Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.21 0 0 87
Ezen jót röhögtem. A te elméleted szerint akár azt is mondhatnánk, hogy a csajozás és a kurvázás között az a különbség, hogy máskor kérdezhetsz, máskor csinálhatod, és máskor kell fizetned! :)
Előzmény: Sheme (84)
Sheme Creative Commons License 2003.01.21 0 0 86
Nem terjesztem a "...hibátlan okfejtésed...", mivel nem hibátlan, csak egy nézőpont.

Elég nagy bajnak tartom azon kapcsolatokat, ahol a felek a kívánságukat nem tudják megbeszélni, emiatt kelljen egy szolgáltatást igénybe venni.
Mindegy...

Hogy izatóbb-e készpénzért szexet venni, mint leitatni/végigzabáltatni valakit egy numeráért... nem tudom.

Minden esetre gyorsabban célt lehet érni a prostiknál.

Előzmény: megyebiro (85)
megyebiro Creative Commons License 2003.01.21 0 0 85
Javaslom hogy ezt a hibátlan okfejtésd terjesszed. Szerintem azért ennél egyszerűbb a dolog. Azért jár az ember ilyen helyre, mert izgatja a fantáziáját, hogy milyen lehet. Utána rájön, hogy szamoca az egész. De ezt egy idő után elfelejti és minden kezdődik előlről.
Előzmény: Sheme (84)


Sheme Creative Commons License 2003.01.21 0 0 84
Hali!

Már többen megírták, hogy miért (nem) járnak prostikhoz, így összefoglalnám neked a tapasztalataimat:

1. Manapság barátnőt találni borzasztó nehéz, nincs hová menni ismerkedni. Ha mégis, az alábbiakba ütközöl:
- a csaj már foglalt,
- ha nem, nem vagy az esete,
- ha tovább nyomulsz, esetleg rondán elküld - ez sem tesz jót egyes emberek lekivilágának;
- ha nem foglalt és szerencséd is lenne felszedni, kiderült, csak próbára akarja tenni a barátját,
- ha nincs barátja, csak bosszút akar állni valakin és pont te leszel a kiszemelt áldozat
- meghívatja magát mindenrte, fizetsz, mint a katonatiszt és még egy meleg szájban sem lesz részed

2. Ha sikerül felszedni, randiztok. No, ez időt rabol tőled, hiszen szex kell a férfinak, nem lelki masszázs. A szexre meg várnod kell. Viszont, ha:
- másnap este lefekszik veled, akkor kurvának tartod,
- ha 2 nap múlva reszeltek, akkor meg kiderül, palit akar fogni,
- ha 1 hét múlva még nincs a csajtól magömlésed, akkor elvisz a baráti körébe, bemutat, hogy van pasija, pinát ettől csak a Neten, vagy újságban láthatsz

3. Ha felszeded, akkor kiderül még:
- részeg volt - elég igénytelen vagy, hogy részeg nő kell, izzadt büdös, tartsd meg nyugodtan!
- előjöttek a régi emlékei, ezért hagyta magát

4. Ha szexre kerül a sor, akkor meg:
- nem szereti az orális játékot(NF), ha igen, nem hagyja, hogy a szájába élvezzél (NFV)
- ősbozontos odalent(KF), ha nem akkor jó játszani ott, csak tiszta legyen, szagtalan és ízetlen
- ha pinailag minden klappol, akkor meg nem szereti, ha ujjazod,
- nem engedi, hogy a csúcsig nyald, mert szégyenkezik amiatt, hogy élvezhet is,
- ha mégis, nem engedi, hogy nyald/ujjazd a seggét
- ha mégis, esetleg nem engedi, hogy seggbe kúrjad(matek)
- ha hagyja, kurva szerencsés vagy!

5. Amikor leveszed a melltartóját, kiderül, hogy:
- szivacs volt a melltaróban,
- nagyon kicsik a mellei,
- ha nem, akkor érzékeny neki,
- ha nagyok, akkor lóg,
- ha nagyok és nem lóg, akkor érzékeny, vagy szilikonos,
- ha nagy, jó az állaga és még hagyja is, hogy mellbe dugjad, kurva szerencsés vagy!

