Keresés

Részletes keresés

Belepofázok én is Creative Commons License 2000.07.12 0 0 19
Jajj de kár, hogy nem lehettem ott. Olyan szívesen megnéztem volna, hogy hogyan homoKozsóznak a többiek.

Gondolom a magyar popcsászárfiak mindennap más ágyában keltek.......

ohhh mit mulasztottam.......

ds9 Creative Commons License 2000.07.12 0 0 18
Nem értelek titeket :)) Ha ő jól érezte magát akkor mi van ?? Gondolom ezért ment el és ez be is jött neki.Szerintem is a magyar popsztárok nagy része eléggé egyszerű és nagyképű lélek ( nem kevéssel dolgoztam az évek folyamán ), de ettől függetlenül elképzelhető, hogy az ilyen bulikon a jobbik arcukat mutatják.

Speciel nekem már a " Bulirepcsi " szótól is kiütésem van, mert olyan rettenetesen prolinak tartom, de ennek ellenére a bulik lehetnek jók. Én néha megveszem a BRAVO-t, mert zenei dolgokkal foglalkozom és ezért néha érdekes dolgokat találok benne ás nem árt ha " up 2 date " vagy magyar és külföldi zenekarokkal egyaránt, de azt pl. tartom, hogy a BRAVO magazin képaláírásai minden körülmények között megnyernék a "világ legostobább és legröhejesebb képaláírása " verseny fődiját.

A " Bulirepcsi " beszámolóktól pedig sugárban szokok hányni, ahogy ott futtatják a csőszar magyar zenekarokat és ezt az egész szánalmas programot.

A zenekaroknak egyébként ez nagy buli, ugyanis ingyen nyaralnak ( na meg ugye a sok magyar nő :))), akik elmennek azok tényleg találkozhatnak magyar " sztárokkal " és ezt azért el kell ismerni, hogy azért mert valaki tud ( vagy nem tud ) énekelni, attól még ebben a helyzetben lehet jó fej is. Nem mindenki azt a zenét játsza amit szeret és nem mindenki olyan mint azt az újságokban vagy a tv-ben látni róla.
Néha elég komoly meglepetések érhetik az embert.

sz.lacix Creative Commons License 2000.07.12 0 0 17
Udv!

En vagyis Mi ott voltunk.
Legalabbis Korfun Paleokastritsaban, ugyanabban az idoben, de nem a Jorgossal.
Szidtam is a Jorgost rendesen, mert miattuk az osszes utazasi iroda sokkal dragabban adta az arra a hetre szolo utat. Elotte egy hettel 20,000Ft-al volt olcsobb, utana egy hettel 10,000Ft-al. Sajnos nekunk pedig csak ez az egy het szabadidonk volt.
Sidariba pedig direkt pont ezert at se mentunk, pedig egesz jo hely.
Ennek ellenere felfedeztunk egy csomo olyan helyet Korfun amit eddig nem ismertem, es baromi jol ereztem magamat magyar zene nelkul.
Nyaralni en kikapcsolodni es pihenni megyek, nem pedig reggeltol hajnalig mediaszarokat bamulni.
Kivancsi lennek hallottatok-e sirtakit vagy egyeb gorog zenet, vagy vegig a magyarokat nyomtak.
Azert sikerult latnom par sztart(?)hazafele a repuloteren.
Remelem azert te is jol erezted magadat, mintegy 20Km-el odebb.

Azert remelem jol erezted magadat.

Előzmény: Master Szaki (-)
Dylan Creative Commons License 2000.07.12 0 0 16
1. Szegény Szaki, örül itten, hogy jól érezte magát, ti meg zúzzátok, zúzzátok, pedig nem lehet olyan rossz ám a magyar popipar legjobbjaival együtt nyomulni, hogy Kozsót ne is említsem, vele pláne. Én igenis irigylem, és tudjátok meg, hogy legközelebb én is beküldöm, az Ámokfutó CD bónját, gondolom Szaki is úgy került oda. Vagy szimpla fizetős az út.
2. Hogyhogy busszal mentetek? Akkor mitől Repcsi? Vagy valamit nagyon félreértettem.
3. A Szerelem Beatrixszal meg én is szívesen elbeszélgetnék amúgy, kövezzetek meg, ha ti nem.
Dylan Guy
alexandrosz Creative Commons License 2000.07.12 0 0 15
M.Sz.!

