Keresés

Részletes keresés

vwmarci Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6202

egy kis motiváció... :) :)

 

Testinformáció Kutatás Creative Commons License 2011.03.03 0 0 6198

KÍSÉRLETI FELHÍVÁS: TESTINFORMÁCIÓS TESTSÚLYCSÖKKENTŐ PROTOKOLL HATÉKONYSÁGVIZSGÁLATÁHOZ

 

Tisztelt Fórumozó!

 

Egy szakfelügyelt tudományos kísérletbe hívom meg ezúton Önt.

A vizsgálat célja felmérni egy olyan testsúlycsökkentő protokoll hatékonyságát, mely a pszichológiai megterhelést kifejezetten minimalizálja, étkezési előírások helyett a test programozható testsúlyszabályzó folyamatain alapul. A módszer a szervezet korszerű modelljére épül, mely azt test és lélek egységeként, egy információkat kezelő, változó viselkedéses rendszerként írja le.

 

A vizsgálat időtartama 10 hét, mely során laboratóriumi körülmények közt követjük végig az Ön változását. Anonimitás, tájékoztatók, telefonos konzultációs lehetőség biztosított. A vizsgálat ingyenes, anyagi érdekeltség nem fűződik hozzá. Az eredmények egyetemi szakdolgozatomban kapnak helyet, egyéni előrehaladásáról igény szerint egyéni kiértékelést kap.

 

Hivatalos kísérleti felhívást olvassa el itt: http://www.tobas.hu/kutatas/testinfo_felhivas.pdf

 

További információ és jelentkezés: 06-70-622-03-89-es telefonszámon vagy a testinformacio.kutatas@gmail.com -on

 

Jelentkezési határidő:    2011. március 10.

 

Fogyásra programozva, maradok tisztelettel:

Tóth Balázs

végzős pszichológus hallgató

ELTE PPK

szokefeny1988 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 6196

Sziasztok!

 

Valóban nagyon fontos a sportolás, annak aki fogyókúrázni szeretne.

 

Viszont! Én a mindennapi fél órás sport mellé szedek egy fogyókúrás kapszulát amelynek Anorex a neve. Az a működési elve, hogy nem engedi lerakódni a kalóriát. Tehát nem kell paráznom hogy visszahízom ha folyamatosan szedem. És a legfontosabb, hogy nem kell kopalnom :D

 

Napi 3 db kapszulát szedek, nem megy a hasam szerencsére.

 

Akit érdekel itt lehet rendelni belőle, vagy olvasni róla: http://www.bio-planet.hu/Termekek_Keresese.aspx?gomb=51

HG. Creative Commons License 2011.01.01 0 0 6195

Kedves Sorstársak!

 

Mi hasznosabb (minden egyéb feltételtől függetlenül):

 

- napi 80 perc szobabicikli (este)

- napi 2x 40 perc szobabicikli (reggel és este)

 

Köszönöm!

nyirfakati Creative Commons License 2010.12.28 0 0 6194

Sziasztok!

 

Nekem a fogyókúra mellett főleg a testsúlyom és alakom megtartására kell koncentrálnom. Táncosnő vagyok, gyakorlatilag a testemből élek, így nem mindegy, hogy mit eszek, mikor és mennyit. Például 6 óra után már semmit nem eszek, viszont sokszor kell elmenni hivatalos vacsorákra, ott pedig nem csinálhatom meg, hogy salátát eszek salátával. Szóval az én trükköm az, hogy az ilyen nagyobb vacsorák előtt beveszek 1-2 zsírmágnes tablettát. Félreértés ne essék, ez a tabletta nem fogyaszt...Csak nem engedi, hogy az éppen bevitt kalória és szénhidrát letapadjon, így megakadályozza, hogy hízzak. Nekem ez nagyon nagy segítség, mankó! Ha fogyókúra után szeretnétek megőrizni az alakotokat, vagy nem akarjátok, hogy a céges vacsorán kilók jöjjenek fel, akkor bátran ajánlom nektek!