Na, ilyenkor elolvasod a beszámolókat, amelyik nő megtetszik, felhívod telefonon és megkérdezed tőle, hogy:
1. Egy órában mennyi aktus van?
2. Ha 2 órát akarsz maradni, ráér-e az első óra végén csengetni?
3. Az alapár tartalmazza-e az óvszer nélküli franciát?(NF)Van-e KF és ez extra-e?
4. Milyen a testalakata? (Magasság/súly, mellbőség, csípő és derék. Ez utóbbi kettő akkor cool, ha "felránthatós", mivel van rajta "kapaszkodó".) Nem olyan, mint a Cosmopolitan plakátján látható gebék!
5. Dohányzik-e?
6. Egyedül szolgáltat?
És ha minden stimmel:
7. Mikor érne rá?

Erre jönnek majd a pofára esések:
1. Csak egy aktus, ha többet akarsz, fizetni kell. (Teendő: kerülni a ringyóját!)
2. Ha nem, akkor rákérdezel: előre, vagy utólag fizess? Ha előre, akkor feltétlen nézd meg, kivel "kezdesz", nehogy egy 0-ért fizess linkre. Bár ha sokan Istnítik a csajt, akkor nincs mitől tartani. Többnyire.
3. Ha igen, mázlid van. Ha nem, akkor megkérdezni, hogy szájba lőheted-e?(NFV) 2 eset van: nem lőheted szájba, viszont az NF +XeFt. 2eFt-nál nem ér többet, hacsak nem igazi mélytorkos+zacsinyalis a csaj. Ha van NFV, 3eFt-nál nem ér többet.
Ha a KF extrának számít, ne is nyalj neki. Jó vicc: még én fizessek azért, hogy nyalhassam. Az ilyen nőnek spricc a torkára, többet ne menj oda.
4. Ez relatív, döntsd el magad.
5. Utálom a bagószagot.
6. Ez azért érdekes, hátha van több lány is - 2 nővel is érdemes kipróbálni, hihetetlen, mikor ketten fuvoláznak!!! Ha nem egyedül és nincs több lány, hagyd a francba. Bár a beszámolók lehet, hogy egy szexistennőt takarnak...
7. Irány a csaj, ha minden klappol!

Fontos, hogy ilyen helyre ne vigyél magaddal semmi személyes holmit: személyi igazolvány, jogsi, semmi! Csak annyi pénz legyen nálad, amennyit fizetsz a szolgáltatásért! Légy őszinte: modd meg, hogy a fördőszobába vinnéd a cuccod, míg mosakszol. Ha nem akarja, azonnal olaj.

Egyet sose felejts el, ha ilyen helyre mész:
- nem szerelemből fekszik le veled, hanem készpénzért! Ha szimpatikus vagy, sokkal oldottabb lesz a csaj. Beszélgess egy kicsit vele, hálásak érte sokan, ha foglakozni próbálnak a lelkükkel. (Tapasztalat!) És sokkal odaadóbbak leszenek, szívesebben megteszik, amit kérsz a szexben. Ők is emberek, vágynak egy kis megértésre, beszélgetésre.
A többség érdeke a pénz, kiverik a brokit és mehetsz is. Viszont van olyan - eléggé ritka!!! -, amelyik visszavár. Ezt jelzi a kedvességével, a türelmével, nem irányítgat, hagyja, magát irányítani, minent megtesz, hogy jól érezd magad - üccsivel, kávéval kínál, érdeklődik a hogyléted felől, ilyesmik. Ezek visszavárnak, mert tudják, ha egy vendég nem jön vissza többet, az bevétel kiesés.

Előzmény: Dzsíforsz (82)
megyebiro Creative Commons License 2003.01.21 0 0 83
NF natur francia
NFV natur francia végig
Előzmény: Dzsíforsz (82)
Dzsíforsz Creative Commons License 2003.01.21 0 0 82
Megtaláltam a szextunderek.hu/leanylista oldalt, itt találkoztam ezekkel a rövidítésekkel:

KF, NF, NFV, NFVK, MT, BN, TP

Tudtok segíteni, hogy melyik mit jelent?

Bubus, milyen sűrűn látogatod a topicot? Ha jársz erre, és tudsz válaszolni az előző hozzászólásomra, akkor ne kímélj!

Persze bárki más válaszát is szívesen veszem!

Dzsíforsz Creative Commons License 2003.01.17 0 0 81
Köszi a válaszokat és a tanácsokat!

