Keresés

Részletes keresés

atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 70
Interpol. Bármi más = önbíráskodás, mint pl.: a cenzúra is az. Nincs ész, nincs tudás, csak erő, és műszaki felkészültség. Tiszta alvilág...:((
Előzmény: rezső (66)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 69
a lexebb a M. zsófi volt, aki napokig nem aludt, csak hogy éjszaka háromkor is törölhessen olyan, neki politikailag nem tesző beírásokat, mint amilyeneket rezső szokott elkövetni...
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 68
Volt ilyen tényleg. De az nyilvános rasszizmus lett volna, ha tovább piszkálnak. Én meg aztán azóta tartom a pofám, akármilyen ökör-barom-hülye-seggfej provokál, bekaphatja. És most nem az(!), akinek nem tudom a nevét leírni, hogy segítsek neki?

Sőt valami Alkotmányossági szellő is lebegett a múlt héten az Index fölött. Persze lehet, hogy csak annyi történt, hogy nem a cenzorokat keresték, hanem a szerkesztőséget találták. De ez a kivétel, ami erősíti a szabályt, hogy

CENZÚRÁZNI, és HAZUDNI pedig TILOS!

Előzmény: mindenki_szajhája (62)
székkutas Creative Commons License 2000.04.12 0 0 67
És Parkhausmördert?
Előzmény: hajnalpír (64)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 66
Sokat tudna egy hazai rendőr egy kanadai nick ellen tenni...
Előzmény: atyus (59)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 64
Elképzeltem. Mindjárt vége a topicnak.:))
Valaki nézi az órát? Én kettőt adtam ennek
a cuccnak.
De értem, hogy mit mondasz. Avval is egyetértek,
hogy megbolondít. Nem tudom, tényleg nem tudom,
de látod, hogy az összes ilyen topic eltűnik.
Egyet lehet tenni, figyelünk a Mindenki Szajhájára és
tiltakozunk. Bár ez meg nem az igazi lényed és neved.
Nehéz...de ha kiszednek, visszahozunk. Bár a Kapitányt
is érdemes lenne:)

üdv.
Aurora

P.s Ti nem vagytok álmosak?

Előzmény: mindenki_szajhája (60)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 63
Lett volna ilyen? Nem helyeslem... :-)
Előzmény: székkutas (61)
székkutas Creative Commons License 2000.04.12 0 0 61
Kedves Csoma!
És ha a cenzor főszerepet akar? Más dolog a strandon a vízben pisilni és más a trambulinra felállva.
Olyan bírót még nem láttál, aki szétfújja a meccset, aztán másnap szalagcímen hozzák a nevét az újságok? És ő boldog!
Előzmény: csoma (55)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 59
Ha megütötte a népcsoport, vallás elleni izgatás szintjét, akkor rendőr, ügyész, stb. De akkor sem cenzurázás.

Előzmény: rezső (57)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 58
Ne hülyéskedj alex. Ha valaki ismeri a két stílust, tudhatta, hogy én nem lehettem.

Én nem azt írtam, hogy egyhétre tiltották le, hanem azt, hogy miért nem egy hétre.

Előzmény: Lépesméz (44)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 57
Te nem tudod akkor, mik vannak néha. Az olvirban volt egyí jozsó kanadából. Olyan ordenáré zsidó ellenes szövegetek én még nm olvastam,,,

És mindig éjjel háromkor kezdte.

Előzmény: atyus (43)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 56
Bocs. Nem biztos, hogy a tengeren,
de volt vállapja az biztos.:)

üdv.
Aurora

Előzmény: hajnalpír (53)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 55
Ugyan, kedves székkutas, ha a "cenzor" nem akar Gorillaként olvashatóvá válni, nem ír többet Gorilla tanítványa néven. A fenének kell önmagát kimoderálni.

(Ez már egy falanszter.)

