Keresés

Részletes keresés

Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.29 0 0 18
Nézd, azt hiszem el kell ismernie MC. HAWER-nek is, hogy egyetlen cég sem venné komolyan egy ilyen üzleti ajánlatot. A MatávNet Kft-t ismerve ezt a levelet nem ők írták, valószínüleg egy jópofának szánt ugratást, ami a cég lejáratását célozza.

MC. HAWER-nek pedig magánemberként azt ajánlom, hogyha nem tud befizetni egy 3 hónapos tartozást, akkor kérjen részletfizetést és keressen inkább valami jövedelmezőbb foglalkozást, mert ezekszerint ez nem jön be.

A Matáv egyébként jogilag nem egyenlő a MatávNet Kft-vel. Márkajele nemzetközileg ismert és elismert. A honlapján pedig a következőket olvashatjátok: "A szponzorálás számunkra üzleti alapokon nyugvó stratégiai kommunikációs eszköz. Elsődleges célja a márka, a cégimidzs építése, új kapcsolatok kialakítása a közösséggel, ügyfeleinkkel." A cég ugyanis azt szeretné, ha neve a minőséggel fonódna össze, tehát a logó is csak ilyen termékre kerülhet rá.

BahnScorper Creative Commons License 2000.03.29 0 0 17
Hülye emberek köztudottan voltak vannak lesznek. Én ugyan már hallottam erről a MC Hawer-ről, meg a Tekknő-ről is (igaz, külön-külön), de valahogy mind a két levél kamuszagúnak tűnik. Nekem mindjárt az első lépésem az volt, hogy megnéztem, tényleg van-e ilyen honlap. De ha vki hátralékban van a netszámlával, akkor jobban is lehetne kuncsorogni - vagy más, olcsóbb, vagy ingyenes szolgáltatóhoz átpártolni. Meg aztán, aszongya, a honlap miatt kell a hozzáférés. Na ha az egyik honlapmachernek eltés emilcíme van, ez szvsz azt vonja maga után, hogy ingyenes nethasználata is van. Én nem lennék biztos abban, hogy vki matávos írt vissza ennek a fazonnak (de jól megsorozta, az hutvágner!). A Matáv elg nagy szemétláda ahhoz, hogy ilyen zenéket támogasson, szóval...
És mi van, ha vki meghackelte a dolgokat?
Summa summárum: ez a kuncsorgás MCH részéről elég gusztustalan volt, pláne, ha bevallása szerint annyit haknizik - úgy nem lehet neki nehéz megélni...
pok_ussz Creative Commons License 2000.03.29 0 0 16
Erőt egészséget,

Ilyen nincs, nem lehet. Nem hiszem el.

Az ártatlanságukért nem kell licitálni?

(ha mégis igaz lenne, a forwardot szívesen megnézném az emilemben)


cyber.greg Creative Commons License 2000.03.29 0 0 15
Kábeltévéről!?
Akkor örülhetsz, hogy nálatok van ilyen.
Ahol nincs, ott kénytelen az ember telefonon netezni.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.29 0 0 14
Nekem pólóm sincs és úgy értem el, hogy ne fizessek. Kitéptem a telefonzsinórt és kábeltévéről netezek. :)
Előzmény: faithful (13)
faithful Creative Commons License 2000.03.29 0 0 13
Ez nem kunszt, nekem van MATÁVnetes pólóm, és nem is kell fizetnem az internet hozzáférésért.... :-)))))))
Előzmény: gabek (12)
gabek Creative Commons License 2000.03.29 0 0 12
Na én ezt nem hiszem el... Volt már néhány levélváltásom a Matvánettel, de eddig még mindig kultúrált hangnemben válaszoltak.

Magánvéleményem annyi, hogy T. McHawer inkább fizesse ki a tartozását... Én úgy vélem, hogy a "síkparasztság" inkább az ő részéről áll fenn. Ilyen levéllel megkereseni egy céget, csak azért, mert ő azt hiszi, magáról, hogy valaki...

