavaly azért sokkal jobb volt a légkör:) Mondták hogy akarnak jönni idén is :) remélem így is lesz!!!
Előzmény: sheeper (799)
sheeper Creative Commons License 2003.04.09 0 0 799
Én azt olvastam hogy jönnek idén.. a www.heartagram.com - on remélhetöleg megbizhato forrás és nem a tavalyi turnéállomások vannak kint... Én is reménykedek hogy jönnek idén, mert nemrég szerettem meg a bandát (Bam Margerán keresztül... :/) és kiváncsi vagok milyenek élőben.
Zsoofi Creative Commons License 2003.04.09 0 0 798
Hallottatok arról vmit, hogy idén lesznek-e Szigeten?
Mert én már hallottam (2 helyről is...), hogy nem hívják meg őket...Nemtom mért lenne ez jó, úgy tűnt az eddigi alkalmaknál nagy sikerük volt...
bamargera Creative Commons License 2003.04.05 0 0 797
Hát először is azt nem lehet megmondani egy rockernek hogy rapet halgasson és ez igy igaz forditva is és minden stilusra kiterjedően és a sport terénn is ugyhogy mivan azzal hogy ha pl egy sporthorgász discot vagy punkot hallgat vagy pl. az hogy esne neked ha én öszzeférhetelennek tartanám azt a két dolgot amit hallgatsz és amit csinálsz! BAM & HIM forever!
Előzmény: fire_of_rose (792)
sheeper Creative Commons License 2003.04.04 0 0 796
Hello!

Egy kérdés igy egy év után a HIM szigeten való fellépéséről: TAlálkoztatok Ezzel a Bam nevű pacákkal? esetleg ott volt a szinpadon Ville Valo mellett?

bye!

Samuray Creative Commons License 2002.11.28 0 0 795
????

más esetleg?

Előzmény: Samuray (794)
Samuray Creative Commons License 2002.11.08 0 0 794
Sziasztok! Nincs meg valakinek a HIM egyik szigeti koncertje (esetleg mindegyik..) audioban v. mp3-ban jó minőségben? Értékelném,

Sam

fox121 Creative Commons License 2002.07.10 0 0 793
Szigetrte hetijegy + VIP belépő eladó! Érd: 70 /22 11 470. E-mailt ne küldj!
fire_of_rose Creative Commons License 2002.05.23 0 0 792
Ó, köszönöm, tehát hiányoztam... Vissza kell fognom magam net terén, de azét ne aggódjatok... Most meg majd Sopronba megyek 3 napra...
Nem, én nem vizsgázom, még ártatlan lelkű kisiskolás vagyok... Igazán, tegnap tartott az OFŐ felvilágosító órát... Vicces volt, minden csaj kapott egy csomagocskát... hehehehe... :)))
Az a pacák (Bam miafene) tényleg nagyon gáz.. az angol himonline-on említették először (vmi nyereményjtékban). A tetkók, kinézet, kommersz gondolkodás hagyján, de hogy gördeszkás???? Na de kérem, mi az hogy HIM fanatikus (éd death metál), és nagy gördeszkás??? Ezzel az erővel barbi babát is árulhatna a toys r us-ban.... Na mindegy.
6th circle csókok! Én eltűnök....
Darklight666 Creative Commons License 2002.05.18 0 0 791
Hali!
Nem volt papírmunka - egyszer csak fogtam magam, és kiléptem a kapun (Pécsen egyébként), de úgy, hogy vissza se néztem! - az indexemet azóta is hiányolják, de én nem adom :-)

Saint látom elérhetetlen a honlapod holnapig :-((((( Pedig már hiányoznak azok a jó smileyk ;-)

Szumitrá Creative Commons License 2002.05.17 0 0 790
Sziasztok!
De eltűnt mindenki!Gondolom szorgalmasan tanulgattok.(Csak én lógok)
Darklight:nekem is megfordult már 1 párszor a fejemben,hogy bedobom a törölközőt,de asszem túl sok papírmunkával járna:)
Saint:nagyon örülök,hogy fogynak a vizsgáid("enyhén" vírusos volt a gép,úgyhogy csak nemrég lettem ismét "onlájner")----nehéz volt?Mikor lesz a következő?Nekem még mindíg a jelentkezések miatt fáj a fejem,pedig már beindult a nagyüzem!:(
FOR:rég láttam a gyöngybetűid!Te is vizsgázóban vagy??
777 KISSES
Darklight666 Creative Commons License 2002.05.12 0 0 789
Ahogy megtárgyaltuk, nem takarítás kérdése volt :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
solarka Creative Commons License 2002.05.12 0 0 788
target=_blank>[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Darklight, bocs hogy ide írok, a fórumotokba:)), de lécci takaríts ki egy kicsit otthon!!!:)) Magyarán: azért nem tudtam átküldeni a docokat, mert nincs elég hely a postaládádban:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!