Keresés

Részletes keresés

Deepfreeze Creative Commons License 2000.06.06 0 0 33
Kijaz a Kozsó?
mud Creative Commons License 2000.06.06 0 0 32
Hát igen, szegin kozsko...pedig mar nekem is beindult az a kis tincs az homlokomon. Ugy 10 cm mar...
Hat meg ha a kukim is ilyen gyorsan none.
Szolidarnoszty.
Előzmény: getom (31)
getom Creative Commons License 2000.06.06 0 0 31
Szidni könnyű azt, aki nincs abban a helyzetben, hogy fényesen megcáfolja a hazugságaitokat.
Rastaman Creative Commons License 2000.06.05 0 0 30
Es annak mekkora az eselye, hogy a Kozso ezt el is olvassa?
de sebaj, ez tenyleg szep elegtetel!
:)))
Előzmény: weirdo (29)
weirdo Creative Commons License 2000.06.05 0 0 29
Halihó!
Jó ez a plusz kozsó topic (ezt egy másic topic (kozsó haters unite) gazdija mondja). Ha már nem kaphatjuk el élőben - mert nagyon meggatyáznának a gorillái- legalább itt hadd kalapálhassuk. Nekem spec jól esik, szerintem ha olvassa, csak nem érzi jobban magát tőle.
A másik ez a Bill Gates-dolog: bevallom, windows user vagyok, a hibáival együtt, de nincs másra szükségem, mert nem használom egyéb dologra a gépet, csak amire ez is megfelel. De hogy egy kozsó forrású dolog még ilyen kis mértékben is belopakodjon az életembe.... na neeeeeeeeeeeeeeem.
w
Előzmény: Filburt (22)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.05 0 0 28
Háppersze...:-))
Előzmény: vazzegkritizalok (27)
vazzegkritizalok Creative Commons License 2000.06.05 0 0 27
Ezér' is szeressük, ugye?

Vz.

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.04 0 0 26
Á, firnyákos faszi ez, nem hagy magán támadási felületet...:-))
Előzmény: SOWHAT (25)
SOWHAT Creative Commons License 2000.06.04 0 0 25
és legalább fel van tünte hogy copyright all rights reserved ? :)) Ha nem be kell perelni :)
Előzmény: Dictor (16)
Champace Creative Commons License 2000.06.04 0 0 24
Szerintem azért gáz Kozsó, mert hazug/hamis.
És az arcomba köp - ez zavar a legjobban.

Ha nem lenne nyilvánvaló, hogy miért: elárverezteti a hajtincsét - olyan, mintha heti bérét utalta volna át... és akkor most ő mekkora isten. Ezennel felajánlom heti ösztöndíjamat valami karitász számára, ha minden pop-műsorba szerepelhetek miatta.

sixx69 Creative Commons License 2000.06.04 0 0 23
Ruhellem Kozsot, es mindent amit kepvisel, de egy dolgot valoban el kell ismerni: nagyon ert ahhoz, amit csinal. O bebizonyitotta, hogy igenis lehet a sz@rbol varat epiteni, megpedig kacsalabon forgot.
Ameddig ebben az orszagban a white-hoz hasonloak megveszik ezt a mocskot amit Kozso elejuk rak, nem szabadulunk tole...

Előzmény: Filburt (22)
Filburt Creative Commons License 2000.06.04 0 0 22
Csak az alábbiakat nem értem:

1) mit keres itt megemlítve az ABBA? (lehet fikázni: nagyon királyak voltak!)
2) a Quimby pláne?
3) mi a francnak kellett megindítani az n+1. Kozsó topicot, amikor minden jóérzésű ember messzire kerüli a "zenéjét"? Aki meg nem, az vagy ízlésficamos, vagy 15 év alatti.

Amúgy ez a Kozsó engem Billy boyra emlékeztet (Bill Gates). Egy marha nagy nulla, viszont olyan üzleti érzéke és aggresszivitása van, hogy mégis megkaszálja azokat, akik hagyják.

Eszemben sincs aggódni az ország zenei kultúrájáért, mert mindenki a saját elhülyüléséért felel, de ez már régen túllépett a gusztustalanság határán, soha senki nem tudja, mikor kell abbahagyni.

Én pl. tudom. Most. B-)

Byez,

Filburt
Ui: közöm nincs az általa nyomatott stílus(ok)hoz, de ahhoz képest, amilyen "sztárokat" (huszadrangú nyálas senkik) felvonultat, SBM már-már megakirály a szövegével (a zenéjét most hagyjuk).