Tudjátok mit... Vállalom, hogy minden nap MatáNET-es ruhában fogok mászkálni, sőt MatávNET-es autóval fogok járni (ha adnak...) és cserébe ne kelljen internet számlát fizetnem...

GABEK

dealer_ Creative Commons License 2000.03.29 0 0 10
Matavnet szakmailag is eleg gaz, minap egy cgi-t akartam eletre kelteni.. olvastam becsulettel nem volt leirva hogyan kell. ~1ora alatt, amig tartottam a telefont, hogy valaszoljanak, szegeny pali akit kifgotam megtudta, hogy mi a teendo..
Szoval 1 oraba telt mig megtudta, de legalabb tanulekonyak... Amugy nem aztmondom keszseges volt, az ftp-zest elkezdte magyarazni tobbszor is, de az nem erdekelt :) htpp://cgi.matavnet.hu/domainnev/ezfusson.cgi-kent kell hivni, hogy esetleg masnak konnyebben menjen..
Előzmény: sotetkaRMa (9)
sotetkaRMa Creative Commons License 2000.03.29 0 0 9
http: bocs, nem en irtam a tamogataskero levelet. nem en vagyok MC Hawer :) a levelet Wanted listarol kaptam, ahova az egyik helpdeskes irta (akit van szerencsem ismerni is)

Mogorva: en inkabb az MC gyerektol felek, veletlenul bennehagytam a telefonszamat jol.. amugy.. leellenorizheti valaki..

Hitetlenek! MC Hawer lapjan ott van az email cime: mc.hawer@matavnet.hu (bar lehet hogy azota kilepett matavnettol).
A lap keszitojenek email cime szpeti@ludens.elte.hu. Toluk is frankon meg lehet kerdezni, igy volt-e. Marpedig egy egyuttes nem fog hamis infokkal balhet kelteni szerintem.

cyber.greg Creative Commons License 2000.03.29 0 0 8
Vazeg, bocsánat a topikgazdától, de ezen qrva jót röhögtem!

Ugyanakkor nem hiszem el, hogy egy sikeres zenekar ne tudná megfinanszírozni a nethozzáférését.
(Ha máshogy nem, Mozaik-internettel, de ez csak egy példa volt.)

http Creative Commons License 2000.03.29 0 0 7
1.) A szponzorálási kérelmed ügyetlen. Díjhátralékot haveri, baráti alapon szoktak jóindulatból letudni, de nem az üzleti életben, és főként nem monopol mamutcégek.
2.) Egy levél kevés a szponzoráláshoz. A levélben (ímélben) egyeztetést, időpontot tanácsos kérni egy személyes találkozóra. De az ímél elég szerencsétlen forma erre.
3.) Egy cégnek nagyon oda kell figyelni, kit szponzorál. Főként ha publicitást ajánlottatok. Szerencsésebb lett volna, ha a honlapra való tekintettel fizetési haladékot kértek. Ímélben, faxon, telefonon is.
4.) A visszaküldött ímélt egy unatkozó tahó írhatta, gondolom nem a Straub Elek. Általában válaszolni sem szoktak. Ha igen, akkor az a módi, hogy "köszönjük megkeresését, de a 2001. évi szponzorálási tervünk már elkészült, kérem megkeresését később időpontban ismételje meg...."
5.) Egy MATÁV-nál lényegesen kisebb cég is naponta 100-as nagyságrendben kap 'ajánlatokat', támogatási kérelmeket.

Ennyit segíthettem.

Mogorva Creative Commons License 2000.03.29 0 0 6
Ennyire bízol benne, hogy a freemailos címed mögött nem talál meg a MATÁVNet Kft. jogi képviselője egy emberes kis per nyakadba akasztása céljából?

Elsősorban is: a freemailt a MATÁV vette meg és üzemelteti. Van még kérdésed?

