Keresés

Részletes keresés

Vissai Creative Commons License 2007.01.09 0 0 730
Reméltem, hogy ő maga merészkedik be ide, de ha nem...

Az eddigi, többé-kevésbé tudományos alapokra épülő elméletekkel szöges ellentétben áll a múlt csütörtökön bemutatott ötlet.

Tehát: a fél pár zoknik elriasztják a mumusokat az ágy alól!

Elsőre, mikor visszazökkentem a dimenziókapuk nyitogatásából, kissé meglepődtem, hogy lehet ilyen komolytalanul felfogni ezt a világgazdaságot is érintő problémát, de hamar rájöttem, hogy nem úgy van a'.

Mennyivel rosszabb gyermekkorom lett volna nekem (és halkan megjegyzem, sok más embernek is), ha a fél pár zoknik mágikus bűvköre nem tartja távol az ágy alatt ólálkodó mumusokat.
Régebben azt hittem, ha az embernek nem lóg ki a lába a takaró alól, azt ugyan mumus el nem kapja, később pedig futon-ágyra váltottam, azon megfontolásból, hogy amelyik mumus az alá befér, attól már nem félek, de most már kételkedem ezen kőkori elgondolások hitelében.

Talán, ha két fél pár zokni távol van egymástól, a köztük levő kapocs ereje a távolság négyzetével egyenes arányban nő* (képzeljük csak el, fényévekben mérhető távolság esetén ez mekkora lehet!), és az egymást keresztező hurkok alkotják azt a védőrácsot, ami "távol tartja", azaz elkeríti a mumusokat a békésen alvó kétlábúaktól. Könnyen belátható, hogy minél több fél pár zokni van (azaz minél több hurok létezik), annál jobb védelmet nyújt az általuk előállított rács.

Teljesen más megvilágításba helyezi ez a zoknik hűtlenségét.

*a tényleges képlet még kidolgozás alatt.
Előzmény: Ghanima (729)
Ghanima Creative Commons License 2007.01.08 0 0 729
Kedves topikgazda! Aszontad, elővezeted egyik olvtársunk forradalmian újszerű elméletét! Izgatottan várjuk!
liberálmensevik Creative Commons License 2007.01.08 0 0 728

 

 

 

Előzmény: liberálmensevik (727)
liberálmensevik Creative Commons License 2007.01.08 0 0 727

Hamarabb jönnének össze a zokniturkász szinglik, mint a zoknik maguk, de azért meg lehetne próbálni.

Gigantikus, végtelenített futószalag, kis bárszékekkel mellette, pénznyerő, -nyelő és mosóautomatákkal, Wifi hotposttal, fejhallgatókkal és/vagy szigetelt boxokkal.. :o)

Előzmény: Glück (726)
Glück Creative Commons License 2007.01.08 0 0 726
Nincs valahol börze fél pár zoknikból? Nagy lenne a felhozatal...
MadKat Creative Commons License 2006.11.06 0 0 725

A sorrend szerintem:

1. titok zoknicska (bokát elszorító harisnyaszerű "nájlon" borzalom)

2. ugyanez térdigérő változatban

3. ugyanez nadrágként.

 

Bezzeg a kis hercig harisnyakötős változat! Az bezzeg igazi erotikus felhívás!!!

Előzmény: H_G (724)
H_G Creative Commons License 2006.11.05 0 0 724
"a nylon térdharisnya a leg-leg-leg antiszexuálisabb, legkornyasztóbb ruhadarab, amit valaha feltaláltak."

Csak 2. lehet a harisnyanadrág után!

Más: új rajz a probléma egyik közhelyes magyarázatáról.

Előzmény: Biovadász (718)
MadKat Creative Commons License 2006.11.05 0 0 723
Vagy most hajoltál le, hogy gondosan kicseréld a lábadon a zoknikat felemásra?
Előzmény: Ghanima (721)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.11.03 0 0 722
Remélem, nem most gázoltak el?? :)
Előzmény: Ghanima (721)
Ghanima Creative Commons License 2006.11.03 0 0 721
Áááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juj! :-))
Előzmény: liberálmensevik (719)
Gillian Creative Commons License 2006.11.02 0 0 720
Hát, mint mondjak, én sem jövök kifejezetten tűzbe, ha egy pasit zokniban van alkalmam megszemlélni ...
... annál már csak a szanaszéjjel hajigált szennyes zoknik hervasztóbbak ...
szóval kéretik ezt az oldalt is megvizsgálni :-)
Előzmény: Biovadász (718)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.11.02 0 0 719

Egy -meg nem nevezett - tudományos felmérés szerint az elgázolt gyalogosok között sokkal több az olyan, akin a megfelelő párosításban vannak a zoknik, mint az olyan, akin felemás pár van.

 

Tehát : a felemás pár zokni biztonságosabb az utcán!  :)

Biovadász Creative Commons License 2006.10.30 0 0 718
ezeket nem a mosógép, hanem a barátok/férjek/pasik titkos szövetsége (kicsit titkosabb szervezet, mint a szabadkőművesek) teszi tönkre, ugyanis a nylon térdharisnya a leg-leg-leg antiszexuálisabb, legkornyasztóbb ruhadarab, amit valaha feltaláltak.
Előzmény: koldoknezo (716)
Glück Creative Commons License 2006.10.27 0 0 717
Használj befőttesgumi rögzítést...:)
Előzmény: koldoknezo (716)
koldoknezo Creative Commons License 2006.10.27 0 0 716
Áttértem a nylon térdharisnyákra, remélvén, hogy a színük egyforma, tehát bárhogy párosíthatom őket. Ámde nem dőltek be promiszkuus elméletemnek: mosás után méretben is, színben is megváltoznak, némelyiknek a gumija elenged. És természetesen a legfontosabb megbeszélések közepén jut eszükbe lecsúszni a bokámra :(
MadKat Creative Commons License 2006.10.26 0 0 715

A mosógép a ludas!