Még közben felmerült pár újabb kérdés:

1. Csókolózni szabad általában?
2. A hirdetésből általában nem derül ki, hogy hazai-e a szolgáltató. Honnan fogom ezt tudni?
3. A gumi nem elég védelem az AIDS ellen??
4. Általában milyen napszakban lehet hívni őket és mikor szoktak fogadni?

Mivel eddig nem vettem igénybe ilyen szolgáltatást, egy kicsit félénk vagyok, ezért is lényeges, hogy kedves és türelmes és ne unott hozzáállású legyen. Emiatt elsősorban lakáson dolgozó lányokra gondoltam, de a színvonalat általában nagyon nehéz a hirdetésből megállapítani.

Tudnál esetleg konkrétan is ajánlani valakit, akinél jók voltak a tapasztalataid? Írhatod e-mailben is.

Előre is köszönöm a válaszaidat!

Előzmény: bubus (80)
bubus Creative Commons License 2003.01.16 0 0 80
Próbálok válaszolni, sorban.

1. A kurvák 99 %-a mindig készletez gumióvszert.

2. Magasak

A legigénytelenebb utcai szolgáltatók árait nem ismerem, ezt a szolgáltatást nem szoktam igénybe venni.
Szerintem úgy 1 500 Ft körül lehet legalacsonyabb ár. Látszólag ez a legolcsóbb kategória az Expressz és a hirdetés
újságban hirdető lakásokon dolgozó szolgáltatók esetében 6-10 e Ft-s árakra számithatsz, amelyek az extrák (perverz
kivánságok ) függvényében tovább növekednek. A TFP-ben (Tutti Frutty Party)-ban fényképpel hirdető lányok kb. 8-10 ft-os
tarifákról inditanak.

10 K fölötti összegek csak bombázóknak , minőségi szolgáltatásért érdemes fizetni. 20 K fölött pedig csak az
ostobák fizetnek.

3. A kurvák túlnyomó többsége előre kéri az illetményét, de az önmagukra igényes szolgáltatók csak utólag kérik, mert
tudják hogy olyan szinvonalas szolgáltatást nyújtanak hogy a kliens utólag is fizet.

4. A legjobb eljárás "best praktice" telefonban minden fontos kérdésben előre megállapodni. A költségtéritést is legjobb előre
tisztázni. A kurvák többsége ellentétben a politikusokkal be szokta tartani az előzetes igéreteket és megállapodásokat.
Általában azt szabad amiben előre megállapodtatok, illetve amit ezen belül barátnőddel is tennél.
A legtöbb helyen időre megy, az általam adott tájékoztató jellegü költségek is általában 1 órás időtartamra vonatkoznak.
Vannak helyek ahol nem időben hanem egyszeri vagy többszöri elélvezésben állapodnak meg.
Az utcai szolgáltatóknál általában nem egy óra van, hanem sokszor csak egy gyors orális kielégitést vállalnak. Lám, lám
igy már nem is olyan olcsó.

5. Romániában, Ukrajnában és az Afrikai országok többségében az AIDS sokkal gyakoribb, inkább hazai szolgáltatókat
ajánlok. A lakásokon dolgozó lányok általában becsületesek, nekem még soha nem tünt el semmim, de ennek ellenére
csak a legszükésebb dolgokat célszerü magaddal vinni.

üdvözlettel

PinaBubus

Előzmény: Dzsíforsz (79)
Dzsíforsz Creative Commons License 2003.01.15 0 0 79
Szeretném a véleményeteket/tanácsotokat kérni! Én eddig még ilyen szolgáltatást nem vettem igénybe, ezért lehet, hogy pár hülye kérdést is felteszek, ezért előre is bocs.

Nekem fontos, hogy igényes, türelmes és kedves beállítottságú legyen, de ez a hirdetésekből általában nem derül ki, látatlanban meg nem akarok egy csomót telefonálni, mire találok egy normális színvonalút. Ha van valaki, akinek van tapasztalata, vagy tudna esetleg konkrétan ajánlani valakit, az írjon (akár e-mailben is lehet, hogy ne legyen reklámszaga).

