Keresés

Részletes keresés

realfan Creative Commons License 2024.04.18 0 3 5513

Közben ellenőriztem. Takács a 23. percben, Konate a 25. percben ment le úgy, hogy már nem jött vissza. Doktor játszott a 28. és a 35. perc között, ezen hét perc alatt váltotta egymást Basic és Morgan. Takácsnak volt egy kihagyott közelije, Konate és Doktor egyetlen dobást sem jegyzett a második félidőben. 

Ez azt hiszem eléggé kihangsúlyozza, hogy mennyire volt ötemberes a csapat tegnap (is).

Előzmény: realfan (5511)
benceg 78 Creative Commons License 2024.04.18 0 2 5512

Igen,de mivel Duro nem volt , Schmeràt igenis használhatta volna , aki szintén kommunikál a pályán,és azt teszi,amit az edző kér!  És Duro keze gipszben,tehát több hétig nem tud játszani.

Kiss sajnos nem használható úgy tűnik. Reméljük a legjobbakat.

Előzmény: realfan (5511)
realfan Creative Commons License 2024.04.18 0 2 5511

Igen, csak ehhez annyit tennék hozzá, hogy mint már sokadszor a szezonban, ez a férfimunka még véletlenül sem 10 vagy 12, hanem jelen esetben 5 emberre vonatkozik.

A második félidő jelentős részében a Basic - Morgan - Fepu - Djogo - Tolbert ötös volt a pályán. Ők azok, akik minden hibájuk mellett folyamatosan kommunikálnak egymással a pályán és az edzőt se akarják máglyán elégetni az első negyedben.

A másik, hogy ha egy olyan csapattal találkozunk, akinek nincs érdemi védelme a Basic - Tolbert kettő-kettőre, azt megszórjuk. Egyrészt Tolbert megdobja a pontjait, másrészről jönnek az üres triplák a többiektől. És mivel ez a Szedeák is olyan, mint mi: sok pontra képes elöl-hátul, ezért támadásban gyakorlatilag könnyű dolgunk volt. Épp ezért akár Szegeden is nyerhetünk majd ellenük a második körben.

 

Most jól mutat a tabella, de sajnos ez 9 napon belül nagyon sokat változhat kedvezőtlen irányba. A szombati győzelmünk nem csak a felszínen tartana minket, hanem egyenesen kidobna minket egy hajóra, de megmondom őszintén, nem nagyon hiszek benne.

Előzmény: ementálib (5509)
kendeffy Creative Commons License 2024.04.17 -1 2 5510

Védekezni nem tudunk. Rohanni, futni, dobni és lendületből menni igen.  Ez volt ma. Nem lehet ettől a csapattól várni, hogy 70 ponton tartjuk az aktuális ellenfelet. Küzdés volt. Nagyon kellett a győzelem, és meg van. Szombaton a Kaposvár lesz győzelmi kényszerben, ha győzünk nagyjából bent maradunk. A mai győzelemhez gratulálok!

ementálib Creative Commons License 2024.04.17 -3 3 5509

most nézem woolridge meg locke ketten együtt 9/4 hármas volt(woolridge pl csak egyet dobott)

ez a negyedik negyedben miért tűnt nekem kb. 6/5 nek?:)))úgy éltem meg h ezek bazmeg mindent visszadobnak rögtön:D

 

basic redukálta a hülyeségeit mekkorát mekkorát ment, te jó Isten. 

 

függetlenül attól hogy ki mit gondol miről kiről(tatu,fepu,kristóf,morgan védekezés támadás stb.),közös nevezőnek aláhúzható hogy ez a mai ez férfi munka volt na.

 

bravó

 

kutyara der Creative Commons License 2024.04.17 0 3 5508

reggelig tudnam sorolni tovabbra is miert egy kalap szar ez a csapat a nulla vedekezesevel meg az osszes butasagaival,de ma nem ez a lenyeg!!! 

 

ma mentek mint a gep ultek a dobasok volt akarat! semmi nem lett jobb,de megis jobb lett minden mert mennyivel masabb vegre mar egy kurva meccsbol gyoztesen kikerulni!