Rastaman Creative Commons License 2000.06.04 0 0 21
Epp tegnap tunodtem el ezen az igencsak egetrengeto kerdesen, amit a topic cime fejteget, es akkor, egyszer csak, ugy este 22:36 korul (epp raneztem az oramra), megvilagosultam! ( no nem, nem a szembejovo auto reflektora volt az!): csak.

A white pedig jo arc, mert eljatsza, hogy o egy Kozso fan, es mindenki azt hitte (en is), az elso mondatanal, hogy ironizal, pedig nem is, es kulonben sem kene igy beletaposni szegeny torekeny lelkebe, mert a vegen meg osszeborul benne minden, es folakasztja magat, mint az a kissrac, a napokban, az iskolataskaja szaraval...

Ja de nem, rajottem, hogy nem am, mert neki mar nincs olyan szaras iskolataskaja, nekije!

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.04 0 0 20
Jaja, tiszta depisek voltunk miatta...
Előzmény: vazzegkritizalok (18)
Justin Creative Commons License 2000.06.04 0 0 19
Nem a Slájmgájzt kéne megkérdezni erről?
White-ra én is azt hittem ironizál.Valahol végülis igaza van nem?Hiszen k.rva sokat dolgozhat Kozsó,meg valószínűleg nem azzal van elfoglalva,hogy hogy tud még több embert átverni a csodás új tehetségei és a lehetséges közönségei által,közül.
Szeretnék csak ilyen sokat dolgozni csak ennyiért!

vazzegkritizalok Creative Commons License 2000.06.04 0 0 18
KOZSÓ az ISTEN!

A Vincenttel már cseréltünk dedikált fotókat is Róla! Hogy sírtunk, mikor levágatta azt az eredeti tincsét!

:))))

Udv
Vz.

Előzmény: kerekperec (17)
kerekperec Creative Commons License 2000.06.03 0 0 17
Mit évekig, Dictor?
Ha esetleg elfogyna (nem fog elfogyni, de tegyük fel) a feldolgozandó alapanyag, akkor lehet újra feldolgozni (tudod, digitálisan, dolby, meg szörránd, vagy remix, mittomén) a már feldolgozottat.
Hahh, te pesszimista, kozsó olyan mint a nagy tesó, örökké élni fog...
Az Isten álgya érte...
És az apukáját + a zanyukáját neki...
Mármint hogy őket is álgya, tudod hozsánna vagymi...
Előzmény: Dictor (16)
Dictor Creative Commons License 2000.06.03 0 0 16
Szerintem a Kozso rajongok kozul senki nem tudja, hogy minden "sikerszama" feldolgozas.
A mai 12-16 eveseknek ugyanis pl. a Gazebo vagy a Johnnie Hates Jazz nem mond semmit.
Es mivel regi szamokbol van meg boven, ezert Kozso meg evekig "sztar" maradhat.
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.02 0 0 15
Lehet hogy azért, mert pengével ejtett sebek, vagy vámpírharapások vannak rajtuk, és az a popzenében gáz...
Előzmény: cornelius (14)
cornelius Creative Commons License 2000.06.02 0 0 14
Neked adom, mindenemet nekem adom, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la, la, la-la-la... ez az egyik legszebb szerelmes dal, amit mostanában hallani lehet, és a klipje méltó hozzá abszolút, csak az a kár, hogy takarja a hölgy a kezével a kebleit sajnos.
Előzmény: Devil Inside (13)
Devil Inside Creative Commons License 2000.06.02 0 0 13
A vérprofizmus pontosan erről szól. Mármint üzletileg. Pont ugyanazt csinálja, mint a nyugati társai, akik szintén futószalagon gyártják a "mutassatok nálam nyálasabb szépfiút" és a "legszexéhesebb nagyon dögös macák" típusú zenekarokat. Van egy üzeti szegmens (pl. withe), akik vevők erre, ugyanis (remélhetőleg még) nincs saját értékrendje, ami a kereskedelmi rádiókban és a Z+-on naponta tízszer megszólal az biztos jó és pláne menő. Ebben gyakorlatilag semmi művészi nincs, kb. olyan mint ahogy programot ír az ember: kitalálunk egy arcot (vagyis választunk az A,B,C és D változat közül), a fiúknak/lányoknak pontosan így meg így kell kinéznie, a zenének az üteme 120 beat/min, mondjuk Kozsóék még egy új szintihang kikeverésére se áldoznak energiát (jó a gyári készlet), dallamra meg pláne nem, ehhez a marketing kampány és a PR így kapcsolódik, stb... Ennyi. Csak az dühít benne, mikor azt nyilatkozza, hogy a kalózmásolatok megölik a zenét. Pontosan mit is? Kb. annyit ér mint egy póló, amiből minden évben újat veszek.
Előzmény: Lookretia (9)
cornelius Creative Commons License 2000.06.02 0 0 12
R&Á az igazi ellenség, csak ti még nem tudjátok.
Előzmény: pikszi (11)
pikszi Creative Commons License 2000.06.02 0 0 11
Úgy van, ahogy mondod. Sajnos a Műmájer-műanyag-hajdeanaftalinbólhuztakki-plázacica-boy korban élünk, és ennek vámszedője a Kozsó.
A Roy és Ádámnak van egy klippje, azt hiszem a Kozsóról (is) szól...
Előzmény: Lookretia (9)
cornelius Creative Commons License 2000.06.02 0 0 10
Luki, Luki, ez nem a te napod... vagy heted... vagy hónapod... vagy éved... vagy...
Előzmény: Lookretia (9)
Lookretia Creative Commons License 2000.06.02 0 0 9
1."ritkasag a zene irant ennyire elkotelezett ember" helyett: ritkaság az ennyire pénzéhes és feltűnési viszketegségben szenvedő "majd én megmutatom, hogy nem csak egy egri autószerelő vagyok" ember.
2."nem egy sztart o fedezett fel, nyitot az uj tehetsegekre" : ebből él, hatalmasat kaszál azzal, hogy az apróhirdetésre jelentkező, mindenre hajlandó szerencsétlenek kifosztja, de persze egy idő után már senki sem bírja a rabságot, erre számos példa van.
3."abszolut jo, minosegi slagerzenet kepes evek ota produkalni" : egyetlen önálló ötelete még nem volt, csakis a 80-as évek zenéinek feldogozásából él, csak még azokat is elrontja, a béna fahangjával meg a minden dalban egyforma szintipop hangzással.
4."szamomra szimpatikus modon otvozi a bohokas bohemot a szigoru izletemberrel, a verprofival" - az a bohókás bohém egy hatásvadászkododó idegbeteg, a vérprofizmus pedig talán nem arról szól, hogy futószalagon gyártott dalaihoz fotószalagon gyártott arcokat kreál.
5."erzo szivu popsztar " : persze, mert tudja, mivel lehet jó reklámot csinálni magának, csak azt nem értem, mások miért tudnak úgy jótékonykodni, hogy azt nem két hétig 10 percenként reklámozza minden lehetséges módon.
6."jo csajokat talal es patronal mindig": ehhez nem tudok hozzászólni, a te ízlésedet minősíti, ha te az ilyen plázacicákra buksz...