Amennyiben a barátnőm ilyen 5lettel állna elő, kénytelen volnék lebeszélni a dologról... Mivel Te nem tetted, gondolom azért volt benned némi hajlandóság a bulirepcsizésre. Vagy az asszony a főnök? :o))) bocs, hogy faggatózom, de a dolog lélektani háttere jobban izgat, mint az, hogy mi történt abban a csuda 1 hétben.

Többieknek!

Ne nyeljétek már le keresztbe szegény Szakit, csupán egy bulirepcsi-topic miatt...

Előzmény: Master Szaki (12)
hc Creative Commons License 2000.07.12 0 0 14
Master Szaki:
Lehet, hogy sok metaxát görditettél a hajad alá, amikor a Kozmix-ot és a TNT-t énekelni hallottad, vagy a tábortűz mellet ők lökték a kvantanamérát??
Szerintem hülyeség ez a bulirepcsi, mert ha már kimegyek külföldre, akkor én az ottani dizsiben, az ottani dj-től és az ottani sztároktól szeretem hallgatni az ottani sikereket, ha pedig mákom van, akkor kifogok egy igazi nemzetközi sztárvendéget. De ez, hogy ráadásul büszkén mutogatjuk, hogy milyen szarra bukik a magyar közönség... Broooooáááfff....

hc

Előzmény: Master Szaki (8)
mulder_ Creative Commons License 2000.07.12 0 0 13
Akkor sorry, de a topci az teljesen olyan mintha az agyad mutogatnád, hogy te ott voltál.....
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 12
Alexandrosz : Nekem egyáltalán nem jelentett semmi pluszt, hogy sztárok között mozogtam. A barátnőm 5lete volt jórészt.
2 évvel ezelött voltunk nyaralni Stavrosban. Éppen akkor jöttek a bulirepcsisek, amikor mi végeztünk a nyaralásunkal. Akkor elhatároztuk, hogy legközelebb, ha Görögországba megyünk nyaralni, akkor a Bulirepcsisekkel megyünk. Egyébként busszal mentünk és az út pocsék volt. (Hogy ne csak pozitív élményekről számoljak be) A Bravo TVt én sem nézem... De az Aczél Réka (a műsorvezető) igen rendes csajszinak találtatott a bulikon. Szerintem többet nem is megyek, mert bár jó buli volt én szeretek korán feküdni és későn kelni ha nyaralok......
Előzmény: alexandrosz (5)
Kham Creative Commons License 2000.07.12 0 0 11
:D
Előzmény: X polgártárs (9)
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 10
Talán rosszul tettem, hogy megnyitottam a topicot. :-)) NEM ÉRDEKEL.
Előzmény: mulder_ (7)
X polgártárs Creative Commons License 2000.07.12 0 0 9
Tudtam, h valami nem stimmel, nő volt a betti mögött? nem Korfu az, hanem Leszbosz, te kis naív Szaki :))
Előzmény: Master Szaki (8)
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 8
Mulder : Igazán "baráti" hangon szóltál. :-) Ha nem voltál ott, akkor honnan veszed, hogy 2-es IQjú buzikka voltam nyaralni? Nem volt sötét liba csak egy világos(fehér) kacsa.
Egyébként boldog vagyok. :-))
Igen Pléjbekből nyomták. Kivétel a Kozmix és a TNT, mert ők énekeltek a playbackon kívül is. Jó volt, mert ifdehaza nem járok diszkókba a verekedős, agresszív emberek miatt. Az tetszett még, hogy nem a buta liba Betty Love-t ismertem meg például, hanem azt a nőt aki Betty mögött van. Ott ők is ugyanolyan emberek voltak, mint mi.