Pár konkrét kérdés:

1. Gumi általában van náluk, vagy nekem kell vinnem?
2. Milyenek mostanában az árak?
3. Előtte vagy utána szokás fizetni?
4. Egyáltalán hogy szokott zajlani a dolog? Mire lehet számítani? Általában mit szabad és mit nem? Időre megy?
5. Van valami egyéb fontos tudnivaló?

Még egyszer bocs, ha hülyeségeket/triviálisakat kérdeztem! A válaszaitokat előre is köszönöm!

Sipaki Lóránd Creative Commons License 2002.08.30 0 0 78
stekszért
MONDEO30 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 77
Több oka is lehet annak, ha valaki az örömlányok szolgáltatásait igénybe veszi.

- A munkahelyén maximálisan leterhelt az illető, párkacsolata nincsen vagy csak alkalmi. Ha valaki már annyira túlterhelt, hogy naponta 12-14 órát dolgozik, az hetente meg tudja engedni magának a 4e és 10e Ft közötti összeg által kapott feszültség levezetést.

- Komplexusok, perverziók, kíváncsiság. Ezek az emberek általában rendelkeznek fix partnerrel, de azoktól nem kapják meg, nem kaphatják meg vagy nem merik kérni azt, amit szeretnek. Pl.: anális behatolás, női ruhákban való szeretkezés, pisi szex, szőrös punci, kopasz punci, kis cici, nagy cici, fiatal lány, érett asszony, vékony, kövér, egzotikus, stb. Elég széles a kínálati skála. Ez a csoport általában egyszer - kétszer vagy havonta, két havonta elégíti ki titkos vágyit.

- Testi fogyatékosság, idősebb kor, komoly lelki zavar. Ők azok, akik sajnos - párkapcsolat termtési lehetőség hiányában - csak prostituáltak segítségével tudnak testi örömökhöz jutni.

- Lustaság.

- Kipróbálás. "Kurvával voltál már és lapostetűt szereztél már? Igen? Akkor igazi férfi vagy!" Félreértés ne essék, ez csak egy mondás. Ritka az, hogy állatkát szedjük össze az örömlányoktól.

Prostitúció mióta világ a világ azóta van és a szükség, az igény tartja életben. Magyarországon ennek a be NEM látása az egyik gond, a másik pedig a szabályozás és kontroll hiánya. A döntéshozók sem merik nagyon felvállalni a dolgot, mert egyrészt elvesztik a női szavazóikat, másrészt a feleségük keményen közbeszólna.

Örömlányból kétféle létezik.
Az egyik az úgynevezett lehúzós fajta, aki rövidtávon gondolkozik és akihez az ügyfelek nem térnek vissza. Ők azok, akik kirabolják, vagy megtévesztik az ügyfelet.
A másik az igazi örömlány. Ő az aki azt adja (vagy többet felár nélkül), amit kértél. Megkérdezi, hogy vagy, az aktus végén - kérés nélkül - megmasszírozza a hátad és nem nézi az óráját mert a visszatérő kuncsaftot látja benned.

A vad becserkészésére - szerintem - legjobb módszer a fényképről (újság, Internet) való kiválasztás és pár nap alatt kétszer, háromszor való felhívása. Volt aki az első híváskor nagyon szimpatikus volt, de másodszorra azt mondtam, hogy kösz' mégse!

A telefonbeszélgetés alapján minden kiderül. Ha flegma, vagy teleszájjal beszél esetleg beleordít a telefonba, hogy "vedd már észre, kuncsaftom van, ne hívogass folyamatosan", akkor veszett az ügy.

Telefonon érdemes tisztázni, hogy most hogyan néz ki, a fénykép elkészülte óta mennyit változott (írja le magát), mi mennyibe kerül (óra, félóra, azokban mennyi aktus van), mi az extra és, hogy mit nem vállal. Ezeket, amikor élőben találkozol vele egyből fel kell tenni, nehogy a végén érjen a meglepetés.

És végül: a ruháidat sohase hagyd felügyelet nélkül! Vidd magaddal a fürdőszobába is! Megéri.

bubus Creative Commons License 2000.06.13 0 0 76
Bocs Stockham !

Nem feltételeztem hogy te lennél perverz, csak általánosságban fogalmaztam meg hogy nem kötlező egy lánynak, minden formációt vállalni de a pontos felvilágositás elvárható.

