Keresés

Részletes keresés

kukaca Creative Commons License 2000.02.25 0 0 140
Cikizősök!!!
Kár itt szidkozódnotok, a magyar nyálzene mindig is élni fog, míg vannak közöttünk olyanok, akik bemennek a lemezboltba és pénzt adnak ki érte.
Kovács Ákos mondotta volt a fentieket egy rádióműsorban.
Úgyhogy ezeket a balf*szokat kellene megfékezni az efféle meggondolatlanságoktól.
Addig is hallgassuk csak szépen a sok dic-dic ritmusalapú nyálutánzatot.
Moozees Creative Commons License 2000.02.25 0 0 139
Kinyalhatja az összes hülye nyálasfejü dances, raves, rapper, soulos, popos állat.
Ez nem zene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez egy nyomorult nyáladzás.
Elegem van, hogy mindig ugyanaz a ritmus.
SOWHAT Creative Commons License 2000.02.25 0 0 138
Azért csak meg kellene verni, teljes lenne a hétvégém :))
Előzmény: Andi Karnis (137)
Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.25 0 0 137
SOWHAT: most febr. 26.-an szombaton.
Sajnos tul fogja elni, mert nem megyunk... :)))))
Előzmény: SOWHAT (133)
Ugyanmár Creative Commons License 2000.02.24 0 0 136
"A dzseszika imádja,ha kefélem a lakcipőm mire gondolsz nem értem"Tátátátátrálálálá stb,stb. Hát amikor meghalottam Lackótól ezt az átiratot,amelynél szerintem a szomszédomban lakó kétéves kissrác is jobbat tudott volna összehozni, az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben. Inkább már a HTN(bár ha lehet,egyik se)
Előzmény: Ordas (135)
Ordas Creative Commons License 2000.02.24 0 0 135
Hallotatok, hogy az eddigi 25 ezres limitet az aranylemezhez le akarjak vinni 20ezerre? Hm, regen meg 100 ezer volt. Igaz bakelitlemezt nem lehetett kopizni (CD-vel ellentetben), meg nem volt mp3. De akkor mostmar minden niemandnak lehet aranylemeze, mint pl. imerdszenszihausz, meg hasonlo geciputtonyoknak.

Hallottatok Mambo Lackotol (az orokifju Komar) a Mambo Nr. 5 magyaritott valtozatat? O is kikopott, hiszen szamot mar senki sem ir neki (ahhoz hulye, hogy o maga irjon), igy mar o is magyarit. Eredeti szoveg se vmi melyroptu, de ez... "Dzsesszika szereti, ha kefelem / ... / Mire gondolsz en nem ertem..." Vmi ilyesmi, de eleg gaz!

SOWHAT Creative Commons License 2000.02.24 0 0 134
erni =élni bass@@@@@meg a lenyeg: verjük meg time has come.. :)
Előzmény: SOWHAT (133)
SOWHAT Creative Commons License 2000.02.24 0 0 133
Mikor mikor ?
Szerinted tul fogja erni ?
Előzmény: Andi Karnis (130)
vurugya Creative Commons License 2000.02.24 0 0 132
Én pucpuc zenének hívom, mert ilyet hall az ember, ha messziről hallja.
v.
Előzmény: Ugyanmár (76)
vurugya Creative Commons License 2000.02.24 0 0 131
A tinilányok pici szíve megdobban: jaj, csak ott ne fogják!
v.
Előzmény: Andi Karnis (130)
Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.24 0 0 130
Sracok! Most lattam, hogy Csaszar Elod fel fog lepni a Jailhouse-ban. (komoly) Meg kene latogatni... >:)

Azert a szervezoknek lehet egy pici humorerzekuk...

Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.24 0 0 129
KingaLany: Legjobban a Ogli Jancsi szovege tetszik: (horogve) "Hullanak az emberek, tudod, mint a legyek!"
Azon a szovegen mindig jokat derulok...
Előzmény: KingaLany (119)
Ugyanmár Creative Commons License 2000.02.24 0 0 128
Most ez baromira OFF lesz, de a magyar zenéhez valamennyire kapcsolódik, vagy legalábbis a Z+-hoz.Szóval. Már egy hete mondogatják a zenetévében,hogy mennyi Grammy-t nyert Santana,meg a Backstreet Boys.Ugyanis Zsu néniék összekeverik a jelölést a díj megnyerésével.Baromira idegesítő az egész.Nem tudtam nekik e-mailt írni mert szarakodott a rendszer. Ha valaki figyelmeztetné őket erre az "apróságra", nagyon megköszönném. A Grammy-t egyébként is csak ma hajnalban osztották ki. Barmok.
Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.24 0 0 127
Famous: Szerintem meg megnezheted az Atist, asszem penteken lesz a kostoloban.
Szerintem fellepnek ok (bar nem tudhatom) videki discokban is. (ahogy a ricse is teszi). A hellyel meg nem lenne gaz, mert lehet, hogy csak ott tudnak fellepni, csak azert NE KELLJEN MAN ENNYIRE egetni a sajat arcat. Pfuj.
Előzmény: Famous (126)
Famous Creative Commons License 2000.02.24 0 0 126
KarnisKarnisKarnis!!!!:)

Az Andi-zest meg ne vedd a szivedre, mert a vegen meg ongyi leszel :)
A Pataki-hanyast en is megneztem volna... turnezhatna vele egyemmeg:) Kivancsi vagyok mennyi valasztja el Patakit attol, hogy videkre jarjon discokba, meg muv.hazakba haknizni, mint Komar ba'.

F.

Előzmény: Andi Karnis (123)
Nephilim Creative Commons License 2000.02.24 0 0 125

"Ideális esetben be kellene tiltani a müfajt, ez nem más mi az emberek átkurása. A lemezeipar már 40 éve gyártja ezt a szemetet, és a birka emberek csak veszik veszik és veszik ezt az egyre gusztustalanabb köntösbe csomagolt szart."

Ezzel csak az a baj, hogy ha elkezdenének betilatni, akkor nem állnának meg itt, sot, szerintem nem ezt tiltanák be. Hanem. Pl. betiltják a punkzenét, mert anarchista, vagy a heavy metal egyes mufajait, mert sátánista, az indusztriált mert rendszerellenes, és a végén ott állsz majd, és hallgatod a Dáridót, mert csak az ment át a szuron...

"Persze a popzene soha nem fog eltunni,de itt magyarországon jelenleg nincs foruma"

Mert igénytelenek az emberek, és kész.

U.I. Én rögtön tudtam, hogy a Ministy-tol örökölted a nevedet...

Előzmény: SOWHAT (117)
Nephilim Creative Commons License 2000.02.24 0 0 124

Szerintem rosszul látjátok ezt a szuro-dolgot, és egész furcsa elképzeléseitek vannak arról, ki lenne a zsuriben, és mi alapján szurne. Hát a Kozsó biztos, hogy soha nem lehetne zsuritag, hanem valami öregebb, tapasztaltabb zenészek. Ok meg el tudják dönteni, ki tud zenélni, meg ki nem. Pl. van egy barátom, aki rockzenekarban játszik (tehát valamit ért hozzá), és o azért szubjektíven el tudja mondani bármilyen stílusú számról, hogy az miért jó vagy nem jó. Ez alapján egy képzett zenész meg pláne meg tudja mondani, hogy zene-e vagy nem.

Legalábbis szerintem.

Előzmény: maDsuN (112)
Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.24 0 0 123
sorry kedves Famous, Gomba-t egeszitettem ki. Szoval arrol van szo, hogy en is lattam a Koostolo bemutatojat, amiben a hazai rock fenegyereke Pataki Attila Ricky Martin szamot magyarositott meg. A Mambo Lacko meg Komar Laci, aki viszont Lou Bega-t nyomassa ezerree a tevebe. (magyarul!)

(Kikerem magamnak, hogy leAndizzanak :) A nevem Karnis! :)))

Előzmény: Famous (122)
Famous Creative Commons License 2000.02.24 0 0 122
Andi mijez?:)
Előzmény: Andi Karnis (105)
Andi Karnis Creative Commons License 2000.02.24 0 0 121
Az kerlek szepen Riki Martin Livin la vida loca-ja magyarul. O lenne az uj Mambo Lacko?

Mocskos penzehes ember az a Pataki!

