Keresés

Részletes keresés

hkr Creative Commons License 2001.11.29 0 0 24
Az ISZT minden egyes regisztrált domain után, ami 1998 után született, évi 1000 forint + áfát számláz a regisztrátor-szervezeteknek. Ezt a költséget ki így, ki úgy hárítja tovabb az ügyfélre.

Nálunk ez a költség a hosting havidíjakba be van építve. Ha viszont valakinek nincs a domainre vonatkozó hosting-szerződése velünk, mert pl. saját szervere van, akkor évi 2000 forint + áfát számlázunk ki évente minden egyes név után. Az 1000 forint "haszon" fedezi nagyjából az ezzel járó adminisztrációs költségeket, az ember munkadíját, aki foglalkozik vele, a postaköltséget, telefonszámlát stb stb. Nagyobb számú domainnél nem kérünk 2000-et, hanem darabszámtól függően csak 1500-at vagy 1700-at.

Lud Creative Commons License 2001.11.29 0 0 23
Belzzz:
Asszem nem értem a kérdést. Valami ingy tárhelyszolgáltatónál gondoltuk felpakolni a cuccot nem feltétlenül ugyanarról a gépről feltöltve, és ami nem lóg állandóan a neten.

Újlaki:
A hirt én is hallottam. Kb. mennyi lesz az éves dij? Mert ha vetekszik a külföldivel, akkor lehet, h marad a .com. A másik dolog, h 3 betűs a domain, rémlik, h erre többet kell fizetni, mint egy hosszúra. Mivel teljesen öncélú lenne az oldal, évi max. 10 új látogatóval, nem akarunk sokat költeni rá.
A popupos témát kipróbálom.

Előzmény: Újlaki (22)
Újlaki Creative Commons License 2001.11.29 0 0 22
Úgy tűnik, nemsokára a .hu domainek után is évente fizetni kell majd (megjegyzem, a korábban bejegyzett domaineknél ennek jogszerűsége erősen vitatható). Lehet, hogy jobban jártok egy .com (.net, .org) domainnel: egy nap alatt megvan, míg a magyar 3-4 hét. És évi 5000 alatt meg lehet úszni.

De mintha a freeweb is tudná a reklámot külön ablakban (ennek a neve konzol): ha a látogató nem az index.html oldalon keresztül lép be - ez teszi ki az oldal tetejére a reklámot -, akkor az ú.n. popup reklám jelenik meg.

Előzmény: Lud (20)
Lud Creative Commons License 2001.11.28 0 0 20
Felmelegitenem a temat par kerdessel:
Szeretnénk a haverokkal egy .hu-s oldalt, csak szórakozásból. Jó lenne megúszni egy egyszeri regisztrációval, meg egy free tárhellyel, ahol lehetőleg az xyz.hu van a fejlécben, szóval nem csak átdobna egy http://members.anyamkinja.com/xyz/ oldalra. A Freewebet mindenki szidja, meg az sem OK, hogy a reklám nem egy külön ablakban van.
Van vmi ésszerű megoldás guru bácsik?

cyber.greg Creative Commons License 2001.07.03 0 0 19
Lakottan, de bagóért...
Csak néha be sem tudsz menni :-)
Előzmény: Újlaki (16)
cyber.greg Creative Commons License 2001.07.03 0 0 18
Na ja. Hát ne tudd meg, ha meg akarom nézni, hogy működik-e az oldalon ez vagy az a link, tízből 9-szer nem jön be semmi...
Előzmény: Újlaki (17)
Újlaki Creative Commons License 2001.07.03 0 0 17
Két perccel később már megint jó volt.
Előzmény: Újlaki (16)
Újlaki Creative Commons License 2001.07.03 0 0 16
Saját domain-név idegen reklámmal... Ez olyan, mint a lakottan vett ház.

A freeweb amúgy nem rossz, de néha rövidebb időkre teljesen leáll. Most, mikor ezt írom, nem látható.