Nagyon helyen tényleg külön telefonos hölgy van, és nem közvetlenül a szolgáltatóval beszélsz.
Pl:201-1217,343-1606,217-5114
ugyanakkor vannak más hirdetések ahol közvetlenül a szolgáltató veszi fel a telefont, és közvetlenül beszélhetsz vele.
pl:06-309-608766,06-309-041418

Az LHV-t illetően sajnos igazad van, pillanatnyilag valóban nem hozzáférhető, de megitélésem szerint ez csak átmeneti állapot.
A levlista jelenleg is müködik, a homepage is előbb utóbb helyreáll.

A marketing célokra készült fotók sokszror 4-5 évvel korábbi és 10 kg-al könnyebb állapotot mutatnak, ennek ellenére célszerü mégis előre megtekinteni a hölgyeket, mert mégiscsak adnak némi információt.
A TFP és a szexhirdetes.com fotóanyaga közt jelentős az átfedés.

Hogy időnként telefonos közvetitö hölgy van, ez okozhat néha félreértést, amikor ilyen eset van és a telefonos ajánlat a kedvezőbb, akkor ragaszkodni szoktam az ajánlati kötöttséghez a ptk. szerint.

üdvözlettel

PinaBubus

Előzmény: stockham (75)
stockham Creative Commons License 2000.06.10 0 0 75
Na most már én is hozzászólok, látom egy szem zsemle hogy felkavart itt többeteket:)

priscilla:
valóban nem szeretem, ha a valaki teli szájjal beszél, igy zavar, de nem akaszt ki. A kurvákat egyébként tényleg nem nekem találták ki, nem is értem azokat az embereket, akik rendszeresen járnak. Én is voltam már párszor kurvázni, éspedig akkor, amikor muszálynak éreztem egy nővel szexelni, és a környezetemben nem találtam jelentkezőt. Tudom, hogy mást kéne várnom egy kurvától, de ezek ellenére elégedetlen voltam. Egyrészt mert fizettem, másrészt meg én is tekintetbe akartam őt venni. Talán lábtörlőnek kellett volna használnom...(nem az én stílusom)

bubus:
nem érzem úgy hogy kéréseim perverzek lennének: ha fizettem, nem értem, hogy a lány miért utasít vissza olyan pózt, aminél inkább ő mozog többet, mint én rajta.
A "pontos" telefonos felvilágosításról: Nem árt tudni, hogy akivel beszélek, az SOSEM az a lány, akiről érdeklődöm, pedig ő azt állítja magáról, hogy ő az. Nem csak a hangja egészen más, hanem a beszédstílusa, szóhasználata is. Igy hiába kérdem akármiről, úgyiscsak azokat a válaszokat kapom, ami a telefonos hölgy papírjára van írva. Akármit megkérdek, mindig vagy igen, vagy egy felolvasás, vagy hablatyolás a reakció.
Az LHV-ról: Miért említesz olyan szolgáltatást, amiről tudni lehet, hogy jelenleg nem elérhető. Egyébként érdekelne engem is.
A fényképes hirdetésekről: túl sok a "stúdió" minőségű fénykép a hölgyekről, egyik másik képnél dejavue szerű érzésem van. A tutti-frutti-t nem ismerem, szerintem a fényképek ott is kamuak.

Köcsög: priscillának tényleg igaza van, válogatós vagyok. "mamakedvence" jelzővel most dobtak meg előszőr.

Dest: A kurva legtöbbszőr egyátalán nem élvezi a szexet. Törzsvendégeinek egy részével esetleg.

stockham

Dest Creative Commons License 2000.06.10 0 0 74
Valahogy én nem értek egyet azzal, hogy fizessek a szexér. Mintha az valami árucikk vóna. Ráadásul kurva drága, amit kapsz az pedig nem sok. Mér, a csaj nem élvezi legalább ugyanennyire? hát fizessen akkor ő is! Valahol a szüzességet is lehet "venni". Talán az valamivel kifizetődőbb - én szeretem a szűz lányokat, főleg megdugni. De sajna a kutya se tud igazán meggyőződni arról, hogy valóban szűz-e a lány, átverhetik az embert, hisz mért ne adják el többször a szüzességet, ha olyan jól fizet.
Köcsög Creative Commons License 2000.06.09 0 0 73
Priscillának tök igaza van!Minek jár az ilyen válogatós mamakedvence prostikhoz.Ök a testüket adják , nem a lelküket.Ha lélek kell nösülj meg!!!
Előzmény: stockham (70)
bubus Creative Commons License 2000.06.09 0 0 72
Üdv Stockham !