Különben bárki is fogalmazta a nyílvánvaló hamisítványt jónéhány pontjában egyetértek vele. Persze a stílusa sem utccsó az tuti. :))

persze izlések és pofonok különbözők.

Előzmény: sotetkaRMa (1)
sotetkaRMa Creative Commons License 2000.03.29 0 0 5

Ifju MatavNET Informacio munkatarsak "jateka". Maga a MatavNET, mint olyan, nem is tud a levelrol, mert nem jutott tovabb. Meg kell varni, mig MC Koczka Geza ur elojon a levellel valami nyilvanos forumon, valoszinuleg meg fogja tenni.

De higgyetek el, hiteles. Es ez a par huszonegynehany eves munkatars, aki ezt elkovette, valoszinuleg lapatra kerul. Mar ha MatavNET kideriti, kik is voltak pontosan. En spec tudom. Ismerem az illetot. De tolem nem fogja megtudni senki.

sajátnév Creative Commons License 2000.03.29 0 0 4
Na ezt azért nem hiszem el.
Ha mégis igaz -és nyoma is van- akkor én biza jól elküldeném mindenféle igazgatoknak, tv-radio szerkesztőknek...
sőt mi több, ez becsületsértés, fenyegetés és rágalmazás is egyben, tehát...
Előzmény: sotetkaRMa (1)
sotetkaRMa Creative Commons License 2000.03.29 0 0 3

nem kamu. akitol van, az nem mas mint az, aki irta ezt a levelet ket masik fazonnal egyutt. MatavNET helpdesk-esek. ugy gondoltak, vicces, es meg buszkek is voltak ra. legeloszor Wanted levlistara fwd-ztek intelligens alkotasukat... tehat hiteles.

azon se csodalkoznek, ha ez az MC akarki csapna belole balhet. ahogy allitolag ezzel fenyegetozott is.

Előzmény: Coma (2)
Coma Creative Commons License 2000.03.29 0 0 2
hát ez tuti kamu, ilyet nem adna ki a kezéből matávnet az fix
ha meg nem, akkor hajrá, szerintem is pusztuljon a mocsok kis mc, meg a danubius meg a sláger, de még a tilos meg para is (ja a tilos már kipusztult :) hurrá)

...hold your life dearly, 'cause I'm seriously disturbed...
Coma

Előzmény: sotetkaRMa (1)
sotetkaRMa Creative Commons License 2000.03.29 0 0 1
es ime a valasz, amit a MatavNET info kovetett el:

