Keresés

Részletes keresés

NB2 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 29491

Még a tegnapi meccshez. Az eredménynek lehetett örülni de a játéknak nagyon nem. Bár az idegesített, hogy az első 10 percben beálltunk védekezni. MIVAAAN???? Vazze itt nekünk nyerni kell! Itt rögtön neki kellett volna esni a Kécskének és rögtön az elején tudatosítani, hogy nincs esély. Aztán egy picit feljöttünk, mondjuk a gólunk kis túlzással a semmiből jött. Ott azt éreztem, hogy megfogtunk őket, látszott, hogy a közönség is lelkes lett, a srácok is futottak, majd 5 perc után kézifék és elkezdtük az időt húzni. Onnantól az meg is ölte a ritmusunkat, tényleg az egész második félidővel úgy voltam, hogy jajj csak teljen már el, mert nagyon bennünk nem volt gól, aztán a Kécske meg lehet egyszer véletlenül eljut a kapuig és x. Szóval nyertünk, de... Ráadásul a többi helyen sem szórakoztak a csapatok, volt olyan időszak mikor a Gyirmót meccs sem állt jól, és azért az a Budafok-Győr országos 2-es lett volna és nem. Mindenki kapar, szóval nekünk is innen minden meccs rohadt fontos! Ha nyer a Kispest, akkor tényleg Budafok-BVSC-PMFC 3-as fok küzdeni a maradék 1 helyért, esetleg a Siófok is de akkor 2 helyért fog 4 csapat harcolni. És nekünk nincs jó sorsolásunk.

 

MÁS: TGK kinek a kije? Vagy a tulaj lányát dugja?:) A pálya közelébe nem engedném, egy értelmes megmozdulása nincs egy meccsen, állítom, ha egy 20 éves srácot lekapnék a lelátóról, az is többet tudna tenni mint ő.

acm55 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 29490

Addigra talán visszajutunk az nb1-be. :D

Előzmény: NB2 (29487)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.15 0 0 29489

Bár 100 évesen szép ajándék lenne, ha az első bajnoki címmel ajándékozna meg a csapat. :)

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.15 0 0 29488

Nem fogjuk megérni. Egyiket se. 

Előzmény: NB2 (29487)
NB2 Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 29487

2075 a mi évünk!!!

bendeguz90 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29486

Mátyus János: – Ha létezik fontos győzelem, akkor ez számunkra mindenképpen az volt. Az első közös sikerünkkel, remélem, elindulunk felfelé.

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29485

Érc=perc

NB2 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29484

Hát igen, nyertünk, de nem voltam elájulva. Mikor gólt lőttünk pörögtünk, jók voltunk, majd 5 perc után elkezdtük ölni az időt. Onnantól nem volt jó a meccs.

De muszáj jövő héten Kispesten nyerni, hogy nyugodtabbak legyünk.

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29483

Nyertünk, de ennél több jót nem tudok mondani. Az utolsó 20 Érc nagyon meleg volt, egyáltalán nem emlékszem, hogy átmentünk volna a Kécske 16-osáig. 

 

Mindegy, menni kell tovább és ahol lehet pontot, pontokat kell szerezni.

acm55 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29482

Kiszenvedtük.

bendeguz90 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29481

Győzelem!

bendeguz90 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29480

Nem egészen, kösz Gyirmót!

Előzmény: NB2 (29479)
NB2 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29479

A többi meccs nem jól alakul...

bendeguz90 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29478

Terbe

Jokki Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29477

5 éves koromtól jártam PMSC majd PMFC meccsekre.

Sokáig ismertem minden játékost, némelyikkel még fociztam is ellenfélként, az iskolai meccseken...

A maiak közül, el kell ismernem senkit se ismerek névről. De ahogy látom nem is lenne értelme.

Voltak olyan időszakok, amikor gyengén ment a csapatnak, de mindig volt annyi egyéniség, akik hátukon vitték a gárdát, és érdemes volt rájuk emlékezni, és az ő révükön a többiekre is.

 

Most egyáltalán nem érzem ezt.