Hogy a lányok mit vállalnak, vagy mit nem, részben ő dolguk is. Nyilván van rengeteg olyan perverz kérés van, amit érthető ha valaki nem vállal.
Viszont az elvárható, ha valaki érdeklődik akkor telefonon pontos felvilágositást hogy mit vállalnak, vagy mit nem és mennyiért.
ha valamit vállalnak akkor ne csak a pénzt várják érte, hanem dolgozzanak is érte. A szolgáltatók, ilyen tekintetben eléggé különbözők, vannak akik unottan túl akarnak lenni az egészen, mig vannak ahol a vendég tisztességes kiszolgálásban részesül és elégedetten távozik.

Hogy lehet védekezni a tisztességtelen szolgáltatók ellen ?
Ezért jött létre a LHV, mint a prostiuáltak minősitési rendszere. Ahol a kliensek közzéteszik
tapasztalataikat, megosztják egymásközt és aztán a kirivóan rossz szolgáltatók megnézhetik a forgalmukat.

Az Expressz hirdetések információ tartalma valóban
sok kivánni valót hagy maga után, de a lányok sajnos nem tehetnek róla, mert az új szextörvény óta az ujságok nem teszik közzé a kellően informativ hirdetéseket.
Esetleg használd még a TFP-t (Tutty Frutty Parti) vagy a szexhirdetes.com-ot ahol információt nem is de legalább fotót találsz.

üdvözlettel PinaBubus

Előzmény: stockham (70)
priscilla Creative Commons License 2000.06.09 0 0 71
Édes Stockham, tényleg, miért jársz te akkor prostikhoz? :)))))))))))))))))))))))))
(hát téged mér egy zsömle is kiakaszt?)
Előzmény: stockham (70)
stockham Creative Commons License 2000.06.08 0 0 70
priscilla:

hogy egy nő egy pózt visszautasít, az oké. Igazából azt fogadom el, hogy ő ezt nem élvezi nagyon, ezért ha lehet ne csináljuk, persze ha ragaszkodom hozzá, akkor rövid ideig csinálhatjuk.
Vagy valamire azt mondja, hogy "bocs, de ezt ne!"
De a marhaságaival ne jöjjön. Könyörgöm.

Azt szinén nem tudok tolerálni. Ha a kurva elvből nem feküdne le velem, akkor azt csak az ágyban mutatja.

A prostikat még ott tudom megérteni, hogy szegénykémeknek legtöbbször undorító palikkal kell ágyba bújniuk, ami lelkivilágukat teljesen elrongálja. A teljesen tapasztalatlanokat is meg tudom érteni, akik csinálnak vendégriasztó hülyeséget. Pl. tele van a szája a zsömléjével, amikor mutatja magát nekem.

stockham

priscilla Creative Commons License 2000.06.08 0 0 69
Stockham, ez tök jó volt, ilyen részletességgel azért nem számolt be nekem senki sem.
Olvasva ezt az jutott eszembe bizonyos részeknél (na nem a póz visszautasításnál, mert az tényleg felháborító, hogy nem szolgál ki a pénzedért), szóval a többinél, hogy szegény prostik megpróbálták magukat olyanra alakítani, amilyent az átlag ukrán maffiózó szeret, erre jön egy érzékeny magyar fiatalember és mindenféle gyengédségeket követel, amit már sikerült teljesen háttérbe szorítaniuk :))))
stockham Creative Commons License 2000.06.08 0 0 68
priscilla:

nem tudom priscilla. A tao-s véleményekről azt mondják, hogy nem szabad mindent komolyan venni. Ez sok mindennel igy van. Nekem nem is az a bajom a prostival, hogy rongálja a szexuális kultúrámat. Hanem az, hogy ha fizetek neki, akkor legyek is vele elégedett.
Pl.
- Velem foglalkozzon, ne a saját gondolataival
- ne a saját "programját" futtassa le,
- ne nézzen közben TV-t,
- ne a dollárok csillogjanak a szemében
- ne úgy fogadjon, hogy zsömléjét majszolja az ajtóban
- ne unott pofát vágjon
- ne akarja az idő nagy részét lecsalni
- ne tagadjon meg mindenféle pózt különböző okokra hivatkozva

A kurvák "meséi" a különféle pózok elkerülésére
- jaj nem jó a térdem, ezért így ne csináljuk
- utálom ha buborék marad a hüvelyemben, ezért úgy nem szeretné
- hogy ő amazt a pózt egyszerúen nem szereti csinálni.
- hogy neki "anatómailag" a méhe körül valami nem olyan, ezért neki bizonyos dolog nem esik jól, így az a póz kizárva
- hogy ő tudja mit kell csinálni, ne én mondjam meg, hogy milyen póz legyen.

