Keresés

Részletes keresés

Attiii7 Creative Commons License 2023.09.29 0 0 43425

Sziasztok, Az Amway es a Network 21 90-es evekben keszult szeminarium es egyeb rendezvenyek videoit keresem megvetelre. Digitalizalt verzio is erdekel. Koszonom. Szep napot, Attila

Előzmény: huni66 (43421)
Attiii7 Creative Commons License 2023.09.02 0 0 43424

Szia, "Network 21" 90-es evek szeminarium es egyeb rendezvenyek videoit kutatom. Ha vannak tulajdonodban ilyenek legyenszives irj nekem az attiii7@yahoo.co.uk cimre. Kulonosen erdekelnek a "Legfenyesebb pillanatok" videok es olyan video, amin id. Kiss Kalman szerepel. . Koszonom. Szep napot, Attila

Előzmény: Ősamwayos (41461)
Párizs73 Creative Commons License 2023.08.30 0 0 43423

itt van egy összefoglaló arról a korszakról: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151697433&t=9015742

Előzmény: Párizs73 (43422)
Párizs73 Creative Commons License 2023.08.30 0 0 43422

Én soha nem voltak tag, de elhívtak rendezvényre és egyéb módon is próbáltak beszervezni. Kárász Cecília volt az első magyar gyémánt a 90-es évek elején és azóta sem tudott szintet lépni, a másik személy nevét nem ismerem.

Előzmény: huni66 (43421)
huni66 Creative Commons License 2023.08.28 0 0 43421

Sziasztok!

 

Én 30 évvel ezelőtt voltam benne. Jártam infó estekre, voltam a Budapest Sportcsarnokban 2x is szemináriumon...szóval voltak élmények. Tihanyba már nem sikerült eljutnom, mert nem bírtam kifizetni a 12 ezer forintot...Nekem addig jutott a dolog, hogy eladogattam néha pár cuccot és ennyi. Egyszer majdnem eladtam egy edénykészletet, de mire biztosra kellett volna mondani, lemondták. Nem lépett be senki alám, pedig csináltam 1 - 2 MTB - t...A gyémántom Kárász Cecília volt, a gyöngyöm Győri Imre. Ismerős-e valakinek ez az időszak?

Párizs73 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 43420

Több mint 30 éve működik. A passzív jövedelmes ígéretet még mindig elhiszik az emberek.

Előzmény: / (perjel) (43419)
/ (perjel) Creative Commons License 2023.08.27 0 0 43419

Azt nem értem, hogy manapság, amikor 2 perc alatt utána lehet nézni mindennek, miféle eszközökkel tudnak még embereket az üzletbe bevonni??

Előzmény: Párizs73 (43418)
Párizs73 Creative Commons License 2023.08.26 0 0 43418

" Álomhétvége", meg toronyóra láncostól. 30 év után is ugyanaz a szöveg.

Előzmény: Párizs73 (43417)
Párizs73 Creative Commons License 2023.08.26 0 0 43417

Nem bírnak magukkal. Egyik ismerősöm már talán harmadjára lépet be az amwaybe és ezt küldte Nekem és persze azt szeretné, hogy én is lépjek be " Vegyél részt Te is egy különleges 3 napos álomhétvégén 2023 szeptember 15-17-ig a Focus Weekenden! Sikerült hosszas egyeztetés után megnyernünk Kelet-Európa egyik legmeghatározóbb vezetői párosát Tóth Árpád és Darina Alapító Gyémántokat megnyernünk vendégelőadónak a rendezvényre." Hát persze " rohanok".

/ (perjel) Creative Commons License 2023.07.28 0 0 43416

Ez a vicc nem így van, egyébként meg régibb mint a reumám.

Előzmény: Párizs73 (43415)
Párizs73 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 43415

Amway gyöngy viccet mesél: https://www.youtube.com/watch?v=fgmOd18NQqc

Párizs73 Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43414

"Elnézést kérünk! Sajnos a terméket kivezettük a forgalomból.A keresett termék többé már nem elérhető a termékkatalógusunkban."

Előzmény: Párizs73 (43413)
Párizs73 Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43413

Mármint azt látom, hogy már nincs, kivonták a forgalomból.

Előzmény: Párizs73 (43412)
Párizs73 Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43412
Előzmény: / (perjel) (43411)
/ (perjel) Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43411

Azt nem tudom, de pl. borotvahab meg légfrissitő már nincs.

Előzmény: Párizs73 (43410)
Párizs73 Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43410

A tisztítószereket és mosószereket is kivonják a forgalomból?

Előzmény: / (perjel) (43409)
/ (perjel) Creative Commons License 2023.06.24 0 0 43409

Pletykák szerint a kozmetikum - táplálékkiegészítő portfóliója fognak átállni, minden mást fokozatosan leépítenek...

Párizs73 Creative Commons License 2023.06.20 0 0 43408

A gyöngy nem bír magával, Nyomja keményen: https://www.youtube.com/shorts/49pS1vGcbrI

Előzmény: / (perjel) (43407)
/ (perjel) Creative Commons License 2023.06.15 0 0 43407

Gyöngyömböngyöm... gyönyörű...

