Keresés

Részletes keresés

toronyka07 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 641
A W szériáról mi a véleményetek? Nekem W995-öm van. Hallottam erről az új PlayNow Plus szolgáltatásról, de nem igazán vagyok képben a részletekkel. Fix zeneboltszerű a cucc vagy számonként kell fizetni?
CFK MAN Creative Commons License 2009.10.13 0 0 640
Az ipod fülhallgatója tényleg egy vicc, mert nagyon kihallatszik belőle mit hallgatsz, ami engem idegesít ha a villamoson mellettem azzal hallgatnak zenét.
a gyári fülhallgatója a sony-nak nem egetverő tényleg , de mindegyik gyártót megelőzi.
A samsung-nak van egy telefonja amihez bang&olufsen fülhallgatót adnak az tényleg elég jó, de a többi pocsék.
Ki milyen fülhallgatót használ a telefonjához?
Dalmus 1 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 639
normális fülest kell venni, és akkor tökéletes a hangzás. a gyárival nekem annyira nem jött be.
Előzmény: dugipofi (638)
dugipofi Creative Commons License 2009.10.12 0 0 638
nemtom, nekem azért az ár valahogy lényegesebb... elég régóta van Sony Ericssonom, mondjuk eddig nem igazán használtam zenehallgatásra, csak most kiakadt az MP4-lejátszó, és nincs kedvem újat venni, a hangzás meg nekem megfelel, nemtom, a vájtfülűbbeknek mi a véleményük.
Előzmény: stuncenpudli (637)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.10.12 0 0 637
A Sony Ericssonok mennyivel igényesebbek már? Én csodálkozom, hogy vannak, akik képesek kiadni több mint 100.000 Ft-ot egy ájFónért csak azért, hogy utána gizdázhassanak vele. Sokat a ér a presztízs, mi?
Előzmény: aronvonal (636)
aronvonal Creative Commons License 2009.10.08 0 0 636
Szerintem simán. Véleményem szerint az ipodnak irtó ratyi a fülese, 13 ezerért azért már kifejleszthettek volna valami jobbat is. De az, amit adnak hozzá, szerintem vicc.
Előzmény: MartonkaFull (635)
MartonkaFull Creative Commons License 2009.10.08 0 0 635
A jó hangzást hogyan kell érteni?
Mobilok között jó a hangja, vagy meg mernéd versenyeztetni egy ájPoddal is?
Előzmény: aronvonal (633)
trancesound Creative Commons License 2009.10.08 0 0 634
Ha zenehallgatás mobilon, akkor alap hogy Sony Ericsson, ebben egyetértek.
aronvonal Creative Commons License 2009.10.08 0 0 633
nekem is w595-öm van és én nagyon szeretem.. jó a hangzás és jól bírja. nekem bejött én a sony ericssonra esküszöm.
MartonkaFull Creative Commons License 2009.10.08 0 0 631
Hollá!

Pont zenehallgatáshos keresek mobilt. A Sony-Ericssonokról már hallottam ezt-azt, de mivel még sosem volt ilyen telóm, így felvilágosíthatnátok róla, hogy milyet érdemes választani. Gondolom nem a CyberShoot, hanem a walkman (vagy milyen) feliratot kell kereseni, de mégis melyiket? Meg jók ezek? Vagy mi van?

Osszátok az észt, ha nektek több van mint nekem!:)
ganzler Creative Commons License 2009.09.15 0 0 630
Nem árultad el melyik településen vagy
Keress rá az alábbi linken:
http://www.sonyericsson.com/cws/support/servicelocator?lc=hu&cc=hu
<a href="http://www.sonyericsson.com/cws/support/servicelocator?lc=hu&cc=hu" target="_blank">szerviz</a>
Előzmény: csipke.bogyo (629)
csipke.bogyo Creative Commons License 2009.09.15 0 0 629
Hsiaocsieh, és mindenki, aki tud segíteni,
párom K880-as telója egyszercsak bemondta az unalmast, és azóta se kép, se hang. Több helyen mondták, hogy szoftvert kell rajta frissíteni, de senki nem vállalja, hogy megcsinálja(nem tudni biztosan, mi a baja, este még működött, reggel már nem). Mondanátok nekem Sony ericsson szakszervizt vagy más szervizt, ahol van esély rá, hogy megjavítják? Nagyon köszönöm előre is.
Előzmény: Hsiaocsieh (615)
x20fan Creative Commons License 2008.12.15 0 0 628
SE j132i telefont hogyan kell pc-vel adatátvitelre bírni? Mini usb aljzata van, kell-e speciális kábel vagy valamilyen driver xp-re?
Zebulonnn Creative Commons License 2008.12.08 0 0 627
Hello

