Keresés

Részletes keresés

zh1972 Creative Commons License 2019.04.13 0 1 995

15-20km-ert 1-1,5 óra alatt, minden nap? Sajnos ezt nem tudom elhinni. Ráadásul átlag 15km/h-val hosszú távot mindennap lefutni még a profiknak sem ajánlott! Szerintem fogalmazd újra az írásod, mert még lesz aki megfogadja a "jótanácsod" és elkezd a semmiből mértéktelenül futni, anélkül, hogy előtte tudatos táplálkozással és soft mozgással lefogyna olyan súlyra, ahol az izületek nem szenvednek maradandó károsodást. A rosszul felépített hosszútávú futás KÁROS AZ EGÉSZSÉGRE! Elhízás után NEM FUTÁSSAL KELL KEZDENI! A nagyotmondást is kerülni kell. (Ráadásul ellentmondasz magadnak. Neked nem kellett semmiféle diéta, de másoknak összeállítod a étrendet és mozgástervet???) Akkor, hogy is van ez??? Sajnos teli van az internet ilyenekkel. Ráadásul pénzt kérsz olyanért ami tömkelegével megtalálható ingyenesen a neten. ...gondolom a konzultációval számla is jár ugye? Persze, hogy nem. A viszont látásra!

Előzmény: oribalint (992)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.04.12 0 0 994

Az heti két kiló, reális szigorú ketogén diétával és mozgással, de fanatizmus kell hozzá.

Van a facsén ketogén diéta csoport, azzal ingyen lehet fogyni heti 1-1,5 kilót egészségesen. 

Előzmény: dormat55 (993)
dormat55 Creative Commons License 2019.04.12 0 0 993

Hát nem tudom, de 5 hónap alatt 40 kiló az nem túl reális... és nem is túl egészséges, ha össze is jön.. Én másfél év alatt 15 kilónál tartok, de ez stabil... ;) igaz azóta is szedem a capsichilit.. de elvileg természetes, úgyhogy nincs vele gond.. mondjuk lassan leállok, mert ennyi volt a cél.. ;)

oribalint Creative Commons License 2019.02.05 0 0 992

Sziasztok! :)

 

Őri Bálint vagyok és szeretnék veletek megosztani saját tapasztalatom útján egy szuperül működő fogyókúrás módszert amivel 5 hónap alatt fogytam 40kg-ot. 2018 májusában még 116kg-ot nyomtam a 176cm-em mellett. Addigra már úgy éreztem hogy nagyon nem leszek jóban magammal, az önbizalmam romokban hevert, kifogások sorait vetettem magam elé és a fogyókúrás kapszulák világába menekültem. 

 

Aztán sikerült megismerkednem egy emberrel aki ugyan nem ezzel foglalkozik, de motiválni kezdett hogy változtassam meg a gondolkodásomat és meg fog változni az életem. Válóban működik a dolog, ugyanis ahogy a kezembe vettem az életem irányítását, úgy elhatároztam hogy már pedig most le fogok fogyni és meg fogom tartani a súlyom a fogyás után is. 

 

Nem kellett hozzá sem gyümölcs diéta, sem olyan étrend amitől ”éhen hal” az ember, utána pedig néhány nap sanyargatás következtében a farkaséhség effektus miatt a leadott 0,3-0,5kg-ból lesz plusz 3-5kg amit visszahízunk.

 

Egyszerűen elkezdtem mozogni. Itt persze jönnek az újabb kifogások hogy “De nekem nincs időm” “Nincs energiám”...stb nagy szeretettel közlöm mindenkivel hogy, igenis van. Az első futásom az úgy nézett ki hogy lekocogtam összesen 200 métert nagyjából öt perc alatt. Tudjátok mennyivel fejeztem be szeptemberben? Naponta futottam 15-20 km-ert, 1-1,5 óra alatt. A szervezetem annyira átalakult hogy most már normális étkezés mellett tartom a súlyomat szeptember óta. Ha fogyni szeretnék még, akkor elég néhány elmét kivenni az étrendemből és meg is van a varázslat, mostanra teljességgel átvettem az irányítást a testem felett.

 

Itt jön a te részed!

Ha szeretnéd te is megtapasztalni ezt a csodálatos élményt, mindössze annyi a dolgod hogy küldj egy bemutatkozó e-mailt az ori.balint@icloud.com címre és összeállítjuk együtt a te személyre szabott étrendedet és mozgástervedet mindössze havi 1000ft-ért ameddig el nem éred a célodat.