DE A TOPICOT NEM ENNEK A MEGTÁRGYALÁSÁRA NYITOTTAM!! Bocs, ha félrevezető volt a bevezető. Keresem azt az embert, aki ott volt. Aki meg nem volt ott. Az menjen L a következőre. :-)))

Előzmény: mulder_ (7)
mulder_ Creative Commons License 2000.07.12 0 0 7
És M.Sz most boldog vagy?

de télleg nagyon jo lehetett az a sok kettes iq-jú buzival, meg sötét libákkal ott nyaralni....olyan jo lehetett...de kár hogy nem voltam...

Azok ha beszélgetsz, akkor is pléjbekrol nyomják? vagy beszélni azért tudnak?(ha már énekelni nem)
Úgy elmentem volna én is hogy ezekkel a hiperszuper sztárokkal nyaralhassak....

de jó lehetett neked.......
(és most komolyan:ezzel a topiccal az agyad akarod jáccani?)

Halászkirály Creative Commons License 2000.07.12 0 0 6
Gratulálok Szaki! Nagyon állatkirálybaró nyaralásod lehetett!
Ne is törődj ezekkel az irigykedő elemekkel itten a topikodban! Végülis nem tehet róla az a néhány magyar diszkópatkány playback-banda, hogy suttyók, meg köcsögök és hogy botfülük van, meg hogy szemetet csinálnak, nem zenét. És arról sem tehetnek, hogy Jorgosék meghívták őket, hogy sütögessék a seggüket a görög napon, este meg tátogjanak valami lazát az erre éhes fantáziátlan mindenevő magyar közönségnek. És ez az alacsony szellemi rezonanciájú magyar csorda ráadásul cserébe még fél másodpercig látható lesz a Bravo tévében, ahogy marhanagy nyelvcsapásokkal nyalják nagyobbra az ott primadonnáskodó hazai popipar harmadosztályú képviselőinek az önbizalmát.
Azért én irigyellek. Komolyan.
alexandrosz Creative Commons License 2000.07.12 0 0 5
Egy komoly kérdés:

Jelentett az neked valami pluszt a nyaralásban, hogy a "sztárok" között mozoghattál? Egyáltalán miért született az elhatározás, hogy a bulirepcsit választod? A Bravo TV-t sajnos már nem nézem, kinőttem abból a korból, ezért kérdezlek meg itt és most Téged...

Előzmény: Master Szaki (2)
grubi Creative Commons License 2000.07.12 0 0 4
De jó' jártá' vazze! És télleg egy medencébe fürödhettél a kozsóval meg a picasszóbrenccsel? marhára irigy vagyok.
precious Creative Commons License 2000.07.12 0 0 3
Kik voltak meg ott?
Előzmény: Master Szaki (2)
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 2
Görögország, Korfu szigete, Sidari város. :-) Pontos voltam? :-))
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 1
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, hogy volt-e ott valaki még rajtam kívül az indexről.
A Bravo TVben még 3 hétig lesz róla képes beszámoló. Ha minden igaz én is benne leszek. :-)) Találjátok ki, hogy melyik vagyok a sok közül. A nyertes egy virtuális nyalókával lehet gazdagabb. :-)) Vagy nem. :-))

pipi Creative Commons License 2000.07.12 0 0 0
h0l v0ltál?
Előzmény: Master Szaki (-)
Master Szaki Creative Commons License 2000.07.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Kíváncsi lennék, hogy volt-e ott valaki még rajtam kívül az indexről.
A Bravo TVben még 3 hétig lesz róla képes beszámoló. Ha minden igaz én is benne leszek. :-)) Találjátok ki, hogy melyik vagyok a sok közül. A nyertes egy virtuális nyalókával lehet gazdagabb. :-)) Vagy nem. :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!