Létezik K850-en működő hívásrögzítő progi ?
KukacAV Creative Commons License 2008.04.15 0 0 626
Sziasztok, nbem találtam külön topicot hozzá, ezért írok ide.

A problémám röviden: a telefont úgy adták el a pannonnál, hogy szándékom ellenére folyton felmegy az internetre.

bővebben:

Sony Ericsson s500i-m van. Alapjában véve megfelelő készülék, de sajnos van benne 1-2 rút marketinges fogás, amitől naponta megőrülök. A hat navigációs gomb közül kettő (a bal alsó és a jobb felső) egyetlen nyomásra azonnal felmegy az internetre. A jobb felső gomb a hívás befejezését ÉS a ki*aszott pannon wap oldalára való csatlakozást is szolgálja. Magyarul ugyanazzal a gombbal tudod letenni a telefont, mint amelyik felcsatlakozik az internetre, ha akarod, ha nem. Ha a beszélgetés végén a partnered véletlenül fél másodperccel korábban csukja össze a telefont, akkor a gombbal nem a hívást fejezed be, hanem felmész a netre,
Ha nem ezt a gombot használod, hanem csak összecsukod a telefont, akkor meg nem kapcsol be a billentyűzár, ergo a zsebedben törvényszerűen felmegy a telefon a netre (hiszen ahogy mondtam, a jobb felső és a bal alsó gombra is ezt teszi - a jó édesanyját annak a parasztnak, aki ilyen erőszakos marketinget erőltet rám).

Két választásom van: vagy a "letesz" gombbal teszem le a telefont a beszélgetés végén, ez esetben 10-ből 8-szor felmegy az internetre. Ha összecsukom a telefont, akkor meg azért mászik fel a netre, mert nem kapcsolódik be a billentyűzár. Szinte minden nap lemerül a telefonom, mert a zsebemben észrevétlenül felmászik a pannon honlapjára. A billentyűket nem tudom átprogramozni, úgy néz ki, kőbe vésték a funkciókat.

Van valakinek ötlete, mit tehetnék? Töröljem le a wap profilt? Tényleg nincs elegánsabb megoldás?
adingos Creative Commons License 2007.12.28 0 0 625
Sziasztok !
Ericsson GA628 hoz keresnék hálózati töltőt. Esetleg lenne valakinek egy elfekvőben lévő használható darabja?
hubalu007 Creative Commons License 2007.03.29 0 0 624
Sziasztok!

Most vettem egy Sony Ericsson K510i telót a T-mobile-tól.

Tudtok valami lehetőséget arra, hogy a menü betűméretet hogyan lehet megnövelni?
A régi SE telómban lehetett.
vargaur Creative Commons License 2007.01.16 0 0 623

Üdv

 

"Mostanában már csak fast portosat adnak ki"

Az mit takar?

 

V

Előzmény: scnad (619)
kopiteki Creative Commons License 2007.01.16 0 0 622
A bluetooth megoldás gagyi, buta. Nem is működik normálisan az autóban. A telefonom még bírja egy ideig, csak előre gondolkodom. Köszi!
Előzmény: dvmsf (621)
dvmsf Creative Commons License 2007.01.16 0 0 621
Előre láthatólag a K608i -vel befejeződött a "régi típusú" userport használata, a helyedben vennék egy új kihangosítót ( fast portosat, vagy bluetoothosat ) .
Előzmény: kopiteki (617)
kopiteki Creative Commons License 2007.01.15 0 0 620
Köszönöm a gyors reakciót! :o)
Előzmény: scnad (619)
scnad Creative Commons License 2007.01.15 0 0 619
Mostanában már csak fast portosat adnak ki, de a K600i még kompatibilis vele.
Előzmény: kopiteki (617)
kopiteki Creative Commons License 2007.01.15 0 0 618
Egész pontosan K508i-m van.
Előzmény: kopiteki (617)
kopiteki Creative Commons License 2007.01.15 0 0 617
Üdv, jó régen voltam itt.