Slimer81 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 991

Szia! nem gondolom, hogy egyből bogyókat kellen szednie, pláne, ha mellette nem is igazán eltökélt. Előbb meg kellene azt értenie, hogy neki miért is lenne fontos leadnia plusz kilókat. Nem tudsz ott állni mellette, hogy mindig rászolj, amikor nasizni kezd (ha van ilyen), és nem tudod "elrángatni" sem a heti 1-2 edzésre. Ha ő maga is belátja, hogy erre szüksége van csak akkor fog működni. Olvasson utána, tájékozódjon. Hatékony fogyás csak kitartással és önfegyelemmel érhető el.  Ha ő teszi fel magának a kérdést hogy fogyjak le? na akkor tudsz neki segíteni, de "rávenni", pláne akarata ellenére... az aligha fog menni.

Előzmény: ri12ster (989)
Dizerr Creative Commons License 2019.01.26 0 0 990

legjobb zsírégeto tabletta zöld kávé

ri12ster Creative Commons License 2019.01.20 0 0 989

Sziasztok. Nagy segítséget kérek. Nem rólam van szó. A feleségemnek szeretnék segíteni.

Az utóbbi években született két kisfiunk. Ezek után sorban szedte felfele a kilókat. Sokat beszélgetünk is róla, hogy étrenden kéne változtatnia.

Plusz szerintem sokat kellene innia, napi 0.5 l vizet iszik, amit kevéslek az anyagcsere miatt.

Irodán dolgozik, este meg csak rohanás. Szinte meg sem állunk.

Próbálkozott tornázni, de nem mindig jön ki rá a lépés.

Sokat fájnak az izületei is.

Most 85kg-nál tartunk, 168cm

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan vegyem rá , hogy fogyókúrázzon. Esetleg valamilyen kapszula szedésére.

Egyet ki is néztem: Slimbelly

Dranger Creative Commons License 2019.01.19 0 0 988

Adipexel fogytam!!ne hivjatok

Előzmény: Dranger (973)
Sziszomka Creative Commons License 2019.01.03 0 0 987

Halihó mindenki 

Drangellel vigyázni, én bedőltem neki és havi több ezer Ft ment neki zsebbe! Szóval ha nem akarsz bukni pénzt  akkor ne írj neki.... 

Dranger Creative Commons License 2018.11.25 0 0 985

Olvasatam itt olyat hogy rád akar sozni valami szart...nekem pl nem áll szandékomba rásozni senkire semmit.csak meg osztom olyanal aki megoldást keres és azert nem írom ki mert vannak ilyen kötözkö unatkozó emberek is sajna akinek meg valóban fontos az amúgy is rám csörög...és közlöm voltak is ilyen személyek és sikeresen szedik is☺

Pandus8912 Creative Commons License 2018.11.22 0 0 984

Nem hiszek már a csodapirulákban, már mindet kipróbáltam… Kevesebb kalóriát kell bevenni, mint amennyit felhasználunk. Csak a Dr.Kelen Fit Shape 2in1 mélyzsírégető gélt használom, amiben paprika-kivonat is van. Sokkal szebb a bőröm azokon a területeken, ahol bekenem magam vele, láthatóan kevesebb lett a narancsbőröm és szerintem tényleg segített az alakformálásban. Külön öröm, hogy tök jó áron van, és az is, hogy csak természetes hatóanyagok vannak benne. 😊

Borsberc Creative Commons License 2018.10.28 0 0 983

Aki azt írja hivj fel telefonon meg emailben az csak rád akar sózni valami szart, ha igazából segíteni akarna akkor leírná, hogy neki mi vált be, mit szedett. Ne dőljetek be az ilyen álcázott reklámoknak!

dormat55 Creative Commons License 2018.10.18 0 0 982

Én egy év alatt 12 kilót fogytam.. amit azóta is tartok.. nekem a capsichili vált be.. kevesebbet ettem, de nem éheztem.. a mozgást sajnos nem mindig sikerül betartanom.. ebből a szempontból nem vagyok túl kitartó.. :D

Fewdis Creative Commons License 2018.09.26 0 0 981
Dranger Creative Commons License 2018.07.24 0 0 979

