Keresés

Részletes keresés

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 23 órája 0 1 707658

Nagyon bízom a Kisvárdában!

Előzmény: Tamas(Ottawa) (707656)
G666 Creative Commons License 24 órája 0 0 707657

Nyilatkozott a capo, hogy addig nem megy be a Tabor, amig korlatozasok vannak es nem mehet be mindenki.

Tamas(Ottawa) Creative Commons License 24 órája 0 1 707656

Igen. Én is félszemmel nézem... ez egy gólkülönbség javító meccs lehet a zetének, ami jól jön majd a végelszámolásnál. Holnap majd eldől mennyit lépnek előre, ha egyáltalán.

Előzmény: alázógyík (707654)
alázógyík Creative Commons License 24 órája 0 2 707654

Bőle 2. gólja mekkora volt már. :-o

Gerilla01 Creative Commons License 24 órája 0 2 707653

Persze és gondolom a meccsre kimenő szurkolók nem fognak meccs előtt csoportosulni (inni, beszélgetni), nem fognak a metrón nyomorogni, és stb. Teljesen felesleges bonyodalmakat okoz ez az egész. Vagy teljesen ki kellett volna nyitni, vagy sehogy. 

Előzmény: doncike (707651)
Tsak a Fradi Creative Commons License 26 órája 0 0 707652

Lakcímbejelentő ív kérdése az egész! Ha ügyesek, az egész tábor egy háztartásban fog élni! :D

Előzmény: doncike (707651)
doncike Creative Commons License 27 órája 0 1 707651

Nem a jogosultság a kérdés, hanem hogy ezt hogy akarják/fogják kivitelezni.

Különösen miután tele a média miniszter uram és a diplomata fotóival, hogy ők hogy néztek meccset.

Szerintem jól kibasztak a klubokkal, mert szarrá lehet büntetni a pályaválasztót, ha nem tart(at)ja be az előírásokat, de nevetségessé tudja tenni magát, ha szelektíve igen, esetleg azzal teszi magát nevetségessé, hogy bár lehetne nézők előtt játszani, mégis zártkapus meccset rendez.

Előzmény: ontur (707650)
ontur Creative Commons License 28 órája 0 0 707650

Aki a rendelet szerinti védelmi szabályokat megszegi, azt a biztonsági szolgálat jogosult eltávolítani a helyszínről

Előzmény: doncike (707649)
doncike Creative Commons License 29 órája -1 0 707649

Még így is kérdéses, hogy lehet ezt a "minden negyedik széken ül egy néző" szabályt betartatni, ha nincs kivétel alóla.

Mert mi van, ha meccs közben egymás mellé ülnek? Elviszi őket a szeku? A spori félbeszakítja a meccset?

Ha meg lehet kivétel azon az alapon, hogy "mi egy háztartásban élünk", akkor senki nem fog így szétültetve meccset nézni, hanem mindenki egy háztartásban fog élni.

Előzmény: sergiototta (707643)
091010 Creative Commons License 29 órája 0 0 707648

A Blaha-közép az ő B-közepe.

Előzmény: zsuzsikaanyukája (707647)
zsuzsikaanyukája Creative Commons License 29 órája 0 0 707647

Ezért nem mész oda, mert nem iszol kólát, csak tablettásat.

Előzmény: G666 (707646)
G666 Creative Commons License 29 órája 0 0 707646

Es kola is jut szerintem az ott levoknek :))

Előzmény: Dr.W.Gy. (707644)
Taníts, mester Creative Commons License 30 órája 0 2 707645

Majd 15 év múlva a Sport Pluszban (kétségeink ne legyenek, lesz még, és ugyanúgy Bocsák lesz a főszerkesztő) elmondja, hogy a válogatottságig is vihette volna (sőt, egyszer egy komoly szakember azt mondta neki, hogy a Premier League-ben volna a helye), de a külföldiek elvették előle a helyet.

Előzmény: Austin_Powers (707642)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1 napja -2 3 707644

Ha lenne skyboxom en ott is laknek. Jo a wifi, kozel a metro, kurvazni is biztos lehet.

Előzmény: sergiototta (707643)
sergiototta Creative Commons License 1 napja 0 0 707643

"Az egy háztartásban élők miért ne ülhetnének egymás mellé? (mögöttem ülő bérletes kolléga pl.a párjával + lányával jön, a közelünkben helyet foglaló, közismert  'Adolf' szurkolótársunk is a párjával szokott kijárni, kettővel mögöttem is egy teljes család jár ki, stb, stb.)"

Az a kérdés, hogy elhiszik-e "bemondásra", hogy egy háztartás. Ha igen, akkor nincs gond, ha nem, akkor meg ez nyilván kivitelezhetetlen normálisan.

Egyébként szerintem bemondásra el fogják hinni és ez is a normális. Aztán, ha esetleg sokan visszaélnek ezzel és mondjuk "ügy" is lesz belőle, akkor majd esetleg változtatnak, de ezt nem hiszem.

Én abban is biztos vagyok, hogy a bérleteseket előnyben fogják részesíteni.

Egyébként a vipre/skyboxra is vonatkoznak ezek a szabályok?

Különösen a skybox az érdekes, hisz emlékeim szerint azt mondták, hogy a skybox bérlője gyakorlatilag bármikor mehet a skyboxba 0-24-be, oda a kedvére hívhat vendégeket a skybox méretéig. Kvázi, mint, ha a lakása lenne, aminek az ablaka a pályára néz.