 

orulok hogy feljottek a fiuk,a csapat meg a tabor egyutt a kormend,a szombati feszultseget feljetsek el,igy kene nyomni tovabb!!!

 

 

Red037 Creative Commons License 2024.04.17 0 1 5507

Végre!!!

Végre le lehet írni szép volt fiuk!

bio22 Creative Commons License 2024.04.17 0 2 5506

Igen, mint egy falat kenyér, mint hosszantartó sivatagi bolyongás után az oázis.

Gratulálok, elemezgetni felesleges, tényleg a győzelem a legfontosabb.

 

Közben a Paks 89:80-as vezetés után 2 perccel a vége előtt zsinórban eladott 3 labdát és a Kapos visszajött 1 pontra.

Aztán Ihring egy bravúr triplával azért feltette a pontot az i betűre.

A Kecskemét győzelmében szinte biztos voltam, na nem is azért, mert az előző fordulóban olyan meggyőző játékkal vertek bennünket 😉 

peli_w Creative Commons License 2024.04.17 -2 1 5505

Kinőttük az alsóházat, ide nekünk az Oroszlányt!

 

Komolyra fordítva: azért ez a mai nap hozott egy kis fellélegzést...Kaposvár nagy bajban.

balldontlie Creative Commons License 2024.04.17 0 3 5504

A színvonal abszolút playouthoz méltó volt, viszont gratulálok a csapatnak a győzelemhez, nagyon kellett már! Csak így tovább.

Basketballfan Creative Commons License 2024.04.17 0 2 5503

Mint egy falat kenyér…. Visszatért a remény! Gratulálok a csapatnak!

De a kapott 96 pont, azért…… 

Na mindegy, fő a győzelem!

reYKK Creative Commons License 2024.04.17 0 4 5502

Mondtam en hogy Tatu out lesz 🤣🤣

Előzmény: DRodman91 (5501)
DRodman91 Creative Commons License 2024.04.17 -3 4 5501

Tatu meccselése hihetetlen. Ennyire hülye nem lehet valaki... Doktor, Ferencz, Kiss hármas egyszerre a pályán. Teljesen megölte a lendületet...

MTE81 Creative Commons License 2024.04.16 0 12 5500

A kispad mögött ülő “fodballistafeleségek” viselkedésével van a legmagyobb probléma. És az edzővel, hogy ezt (sem) tudja kezelni, vagy kordában tartani. Kocsisnak hiába néz el vakon mindent a körmendi publikum, akkor sem lenne szabad padon tartani, ha ingyen csinálja amit csinál. Ugye nem gondolja senki, hogy minimálbérért terjeget a pálya szélén. De nem baj, mert a Legenda szereti, mert nála mindent szabad. Mi meg a Legendát szeretjük. Most hogy elúszik az egyéb karrier, extra gázsiért majd maradhat, hogy a következő, valószínűleg nem az Elöljáró által grundolt edzőre lehessen köpködni amiért megfelelő edzésmunka híján “leépíti”. Németh Ákos aki megszakadt az edzéseken, vajon miért van Zegen…?

Előzmény: Langels (5496)
bio22 Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 5499

Egyetértek.

A OSE-Kaposvár meccs végén már ugyanolyan idegbajos voltam, mint a saját meccsünkön, nehogy még a Kaposvár is behúzza 🙄

Szokatlan érzés na 😮😁

Előzmény: realfan (5498)
realfan Creative Commons License 2024.04.15 -1 2 5498

A csapat biztos tudja, hogy a körmendi közönség nem szereti a tét nélküli meccseket így tavasszal, úgyhogy kezdésként kikaptunk az egész alsóház legnyerhetőbb meccsén, hogy máris lehessen szorongani. Pedig a 23/24 büntetőzés az szinte felfoghatatlan nálunk, de valahogy mindig akkor megy ez jól, amikor a játékunk kritikán aluli. 3 db támadó lepattanó...