Állítólag, amikor berakják, még megvan mindkettő. De mire a szekrényhez érnének, valami misztikus történik és elválnak egymástól az addig hűséges párok. Szerintem valamiféle párkapcsolati szakítópróba lehet a mosógépben!

Ennél csak a cipők misztikus szaporodása érdekesebb az előszobában!

Gillian Creative Commons License 2006.10.26 0 0 714
Nálam mostanában tartósan köddé válnak.
Nem baj, jön az ősz, hátha majd a köd zoknivá válik.
Vagy valami ilyesmi.
Biovadász Creative Commons License 2006.10.26 0 0 713
Nem minden zokni teleportál másik dimenzióba, amiről azt gondoljuk.

Pár hete pl azon gondolkodtam, hogy a rákba tud egy zokni bekerülni egy faltól-falig padlótól plafonig szekrény mögé pont középen.
Nem szabad hagyni őket tv-t nézni. Meglátják, hogy David Copperfild át tud menni a Kínai Nagy Falon, unalmas óráikban kipróbálják az ilyen szekrényeken, aztán nem tudnak visszajönni...
Hős Város Creative Commons License 2006.10.26 0 0 712
Ennek különben irodalma is van! Marlene Ditrich előadásában ismert:
" Sag' mir wo die stinkend' Socke ist"
Különben köszönet Mindnyájótoknak, a topik reveláció-szerűen hatott rám: csaknem 7 évtizedes pályafutásom alatt mindig is izgatott a probléma, de ilyen kristálytisztán még sosem láttam a lényeget.
Előzmény: liberálmensevik (708)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.10.26 0 0 711

Az urán238 4.5, a tórium 14 milliárd  év alatt feleződik meg.

 

A ronda zokni - 20 év,

az átlag lábtyű - 3 hónap,

a tökjó zokni  - 1.5 hét  alatt.

Nálam legalábbis.

Előzmény: Biovadász (710)
Biovadász Creative Commons License 2006.06.08 0 0 710
Jelenleg éppen egy könyven dolgozom, aminek a címe:

"A globális felmelegedés hatásai a fél pár zoknik vándorlási útvonalára, a hűvös nyarak tükrében"

Szép cím. Sokat gondolkodtam rajta zoknihúzás közben.
Előzmény: Biovadász (709)
Biovadász Creative Commons License 2006.06.08 0 0 709
Már három, vagy talán négy igen jó és kidolgozott elmélettel gazdagítottam a topicot. A következőre rá kell pihennem, nem lehet csak úgy húbelebalázs módjára felelőtlenül teleírkálni hibás elméletekkel a topicot. :)
Előzmény: liberálmensevik (708)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.06.07 0 0 708

Tényleg, hová tűntek a -fél pár- zoknit viselők? :)

Előzmény: viccková (707)
viccková Creative Commons License 2006.03.23 0 0 707
Na,felrúgta az egyezséget,úgyhogy kuka mélyén landolt a beste.Az ember legyen következetes!Legalább megtudja milyen büdösben és bezúzva heverni.Remélem visszasírja a régi szép enyhén nyirkos,fanyar illatú időket...
Előzmény: liberálmensevik (706)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.03.15 0 0 706

Szakképzett zoknológus tlaán pontosab diagnózist tudna felállítani, de első körben úgy tűnik, hogy egyszerűen figyelemre vágyik.

 

Szoktad azért néha az asztal közepén hagyni a távirányító és a konzervnyitó között -a cédéken?

Remélem, igen.. :)

Előzmény: viccková (705)
viccková Creative Commons License 2006.03.15 0 0 705
Nekem most van egy zoknim ami folyton kilyukad.De komolyam mondom,mindig másutt,és már baromira unom h.folyton meg kell varrni.(Mert ugye csak azt a zoknit érdemes megvarrni,ami elkopva nincs.)
Most megfenyegettem hogy kidobom ha mégegyszer kilyukad.Egyelőre tartja magát.
liberálmensevik Creative Commons License 2006.03.04 0 0 704
Elveszett zokni persze nem bukkan csak úgy elő. Trillió évenként sem, de elveszni elvesz' akár naponta is.. :) 
Előzmény: Vissai (703)
Vissai Creative Commons License 2006.03.04 0 0 703
Nem, sajnos ennyire már nem lehet egyszerű. Hacsak nem közvetlen féregjárat működik két mosógép között, teljesen véletlenszerű, hogy hol bukkannak fel a zoknik. Nem értem teljesen a gyakorlat mögött húzódó kvantumelméletet, de valami olyasmit mondtak, hogy egy bejáratnak végtelen számú kijárata lehet, és azok a kijáratok talán nem is az általunk ismert világegyetem mosógépeiben nyílnak. Szóval annak a valószínűsége, hogy egy elveszett zokni hirtelen előbukkan a forgótárcsából, éppen akkora, mint az, hogy egy kilencszemű, csápos Alien bukkan elő.
Előzmény: liberálmensevik (702)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.03.04 0 0 702
Lehet, hogy az eladó új mosógépében lesz az a zoknim, amit a köztes (gazda-köztes) állapotú mosógépbe raktam bele?
Előzmény: liberálmensevik (701)
liberálmensevik Creative Commons License 2006.03.04 0 0 701

Itt, üres.

Az sajnos nem tűnt el, pedig... :)

Előzmény: Vissai (700)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!