Előzmény: cybergreg.hu (15)
cybergreg.hu Creative Commons License 2001.07.02 0 0 15
Fenn van egy csík, ki lehet bírni.
Előzmény: Újlaki (14)
Újlaki Creative Commons License 2001.07.02 0 0 14
Lekrám?
Előzmény: cybergreg.hu (12)
sz Creative Commons License 2001.07.02 0 0 13
csúcs.hu kft.

kb. 8100 forint/év, ez URL forwarding, viszont nincs reklám! dobj egy mailt, aztán leírom, hogy mi/hol/miért/mennyiért/stb. :)

Előzmény: Ardu (11)
cybergreg.hu Creative Commons License 2001.07.02 0 0 12
A Freeweben most kaptam domaint!
Befizettem a csekken 8600 forintot, és a domainen kívül kaptam ingyenes korlátlan tárhelyet, és emailcímet! Nincs semmilyen havidíj (és remélhetőleg nem is lesz).
Ezenkívül minden alkönyvtáram aldomaint is kap automatikusan!
Előzmény: Ardu (11)
Ardu Creative Commons License 2001.06.28 0 0 11
Engem is az érdekelne, hogy hol a legolcsóbb ma Magyarországon a domain-regisztráció (fenntartás + name service + url forwarding).
köszi
Előzmény: dam (10)
dam Creative Commons License 2000.09.06 0 0 10
Sziasztok!
Ha véletlenül erre téved valaki szakember, meg tudná mondani, hogy jelen pillanatban hol a legolcsóbb .hu alá regisztrálni. DNS szolgáltatás nem kell, és nem akarok havidíjat fizetni.
Tudom, hogy sokat akarok, de láttam rápédát, csak azt nem tudom, hogy hol a legolcsóbb ilyen feltételek mellett. Aki tudja, eresszen meg egy mailt!
sólyom Creative Commons License 2000.03.18 0 0 9
Sajnos csak most érek rá írni, mivel Ügyféllel voltam elfoglalva!

Kérdésed és kérésed technikailag teljesen kivitelezhető.Ha bejegyzett .hu domainról van szó akkor meg kell keresned a nameserver fenntartóját, hogy a kívánt beállításokat elvégezze.

Magánlevélben a többi infó!

Előzmény: Újlaki (8)
Újlaki Creative Commons License 2000.03.17 0 0 8
Sólyom: Köszönöm, levél ment. L.
Előzmény: sólyom (7)
sólyom Creative Commons License 2000.03.17 0 0 7
A személyes e-mail címen, ha megkeresel segíthetek.
Előzmény: Újlaki (6)
Újlaki Creative Commons License 2000.03.17 0 0 6
Nem, a Prímre egy rossz szót sem szólhatok.

Saját magam szolgáltatója lettem, de nem tudok megoldani egy domainregisztrációt. A sorok záródnak, rovom a köröket, és sehol semmi. Bármilyen segítségért nagyon hálás lennék.

Előzmény: mrbungle (5)
mrbungle Creative Commons License 2000.03.17 0 0 5
levlap.hu miatt? Prím nem adja?
Előzmény: Újlaki (4)
Újlaki Creative Commons License 2000.03.17 0 0 4
Segélykiáltásom még nem halt el. Aki tud segíteni, kérem, ne hallgasson. Előre is köszönöm.
Újlaki Creative Commons License 2000.03.17 0 0 3
Brin: Köszönöm, levél ment.

Parser: Köszönöm, az összes nyilvános és elérhető fórumot már megjártam, eredménytelenül.

Előzmény: Brin (1)
Brin Creative Commons License 2000.03.17 0 0 1
pontosits
ird le mailba mi kene segitek
Előzmény: Újlaki (-)
_LaJoS_ Creative Commons License 2000.03.16 0 0 0
Néhány törzsasztal-t0pik alapján csak azt lát0m, h0gy s0kan fel vannak háborodva a működése miatt...ezenfelül nulla információm van a d0l0gról
Előzmény: Újlaki (-)
Újlaki Creative Commons License 2000.03.16 0 0 topiknyitó
Keresek valakit, aki belülről ismeri a domain-regisztráció működését. Sürgős segítség kellene: tanács, magyarázat, nevek, címek. Hálám nem maradna el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!