 

Sok idő nincs keseregni, szerdán már jön a Szedeák, ahonnan a minket januárban rendesen megszivató Bailey hiányzott szombaton (boka). Az ottani kulcsemberek az elmúlt hetekben (is) szarrá voltak hajtva, de ahhoz, hogy ebből előnyt kovácsoljunk, kellene a mi játékosainkba egy kis energia. Hétköznap lévén ráadásul gondolom nagyjából félház lesz. Bár mivel a hazai mérlegünk még sose volt ilyen rossz (eme röpke néhány év alatt...), hátha most ez jól jön, ki tudja. Azt gondolom, hogy a szerdát követő 5 meccsen kifejezetten rossz esélyekkel indulunk a mostani formákat tekintve. Kaposvár idegenben nem hiszem, hogy feküdni fog nekünk; aztán szintén szerdai meccsen jön az ASE, akik full kerettel vannak jelenleg; utána megyünk Oroszlányba, hát végülis itthon csak 40-nel kaptunk ki, mi baj lehet; majd utána az alföldi dupla.

 

Mivel magunkban a bizodalmam semmit se nőtt, továbbra is nagy figyelemmel kell nézni a többieket. Nem tetszett, hogy az OSE otthon épphogy leizzadta az Abell nélküli Kaposvárt, de a matek a lényeg, legalább nyertek. Jó lenne, ha a héten a KTE-ASE párosból minimum az egyiket vernék, miközben a somogyiak igazán kikaphatnának Pakson is.

BENyIbabu Creative Commons License 2024.04.14 0 4 5497

Én kíváncsi lennék, hogy az elmúlt 2 hétben mi volt edzésen, mire gyakoroltak, mert a meccs döntő hányadában csak erőlködést láttam.

 

Az számomra világos lett, hogy Tatu elvesztette az öltözőt, tekintélye sajnos nulla. Úgy gondolom, ha nem áll fel akkor meleg lesz a pite a végére. Morgen teljesen bele szarik az egészbe már. Ezt a bűn gyenge Kecskemétet normális csapat kémia esetén simán vernünk kellett volna. 

 

 

Szeged ellen remélem lesz már Tolbert, és nem szarik bele mint honfitársa. 

 

Mindörökké MTE!!! 

 

 

Langels Creative Commons License 2024.04.14 0 2 5496

Én nem akarok ebbe beleszólni, de hogy jut eszébe valakinek ilyen..? Nem volt előzménye? Valahogy nehéz elhinni, hogy a közönség a meccs hevében kiválaszt egy random csajt a pad közelében és elkezdi szidni.. 
Jó lenne, ha nem ilyenekkel foglalkozna a körmendi kosárlabdaközösség, hanem sikerülne kicsit összeszedni magatokat, mert elég uncsi lenne bajnokság a Körmend nélkül.. Tutira vettem, hogy meghúzzátok az elejét, de úgy tűnik ez a várakozásom nem jött be. Bár nyilván, ha Tolbert visszajön más lesz a helyzet. Nem indultok rossz pozícióból + a Kapos is gyengélkedik, de jó lenne nem a véletlenre bízni.. 

Előzmény: peli_w (5493)
peli_w Creative Commons License 2024.04.14 0 3 5495

Én örülök, hogy nálunk nevelkedtek, nyilván jobb lenne, ha Fepu vagy Németh Isti játékosok lennének, de becsüljük meg azt a keveset ami van és ne beszéljünk már így a saját játékosainkról...

Előzmény: Red037 (5481)
peli_w Creative Commons License 2024.04.14 -2 3 5494

Én továbbra sem hiszem el, hogy Körmend szurkoló vagy, bár sok energiát teszel bele, ettől még nem kell semmi változzon, csak leírtam a véleményem.

Előzmény: Red037 (5489)
peli_w Creative Commons License 2024.04.14 -6 6 5493

Szerintem azt a szurkolót, aki családtagot, barátnőt inzultál ki kell vezetni a csarnokból, második ilyen után kitiltani a ***-ba.

 

Teljesen más, hogy a meccs hevében játékost, edzőt, bírót szid vki (saját játékost akkor sem értem, de az még valahol a sport felfokozott hevében belefér), de családtagot, barátnőt megtalálni értelmezhetetlen és semmi köze a sporthoz.

