Keresés

Részletes keresés

magda74 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 15
nagyon szépen köszönöm remélem sikerülni fog
Előzmény: 54/5 (14)
54/5 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 14
magda74 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 13
szia megszeretném kérdezni nem e tudnál segiteni nekem irtál egy cimet a neotonos.multilpy.com cimet de nem tálálom rajta a poptarisznyát.segitenél? kőszőnőm
Előzmény: 54/5 (10)
magda74 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 12
helo látom nem csak én vagyok régi poptarisznya rajongo régen én is felvettem sok adást de az idő folyamán eltüntek.ha esetleg neked megvannak cd én vagy kazin örülnék ha ha megosztanád velem.annak idején volt egy táskerádionk sétáltunk nagymamámnál az utcákon és hallgattuk még vége nem lett. sok emlék eszembe jut arrol az időről.nekem megvan komjáti gyuri bácsi utolso vasárnapi koktél adása ha érdekel cd én van meg.köszönöm elöre is ha tudsz segiteni poptarisznya ügyben.ha esetleg a neten tudsz egy cimet ahol megvannak annak is örülnék.helo
Előzmény: Pasa64 (8)
Fm94.5 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 11
Sziasztok!

KOMJÁTHY GYÖRGY a Fehérvár Rádióban!!!!!!!!

Most vasárnap, június 22.-én, 18:00-tól 20:00-ig minden ami disco..
Online is tudjátok hallgatni: www.fehervarradio.hu On-air feliratra kattintva.
Székesfehérvár térségében: Fm 94.5.
Az adás telefonszáma : 22-333-555
Sms: 30-318-1000.

Tartsatok velünk!

Üdv,
Kiss György
54/5 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 10

Szia!

 

Tudod milyen régóta keresek egy olyan embert, akinek van eredeti Poptarisznyája???

Eddig sehol, senki...

87-ben minden adást felvettem...Aztán költözködéskor ugrott szemétként a kukába...Azt hitten örökké olyan világ marad, nem kell mert úgy is lesz utánpótlás.

Aztán jött ez az új világ. A maga zenéivel és stílusával. Amit írtál, szerintem is így van. A mai műsorvezetés jellegtelen, stílustalan.

A régi pop tari topok megvannak a neotonos.multilpy.com oldalon, de nekem egy eredeti poptarisznya kellene.

Némi díjazás ellenében nem kaphatnék egy másolatot a tulajdonodban lévő adásról?

 

Köszi!

 

Zoli

Előzmény: Pasa64 (8)
Fandor Creative Commons License 2008.05.06 0 0 9

És megosztani esetleg nem akarod?

Nekem is voltak felvételeim főleg 1986-ból, de elkallódtak a kazik....

Előzmény: Pasa64 (8)
Pasa64 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 8
Üdv minden Poptarisznya rajongónak!
Most leltem rá erre a topikra, gyorsan be is tettem a Winampba egy Poptarisznyát... Jó újra hallgatni. A mai fiatalok azt hiszik, a mai "dj-k" az igazi "lemezlovasok". Pedig az igazi dj nem csak rakosgatja a zenéket egymás után, hanem mond is néha valami értelmeset az éppen hallható előadóról. És persze nem sajátítja ki magának a zenéket. Kinyílik a bicska a zsebemben, amikor azt hallom, hogy ma a "Sterbinszky játszik". Vajon mit játszik? Póker, snapszer, esetleg sakk??? Mert ugye ő nem zenész. Amit ő feltesz a klubban, azt már valaki egyszer játszotta. Különben hogy tenné fel? B. Tóth, Cintula, Dévényi (Tibi bácsi) jó érzékkel pakolta a lemezeket, de mindig elmondták, hogy éppen kit hallunk, és a rádióban azt is, amit illik tudni róla. Ma milyen egy mixműsor a Roxyn vagy a Rádió 1-en? Mennek a zenék egymás után (jól-rosszul mixelve), és negyedóránként megszólal a dj, mond valami lényegtelent, csak azért, hogy nehogy fel lehessen venni otthon a mixet. Na, ma ez a tudásszint elég ahhoz, hogy valaki "dj" lehessen, és ezzel jó nevű rádióban jó pénzt keressen. Örülök, hogy 26 éve nem tudom, milyen indíttatásból, de felvettem egy Poptarisznyát elejétől a végéig, így néha visszahozhatom azt a visszahozhatatlan hangulatot, amit akkor az egyetlen "dj" műsor adott nekünk, fiataloknak. Ha valakinek van még ilyen archív felvétele, szívesen cserélnék!
Üdv, Pasa.
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.19 0 0 7
5 éve szűnt meg a Poptarisznya. Tegnap a B Tóth volt a Hazafele műsor vendége és a Poptarisznyáról adtak némi ízelítőt.
hbatti Creative Commons License 2002.04.14 0 0 6
Hello! Most olvastam az üzidet.Nekem mindegyik megvan, küldj egy emilt a hbtelecom@webmail.hu-ra, és megbeszéljük a dolgot. Üdv,:Attila
Előzmény: HubERtus2 (-)
tere Creative Commons License 2002.03.19 0 0 5
Nullázósember ->
mondjál légyszíves abból az időből másik, igényesebb, tengerentúli újdonságokat is felsorakoztató rádiós zenei műsort!
Volt Komjáthy... vagy kívánságműsor pl. Én speciel Komjáthyt jobban szerettem, de így, utólag a Poptarisznya magasan rávert mindegyikre.
Egyébként fikázni a legkönnyebb.
hc Creative Commons License 2002.03.11 0 0 4
Bétót átszerződött a Budapest rádijjóhoz, természetes, hogy akkor a kincstáriban lapátra kerül a műsora.
Előzmény: csocso (3)
csocso Creative Commons License 2002.03.10 0 0 3
2002 március 10. nincs poptarisznya.
Mit szóltok hozzá?
tommystar Creative Commons License 2000.11.26 0 0 2
Azért a témához is hozzászólva!

Nekem egy Poptarisznya van bakeliten, a '87-es, vagy a '88-as, majd előkeresem. Ami a Páriszi lány c. Csepregi szám van...

Előzmény: HubERtus2 (-)
cyber.greg Creative Commons License 2000.11.26 0 0 1
Bétótlaci, Moderntóking, Kájliminóg, Zizilabor; egyszóval Poptarisznya!
tommystar Creative Commons License 2000.11.26 0 0 0
ELSŐ NULLÁZÁSOM!!!!!!!!
Előzmény: HubERtus2 (-)
HubERtus2 Creative Commons License 2000.03.27 0 0 topiknyitó
Hali! A 80'-as evekben a Petofi radioban volt ez a cimu adas, nekunk erdelyieknek ez volt az egyik zeneforras odaatrol. Ok adtak ki minden evben egy Pop-Tari-Top nevu valogatast, ami annak idejen nekem is megvolt tarcsas magnon. De azota sok viz lefolyt itt-ott es a szalagok elkallodtak. Tudna valaki segiteni rajtam, a '85, '86 es '87-es kiadasokat keresem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!