Keresés

Részletes keresés

ligula Creative Commons License 2 napja 0 0 219988

Nálam egyik sem éri el azt a szintet, hogy Újpest-kapus lehessen. Tudomásul vettem ezt a helyzetet, mindegy melyik véd, egyik gyengébb mint a másik.

 

Valahogy össze kell kaparni annyi pontot, hogy ne az utolsó fordulóban dőljön el a sorsunk, mert a 9. kerületben nincs esélyünk... 

Előzmény: klaus schwab (219974)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 1 219987

elfogadom, igazad van

Előzmény: Nembélavagyok (219985)
Lila Pista Creative Commons License 2 napja -1 0 219984

Hál Istennek az említett trióból pár hét múlva kettő elszáll..

Jön helyettük a Nyíregyháza, Vasas, Győr, vagy Szeged. Bármelyikkel izgalmasabb és érdekesebb lesz az NB1.

De remélem nem csak ettől lesz jobb jövőre a bajnokság... Azt hiszem kéne még egy változás... sőt igazából nekem kettő... Legyen jó és erős az Újpest és magyar játékosok legyenek az Újpestben... a harmadikkal meg elengedem az aranyhalat :-)

 

Előzmény: Kalóz80 (219952)
rolri Creative Commons License 2 napja 0 1 219983

Banai: 47 perc/gól
Nikolic: 60perc/gól
Piscitelli: 55perc/gól

 

de ami beszédesebb:

 

- Banai: 27,64 xG-re 36 kapott gól
- Nikolic: 7,71 xG-re 9 kapott gól
- Piscitelli: 34 xG-re 36 kapott gól

Előzmény: Skywalker. (219976)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 1 219982

amire csak ránéz néha a szerencsétlen...

Előzmény: Skywalker. (219981)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 0 219981

már úgy értem, hogy a csapat hivatalos facebookja

Előzmény: Skywalker. (219980)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 0 219980

Szerintem nekünk már mindegy. Szurkoljunk a Várda ellenfeleinek, úgy nagyobb az esély a sikerre...

Egyébként nekem is ez jutott eszembe, ami neked is. Nem is kell ezeket itt olvasnia, a facebook is tele van a Banaizással. Valóban a legjobb, ha a közelébe nem megy azoknak, mert elbőgi magát szerencsétlen.

Előzmény: klaus schwab (219978)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja -1 0 219979

"Banai előtt még egy védelem sem volt jó."

 

Igen, sajnos egy ilyen nyomorult időszakunkban kellett mindig védenie...

 

"Egy normális kapussal a háta mögött viszont bármelyik védelem jó lehet."

 

Úgy érted, akkor nem jut eszükbe szarul passzolgatni a 16-oson belül például? Lemaradni beívelésekről, csetleni-botlani, labdákat veszíteni stb stb??? Ehhez mi köze egy kapusnak?

Előzmény: klaus schwab (219977)
klaus schwab Creative Commons License 2 napja 0 2 219978

De amúgy is ezzel gyorsan kezdeni kell valamit mert a srác mentálisan amúgy sincs a toppon,szinte előttem a remegő lába egy egy beivelésnél,s ha ezeket netán még olvassa is akkor ennek nagyon csúnya vége is lehet...

Rajta kivül is van 1-2 tipikusan nem győztes alkat ebben a csapatban,na de ő sajnos kimagaslik és pont az egyik legfontosabb poszton.

Előzmény: Skywalker. (219976)
klaus schwab Creative Commons License 2 napja 0 1 219977

Óriási butaság.

Banai előtt még egy védelem sem volt jó.

Egy normális kapussal a háta mögött viszont bármelyik védelem jó lehet.

Előzmény: JHSZ TTL (219953)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 1 219976

valahogy nekem is az az érzésem, hogy Nikolics jobb volt

van amúgy valamiféle kimutatás arra vonatkozóan, hogy melyik kapusnak mennyi a meccsenként kapott gól átlaga? 

vagy melyik hányat hárít/lövések darabszáma, vagy valami hasonló?

egyébként Nikolicsnak már csak a kiállása, kisugárzása is jobb volt, mint Banainak

Előzmény: klaus schwab (219974)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 0 219975

a mai nap folyamán valami a csapattal kapcsolatos hír meg lesz cáfolva

vajon mi lesz az MÁR MEGINT?

klaus schwab Creative Commons License 2 napja 0 4 219974

Valamilyen szinten meg is érdemli az Újpest szurkoló,hogy Banaival kell beérnie..

Itt volt egy Nikolic Stabil kijövetelekkel,sokkal jobb lábmunkával és irányitókészséggel,de az egyszerű ember egy rossz mozdulat után egy Banait követelt a helyére.

Hát tessék,megkapta.

Emlékszem én egy Dmitrovic-Balajcza hasonló leosztásra anno ahol a hozzá nem értő ezerfejű szintén az azóta már Puskásnál ikonkodót követelte a csapatba a másik klasszisokkal jobb helyett.

Szóval valamilyen szinten ezt is érdemeljük.

Ja és jó lenne egy edző aki tudná végre ettől magát függetleniteni.

Előzmény: ligula (219935)
waltt Creative Commons License 2 napja 0 1 219973

Azért én jobban félnék ha a Várda sorsolása lenne nekünk hátra és fordítva. A Debrecen, Kecskemét, Diósgyőr hármas sokkal kellemesebb mint a Paks, Felcsút, Videoton

JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja -1 1 219972

Harmadosztálynál biztos... 

Előzmény: Skywalker. (219970)
JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja 0 1 219971

Pontazonosságnál a több győzelem dönt. A gólarányunk még szerintem vagy 10-12 vel rosszabb lesz. Fradi gálázni akar, a hétvégén a debrecen ha elkapja a fonalat simán hint egy négyest, bár ellenük általában menni szokott.Szerencse, hogy a fehérvár meg akarja a második helyet tartani. De tény az elmúlt két meccsen 4 pontot hozott a várda.