Előzmény: Gomba (120)
Gomba Creative Commons License 2000.02.24 0 0 120
Nahat-nahat.
Tegnap (elott?)lattam Pataki Attilat latin dallamocskat enkelni a TV-ben. A manapsag divatos stilusban probalkozott valami Bailamos-dallamos szammal. A kollegam szerint egy Cher feldolgozassal is kirukkolt mostanaban, gondolom hasonlo hatasfokkal.
Hat igy mulik el a vilag dicsosege ...
KingaLany Creative Commons License 2000.02.24 0 0 119
bizony, pont ezt tamasztottam ala. de szeovegelni azert nem akarki tud. Bunozo sem, Pain sem, TKO-nak egyszeruen ritmuserzeke sincs...

es hiaba egyszeru, megis jo. :) letisztult. :)))

Előzmény: Ordas (111)
Ordas Creative Commons License 2000.02.23 0 0 118
Javaslom Csaszar elodnek Pain elso slageret feldolgozni. A cime legyen:

A KRESZ vajon mi, ha vezetsz vajon mi?

SOWHAT Creative Commons License 2000.02.23 0 0 117
"hogy azért ezeknek is megvan a saját tábora... csak ezekből is a jobbakat kellene csak megtartani"

Ideális esetben be kellene tiltani a müfajt, ez nem más mi az emberek átkurása. A lemezeipar már 40 éve gyártja ezt a szemetet, és a birka emberek csak veszik veszik és veszik ezt az egyre gusztustalanabb köntösbe csomagolt szart. Ki emlékszik már pl az osmondsra ? Hatalmas sztarok voltak annak idejen, hol vannak ök most ??? a zeneipar szemetdombjan rohadnak.

Persze a popzene soha nem fog eltunni,de itt magyarországon jelenleg nincs foruma az igenyesebb zeneknek, talan ha az a 9 radio beindul amit elnökünk igért lehet reménykedni...

Hehe nem is tudtam hogy kispal ekkora kultikus zenekar meg tribute albuma is lesz :)))

Veecz Creative Commons License 2000.02.23 0 0 116
SOWHAT:
"Sokat ????? AZ ÖSSSSZESET !!! "
ez nem járható út, mert az tény, hogy azért ezeknek is megvan a saját tábora... csak ezekből is a jobbakat kellene csak megtartani, jó persze neked egyik se fog tetszeni :)

"Igen pontosan ez a probléma: agymosás.Az agymosást végre fell lehetni hasznalni valami pozitivabb célok érdekében is : valahogy felkelteni az érdeklödést az igényesebb, kulturáltabb dolgok iránt.Ötleteket várok ...brainstorming"

szertintem tényleg első körben elég lenne, ha ennél jóval több rádió működhetne komolyan, s akkor mindenki hallgathatná a neki tetsző dolgokat. azért azt vedd figyelembe, hogy ha csak underground zene lenne, akkor hirtelen nem is lenne underground...

a Kispáléknak lesz egy remix albuma, arra készültek a dolgok. úgy néz ki a 3-ból egy fog rákerülni a válogatásra, mégpedig SZIV.MP3-as dolog, ami a Szívrablás című daluknak egy deep house átirata. Nekik tetszett még a KOLA.MP3 is (Kólagép), ez nem house, hanem nem is tudom, hogy milyen stílusra sikerült ez a remix, de helyhiány miatt ez nem fog felkerülni, mert igy is 14 track lesz, és nem akarnak egy előadótól egynél többet feltenni, míg mások rá se kerülnek...

vic

SOWHAT Creative Commons License 2000.02.23 0 0 115
"sokat ki lehetne hullajtani, az tény."

Sokat ????? AZ ÖSSSSZESET !!!

elvileg a közönség kiszűrné, hogy mi jó és mi

Hat elmeletileg jo lenne, mar az altalanos iskolaban az osztalyfonoki oran meg kellene kezdeni a felvilagositast :) Gyerekek ez szar zene,ilyet ne vegyetek, vagy valahogy belejük nevelni hogy eszrese vennék közbe :)

nem, csak ugye itthon a közönségnek annyira el van tudatosan módosítva az ízlése

Igen pontosan ez a probléma: agymosás.Az agymosást végre fell lehetni hasznalni valami pozitivabb célok érdekében is : valahogy felkelteni az érdeklödést az igényesebb, kulturáltabb dolgok iránt.Ötleteket várok ...brainstorming

Majd letöltöm az mp3-akat.
A kispálék hallottak a remixeket ?
vagy sajat szorakozasnak keszitetted ?