Egy kérdés: Melyik Sony-Ericsson készüléknek ugyanolyan az alsó csatlakozója, mint a K500-F500 sorozatnak? Azért kérdem, mert xarakodik a telcsim, a kocsiba meg ott a tartója, és nem cserélném le, ha nem muszáj.
dvmsf Creative Commons License 2007.01.12 0 0 616
El kell hogy keserítselek, az elektronikai észülékekre ( kivéve, ha speciális felhasználásra tervezték, ) tényleg nem vállal semelyik gyártó sem "beázás-garanciát". Amúgy headsetről hallottál már ;-) ?
Előzmény: Hsiaocsieh (615)
Hsiaocsieh Creative Commons License 2007.01.10 0 0 615
Én és a Sony Ericsson ….

 

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy bedőltem a fogyasztói társadalom reklámjainak és így megvezetve vettem egy telefonkészüléket, ami a reklám alapján éppen hogy csak a munkámat nem végezte el helyettem. Örültem neki, s mint a legtöbb, új telefon tulajdonos napokat töltöttem azzal, hogy a profilját az általam legideálisabbra állítsam, feltérképezzem a telefonom menüpontjait, beállítsam a csengőhangokat. S örültem a telefonomnak, vigyáztam rá mint a hímes tojásra, hisz „csodakészülékem” van.

 Talán megkellett volna hallanom a figyelmeztető szavakat: - Ne vedd meg, ismerősöm vett… Széria hibás... – Nem jó a készülék többször elromlik, a szerelése sem megfelelő… – Ne vedd meg, nem jó, többször elromlik…

 S elromlott…

Nem baj gondoltam, bár fájt a szívem érte, a nyári nyaraláskor hirtelen lekapott pillanatképekért elvittem a boltba, ahol vásároltam, ahol ígérték elküldik javításra, s majd értesítenek. A régi készülékem még megvolt, igaz, hogy nem tud valami túl sokat, de működik már több éve nem törődve párával, esővel, lehelettel…

 1 hónapig vártam, míg végül értesítettek, s kiderült a telefonom garanciáját visszavonták, mondván a beázásra nem védett a készülék. Elhűltem, majd telefonálni kezdtem, miközben azon jártak fejemben a kerekek, hogy emlékezzek, mikor meríthettem én vízbe az én „csodaszerkezetem”. Nem – nem merítettem vízbe. Felhívtam a márkaszervizt, s kértem jussunk megoldásra, rozsdafolt ide, rozsdafolt oda, a készülékem, értsék meg nem áztattam be. Elmondtam, hogy biztosan sokat hallották már ezt a védekezést, de kérem higgyenek nekem. Mondanom sem kell nem hittek. Mivel kérésem süket fülekre talált, gondolkozni kezdtem. Kedvesem egész nyáron sokat volt távol, telefonon beszélgettünk órákat (Ingyen beszélhetünk egymással.).  Volt, hogy a készüléket a fejem alá tettem oldalt fekve, mert a kezem már zsibbadt a tartásától. S csak beszéltünk, amikor lehetett. Lássuk csak. Javítson ki valaki, ha tévednék, de a lehelet sem száraz, a melegtől az arc verejtékezik, ami szintén nem egy sivatagi homok. A beázás tehát már megmagyaráztam. Megkerestem a céget, felhívtam figyelmüket erre a tényre, s kértem a telefonom szervízelését. Ismét elutasító választ kaptam, beázásra egyik műszaki cég sem vállal garanciát. Nos ebben tévednek, a hallókészülék gyártó cégek igenis vállalnak garanciát: a készülék a fülben tökéletesen kell, hogy illeszkedjék, nincs szellőzés, az a bizonyos pici furat, ami a készüléken van, a beteg javított hallását hivatott jobbá tenni. Tehát van műszaki cég, ami „beázásra” is garanciát vállal, konkrétan párásódásra.