Előzmény: székkutas (51)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 54
szajha kérlek, miért kellene neked agyi osztódást átélni, úgymint tudathasadást? - utalok itt az újságírós szekáns topicban kifejtett indulatkitörésedre...:)
Előzmény: mindenki_szajhája (48)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 53
Dehogy haragszom. És nemcsak magam miatt
mondtam ezt. Volt ott egy fiú, valami tengeri
foglalkozású.:) Érte is.

üdv.
Aurora

Előzmény: mindenki_szajhája (48)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 52
refugee, a saját fórumodba megpróbáltam regisztrálni magam, hogy végre nekiálljunk szabadon, normális légkörben locsogni dolgokról, de fura visszautasításaim voltak. Vagy az összevonósdiba, vagy a moderálásba, vagy a cenzúrába írtam erről neked, elolvastad?
székkutas Creative Commons License 2000.04.12 0 0 51
Gorilla unokája cenzor (bocs) moderátor volt, saját magát szüntette meg. Kifulladt.
Előzmény: csoma (50)
csoma Creative Commons License 2000.04.12 0 0 50
Most bennem maradt a kérdés, hogy Gorilla fiának unokája-e a gerilla. Mindegy, mert Gorillát - teljesen indokolatlanul - "ki"moderálták a kedves ismeretlenek, ahogy szokni lehet, indoklás nélkül...

Mért gondolod, hogy Gorilla=rezső? Hivatkozás? Vagy csak "megérzés"?

Szerencsétlen vakban tapogatódzó gyanúsítgató!

(Esetleg bennfentesként tudsz valamit? Elő az adatokkal, ha gyüjtöttél ilyet!)

Nem tetszett Gorilla? Engem szórakoztatott... Nem ez a cél?

Előzmény: Lépesméz (44)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 49
Beléptem, kiválasztottam a magyar nyelvű változatot, majd oldalt a fa szerkezetben kiválasztottam az archívumot. Ott a 2. szám tartalmazza. Nekem elkezdte letölteni, még nem ért a végére, szólj, ha nem sikerült, mert akkor más úton is hozzáférek.
Előzmény: refugee (40)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 46
Miattad fognak kimoderálni Te szajha!:))
Ott voltál abban a topicban. Egy igazi szajha
tudja, hogy mi a lélek nem? Tudja, hogy mi az
emberi szó. És tudja, hogy milyen amikor nem
szellemes valami, csak gúnyos. És ostoba.
Most Neked magyarázzam? Add vissza az ipart,
ha ezután sem érted.:)

üdv.
Aurora

P.s. de ez már off

Előzmény: mindenki_szajhája (36)
Lépesméz Creative Commons License 2000.04.12 0 0 44
Na de rezső, csak csak kiszedem belőled, hogy az a nick a tijed volt: honnan veszed, hogy nem pont egy hétre tiltották ki? Honnan veszed, hogy nem indokolták?
Miket irogattál Gorillaként rezső hogy kitiltottak? Halljam.
Előzmény: rezső (42)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 43
Én is úgy látom, hogy ez egy speciális szilencium, ezért nevezem én gulágnak, mert felér egy szibériai száműzetéssel.

Cenzurázás ügyben egyébként köztünk ellentét van. Én semmiféle cenzúrázást nem tudok megérteni. Amit leírunk az a saját hunyónk. A balhét vinni kell érte. Engem senki ne védjen meg magam ellen, más ellen sem, és tőlem se védjen senkit egy ismeretlen, akinek meghatalmazása ködös, zavaros, értelmetlen. Ráadásul olykor nem is mondanak igazat. Elhallgatják a valós okokat.
Azt tartom helyesnek, ahogy elutasította az Index szerkesztősége a Józsefes topic kiírtását...

Előzmény: rezső (39)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 42
lehet, de akkor elöször tiltsák le egy hétre. És indokolják az üzeneztekben. Vagy, ha rákérdezünk.
Előzmény: Lépesméz (38)
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 41
Atyuskám, ki ne mondd! Úgysem sokáig
tart itt a karnevál. Legalább addig gyorsan
megbeszéljük a folyó ügyeket.:))
Mijaz, hogy felerészben. Te is tudod, ilyenek
is vagyunk, meg olyanok is. A Wágner úrnál +
úgyis túlteng a jóság. A moderálásra pedig
biztos szükség van, csak röhej, hogy itt mi folyik
hetek óta.
A Gorillát tanítványát kimoderálni pedig teljes baklövés.