Nagy Brigitta neven bocsanat.egy kalap van rajtam csikos ruhaba ulok

Előzmény: Dranger (973)
Alexandra Tátrai Creative Commons License 2018.07.24 0 0 978
Dizerr Creative Commons License 2018.06.16 0 0 976

legjobb zsírégeto tabletta zöld kávé 

lxt Creative Commons License 2018.06.13 0 0 975

valódi

 

fogyókúra

 

A többi marketing - piszok nagy átverés, persze remek üzleti lehetőség.:-)

kzsuzsi1981 Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 974

Sziasztok! Én sok jót hallottam a Premium Diet fogyókúra hatékonyságáról. Rákerestem a googliban, és a https://www.jopatikus.hu/premium-diet oldalon találtam is egy csomó infót. Nem ígérnek csodákat 1 hét alatt, de azt igen, hogy ami lemegy, az zsírból megy, és ha mellette még finom is a cucc, akkor tényleg megérhet egy próbát. ;)

Dranger Creative Commons License 2018.06.04 0 0 973

Dranger Creative Commons License 2018.06.04 0 0 972

Sziasztok en 35kg fogytam egy bogyo segitsegevel 5honap alat eltelt 2ev es meg mindig tartom a sulyom.ha erdekel hogyan facebookon megtalasz.Nay Brigitta neven vagy esetleg csorog 06702040777.de akiket nem erdekell komolyaban azok keruljenek

farkasszaszi Creative Commons License 2018.03.06 -1 1 968

Sziasztok!

 

Szivesen segitenek Nektek, hogy leolvadjanak a felesleges kilok. Eletmod es taplalkozasi tanacsado vagyok, tobb vendeggel is foglalkozom mar egy ideje, es nagyon szep eredmenyeket ernek el az etrendem betartasaval. 

 

Nalam egy szemelyre szabott etrend 50 oldalas, hiszen fontosnak tartom, hogy ne csak egy etrendet kapj, hanem megertsd, hogy hogyan mukodik a tested, mik azok az etelek amik nem tesznek jot szamodra, miert az kerult az etrendedbe, ami. Nekem ez nem csak a munkam, hanem a hobbim, imadom latni, hogy mire kepes az, ha az emberi test es az egeszseges etel osszedolgozik.

 

A csomagom tartalmaz:

-egy havi szemelyre szabott etrendet

-folyamatos kapcsolattartast, nyomonkovetest es  etrendhangolast ha szukseges

-testalkattipusod meghatarozasat

-GI tablazatot

-vitamin ajanlast

-recepteket

 

A szolgaltatasom elerheto online (4999 Ft) es mini konyv (9990 Ft) valtozatban is. A minikonyv ara tartalmazza a nyomdai es postakoltseget valamint egy mini meglepetes ajandekot. 

 

Ha felkeltettem az erdeklodesed nyugodtan irj emailt: farkasszaszi@gmail.com

 

Addig is eredmenyes fogyast kivanok! :) 

la mancha Creative Commons License 2018.02.02 0 0 965

Kedves Soraya_84

Azt írod többek közt:
"Ezt egyétek: Aktív Rizs Formula/Diéta (nézzetek utána)"

Utánanéztem!
Szójaizolátumot tartalmaz, ami még nőknek sem jó!

Férfiaknak pedig kifejezetten káros.
Sok tudós teszi felelőssé, az utóbbi években egyre gyakoribbá váló hirtelen szívhalálért.

Félre ne érts!
Nem lehúzni akarom a hozzászólásod, már csak azért sem, mert rengeteg hasznos dolgot látok benne.
Olyat amit magam is így teszek, és olyat is amiből ötletet merítettem.

Szép napot!

Előzmény: Soraya_84 (650)
Hetty89 Creative Commons License 2018.01.18 0 1 964

Sziasztok, üdvözlök mindenkit! :)

 

 

Mindig is súlyproblémával küzdöttem, amióta csak az eszemet tudom.... 
Sok mindent kipróbáltam, hellyel-közzel kisebb-nagyobb sikerrel. 2017 év elején sajnos eljutottam odáig, hogy fulladtam séta közben (sík terepen), vérnyomásom ingadozott, dagadtak a lábaim, kisfiammal nem tudtam tartani az iramot (januárban kezdett el totyogni, még nagyon futni sem kellett utána...). Régóta nem álltam akkoriban mérlegre... Terhesség alatt hupsz 20 plusz kg utána még egy pár kg. A mérleg velem együtt zokogott, hogy inkább szálljak le róla.... A mért eredmény sokkoló volt.... 121,6 kg-ot mutatott a mérleg. Hála égnek sikerült észbe kapnom időben, a kisfiamért meg kellett tennem az első lépéseket. Egészségügyesként tudom, ha így megy tovább akkor lesznek következmények: cukorbetegség, ízületi problémák, magasvérnyomás és még sorolhatnám.... Márciusban elhatároztam, hogy életmódot váltok. November végi mérésemnél -33kg-mal mutatott kevesebbet a mérleg. Decemberben szünetet tartottam, 01.15-én újra kezdtem, van még mit ledolgozni!