Aki ennek a magvas, tartalmas videónak láttán nem váltja meg a világot, az tényleg csak magára vessen!

LOL  LOL  LOL

:-DDD

Előzmény: Párizs73 (43406)
Párizs73 Creative Commons License 2023.06.15 0 0 43406

A Jel! Amway gyöngy " kinyilatkoztatása": https://www.youtube.com/shorts/nKyHEf592eM

Pac Creative Commons License 2023.06.03 0 2 43405

Kaptam, kicsit Bircás, de azért jó:

 

Szevasz Gabikám, Hogy vagy, rég láttalak! Mikor is, főiskola óta, van már vagy 20 éve! Tök véletlenül került a kezembe a telefonszámod, a Tamástól kértem el, de ő nem tudta, aztán felhívta az Ivettet, aki végül a Zsanett közvetítésével megszerezte a Csabi nővérének a pasijától, akivel egy matekfaktra jártál.Mivel rég dumáltunk, szívesen meghívnálak egy kávéra, de mivel én még mindig aggódom a vírustéma miatt, ezért a legjobb, ha mindenki otthon issza a Nescafét, illetve én a Tesco gazdaságos változatát. Nem mintha nekem nem telne Nescaféra, csak tudod én ezt a pörkölést jobb’ szeretem, valahogy karakteresebb, férfiasabb, az esetleges fémreszeléket meg egyszerűen ki szoktam szedni kanállal, már ha nem akad meg a torkomon.De amiért hívtalak, az egy nagyszerű üzleti lehetőség… halló? Halló? Halló? Na, itt vagy, csakhogy vissza tudtalak hívni, szerencse, hogy a céges számodat is megkaptam. Ja, hogy direkt raktad le? Ne csinálj ilyet, életed nagy lehetőségét szalasztanád el! Hidd el, ez nem ócska piramisépítés, ez nem Amway, Vebso, Forever Living, Nuskin vagy egyéb néphülyítés! Azokba csak a teljesen sötét parasztok lépnek be, ismerem jól őket, mindegyiknek voltam már tagja... Amit én kínálok, az a XXIII. század technológiája. Minden MLM-es gyászhuszár nálunk akar dolgozni, de mi nem veszünk ám be akárkit! Szerinted miért pont rád gondoltam? Jó, elismerem, nem te vagy az első, és nem is a második, akit felhívtam, de az első kétszázban benne vagy! Mert pont ilyen dinamikus, félelmet nem ismerő harcosokra van szükségünk, amilyennek téged is megismertelek. Ahogy a számvitel ZH-n vadul sercegett a tollad…, ember, senki nem írt úgy még le eredménykimutatást ahogy te. Na, pont ez a kérlelhetetlen attitűd kell ide!De hogy rátérjek a lényegre, biztos kíváncsi vagy, mi is a termék? Mielőtt elárulnám, el kell hogy mondjak egy s mást. Ezt a dolgot nem lehet ám kiskereskedelmi forgalomban kapni, csak a mi cégünknél. Amerikában, Nevada államban gyártják, az 51-es körzetben, talán hallottál már róla. Azért mondom, hogy XXIII. századi technológia, mert az emberiség magától talán a XXIII. századra jutna el oda, hogy ilyen tökéletes terméket elő tudjon állítani! Mi azonban idegen technológiát használunk, fejlesztőmérnökeink egyenesen a Zeta Reticulin voltak tanulmányúton, hogy ügyfeleinknek maximális elégedettséget nyújtsunk. Egyébként hoztak onnan más dolgokat is mellékesen a szakembereink, például itt van most nálam tesztelési célból egy atommeghajtású robotizált kurtizán két bemeneti nyílással és egy realisztikus pénisszel, de ezt most inkább hagyjuk, mert a tegnap estét is a baleseti sebészeten töltöttem miatta…No most, hogy a termékről már majdnem mondtam is valamit, térjünk rá a cégre. Ez a cég egy dinoszauruszosan nagy mamutvállalat. Ne tévesszen meg, hogy gmail-es címet használunk, az csak a költségtakarékosság miatt van, mert ésszerű vállalat is vagyunk, nem pazarlunk. Az se riasszon el, hogy „Élve megnyúzlak BT”-ként van bejegyezve 629 Ft törzstőkével és egy Color Star tévével, mint apporttal, ez csak a magyar fiókcég. Nem akarjuk, hogy felfigyeljenek ránk, egyelőre még nem!Nem mondtam még, de most szervezünk egy nagy európai marketingkampányt, ami néhány héten belül aktuális lesz. Még előtte kéne belépned, hogy megelőzd a gigantikus belépési hullámot, ami akkor lesz, ha a közvélemény értesül erről a nagyszerű cégről és lehetőségről. Most még épp időben kezdenél ahhoz, hogy akár a legmagasabb szintre juss! Mivel én is már elég magas polcon ülök, talán azt is el tudnám neked intézni, hogy egy-két fokozattal magasabban kezdj.Tényleg, ha már a fokozatoknál tartunk, el is mondom neked őket. Tehát a friss belépő a „riadtszemű robothal”, vagy a szlengben, ahogy mi hívjuk őket a tejelők, más néven droidok. Ők vannak a legtöbben. Ha egy droid beszervez 5 embert, akkor eggyel feljebb lép a lajtorján és „halastavi merülőforraló” lesz, amivel már kiváltság is jár, 0,01% kedvezmény bármelyik Suzuki szervizben. Utána a „pontyszájú fillérszexualizáló” (10 beszervezés), akiknek a kedvezménye, hogy a fehérvári úti piacon minden szökőnapon féláron juthatnak csirkefarháthoz. 50 nyomorult rabigába döntéséért már az „aranyozott kecsege” fokozat jár és ingyenes orvosi ellátás bármelyik SZTK rendelőben (TAJ kártya szükséges). 100 potenciális balek, akarom mondani munkatárs hadrendbe állításáért már „fékezett habzású pörölycápa” rang és ingyenes parkolás jár minden Tesco parkolóban. 500 lélek megtévesztésének a jutalma, hogy a „gátlástalan muréna” szintre léphetsz és életed végéig jogosult vagy bármelyik budapesti taxistársasággal bárhova utazni Budapest területén (a viteldíjat az út végén ki kell egyenlíteni). Ha pedig eléri valaki a hihetetlen 1000-es számot, akkor az „univerzum iszapszemű rájája” címet viselheti és az elit klub tagja lesz, melynek jeleként egy Casio márkájú számológépes karórát kap ajándékba, egyedi gravírozással: Made in Japan.Sajnos most csak ennyi fért bele, mert egyelőre még nem tudtam feladni a régi állásomat, sietnem kell vissza a vágóhídra belet lapátolni. De remélem felkeltettem az érdeklődésedet, és hamarosan beszélünk. Csáó!