 

Matyi, Kristóf: van, aki veletek van, sőt, a túlnyomó többség.

Remélem, még sok évig maradtok és néhány bolond ebbe nem rondít bele.

 

MTE

Red037 Creative Commons License 2024.04.14 0 1 5492

Köszönjük, sok szerencsét nektek is!

Előzmény: pool59 (5491)
pool59 Creative Commons License 2024.04.14 -2 8 5491

Falco szurkolóként kérlek bennetek arra,hogy ezt sárdobálást fejezzétek be. Azokba rúgtok bele akik a családba (Körmend családba . Tatu, fiatalok) tartoznak. Most kellene a legnagyobb összefogás ! A következő szezonokba is szeretnék Falco - Körmend meccsekre járni . Sokat veszítene a bajnokság nélkületek. Ilyet még soha nem írtam le, de Hajrá Körmend !

Basketballfan Creative Commons License 2024.04.14 -2 6 5490

Ez valóban csúnya dolog lenne az utcán!

De meccsen, főleg egy ilyenen, már megbocsáss, de ki a bánatot érdekli a Matyi barátnője?!

Mi ez, óvoda? 

Nem tudom az előzményeket, én ezt nem láttam, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy csajt nézzen ki magának a B közép, aztán kórusba k@rvázza! 
Ha meg egy ember volt és körmendi, akkor játszák le egymás között, ne az amúgy is indulatokkal teli

meccs után a pályán! 

Na de mindegy, ez is csak egy vélemény, részemről lezárva! Sokkal nagyobb bajok vannak itt most ennél!

Előzmény: tyhaliburton0 (5488)
Red037 Creative Commons License 2024.04.14 -5 2 5489

Kiss Matyi örüljön, hogy itt kosarazhat még nem küldte el a Körmend ahova való! 

tyhaliburton0 Creative Commons License 2024.04.14 -5 7 5488

Megpróbáljuk erről a két gyerekről lehúzni a keresztvizet, mert vissza mertek szólni a "nagy körmendi ultráknak". Úgy tesztek mintha ők kezdték volna a kurvaanyázást és nem fordítva. Nem csoda, hogy egy ország röhög rajtunk. 

 

Ankéton ugyanezek a szurkolók érdeklődtek, hogy mi van Kristóf szerződésével, hosszabbít-e, mert szükség van arra, hogy megtartsd a saját tehetségeidet. Erre konkrétan egy hét múlva lekurvázzák meccs közben a kispadon ülő barátnőjét. Érdekes..

Előzmény: Basketballfan (5487)
Basketballfan Creative Commons License 2024.04.14 -3 4 5487

És akkor az egész szurkolótábort kell “kurvaanyázni” egy játékosnak, mert az rendben van?! Értem.

Ezek nagyon fontos problémák most Körmenden…

Előzmény: tyhaliburton0 (5485)
tyhaliburton0 Creative Commons License 2024.04.13 -2 5 5486

Teszem hozzá, hogy Kristóf barátnője pont Kiss Matyi unokatestvére, úgyhogy az ő részéről is több mint jogos a felszólalás. 

 

Kíváncsi lennék, hogy azok a szurkolók akik ezeket kiabálták, hogy reagálnának akkor, ha épp az ő családtagjukat érné hasonló rágalom.

Előzmény: tyhaliburton0 (5485)
tyhaliburton0 Creative Commons License 2024.04.13 -3 8 5485

Nem kéne a játékos kispad mögött ülő barátnőjét kurvázni fentről, még jó hogy kiállt érte. Néhány szurkoló azt gondolja itt, hogy ő szarta a spanyol viaszt és megtehet bármit. Ez az a szint amit nem lépsz át, a játékos hozzátartozóját nem inzultálhatod. 

 

Jól tette, hogy kiállt a szerette mellett.

Előzmény: Red037 (5481)
Red037 Creative Commons License 2024.04.13 0 2 5484

Ja, és most nézem nem volt a Kecskemét legjobb légiósa Lukovics!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!