 

Üdv: Kati

butacska Creative Commons License 2010.10.06 0 0 6192
Meg lement 3 kilo, szoval 20 kilonal tartok :) 62 kilo vagyok

itt egy osszehasonlito kep.
meg nem vagyok kesz :)

itt irok a folyamatrol, ha valakit erdekel :)
Előzmény: butacska (6191)
butacska Creative Commons License 2010.08.05 0 0 6191
Sziasztok
Én 17,5 kg-nal tartok, 82-ről 64,5, még 5 kg-ot szeretnék fogyni.

82 kg82 kg

67kg65kg

A blogomon itt irok a módszeremről, ha valaki kíváncsi.
mumbi Creative Commons License 2010.06.26 0 0 6188
Szia, én tudok ajánlani egy módszert.

Gyógyszertárban kapható egy rostkapszula, amit ha szedsz, akkor felszívja a bevitt zsírok egy részét, így segít fogyni.

Biztonságos és hatékony, érdemes kipróbálni, főleg, ha gyúrsz, és figyelsz az étrendedre.

Előzmény: Rambo888 (6182)
gerbovics.péter Creative Commons License 2010.06.10 0 0 6186
Sziasztok!

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a könyvem, a címe "Miért nem sikerül lefogynom?" - ingyenesen letölthető. Nem hosszú, 21. oldalas. Ha ilyen jellegű reklám nem engedélyezett, akkor elnézést kérek érte. :)

Innen tölthető le: http://gerbovicspeter.hu/index.php/shapeworks-tajekoztato/fogyokura-tevhitek/

Sok sikert és kitartást kívánok minden fogyózónak!! ;) :))
Kobzoska Creative Commons License 2010.04.11 0 0 6184

Minden fogynivágyónak ajánlom a Stahl magazin aktuális (2010. tavaszi) számát. Juditon 5 kg felesleg maradt a szülés után, amivel nagyon okosan és elszántan vette fel a harcot. Utánaolvasott, számolt, tervezett, csökkentette az energiabevitelt, mozgott - és nyert. A sztorija két oldalon a lapban.

Ezenkivül receptek, egy kis tudomány az elhízásról, "házhoz szállított diéták" tesztje, és egyéb érdekességek. 

Kobzoska Creative Commons License 2010.03.20 0 0 6183
Elég elszántnak tűnsz ahhoz, hogy merjem ajánlani ezt a topikot: Alakformálás
Előzmény: Rambo888 (6182)
Rambo888 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 6182
Sziasztok!Én segítséget szeretnék tőletek kérni!Még pedig fogyás témában!Látom sok szakember van itt aki érti a dolgát, ezért is írok ide!Röviden annyit, hogy 16 éves vagyok kb. 178 cm és 82 kg.Rendszeresen járok konditerembe gyúrni, de vmit kiszeretnék találni fogyásra még.Jó pár kg-tól megszeretnék szabadulni a nyári időszakig, mert tudjátok hogy van ez.:D Minden ötletet várok, bármilyen drasztikus ötletet is elfogadok, csak a lényeg, hogy eredménye legyen.Van alkalmam ilyen extrák közül, pl. sífutó gépen edzeni, az nemtudom mennyiren hatékony, ezért is várom a ti tapasztalataitokat, hogy milyen edzés módszerrel lehet a leghamarabb ledobni pár kg-t.Nem tudom a tápkieg.-ők mennyiren hatásosak, ha valamelyikőtöknek abban van tapasztalata, érdekelne a téma!Üdv mindenkinek, és előre is köszönöm!!!
Kobzoska Creative Commons License 2010.03.20 0 0 6181
Jól értem, hogy 10 napos a sikertörténeted?
Előzmény: Szandra0214 (6177)
m-agneske Creative Commons License 2010.02.22 0 0 6180

Sziasztok!

 

Én új vagyok ezen az oldalon. Sok mindent olvastam már a leveleitekből.

Én is fogyózom, a módszerem az akupunktúra. Első hónapban 7 kg-tól

szabadultam meg, és azóta is folyamatosan fogyok. Ez nem veszélyes, nem kell bogyókat beszedni, csak kéthetente kezelésre járni. Ez egy olyan módszer, hogy két hétig benn hagyják a füledben a tűket /nem fáj egyáltalán/. és eltakarják rag-

tapasszal. Kapok étrendet, ami hetente változik. Egyáltalán nem, vagyok éhes,

de az anyagcsere lelassulása miatt 5-ször, keveset kell enni.