Előzmény: Pac (707640)
Austin_Powers Creative Commons License 1 napja 0 3 707642

Pár napon belül már másodszor jött szembe velem a neten Tóth Bence képe, hát megnéztem mit írnak a fiúról. Nos, azzal sikerült "címlapra" kerülnie (meg gondolom bérelt helye van a Bors, Story, Napi Ász, Kiskegyed, stb lapokban), hogy Berki Krisztián volt feleségének a vőlegénye.

Egy újabb fiatalmagyarteheccség, ehhez méltó életúttal.

091010 Creative Commons License 1 napja 0 0 707641

Ráadásul mindezt egy héttel azután, hogy meghirdették a jegyvisszaadást. Amiről előtte 2 hónapig szó se volt. Baromi jó időzítés. Most annak "szurkolok", hogy vagy tudjak mégis jegyet venni, vagy ne lehessen arra a meccsre menni, mert ilyen nincs, hogy 2 nappal azelőtt váltok vissza egy jegyet, hogy elvileg mégis lehetne menni.

Előzmény: Dr.W.Gy. (707638)
Pac Creative Commons License 1 napja 0 1 707640

Az egy háztartásban élők miért ne ülhetnének egymás mellé? (mögöttem ülő bérletes kolléga pl.a párjával + lányával jön, a közelünkben helyet foglaló, közismert  'Adolf' szurkolótársunk is a párjával szokott kijárni, kettővel mögöttem is egy teljes család jár ki, stb, stb.)

Nem tudom, mennyi bérletesünk van, de így jegyárusítás nem is lesz, ha őket részesítik előnyben (teljes joggal).

Kb 5000 bérletes van, valóban őket kellene előnyben részesíteni, de nem fogják.

A kapu mögötti rész egyébként is kérdéses, mi hogyan tartható be.

Semmi és sehogy.

G666 Creative Commons License 1 napja -1 0 707639

Csalad, apuka kisgyerekkel vajon ulhet egymas melle?

Ki talalta ki ezt a baromsagot?

Dr.W.Gy. Creative Commons License 1 napja -1 0 707638

Azt mondja az előírás, hogy 3 szék maradjon ki, azaz átlagban számolva ez negyedeli a stadionkapacitást. 20000 helyett 5000. A "mögé sem ülhet senki" többféleképp is értelmezhető, ha úgy, hogy egy egész sor kimarad, akkor újabb felezés és már csak 2500 néző. És ebben benne van a vendégszektor, a gold meg silver meg bronz, sőt a kapu mögötti rész is. Ha ezekből is levonunk, mondjuk legalább ötszázat, akkor 1500-2000 néző mehet be? Ezért nem nagyon éri meg kinyitni az egész lelátót, ez gyakorlatilag zártkapus feeling.

Ha nem kell kihagyni egy egész sort, csak eltolva 2 székkel abban a sorban is lehet ülni "pepitában", akkor a felezés elmarad, 4000 már talán értelmes megoldás. 

Nem tudom, mennyi bérletesünk van, de így jegyárusítás nem is lesz, ha őket részesítik előnyben (teljes joggal). A kapu mögötti rész egyébként is kérdéses, mi hogyan tartható be.

Abban bízom, hogy hetente változik a helyzet és az utolsó fordulóban teltház lesz, ennek készítik elő a terepet. Ami helyes is, teljes baromság ez a 3 szék kimarad, a villamoson odautazás során sincs így. Jó volna még egyszer idén meccsre menni.

Austin_Powers Creative Commons License 1 napja 0 0 707637

erről van szó

Előzmény: Pac (707626)
Pac Creative Commons License 1 napja 0 1 707636

Igen, csak azt nehéz eldönteni, hogy melyik ország egészségügyében dolgoznak.

Előzmény: Szuper_Bola (707634)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 1 napja -1 0 707635

Azt nem tudom, te mindent tüdőre szívnak, és a vesébe látnak! :-D

Előzmény: Szuper_Bola (707634)
Szuper_Bola Creative Commons License 1 napja 0 0 707634

Tényleg, a szervkereskedők egészségügyben dolgozóknak minősülnek? :)

Előzmény: Gyönyörű petesejt (707632)
alázógyík Creative Commons License 2 napja 0 0 707633

Beteg állat!!!4 :DDDDDDDDDD

Előzmény: Gyönyörű petesejt (707632)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -1 2 707632

...ahonnan albán maffiózók elrabolnák, és eladnák a szerveit:-))

Előzmény: Küzdeni mindig! (707631)
Küzdeni mindig! Creative Commons License 2 napja -1 0 707631

...és lepasszolnánk kölcsönbe a Soriba.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (707630)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -2 0 707630

Majd utána leigazolnánk végső döfésként :-D

Előzmény: Válts nicknevet.! (707629)
Válts nicknevet.! Creative Commons License 2 napja -1 0 707629

Fenéket! Korrigálnék:

Úgy kéne, hogy valami 95. percben bekotort Simon Krisztián öngóllal essen ki az Újpest a Groupamában.

:D

Előzmény: 091010 (707628)
091010 Creative Commons License 2 napja -1 4 707628

Úgy kéne, hogy valami 95. percben bekotort Ovudu Nobudu öngóllal essen ki az Újpest a Groupamában.

Előzmény: vinik táltos (707625)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!