> Kedves Hawer!
>
> Eddig szerencsere nem hallottunk zenei munkassagarol (,de
> ismerteto anyagra ennek ellenere nem tartunk igenyt).
> Hulladek zeneket nem szponzoralunk, a piac igy is
> kellokeppen telitodott. Megjelenesuk nem fer bele a Matavnet
> imagebe, zenei stilusukat a kep alapjan is tokeletesen el
> tudjuk kepzelni. Javasoljuk, hallgasson tobb zenet az
> Egyesult Kiralysag palettajarol (persze ez alatt nem a Spice
> Girlst vagy a Backstreet Boyst ertjuk), es ha ezek utan
> kepes a megujulasra, es ennek a nyomat mi is felfedezni
> veljuk, beszelhetunk a tartozas elengedeserol. Addig is
> tajekoztatasul elmondjuk, milyen kivalo behajto ceggel
> rendelkezunk, de errol a kozel jovoben bizonyara Onok is
> meggyozodhetnek. Tovabba tanacsoljuk uj ruhatar, megjelenes
> kialakitasat, es ugy veljuk az arcplasztika is megterulo
> befektetes lenne. Kedves gesztus volt, hogy ilyen gyonyoru
> hatterkeppel hoztak napfenyt szurke negybetus eletunkbe,
> kulon dicseretet erdemel a kurazsi, mellyel haloszoban kivul
> is viselni, sot fotoztatni merik selyem pizsamajukat.
> Ordenare nagy pofatlansagnak tartjuk, miszerint ilyen
> alacsony nivora ertekelik dolgozoink zenei izleset, mi nem a
> Danubius vagy a Slager Radiot csavargatjuk, ha melodia
> koktelt szeretnenk hallgatni. Ha mar internet elofizetessel
> rendelkezik inkabb a Tilos illetve Para Radio oldalait lenne
> celszerubb surubben latogatni.
> Ha az iment leirt megujulas tul nagy nehezsegekbe utkozne,
> meg mindig valaszthatjak a bollerkedest, mint testhezallo
> hivatast. (Diszkotor ugyebar?)
> Kulon kielegulesre adott okot levelukben felfedezett
> soronkenti helyesirasi hibaik kiemelkedoen magas szama. A
> tovabbkepzeshez meg hozzatartozik a konyvtarakban (olyan
> onkormanyzatilag finanszirozott intezmenyek, ahol kulonbozo
> tudomanyos es kulturalis konyvek elerhetoek, annyiert
> amennyi osszeg kiadasa az internetes szamla "nem fizeteset"
> meg nem indokolja; a konyvet majd legkozelebb levelunkben
> definialjuk, ha kenyelmetlenseget okozna a szo ismeretlen
> volta, talan valamelyik szomszedjanal megtalalja a Magyar
> Ertelmezo Keziszotar ketkotetes kiadasat, melyben a J utani
> betunel a K alatt ezt a szot is fellelheti).
>
> Tisztelettel: Matavnet

na, errol kinek van velemenye.. a mienk az, hogy ilyen hangnemet hivatalos levelben egy ISP nem engedhet meg maganak. (En meg maganlevelben sem engednem meg magamnak...)

udv, sotetkaRMa crew.

Gini Creative Commons License 2000.03.29 0 0 0

A MATÁV egy rohadt nagy 0!!!!
Előzmény: sotetkaRMa (-)
sotetkaRMa Creative Commons License 2000.03.29 0 0 topiknyitó
ez itt egy teljes mertekben hiteles forrasbol szarmazo levelvaltas, amit most ket lepesben kopizok ide be.

Az ELSO level, ami az info@matavnet.hu cimre erkezett.

> Tisztelt Matávnet!Ezúton fordulok önökhöz a következő
> ajánlattal:Én 1996.-óta vagyon jelen a popzenei életben
> MC. HAWER néven. Eddig egyedül, február 28.-tól pedig a
> TEKKNŐ együttes frontemberével mulattatjuk a magyar népet.
> Országszerte rengeteg fellépésünk van. Egyébként mulatós
> technót
> játszunk. Eme-a TEKKNŐVEL közös lemezünk a
> Warner-Magneoton kiadónál jelent meg.1999. októbere óta
> van számítógépem, amikortól Matávnetes szerződésem is. 3
> hónapja viszont nem fizetem a havidíjat. Megkaptam
> levelüket, melyben közlik, hogy mácius 31.-től megszűnik
> az internethozzáférésem. Miután van már saját web-oldalunk
> (www.mc-hawer-tekkno.org.hu) szükséges a
> hozzáférés.Ajánlatom a következő lenne:Felajánljuk, hogy a
> következő két esztendőben megjelenő lemezeinkre rátesszük
> a Matávnet logóját, valmint, a Matávnet által szervezett,
> szponsorált rendezvényeken gázsi nélkül (csak
> utiköltségért) fellépünk.Cserébe kérném meglévő
> internetelőfizetésem hátralékának elengedését, és
> havidíjmentességét ugyanennyi ideig (2 év).Kérem, hogy
> amennyiben válaszuk nemleges is lenne, akkor is jelezzenek
> vissza vagy ezen az e-mail címen, vagy faxon
> a0620-92-95-107-es faxszámon.Köszönettel: Koczka Géza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!