Keresés

Részletes keresés

Cordell1 Creative Commons License 2001.10.06 0 0 20
Cordell1 Creative Commons License 2001.10.06 0 0 19
szerintem nézd meg a soulasylum.com-on...ott a teljes diszkográfia...
Előzmény: Dempsey (18)
Dempsey Creative Commons License 2001.09.22 0 0 18
Nem tudni valaki egy listát írni az eddigi albumokrol?
Cordell1 Creative Commons License 2001.09.16 0 0 17
Megvettem a Hang time-ot 1190-ért Cd-n újonnan,nagyon tetszik róla a Marionette és az a kissé countrys nóta,a Twiddy Dee(?)...
Dempsey Creative Commons License 2001.09.16 0 0 16
Miért van az, hogy a jó együttesek topickjai mind meghalnak 50 hozászolás alat?
(pl. Pink Cream 69, Uriah Heep stb.)

A legjobb albumuk szerintem:
Candy From A Stranger (anno nevetséges 600Ft-ért vettem újonnan a Cd-t a Fotexba)

Legjobb számuk:
Runaway Train (nem a sikere miat)
Black Gold
The Game
Just Like Anyone

Cordell1 Creative Commons License 2001.06.28 0 0 15
Remek! Akkor én azt elkérném tőled leíratni,te meg megkapod a Candyt,ha megvettem és ha hazajutok Pécsre....
Előzmény: Arfondam (14)
Arfondam Creative Commons License 2001.06.27 0 0 14
Nekem megvan a Hang time (1988), annakidején 1200-ért vettem egy eldugott használt CD-boltban; a CFAS érdekelni fog, ha megveszed Pécsen.
Nekem is a Let your dim light shine a kedvencem, a Misery, a Caged rat és az I did my best valódi klasszikusok (imho).
Előzmény: Cordell1 (13)
Cordell1 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 13
Az igazság,hogy kazin van,de úgy néz ki,megveszem cd-n is,Pécsett van egy s.h.bolt,ott 1800-ért láttam.Nekem a kedvencem az 1995-ös album,újabban kazin 600-ért láttam könyvkiárusításokon,de az ID is ennyi...Van valakinek gitárkottája?Nekem megvan a Grave Dancers könyv....akinek kell,szivesen lefénymásoltatom...Van valakinek '92 előtti albumja Davyéktől?
Előzmény: Arfondam (12)
Arfondam Creative Commons License 2001.06.26 0 0 12
Csá, Karesz! Nagyon örülök, hogy akad valaki ebben az országban, aki osztja SA-rajongásomat. Az a helyzet, hogy évek óta keresem a Candy from a strangert, de persze sose volt meg egy ismerősömnek sem (ez nem egy olyan album..). Talán már sejted, hogy el szeretném lejmolni tőled vmilyen módon (mint vágott CD); remélem, nem vagyok túl bunkó... Tudunk beszélni vmikor?
Előzmény: Cordell1 (11)
Cordell1 Creative Commons License 2001.06.26 0 0 11
Sziasztok,ürülök,hogy van SA-nak topicja.Nagyon szeretem a zenéjüket,talán a kedvenc külföldi zenekarom, a zenéjük mellett a tagok is nagyon szimpatikusak.
Favourites:
STRING OF PEARLS a no.1
The Sun Maid
Keep it up
Promisres broken
Bittersweetheart
Somebody to shove
I'll will still be laughing
Blood into vine
Stranger
Homesick
Runaway train-sajnaos,Mo-on mindenki csak ezt ismeri.

Lemezeim:Grave dancers' union
Let your lim light shine
Imsomniac's dream
Candy from a stranger

Arfondam Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10
hüje vagy, fiam? cpg-s vagy, vagy mi van? mért ne jöjjenek?
Előzmény: Kalasnyikov vodka (9)
Arfondam Creative Commons License 2001.06.05 0 0 8
Na látom, ez a topik annakidején sajna eleve halva született, de azért sorakoztassuk még fel a SA legnagyobb számait; ezek IMHO, kronológiai sorrendben:

Sometime to return, Marionette, Somebody to shove, Black gold, Runaway train, Without a trace, Misery, Caged rat, Bittersweetheart, Eyes of a child, Just like anyone, I did my best.

És akkor nagyon szigorú voltam, pl. a legújabb albumról nem soroltam fel semmit (mivel nem ismerem). D. Pirner még mindig elég fiatal, az igazán nagy dobásai, albumai remélhetőleg még csak ezután jönnek, de a felsorolt számok önmagukban is kenterbe verik a divatosabb/népszerübb Green day-Offspring-Korn-Slipknot-Machine head-összest.

Arfondam Creative Commons License 2001.06.05 0 0 7
vazzátokmeg, ennyi nektek a Soul asylum? Hát hova alázza a Grave dancers union, a Let your dim light shine és a Candy from a stranger az összes mai overhyped núszkúöl meg grándzs fost??!... követelem, hogy szeressétek Pirneréket és JÖJJENEK a SZiGETRE az asszonnyal vagy anélkül!!!
Előzmény: ControlDenied (6)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.07 0 0 6
Ez a zenekar irt valami notat egy elszalado vonatrol, nem? (;-)
supremacy Creative Commons License 2000.04.20 0 0 5
Egyetértek, hozza a csajt is!!!

Csak az a baj, hogymár asszem nem járnak...Mindegy, akkor is hozza!

Előzmény: bonsay (4)
bonsay Creative Commons License 2000.04.20 0 0 4
Jöjjenek csak a Szigetre, de csak akkor ha Dave Winonát is hozza!!! :-)))
Csibu Creative Commons License 2000.04.19 0 0 3
Nem tűntek el, csak senki nem tud rólunk semmit. Jól vannak, jelengetnek meg lemezkéik, turnézgatnak Amerikába.
Még itt magyarországon is lehet kapni lemezüket.
Csak senki nem tudja. Pedig szerintem sajátos stílusuk van, ami nem másolt....
Egyes filmek zenéiben is jelen vannak Pl: Tudom mit tettél tavaly nyáron.
csak mindenki azt hiszi, hogy eltűntek, pedig lehet rájuk még szavazni is, hogy jöjjenek-e szigetre...
www.sziget.hu szavazzatok!
supremacy Creative Commons License 2000.04.19 0 0 2
Nem, utána még volt egy Misery c. számuk is, meg pár album, és igazából még mindig vannak. Persze, csak amerikában, mert az agymosó MTV-ben, és társaiban nem lehet őket látni. Meg a BRAVÓban sem...Hiába, ez nem "MTV Alternatív", mint mostanság minden. Dehát, ez egy ilyen világ... Úgy látszik, a rikimartin szövegei többet mondanak egyeseknek...
Előzmény: bonsay (1)
bonsay Creative Commons License 2000.04.19 0 0 1
Úgy tudom a Szökevény Vonattal túntek el a Nagy 0-ba...
bonsay Creative Commons License 2000.04.19 0 0 0
Úgy tudom a Szökevény Vonattal túntek el a Nagy 0-ba...
supremacy Creative Commons License 2000.04.19 0 0 topiknyitó
Aki akar valamit szólni, az itt megteheti. Kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!