 

sok sikert a fogyózáshoz

Előzmény: amacikané (6179)
amacikané Creative Commons License 2010.02.12 0 0 6179
http://jobuli30kilovalkesobb.blog.hu
Várnám a tippeket a diétámhoz.Akár a fenti oldalra is.Szükségem van motívációra ahoz,hogy sikerüljön végre leadnom azokat a makacs kilókat.Ezért is kezdtem blogot írni.Segitetek?
Sok minden okos dolgot olvastam itt,csak azt nem értem meg,hogy miért ajálngatnak sokan egy csomó gyógyszert vagy csodaszereket amiknek a hatása igencsak visszaüthet.
harpyka Creative Commons License 2010.02.11 0 0 6178
Sziasztok!!! Szeretnék megmutatni Nektek egy (szerintem) nagyon eredeti ötletet...hátha segít Valakinek :)
http://www.1leszek.mlap.hu/
Szandra0214 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 6177
Sziasztok!

Szeretném elmondani az én sikertörténetem,hogy erőt adhassak másoknak,és tippeket is.22 éves vagyok,168 cm magas és 70 kg voltam.Nem éreztem jól magam a bőrömben,mert nem azokat a ruhákat hordhattam,amik az én ízlésem,és tetszenek nekem,hanem a bővebbeket.A fogyókúrámat 2010.január 30.-án kezdtem el,és most február 8-án 61 kg vagyok.A célom ugyan 55 kg,de azt hiszem jól haladok az eléréséhez.
Tippek,ahogyan mindezt elértem:

-Minden nap fél óra torna(nem megerőltető,hanem zsírégető,praktikus),mindezt Ilcsi néni zsírégető krémjével folpakba tekerve a problémás területeken.
-Citromdiéta(minden evés előtt 20 perccel 1 kifacsart citrom leve)
-Pharma Nord Bio Slim Kapszula


És az evés:

Reggeli: 1 szelet barna kenyér,vékonyan vajjal(light vaj),és egy szelet sovány felvágott(tehát nem szalámi)

Ebéd:végülis mindent ettem kivétel cukrosat,meg nagyon zsírosat sem.
Vacsi:gyümölcs,zöldség,párolt kaják...


Sok sikert:)
Kovács Enik Creative Commons License 2010.01.29 0 0 6176
Sziasztok!
Én kipróbáltam most egy nagyon jó terméket. A márkája Xocai. Ez egy ilyen antioxidáns csokoládé. Étvágycsökkentő hatása van, és olyan, hogyha egy pohár vízzel beveszel 2 kockát, akkor az egy egész étkezést jelent, úgy tele leszel tőle.
Ráadásul, mióta eszem, azóta nem voltam beteg egyszer sem. Sokkal jobb mint bármelyik gyógyszer.
Most már én is foglalkozom vele, itt megtudjátok nézni:
www.xocai.gportal.hu
És ami a legfontosabb, hogy nem kevesebb mint 10 kilót adtam eddig le vele.:)
kambekk Creative Commons License 2009.08.06 0 0 6175

Az RTL-en is mesélt róla a Bolyki Brothers frontembere. 35 kilót adott le vele. De mellette mást nem evett :(

bcsokor Creative Commons License 2009.06.18 0 0 6174
Én az utóbbi időben őszinte híve lettem az algáknak. Persze nem mindegy milyen formában.
Szerintem mindent csak komplexen lehet kezelni. Csak bele-belekapni nincs értelme.
A feleségem egyévi keresés és összetett kezelés után gyógyult meg Crohn-betegségéből.
Azért van a net, hogy tudakozzunk!
Előzmény: Törölt nick (6111)
bcsokor Creative Commons License 2009.06.18 0 0 6173
Szerintem próbáld ki az algákat. Hatékonyan lugosítanak. Nálam bevált. Az innerlite is jó.
Előzmény: sziporka66 (6117)
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.10 0 0 6172
Nem tudtam rendesen beszúrni, de ez az alakformálás topik. Ennek az elejét olvasgasd, a régi hozzászólásokat. Robzonét.
Előzmény: Lefogyok (6171)
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.10 0 0 6171
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=1002185&la=90443999
Előzmény: Lefogyok (6170)
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.10 0 0 6170
[link1]
Előzmény: ujnev (6169)
ujnev Creative Commons License 2009.06.09 0 0 6169

Szia, koszi. Tegnap volt az elso napom. Hat igazad volt, az elso nap meg nagyon nem hat :) Bizom a mai napban... Vagy a holnapiban. Az alakformalas topik az meg hol van? nem talaltam a fogyas-hizasban, vagy nem is itt kellene keresnem?