üdv.
Aurora

Előzmény: atyus (30)
refugee Creative Commons License 2000.04.12 0 0 40
Atyus!

Engem érdekelne. A site-on belül hol van, mert én nem találom.

Előzmény: atyus (27)
rezső Creative Commons License 2000.04.12 0 0 39
Dehogynem. Lehet, hogy abban is igazuk van, amiért tiltakozok. Csak hát kérem szépen megindokolni nekem, ha kérem!

Egyébként azért is illogikus a T Szerk fórumba vinni a moderálással foglalkozó topikokat, mert a cenzorok nem a szerkesztőség tagjai. Od az való, amiről például éppen ma beszélgettem G.G.-vel, hogy tegyék már vissza a címlapra a MEK ujdonságait.

A politika cenzorálása ide, a törzsasztal cenzorálása pedig oda tartozik.

Szerintem azért tették abba rovatba, hogy senki se olvassa milyen visszaéléseket csinálnak.

Előzmény: atyus (32)
Lépesméz Creative Commons License 2000.04.12 0 0 38
Annó dacuma a moderálás fel sem merült - ezt el kell mondani. Később pedig a moderátorok - hogy is mondjam - nem igazán pezsdítették meg a véremet, valahogy nem érzem, miért nem lehet kiírni a topic tetejire: Ezt Mihancsik Zsófia moderájja. Jó munkádhoz add a neved!

beszéltem a rendőrséggel. Ők sem úgy figyelnek ahogy itt a moderátorok. A moderátor itt akkor érzi, hogy nem felesleges, ha csinál valamit. Megjelenni nem jelenhet meg nyilvánosan (mint moderátor), neki marad az, hogy belepiszkál.

Kérdés: magamat mér nem moderálhatom? Valaha a Compuserve-ös időkben a Vidos és a beíró törölhetett. Vidost egyre többen útálták, de ő névvel volt moderátor és volt sárga léapja, azaz nem csak úgy ukk-mukk-fukk, hanem először egy sárga lap, aztán a második és csak ezt követte a kiállítást.

Végül: a jelenlegi rendszer szerint rezső hülyeséget írsz: "amit én láttam tőle, abban nem volt semmi letiltani való". Honnan tudod, hogy a sok száz topic közül hol szellentette el magát úgy, hogy a moderátornak nem teccett a szaga?

Előzmény: rezső (21)
atyus Creative Commons License 2000.04.12 0 0 37
A cenzurázás mindenképpen rontja a minőséget. Bizonytalanná teszi a vélemények autentikus voltát. Elvesznek az összefüggések, utólag átírják a történelmet. Kiretusálják a szövegeket, mintha fényképek volnának. Sztálint vették körül olyan ürgék, akiket utóbb eltüntettek a képekről. De az Sztálin volt. Ma a cenzorok számára ő lenne a haladó hagyomány, a valódi ős?
Előzmény: székkutas (34)
székkutas Creative Commons License 2000.04.12 0 0 34
Én is tiltakozom!
Pedig hány és hány nekem nem tetsző irományt olvastam. És volt, hogy dühömbe olyat írtam, amit később nem tettem volna. Remélem, nem az elfogultság mondatja velem, az Index fóruma szinvonalában nem hasonlítható más fórumokhoz, jobb, nívósabb. Az utóbbi idők kegyetlen moderálása jogos felháborodást kelt.
hajnalpír Creative Commons License 2000.04.12 0 0 33
Ne hülyéskedj! Tudod miről beszélek.
Kevés lélek...hideg. Igy érted?

üdv.
Aurora

Előzmény: mindenki_szajhája (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!