.psp Creative Commons License 2023.05.09 0 1 43404

Csak szólok, hogy a sok száz Franchise "független " vállalkozója akik az ő Nevéből  , vevőknek tett ígéreteiből  éltek most csukhatják a boltukat   mert a "guru"  átverte a népet...

 

Valahogy látok érdekes párhuzamokat.

Előzmény: Mutual Friend (43403)
Mutual Friend Creative Commons License 2023.05.08 0 0 43403

Csak kerestek ratja több mlrd forintot és kaptak 40 milla büntit.

 

Ez lehet hogy csak azert mert az igazgatótanács egyik tagja Orbán Viktor testvére volt?

Előzmény: ásítósmacska (43402)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.05.08 0 0 43402

Egyértelmű! 

 

 

Előzmény: .psp (43401)
.psp Creative Commons License 2023.05.08 0 0 43401

".................a vállalkozás ugyanis beismerte a jogsértést, visszamenőleg törölte a kifogásolt videókat és lemondott a jogorvoslat lehetőségéről................."

 

 

Tehát végig tudatosan átvertek mindenkit.

Előzmény: ásítósmacska (43400)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.05.08 0 0 43400

Az érvelése egészen hasonló, mint az MLM_eseké... NYomják Krahácsot... :))) 

 

https://hirtv.hu/hirtvszines/befejezi-schobert-norbert-2567363

 

...

„A gyógyszerlobbi. Az a lobbi, ami klinikai vizsgálatok híján telenyomta a világot Covid-vakcinával. A kívánt és nem kívánt káros élettani hatást nem vizsgálta a hatóság. Tele a temető fiatal kortársaimmal. Szegény Csollány is belehalt, mert ráoltottak”

– folytatta, majd leszögezte:

„Tudnotok kell, hogy velem példát statuálnak, mert első voltam.”

 

Előzmény: .psp (43399)
.psp Creative Commons License 2023.05.08 0 0 43399

Nyúszkinék emwélyék mikor jönnek sorra ?

 

Gvh büntetés Norbinak...

 

"..........280 videóbejegyzést néztek át és arra jutottak, hogy azok megtéveszthették a fogyasztókat

  • a termékek összetételéről
  • hatásairól
  • a cég piaci pozíciójáról
  • illetve egy termék esetében annak forgalmazhatóságáról."

Kb semmi nem volt igaz.

 

https://blikkruzs.blikk.hu/aktualis/kozugy/gvh-norbi-update-birsag-fogyasztok-megtevesztese-40-millio/w0gwbxr?fbclid=IwAR2jj_GItlYOc1eHcWrer53iVlcf4sc6GFwVG_NZdY5Ywgtg3nTPlAubuyQ

.osbourne. Creative Commons License 2023.01.14 0 0 43398

Nyilván csak még mindig várom a valaszát hiába! :)

Előzmény: ásítósmacska (43392)
Párizs73 Creative Commons License 2023.01.09 0 0 43397

Gondolom azért rásózzák a terméket az emberekre.

Előzmény: ásítósmacska (43394)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.09 -1 0 43396

Én inkább a "frei erfunden" marketingre gondolnék....

Ezzel az erővel bárki jelölhetne egy ugrómókust is, aztán feloldja a titkosságot, és utána ezzel körbetáncolja a médiát.....

 

Komolytalan.... 

Előzmény: Replay (43395)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!