Keresés

Részletes keresés

DRT Creative Commons License 2001.03.22 0 0 119
Így van, a Sideway fasza volt, valóban!
Előzmény: lordofthechicagoblues (107)
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 118
Az időpont nekem is 91-92. LEhet hogy csak az utcákat keverem, de tuti egyről beszélünk csak egy TC volt a Barossnál. A sarkon volt és Söröző volt kiírva nagybetükkel (ami még most is ott van) fölötte volt a TC felirat.

Most jutott eszembe, hogy én kevertem a 10 és fél-el, az volt az Arany Janinál. A billiárd fél 10 az más volt. Amire én gondolok az a Saigonnal szemben volt.

Más:
Tűzesvíz meg már nagyon régi történet, én már csak az átalakult verzióban voltam (nem is tudom mi lett a neve).

Tényleg, járt valaki Geronimoba Óbudán?

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.22 0 0 117
ugyanarról beszélünk, de nem a baross utca felöli részén a villimegállónak, hanem a krúdy gy. utca felölin
az időpont neked nem stimmel véletlenül (91-2)?

én a fél 10-re írtam a baross utcát, amire te az arany jánost, na mindegy!

Előzmény: serial killer (115)
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 116
Picasso is jó volt, de nagyon megváltozott.
Előzmény: Justin Sullivan (113)
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 115
A Régi TC a BAROSS utcánál volt. Legalábbis a leges legelső a Baros utca sarkán, majdnem szembe a 4-6-os vilimegállóval.
Előzmény: Törölt nick (112)
malcolmxzy Creative Commons License 2001.03.22 0 0 114
Lehetséges, hogy nem merült fel a topicban minden rock-kocsma "ősatyja" a Tüzesvíz ? (Király u 100)

vagy csak én nem vettem észre ?

az, meg utána a régi TC (Krúdy Gy u) volt A HELY Budapesten. Azóta csend.

Justin Sullivan Creative Commons License 2001.03.22 0 0 113
Szerintem meg a Picasso volt jó úgy öt-hat éve...
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.22 0 0 112
arany jános utca?! akkor én másra gondoltam! vagy az a hely is költözködött össze-vissza?!

viszont az általam ismert total car a krúdy-körút sarkon volt az tuti, beljebb meg a tilos az á

Előzmény: serial killer (110)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.22 0 0 111
baross utcában a kálvin és a nagykörút között volt, most - ha jól tudom - tütü tangó néven fut
(a másik tütü költözött ide, az operától)

viszont a régi total car, az nekem is kedvenc helyem volt 91-2 környékén! erről már írtam is vmelyik topicban

mondjuk abban az időben még a közgáz pince "rock" bulijait is érdemes volt látogatni csütörtökönként

Előzmény: holdkölyök (108)
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 110
A Billiárd fél 10 az Arany János utcánál a volt, de sajna már rég megszünt (legalább is a régi verzió, azóta lehet, hogy új van)
Előzmény: holdkölyök (108)
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 109
Hé! végre egy ember aki járt az első TC-be!
OTT voltál a vasárnapi pezsipartikon is?
De sok szép estét töltöttem ott és p'sze fürödtemis a szökőkútba.
Rengeteg transzi, meg buzi járt a környéken és ott volt minden jó hely (EGo,Tilos, Zanzi, Razzia,stb.) A side-way és a fél10 király helyek voltak szintén, különösen a fél10. Amikor megszünt a Szembe szomszéd Saigon lett a nyerő, meg még emlékszem az oktogonnál a Levis 501-re(Barokk). Amikor megszüntek ezek a kis jó helyek próbaképp voltunk itt ott lsd:
új TC nyugati: szar zene, felhígult társaság,
Rocktogon: tiniklub
Ráday: szutyok
Morisson's: szódával elmegy
Underground: Na ez jó lenne csak kicsi
MEGA: Még nincs képem
OLd Man's: k**vák és egyetemisták lelőhelye

Egyik sem az igazi! A Wigwam meg nagyon messze...

P'sze ez csak az én véleményem. Ma már ezek a klubbok meg sem közelítik a régieket.

Már a Petőfi CSarnok sem a régi!
CSINÁLJUNK EGY ÚJ HELYET!!! TRIBUTE TO TOTALCAR néven...és valahol a város szívében legyen és buszjárat közlekedne, minden fontos csomóponton és utcában megállna. Előszednénk a régi stuff-ot akik ott nyomultak....

Előzmény: lordofthechicagoblues (107)
holdkölyök Creative Commons License 2001.03.22 0 0 108
az old man's vérgáz! akkora sznob helyet! iszonyatosan felkapott lett egy ideje. minden menő - akit mellesleg egyáltalán nem érdekel az aznapi fellépő - oda viszi a nőjét sétáltatni.

viszont a biliárd fél tíz az mi és hol van?

Előzmény: lordofthechicagoblues (107)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.03.22 0 0 107
Szerintem régen az első totalcar, később meg a sideway volt a király.
Közben viszont a régi wigwam és a biliárd 1/2 10, ami most megint kinyitott, úgy tudom.
Ma viszont a wigwam (olyan, amilyen), a süss és az almássy, meg - esetleg - a kis vendéglő-klubok (josephina, old man's, stb).
serial killer Creative Commons License 2001.03.22 0 0 106
Gracias!
Előzmény: Tvik (105)
Tvik Creative Commons License 2001.03.21 0 0 105
Ez bizony megviccelt. Hogy kell eszkepelni html-ben?
Tvik Creative Commons License 2001.03.21 0 0 104
Azt kell beírnod, hogy \
Blablabla a kép helye az interneten. tudod, ilyen htpp://www.god.com/image.jpg alakban kell odairni. Kellenek az idezojelek is.
serial killer Creative Commons License 2001.03.21 0 0 103
Srácok ki tudja hogy kell képet beszúrni ide????
SZ.I. Creative Commons License 2001.03.21 0 0 102
radayban eccer voltam, emberek csapoltak a final countdownra:)sohatobbet:)

en szeretem bowie-t!!!

nausea, hol vagy???