Akiknél eddig jártam, max 2 pózra voltak rávehetők.
Még néhány elvárás:
- Ne játsza magát: pl. lihegés, nyögés.
- mondja meg, hogy valami jó-e neki vagy nem.
- ha kérdem, hogy hogyan csináljam neki, ne kapjak olyan választ, hogy teljesen mindegy

Amikor hívom az expressben kinézett közvetítőt:
- ne etessen különféle dolgokkal
- ne tagadjon le olyan lányt, akit 1 héttel korábban ajánlott a telefonban, úgy mintha nem is létezett
- a kérdéseimre válaszoljon, ne az elérakott papírlapot olvassa végig.
- a hirdetések szövege ne legyen semmitmondó. Teljesen egyszerű lenne a hirdetés:(életkor/magasság/testsúly/mellbőség/hajviselet/közeli ismert hely a városban)

Szóval tömören ennyi. Ha nagyon ki vagyok éhezve, akkor is inkább az a legkellemesebb, hogy csinos testét simogatom, az apróbb játékok.

stockham

Endorfin Creative Commons License 2000.06.08 0 0 67
Rimbaud,
itt van a tortenelem....:)
Ez a link nem link link !...:)

Miért NEM járok Kuplerájba ?

Endorfin

Előzmény: Rimbaud (30)
priscilla Creative Commons License 2000.06.08 0 0 66
Pontosítom korábbi véleményemet. Az rendben van, ha egy magányos férfi a lányoknál könnyít szenvedésein, csak párkapcsolatban élőknél veszélyes (a már kifejtett ok miatt). Szerintem az az orális magyarázat nem helyt álló, inkább szebb és fiatalabb nőket keresnek ott a férjek (nem?). Azt nem hiném, hogy sokat rontana egy ffi szexuális kultúráján a prostihoz járás. Nagyon sok ismerősöm járt, amikor egyedül volt, azután összejött valakivel és jól megvannak az ágyban.
Mondjuk a magányosokat azért is megértem, mert végeredményben egy férfinak azért nem olyan könnyű nőt találni egy menet erejéig pont akkor és ott, amikor rájön a dolog. Ezt egy nő sokkal könnyebben megoldhatja, csak kelletnie kell magát egy kategóriájának megfelelő pasinak és valószínűtlen, hoyg egy éjszaka erejéig ne tudná elcsábítani, igaz a nőknek ritkán van ilyen sürgős igénye. (ez nem túl off, ugye?)
ifjms Creative Commons License 2000.06.07 0 0 65
MIÉRT, JÁRUNK PROSTIKHOZ ????
stockham Creative Commons License 2000.06.07 0 0 64
zsu73:
örülök, hogy te sem haragudtál meg.

stockham

stockham Creative Commons License 2000.06.07 0 0 63
purplerain11:

Szerintem a statisztikád valahol sántít.
5-600 e férfi havonta?
Bp. lakossága kb. 2,3-2,5 millió fő. Minden második nőnemű, és ebből még le kell szedni a gyerekeket, és az öregeket továbbá a hajléktalanokat és azokat akik nem tudják megfizetni. Kiderül, hogy alig marad pár ember.
Ennek jó része boldog házasságban él, másik része pedig megtalálja szexpartnerét ismeretségében.

Igy Kirannak van igaza, hogy a legtobb ember rendszeresen veszi igénybe a lányokat. "Szakmabeli szolgáltató hölgy" -el már nekem is volt tapasztalatom. Elmondasa szerint altalaban torzsvendegeivel szexel.