 

Tavaly még megjegyeztem egy-két nevet de mostanra ezek is kikoptak.

 

Szomorú a szívem ezt látni, de bármennyire is próbálom, már nem tudok úgy kötődni a klubhoz mint régen. Megnézem most is a meccseket, amikor csak tudom, legalább felvételről. De kb ennyi.

 

Talán majd egyszer lesznek olyan játékosok a csapatban, akik ha nem is világverők, de legalább egyéniségek, elkötelezettek, igazi pécsiek. Lehet, hogy most is van ilyen, de én már nem látom ezt.

 

Remélem, hogy bentmaradnak, még ha esélyt nem is látok rá semennyit. Szeretném ha a maiak csak 20-ad olyan jól futballoznának, mint gimis korom Pécsi csapata. Álmodozom róla, de hinni már csak alig hiszek. Ez van.

Előzmény: Szongcen Galpo (29475)
acm55 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 29476

A mai meccs élet és halál kérdése! Remélem Mátyus vért itat a srácokkal, qrvára kell a 3 pont!!! Más elfogadható eredmény ma nincs!!!

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.10 -1 0 29475

Ezen a két emberen és TKG-n kívül nem is tudok senkit névről, de ebből a háromból is csak Helesfayt ismerném fel az utcán. Ez a baj, arctalan, színtelen, szagtalan csapatot sikerült építeni, vagy egy ennél szerethetőbbet leépíteni. 

 

Az fb kommentelőkön meg csak röhögni lehet. Van a teljesen elmegyenge, aki elhiszi, hogy minden meccset hozunk és bajnokok leszünk, van aki csak azt tudja mondani, hogy "NB3", többre már nem futja, akkor vannak akik folyamat a várost hibáztatják (akiknek a jelenlegi szarhoz és a klubhoz szinte semmi közük nincs), de olvastam már olyat is, hogy a csapat jelenlegi (le)szereplése szurkolók hibája (gondolom itt a tábor megmaradt tagjaira gondolt a költő).

 

Szóval, rengeteg a fogyatékos. :)

Előzmény: Hajrá_Pécs (29472)
Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.10 0 0 29474

Az van, hogy ebben az esetben nem feltétlenül a játékos a hibás. Ők ennyit tudnak, tényleg és ezt is sokszor erőn felül. Ezért volt többször meccsek után közös szurkolás, de ha megfigyelted, akkor ez egyre ritkább, sőt. 

 

A Tiszakécske elleni mérkőzés vízválasztó lesz. Nem csak a csapatnak a tabellán elfoglalt helye és a bentmaradási esélyeink miatt, hanem a "B"-ben megmaradt 40-50 ember és a klubvezetés viszonyát nézve is. 

 

Nekem nagyon sok kérdésem lenne, de megvárjuk a vasárnapot. :)

 

Azt azonban még mindig adom, ha itt nem nyerünk, akkor nagyon nagy a baj, mert nem lesz mégegyszer egy olyan forduló, mint az előző, amikor is minden riválisunk bukott, így esélyt adva nekünk a bentmaradásra. 

Előzmény: NB2 (29473)
NB2 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 29473

Tegnap én is láttam fb-n azt a kommentet. Számtalan meccsről jöttem el, mikor a B közép ott éltette a srácokat és mindig megkérdeztem a haveroktól, hogy mégis mire? Pl a Luton úgy fog szerintem kiesni a PL-ből mint a huzat, de egyszer nem érzik azt a szurkolók, hogy a csapat nem tett meg mindent. Egyszerűen jobb az ellenfél, de a belüket kihajtották. Én tényleg csodálkozom, hogy a B-ben ennyire türelmesek a srácok :)

Előzmény: Hajrá_Pécs (29472)
Hajrá_Pécs Creative Commons License 2024.04.10 0 2 29472