Előzmény: serial killer (101)
serial killer Creative Commons License 2001.03.21 0 0 101
Nausea: na ne mom má!!! Az a trágya hely!!!Szerintöm nagyó gány és az embörek, hányadék, és mindönki kommunikáni akart von velünk amit rossz néven ... Nem igadzán hínnám én rokklúbnak, p'sze az én vélményem e. Ecce vótam SB-Strongon, de nem mondanám, hogy teccöt vón. Amúgy a sőr se vonz, inkább többé vesz...:-)

moonkid: strobi is van?! :-)))

Rockstar: Ajaj! hát bizony ez nem szép tőlük!Majd én lealkuszom nyugi! A sziget biz jó lenne, úgy volt tavaly v. tav. előtt is hogy megint hivják őket, hát majd írunk a kivánságba Dévényi Tibi bácsinak:-)!
Bár én már évek óta vágyom egy kis NIN-re!!!de nem jön össze, mindig csak ilyen épp aktuális divatzenéket hívnak, tisztelet a kivételnek.

Szóval ti lesztek a szigeten? Vagy még nem tudni?
Ja, még valamit akartam kérdezni, annak idején úgy írták Toy Dolls...és amikor itt voltak Toy Dollz lett belőle..háát???Én beszóltam,valamelyik ticketüzérirodába és sérelmeztem a "z"-t, mire azt mondták már vagy 2 éve így írják. Akkor engem átbas***tak??
A Bowie meg olyan amilyen:-)tehát nem csoda....de nem sértegetünk senkit!
Igaz, SZ.I?:-)))

A Toy Dolls az egyik legjobb koncert volt a szigeten.Szarrá tomboltam magam!:-)) Pedig eddig minden szigeten ott voltam végig és láttam egy-két bandát.

SZ.I. Creative Commons License 2001.03.21 0 0 100
gyere inkabb hallgassunk uj t?t.
Előzmény: Nausea (99)
Nausea Creative Commons License 2001.03.21 0 0 99
Beszósz mégeggyet,vagy kiszász?
Előzmény: SZ.I. (98)
SZ.I. Creative Commons License 2001.03.21 0 0 98
te hüle.
Előzmény: Nausea (95)
Rockstar Creative Commons License 2001.03.21 0 0 97
Azert egy Toy Dolls buli koltsegvetese mar huzosabb lenne. Legalabb 3000 dollarba kerulnek, de ha erre turneznanak valamikor, akkor talan olcsobbert is...

A legegyszerubb az lenne, ha a Szigetre megint elhivnak oket, ugyis elegge bejott annak idejen, tobben mentek ki ra, mint a Bowie-ra, ami harmincszor annyiba kerult.

Van kivansaggep a Sziget oldalon. Kivanjatok a Toy Dollst.

Előzmény: serial killer (94)
holdkölyök Creative Commons License 2001.03.21 0 0 96
uv-csövek is!
Előzmény: Nausea (95)
Nausea Creative Commons License 2001.03.21 0 0 95
Minek nektek rokkklubb wazzzzeg?!

Ott a rádalyi,oda ee lehet menni pogdzni,meg akciós a sör,meg a zsirosdeszka...ja meg rokkkerbulák is vannak!

UFF!

serial killer Creative Commons License 2001.03.21 0 0 94
Játékbabájék egyértelműen LOCO-k, DE nekik ez áll jól! Ördög tudja hányszor hallgattam meg annak idején még a Florence-es albumot!:-)) Jaj, a pokolba, mindig csak siránkozom, lehet hogy azért mert régen sokkal jobb volt a kulturális élet, a koncertek, meg a klubbok...na mindegy, a homokóra sajna pereg...

Régen még több punk is volt, nem?
Én már alig látok! Már nem megyen a biztosítótű,meg tarajak, ezekkel, pedig annak idején punk őrület korszakomban még nekem is tele volt a gatyám (:-)na nem azzal!) Már más irányba mentem most olyan "összkorszakom" van az összes eddigi korszakomból való zenét szeretem, meg van még mind, csak max nem hallgatom. Mostanság inkább zúzda van.

Tényleg járt közületek valaki régen - ha már a topic címére nézve - ....a TOTAL CAR-ba a barossnál?

Előzmény: SZ.I. (92)
serial killer Creative Commons License 2001.03.21 0 0 93
Cool!!! ahá ...értem. Már úgyis el akartam menni Bankrupt bulira...majd figyelem a fest-eket!:-)
Sok siker a szervezhez! Aztán a "játék babákat" nem kifeledni!!! Érdekelne ez rikimartin stílus. biztos jó az anyag!:-)Szigeten felléptek?
És a Wigwamoszba?
Előzmény: Rockstar (91)
SZ.I. Creative Commons License 2001.03.21 0 0 92
az a turne aminek livin la vida LOCO volt a cime jobb lett volna:)))
Előzmény: Rockstar (91)
Rockstar Creative Commons License 2001.03.21 0 0 91
A Toy Dolls most adott ki egy uj lemezt, rajta egy allat Livin' La Vida Loca feldolgozassal.

A bulikat mi szervezzuk (Bankrupt).

Előzmény: serial killer (89)
serial killer Creative Commons License 2001.03.21 0 0 90
apropó egy CAFB-ra szívesen mennék, már tök rég voltam.
Előzmény: Rockstar (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!