Előzmény: Veecz (114)
Veecz Creative Commons License 2000.02.23 0 0 114
Okéoké, a soksok kommersz Kozsó generated bandákból sokat ki lehetne hullajtani, az tény.
Bár megmondom őszintén, hogy egyszer megpróbáltam írni egy ilyen ultranyál dalt és valahogy nem jött össze, szóval vagy nem tudok ilyesmit csinálni, mert az agyam letilt közben :) vagy nem mozgok eléggé ebben a stílusban, de a lényeg, hogy nem tudtam úgymond slágert írni.

Hogy akkor viszont hogy kéne ennek a szűrőnek működnie, azt nem tudom, elvileg a közönség kiszűrné, hogy mi jó és mi nem, csak ugye itthon a közönségnek annyira el van tudatosan módosítva az ízlése, hogy Kozsó, stb. mégis megmaradna...

SOWHAT : a neten most csak 3 Kispál remixünk van fent, abból is csak kettő, amivel komolyabban foglalkoztunk, a harmadik csak egy próbálkozás...

mind1, check out : www.tar.hu/tuffguyz/KOLA.MP3
www.tar.hu/tuffguyz/ENIS.MP3
www.tar.hu/tuffguyz/SZIV.MP3

vic

Ordas Creative Commons License 2000.02.22 0 0 113
Szerintem a Dupla Kave nulla, de mindenki azt hallgat, amit szeret. Ellenben olyan nagyok, mint Benkoek, Bergendyek, stb. eleg csend van, pedig aztan ok tudnak zenelni. S az Istvan a Kiraly rockopera is nagyon allat, idoszeru. DK egy langyos alloviz, 1 a millio hasonlo niemandokbol.
maDsuN Creative Commons License 2000.02.22 0 0 112
No hali.
Látom egész jól alakul itt valami .. Szóval szerintem is kell valami szűrő, de az a másik oldala a dolognak, hogy minimum hozzáértők legyenek a bírák. És itt a gáz, mer a kozsó féle nyikorgósokat kozsófélék fognak bírálni, és akkor ott vagyunk ahol a part szakad .. Mert ugyebár azzal mindenki egyetért, hogy stílusoknak meg kell maradni, az hogy én spec utálom, az egy dolog, de attól még kell ilyen is, elfogadom. Akinek teccik halgassa. Bírák meg olyanokból lesznek, akik már tudnak zenélni. azaz : bíra : kozsó. kozsócicák ezután is fognak futni, csak már hivatalosan .. A hangszeres zenészek meg, akik tanulnak (akár maguktól is) éveket, hogy ki merjenek állni, vizsgázhatnak olyan nagyoknál, akik aztán tényleg kifikázzás a szemetet. Pl. van egy kellemes kis zeneka, régóta elvannak, aránylag jól zenélnek. Nem egy hatalmas igényes valami, amit csinálnak, de tudnak nem kommerszet adni. Elmennek vizsgázni, zeneelmélet négyes, ének négyes, hangszeres tudás négyes, és összgatásilag meg le lesz fikázva ... Mer olyan. De attó még ők atom jók. Csak máshogy kell hallgatni.
Huhh de sok hülyeséget írtam.

a lényeg : kell szűrő, csak nagyon meg kell fontolni, hogy milyen szűrő ... és hogy ki szűr. (pl . kozsó átengedne egy punkcsapatot ??? -> hangszer minimum, ének siralmas, összhatás 0 , de mégis kell a punkzene is... )

Ordas Creative Commons License 2000.02.22 0 0 111
Kinga!

Ezzel azt tamasztod ala, hogy nem nagy cucc rap zenet irni. Azaz G. Zolee nem alkot maradandot, csak eppen az urt tolti ki. Mindamellett szukseg van nekik egy ellensegkepre. Regen Animal Cannibals-t utaltak, most meg a Fekete Vonatot. Szal: muszaj nekik ellenseget talalni.

Előzmény: KingaLany (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!