Nem akarom szaporítani a szót, csupán csak felhívni a figyelmet, a fogyasztói társadalom a különböző cégeknek biztosan jó, de nem kell feltétlenül elhinni a reklámok ígérgetéseit Se nem feltétlenül kell hinni a Sony Ericssonnak.

fabee Creative Commons License 2006.12.14 0 0 614
Sziasztok!

Latom nem nagyon porog a topic, de hatha jar erre valaki. Egy ericsson T28s es egy T39m-et probaltam (kulon-kulon) radugni a PC-mre USB-s (DCU-11 kompatibilis) utangyartott csatlakozoval. A csatlakozot konnyen felismerte az XP, de azert kerte a telepito cd-t. Ezt kovetoen gyorsan vegzett a telepitessel, amit "az eszkoz hasznalatra kesz" uzenettel tudtomra is hozott. Idaig minden oke.
Ezutan gondoltam felinstalalom az ericsson weboldalarol letoltott szoftverek valamelyiket. (http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=9757 --> Szinkronizacio)

Eloszor megprobaltam a 'Full Functionality for Outlook users' elnevezesut, de az arra panaszkodott, hogy nem fut az Outlook instalalas kozben. Futott.
Aztan megprobalkoztam a 'Full Functionality for non Outlook users', illetve a 'Sony Ericsson Communication Suite 1.5.9' programokkal is. Nincs nagy difi. Latszolag hiba nelkul felinstalalja oket (ha valami mas ericsson-os sw fent volt, azt okosan ledobja), de az uzenetkuldos telefonkonyvkezelos program (nem jut eszembe a neve) nem hajlando elindulni. Ha jol emlekszem runtime errort ir ki, es kozli, hogy haz ez meg egyszer elofordul, akkor menjek a wap.sonyericsson.com/valahova. Nem megyek.
A masik program - ami elmeletileg csak azt tenne lehetove, hogy a telefon beallitasait a PC-rol lehessen csesztetni - siman elindul, bar magatol nem talalja meg a PC-re dugott telefont. Kis segitseg utan (megmutattam melyik com porton keresse) rogton felismerte, hogy milyen telefonnal van dolga, es a benne levo SIM-kartyat is udvozolte. Ezutan viszont nem lehetett tovabb lepni, merthogy nem birt letrehozni ures dokumentumot.
Egyszer-ketszer eljatszottam, hogy uninstall, reinstall stb., de semmi valtozas. Mellesleg a Com.Suite-ot le sem szedi rendesen egy uninstallt kovetoen.

Ennyi mellebeszeles utan a kerdeseim:
Talalkoztatok-e az emlitett szoftvereknel hasonlo problemaval? Sikerult-e megoldani? (Ha igen, hogyan?)
Tudtok-e javasolni az emlitetteknel okosabb (vagy egyszeruen csak mukododo) szoftvert, amivel le tudom rancigalni a telefonrol es a sim kartyarol a telefonszamokat, esetleg az sms-eket? Ne adj' Isten meg sms-t is birok kuldeni.

Koszonom,
-fabee-
tkacsa Creative Commons License 2006.09.26 0 0 613
sony ericson között van tv-re csatlakoztathatos...mint pl a nokia n93...

megjegyzem,nemszoktam hetente tellertvenni....
tavaly bevoltam zsongva a k750-re (szerencsre nemugrottambele) mostmeg itt a k800...
I.Blasius Creative Commons License 2006.07.19 0 0 612

Nem függ össze azzal, hogy a 1010 egyike a legelső 3G-s telefonoknak? Ha megnézed a listát, a v800(szintén 3g) is elég ramatyul teljesített.

 

Lehet, fene tudja.

 

Viszont gondolom az ember szervezetét nem nagyon érdekli, hogy egy korszerűbb technikát alkalmazó telefontól kapja  a határérték közeli sugárzást:)

Előzmény: niederl (611)
niederl Creative Commons License 2006.07.19 0 0 611
Nem függ össze azzal, hogy a 1010 egyike a legelső 3G-s telefonoknak? Ha megnézed a listát, a v800(szintén 3g) is elég ramatyul teljesített.
Előzmény: I.Blasius (610)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!