Mindez egy epe-és májtisztító program segítségével valósulhatott meg, mely sejtszintű nagytakarítást végez a szervezetben, a fogyás csak mellékhatása a programnak! Egy olyan program, mely alatt magyaros ételek fogyasztásával, éhezés mentesen karcsúsodhatsz!!! 

Nem emlékszem mikor éreztem magam testileg-és lelkileg kiegyensúlyozottnak, lendületesnek!

Hasonlóképpen eredményes fogyókúrás módszer után kutatsz és szeretnél velem karcsúsodni kérj bővebb információt 

emailbe: hetty89@gmail.com

 

Üdvözlettel: Heni :)

 

monicica83 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 963

Sziasztok :) Szeretném megosztani veletek fogyókúrás tapasztalatom.2hónapja kezdtem és már fogytam 9kg-ot,nagyon örülök neki ,egy barátnőm ajánlott egy zöldtea kapszulát amit ő forgalmaz,és bevált.Nagyon nagy elhatározást tettem,szeretnék -50kg-tol megszabadulni.Kaptam étrendet(szivesen átküldöm) ,mozgástippeket a csajszinak most csinál egy titkos csoportot is a facebookon,ott megosztjak a tapasztalatokat is és tartjak majd egymásban a lelket. Ti hogy haladtok?Mennyi mozgást visztek bele a mindennapokba?Én nagyon túlsúlyos vagyok ezért futás , négyütemü ugrálás és ilyenek sajnos nem férnek bele. Van valami szuper video tippetek?Vagy gyakorlatok amiket javasoltok? Mi is babaprojektben vagyunk és nagyon szégyellem hogy igy meghiztam...jártunk meddőségi kezelésre és a sok hormoninjekció és persze az önsajnalat és lustaság ezt tette...de már jo uton haladok,nem adom fel,mert nagyon szeretnenk babat,és ilyen sullyal körberöhög a lombikos doki,hogy mit akarok én :(

zsebikutyus Creative Commons License 2017.12.27 0 0 961

Sziasztok! Toman diétáról van valakinek friss tapasztalata, véleménye?

fitandtech Creative Commons License 2017.09.21 0 0 959

Valódi eredmények, elmondom hogy csinálom, nézzétek meg :

 

https://www.youtube.com/watch?v=X8vO96OAx1A

Mershin Creative Commons License 2017.08.20 0 0 958
Adrienn Feher Creative Commons License 2017.08.10 0 0 957

Sziasztok!

Adriennek hivnak,épp hazajöttünk egy pár napra szüleimhez magyarországra,és gondoltam ha már itthon vagyunk,megmérem magam.....aztán jött a rácsodálkozás ehhhh 65 kg..... :((((

kb 60 és 62 kg között mozogtam,jó most biztos mindenki nevetni fog,hogy ennek mi baja van 3 kg miatt totálisan ki van,bár én a 62 kg is sokalltam.....171 cm vagyok,és van comb is popsi is karok is.Tervem az 58 kg elérése. Ma 2017.08.10-ét írunk, csütörtök. Beballagtam a Rossmannba, és megvettem a Wellmix Vaniliás Shaket....Kivancsi vagyok rá,hogy mennyire lesz hatásos,hatásos lesz e.Kb 1 évvel ezelőtt kipróbátam a Dm-es verziót,és nagyon bevállt.Nagyon elszánt vagyok, mellé iszom még almaecetet,csalán és zöldteát....Szurkoljatok,pár nap múlva újra jelentkezem,de akkor már nem magyarországról,hanem németektől.Ha esetleg valakinek van tapasztalata ezzel a Shak-es témával kapcsolatban,kérlek ne tartsa magában!

Thomas Gerhard Creative Commons License 2017.08.08 0 0 956

Chocolate Slim

 

őt csak ajánlani tudom... és finom is :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!