Priscilla:
Hogy miért nem nekem találták ki a kurvákat?
Mert az aktus során, egy kurva mindig ellenem dolgozik. Neki az az érdeke, hogy engem minél hamarabb kiüssön a nyeregből, illetve hogy elnyomja magában azokat az érzéseket, amik neki vonzódást okoznak a férfi felé. Neki az a jó, ha a férfi gyorsan betolja, rángatózik, hamar elélvez, a maradék időt meg elpofázza.
A kurva nálam sose nézte jó szemmel, ha "ügyeskedni próbáltam", hogy minél tovább tudjam csinálni. Inkább ő szeret érvényesülni: úgy viselkedik, mint egy beprogramozott műanyag próbababa, akitől valamennyire elélvezek. Párszor kiváncsiságból kipróbáltam hogy milyen, hát nem voltam egyszer sem elragadtatva. Sajnálom, hogy kurvához fordulásom oka parnterhiány volt.

többiek:
Épp ma olvastam a következőt a TAO könyvben:
"A fiatalembereknek - de bármely korban lévő férfiaknak is - kerülniük kéne az örömlányokat. Különösen fontos ez, ha az ejakuláció szabályozását tanulják."
Picit lejjebb pedig arról ír, hogy ha egy nagyon tapasztalt nőnek megvan a maga "szeretkezési sablonja", akkor az mindent megtesz, hogy e szerint haladjon az aktus. Pl. az élvezés az ejakulációval párosuljon. Ez szinte tök ugyanaz, amit, mint saját tapasztalatot Priscillának leírtam.

A kérdést egyébként én most felteszem: kik lehetnek azok, akik most is rendszeresen járnak kurvákhoz.

stockham

Navy Creative Commons License 2000.06.07 0 0 62
Hi mindenkinek.
Az eredeti temanal maradva en igazabol nem tudom miert jartam kurvakhoz!Volt felesegem szeretom egyszerre es jartam a csajokhoz.Nem kellet nekem csak egy kis francia gumi nelkul. Semmi mas. A felesegemtol nem kaptam meg soha es nem erdekelt hogy, miert nem. A baratnom csinalta es szerette is de nekem akkor is el kellet mennem egy lanyhoz aki vegig csinalta.Elmentem es kesz, jo volt.Az is erdekes hogy, mindig mashoz jartam!Mindig kerestem egy szep lanyt soha nem voltam csumpissal! Lehet hogy, furcsan hangzik de elindultam haza a baratnomtol kerestem egy lanyt utana meg megmostam a fa...m es befekudtem az asszony melle es jot aludtam!Nem tudom miert csinaltam megvolt mindenem!Segitsetek miert volt ez egy? Egyebkent nem vagyok az a "perverz allat" egyszeru meloska vagyok!
zsu73 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 61
stockham kedves,
örülök, hogy nem ram haragudtal meg!
mar szinte ketsegbe este, hogy rövid idejarasom alatt, hogy banthattam volna meg ennyire valakit, hiszen erre mas helyeken meg nem volt pelda...
mi több, szeretettel fogdtak öszintesegemet es szokimondasomat..
köszi, hogy nem ram haragszol..
bye
Előzmény: stockham (59)
stockham Creative Commons License 2000.06.07 0 0 59
zsu73:
bocsáss meg, amit írtam, nem rád voltam mérges, hanem arra a bizonyos lányra , akiről lejebb írtam.
Neki ugyanis nagyobb volt akkor a pofája, mint kellett volna, és ez is az okok között volt, hogy miért orális szeretkezésre invitáltam.
Egyébként a könnyités nem mindig segít. Ha egy bizonyos lányra van az ember rágerjedve, akkor muszály már a kommunikáció.

stockham

zsu73 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 58
hali stockham,
remelem, hogy amit irtal azt nem mergessen tetted, mert amit en irtam, azt nem szemelyesen gondoltam, NEM rolad irtam....
s valo igaz, nekem is nagy a pofám s viselem is következményeit is.... no de ezt is meg kellett tanulnom...különben csak kihasznalas lett volna eletem vegeig belöle...

Előzmény: stockham (55)
jörgi Creative Commons License 2000.06.07 0 0 56
Bocs mindenkitől, hogy kizökkentelek benneteket. Én kifejezetten a következő kérdés miatt
léptem be. Restellem ugyanis megkérdezni bárkitől.
Tehát: Évek múlva "összenőhet" a szűzhártya????

Üdv.

Jörgi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!