Én továbbra is mondom, nekem nem az a bajom, hogy az ellenfeleink olyan erősek lennének, hogy ne lehetne a lentebb írt 3 meccsen 9 pontot gyűjteni. Ez a mai NB2 egy bohócliga szintjén van. Az a bajom, hogy MI vagyunk gyengék még ehhez a szinthez is. Az a 15 rúgott gól nem a véletlen műve, és csak az elmúlt két meccsen sikerült egyáltalán 0,5(!!!) fölé tornázni a gólátlagunkat. Alig FÉL gólt tudunk lőni meccsenként, miközben a bajnokság negyede sincs már csak vissza. Abból ráadásul mennyi volt tényleges akciógól, 2-3? Pontrúgás, random átlövés a semmiből, öngól... Ez rövid távon még lehet pechszéria, de a bajnokság háromnegyede nem pechszéria, az egy szomorú tény, ami sokat elmond a képességeinkről, és ha eddig nem jött ki a fordulat a csapatból, rohadtul nem látom, most mitől jönne.

Most már kicsit kezdek háklis lenni az igazi szurkolók most is kitartanak dumákra fb-n, mert azt sem látom, hogy kihez kéne pécsi szurkolóként lojálisnak lenni ehhez a brigádból. Helesfayn és az első 2-3 évének teljesítményét meg sem közelítő Rácz Lacin ki van még a csapatból, akihez picit is kötődne a néző, hogy igen, ő a PMFC-t képviseli a pályán? A keret is össze van kukázva, a stáb is össze van kukázva, még a klubvezetés is össze van kukázva, és köze nincs hozzánk. Szerintem jól jelzi az általános kiábrándultság és kilátástalanság szintjét, hogy a szokásos hőbörgésen kívül még csak érdemi felháborodás sincs a lelátón. Pedig ha valaki, hát én mindig is utáltam a szurkolói indulatokat, más a mentalitásom, de abszolút úgy érzem, hogy rátelepedett a közönségre is ugyanaz az apátia, ami körülvesz itt mindent.

VanekB.E. Creative Commons License 2024.04.10 0 0 29471

Azért jó lenne nem kiesni, NB3-ból feljutni NB2-be baromi nehéz feljutni "NB III. osztályú férfi felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság 4 csoport 1. helyezett csapatai ( 4 csapat ) között megrendezett osztályozó mérkőzések győztes csapatai ( 2 csapat )"

NB2 Creative Commons License 2024.04.09 0 0 29470

Egyébként vasárnap kb egy ilyen meccsen játszott a MU és a Pool, utóbbi egy agyonnyert meccsen vesztett pontokat, aztán ott nem ekézte senki a MU-t :)

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.09 0 0 29469

Vasárnap elválik a szar a víztől. A Tiszakécske ellen csak a győzelem elfogadható.

Szongcen Galpo Creative Commons License 2024.04.09 0 0 29468

Én csak az első félidőt néztem. Annyi elég is volt. Örülhetünk, hogy a szünetig nem kaptunk ötöt.

NB2 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29467

Ezt a meccset szerintem kapásból feladtuk, mert a hétvége fontosabb

nemnincsnemadok Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29466

TGK és Takács ez a meccs után remélem nem hogy a kezdőbe, a padra se lesz többe hívva. Nem a tehetségük hanem a hozzáállásuk miatt ( szégyen és gyalázat ).

2 fix csere, ha nem akkor meg is érdemli Mátyus.

 

 

acm55 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29465

Takácsnés Krausz megye 2 szint.

acm55 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29464

Remek kezdés...

acm55 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29463

Egyetértek. Én még a mai meccsre sem mondanám, hogy megoldhatatlan feladat lenne a pontszerzés, a pontrúgásokban talán ma is bízhatunk.

Hajrá Pécs!

Előzmény: NB2 (29462)
NB2 Creative Commons License 2024.04.08 0 1 29462

Hiába mondjátok amúgy, én tényleg nem érzem, hogy akkora különbség lenne a csapatok között. Azért ha nézek egy BL-t, látom, hogy egy Mancity, Real de még ez a pocsék Bayern is jobban kilóg felfelé, egy Porto, PSV,, belga meg tököm tudja milyen csapatokkal szemben, itt talán a nyíregyiek akik jobbak, de azért a Kispest-Budafok-Tiszakécske ellen akár még 9 pont is összejöhet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!