Előzmény: btete (219961)
Skywalker. Creative Commons License 2 napja 0 5 219970

Szánalmas nézni is, amilyen bátortalanul fogalmatlakodik abban a jelenetben. De voltaképp a teljes második félidőt elügyetlenkedték a játékosok, saját 16-oson belüli öngólpassz hegyek! Nem csak Banai, de a teljes védelem össze-vissza szarta magát, a csapat kezében a világon semmi sincs éppen, nem hogy a saját sorsa.

Komolyan mondom, a MOL megérdemelné, hogy kiessen a csapat. Ilyen egy balfasz módon csapatot venni, ahogy ezek ezt csinálták... No, de mindegy, jövőre már ígérgetik, hogy ki mindenkinél lesz jobb az Újpest :D 

Előzmény: wizardry8 (219969)
wizardry8 Creative Commons License 2 napja 0 4 219969

Főleg amikor ott totymorgott a csatár előtt. Schumacher már régen földbe döngölte volna a csatárt.

Hát nem kellett volna rárontani? Lehet kicselezi, de akkor már talán a  védők is odaérnek.

Előzmény: Szili1974 (219966)
maribor Creative Commons License 3 napja -7 2 219968

Itt a MOL, nyugi. Jövőre sokkal biztosabban maradunk bent. Vagy jutunk vissza.

Előzmény: polovcev (219967)
polovcev Creative Commons License 3 napja -1 6 219967

A mi szerencsénk, hogy a Vidi meg a Csút teper a dobogóért meg a nemzetközi indulásért. Így nem adják le a meccset a Várdának. Szomorú, de nekünk ez maradt idén.

Előzmény: btete (219961)
Szili1974 Creative Commons License 3 napja 0 3 219966

A két gólból 3-ban benne volt. Ilyen tesze-tosza kapust már régen láttam. 

Előzmény: Nembélavagyok (219955)
Szili1974 Creative Commons License 3 napja 0 1 219965

Pár nappal ezelőtt írtam, hogy búcsúzóul még kiejt minket ez a garnitúra....

Előzmény: Skywalker. (219957)
wizardry8 Creative Commons License 3 napja 0 3 219964

MTK játékos elmondta mi történt, szünetben változtattak a taktikájukon. Géza meg nem tudott jól reagálnia a változásra.

Még pár vereség és hozni kell Miloš Kruščić-ot vagy Nebojša Vignjević-et edzőnek. 

Előzmény: nzsolt18 (219937)
Skywalker. Creative Commons License 3 napja 0 2 219963

Az olasz kapus: elmenekült a tuti kieső csapatból egy másikba, amelyik nem es...

 

:D

Előzmény: btete (219961)
Zarándi Creative Commons License 3 napja 0 4 219962

Felmegy a pályára a legjobb tizenegy és jól játszanak az első félidőben. Majd jön a rengeteg csere és az edző felforgatja csapatot.

Előzmény: nzsolt18 (219937)
btete Creative Commons License 3 napja 0 5 219961

Egy meccset nyerni kell még nem bízhatunk abban, hogy a Várda nem nyer 3x. A Fehérvár ellen pl. simán nyerhetnek. A Felcsút teljesen kiszámíthatatlan,ha azt a két meccset behozzák meleg a pite, nagyon meleg. Mi az utolsó fordulóban a Fagyi ellen játszunk belegondolni is rossz hogyha azon múlik a bentmaradás. A mi gólkülönbségünk torony magasan a legrosszabb tehát pont egyenlőség esetén kiesünk.

A meccs 50-50 %-ban Gézán és Banain ment el,a teljesen hibás felálláson - Doku, Onovo és Tamás miért nem kezdett - a rossz cseréken, plusz Banai aki egy borzalmasan rossz vonalkapus, hiába vannak néha jó védései a vonalon.

A Kövesd olasz kapusa úgy volt, van hogy jön remélem nem gondolta meg magát most nagy a csend.

ligula Creative Commons License 3 napja 0 2 219960

Balajcza ezekhez képest egy Casillas volt. A másik kapus, az a szerb ugyanolyan béna. Új kapusok kellenek.

Skywalker. Creative Commons License 3 napja 0 6 219958

Emlékeztetnék: néhány hónapja sokan alig várták, hogy végre újra a kapuban álljon a szerb vagy milyen ex-kapusunk helyett. A nevét már nem is tudom

Előzmény: Nembélavagyok (219955)
Skywalker. Creative Commons License 3 napja 0 8 219957

De van. Ez itt egy BUKOTT csapat. Hosszú a pótvizsga, még tart. Egyelőre rezeg az a kegyelem kettes...

Előzmény: Kalóz80 (219952)
JHSZ TTL Creative Commons License 3 napja -6 0 219953

Azért azt megjegyezném, hogy Banai méltánytalanul többet van bántva mint bármelyik belga álltal idehozott külföldi sehová nem kellő antifocisták együttvéve! Pedig ő csak rossz időben kapus Újpesten! Ha ő előtte is egy Tamási, Kunzo, Szlezák, Bérczy, Jenei stb védelem állna lehet magabiztosabb lenne. A már említett Prajnak is az volt a szerencséje, hogy akkor a csatársor is remekelt, rengetegszer több gólt szerzett mint amennyit összeszerencsétlenkedett! Tudtuk hogy borzasztó kapus, de nem nagyon említettúk, zavart mert jöttek az eredmények. Itt sajnos a nyomorult belga alatt se kapus, se védelem a csatárposztról évek óta nem is beszélhetünk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!