üdv.

Előzmény: withe (2)
getom Creative Commons License 2000.06.02 0 0 8
Ki van festve a szemük is, olyan mintha hullafoltosak lennének, mint abban a quimby számban, a hol volt, hol nem voltban. Ez a designt dícséri. Ötletes, úgy értem.

És úgy emlékszem, a mostanában divatos venga boys alapokkal dolgoznak, zenei alapokkal, úgyhogy a zenére se lehet panasz természetesen, ez magától értetődik; százszor jobbak, mint a bubble gum.

Előzmény: cornelius (7)
cornelius Creative Commons License 2000.06.02 0 0 7
Meg a TABU is az ő szakértelmét dícséri, az egy négytagú együttes, mint az ABBA olyan, csak Zorrónak vannak öltözve, még csak a plakáton láttam őket, de kizártnak tartom, hogy a zenében csalódnom kelljen, mert Kozsó arra mindig komoly hangsúlyt fektet.
Előzmény: getom (6)
getom Creative Commons License 2000.06.02 0 0 6
Én meg azt nem értem, speciel, hogy miért kellett volna ennek ironikusnak lennie; csak most jött ki alig két hónapja például a siposefnek az új kazija, és azt is teljes egészébe a kozsó alkotta; hogyan van ennek a srácnak ennyi energiája, kérdem én, honnan veszi ezt a szinte emberfeletti munkabírását?
Előzmény: Filburt (5)
Filburt Creative Commons License 2000.06.01 0 0 5
Először jót röhögtem, hogy milyen ironikus arc ez a white, aztán rájöttem, hogy nem viccel... Ekkor a "válasz erre" link után nyúltam...... Asszem nem kell folytatnom...

Filburt

Előzmény: withe (2)
tejfigura Creative Commons License 2000.06.01 0 0 4
én szívesen megnézném, hogy mi van a kozsóban (milyen kozsó belülről), de ennek az érintett valószínűleg nem örülne.
Előzmény: withe (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!