Olyanrol nincs esetleg otleted hogy hol tudom megnezni, hogy egy-egy mozgasfajta, mennyit energiat emesztfel?

koszi

gy

Előzmény: Lefogyok (6167)
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.04 0 0 6168
Olvasd el az Alakformálás topik első 100-200 hozzászólását, ott mindent megtalálsz, amire még szükséged lehet, nagyon jól leírta Robzon a dolgokat.
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.04 0 0 6167
Igen. Keress valahol egy kalkulátort, pl. a Házipatikán vagy bárhol és számold ki neked mi az ideális a súlyodhoz, magasságodhoz és a fizikai aktivitásodhoz ahhoz, hogy fogyj. Talán az 1200 még kevés is, általában 1400-1500 kcal mozgással már jó szokott lenni hosszútávon és azért abba nagyon sok minden belefér. (A krómról még annyit, hogy amikor elkezdem szedni, nekem a második-harmadik naptól szokott igazán hatni, az elsőn még nem.)
Előzmény: ujnev (6166)
ujnev Creative Commons License 2009.06.04 0 0 6166
Fu, nagyon koszonom, tok hasznos dolgokat mondtal. Es akkor ha jol ertem, amikor fogyozol, akkor ugy eszel, hogy egy bizonyos kaloria erteknel ne egyel tobbet, ugye? En ugy tudom, hogy 1200 korul erdemes enni, mert ezalatt a szervezet atall raktarozasra. Te mit tudsz errol?
Előzmény: Lefogyok (6165)
Lefogyok Creative Commons License 2009.06.03 0 0 6165
Lefogynom sajnos nem sikerült még, de fogytam már viszonylag "nagyokat", a legtöbb húsz kiló volt meg többször tíz körül és ezekben az időszakokban nagyon sokat segített a króm, hogy egyáltalán tudjak tartani egy alacsonyabb kalóriatartalmú diétát, mert enélkül kész kínszenvedés volt. Én csak a kalóriaszámlálásban hiszek, ha fogyásról van szó és megpróbálni ezt úgy csinálni, hogy a lehető legkevesebb szenvedéssel járjon és persze lehetőleg értékes tápanyagokkal. Jó pl. az ötszöri evés, ha ügyesen csinálod nem fogsz éhezni. A krómot én sokszor szedem úgy, hogy kettétöröm és reggel éhgyomorra a felét vízzel vagy citromos vízzel, utána egy hosszú kávé kevés tejjel és nem eszek rá rögtön, mert úgy tapasztaltam, hogy akkor jobban hat, de azért rá úgy egy órára már enni kell, gyümölcs, pirítós, joghurt vagy amit reggelizni szoktál. Nekem bevált, nem jár örökké az evésen és az éhségen az eszem. Délután szokott lenni egy holtpont, amikor már nagyon ennék és akkor bekapom a másik felét a következő evés előtt. A többit meg tökéletesen csinálod, csak ne szenvedj, ne légy éhes, annak semmi értelme. Dehát neked nem is kell sokat fogynod, ezt vígan megcsinálod ezen a nyáron.
Előzmény: ujnev (6164)
ujnev Creative Commons License 2009.06.03 0 0 6164
Koszonom a valaszodat! Kiprobalom akkor ezt a Berest, hatha segit. Neked hogyan sikerult lefogyni? Ugy ertem, azt mondjak, hogy jobb ha tobbszor eszel egy nap, keveseket, es nem tul energiadus eteleket. Ezzel kb egyet ertek, vagyis igy tunik logikusnak, de vannak, akik azt mondjak, hogy eleg napi 2szer enni stb es utana sem hizzak vissza, stb... Van esetleg tuti tipped a fogyasra? pl, ha minden reggel kavet iszol, akkor attol jobb lesz? ::) Vagy hasolnok. :) koszii
Előzmény: Lefogyok (6163)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!