Keresés

Részletes keresés

sajo11 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 330

Köszi, megoldódott.:)

Előzmény: sajo11 (329)
sajo11 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 329

Hali!

Ugyanez gondom. Felugrom az óriás vállára, de mindig ledob anélkül, hogy megsebezné. Ráadásul pampog is, hogy fussak neki újból.:-(

Szal mit is kell csinálni? Hogy lehet legyőzni?

Előre is köszi a segítséget!;-) 

Előzmény: 800 (328)
800 Creative Commons License 2007.03.17 0 0 328
LEGYŐZTEM AZT A BÉNA KLOMPÁT!!!!!!!!:P:XD                    ÉLJEN!!!!           
Előzmény: tibor94 (324)
800 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 327

tibor94 az előbbit neked írtam!!

Előzmény: tibor94 (324)
800 Creative Commons License 2007.03.15 0 0 326

hy!nem tudnál segíteni?ps2-re megvan a Prince of Persia The Two Thrones és leakadtam az óriás-nál!tom hogy le kell szúrnkálni csak nem naon tom hogy mit kell nyomni hogy beleszúrjon a kezébe és a szemébe!!!!!!!!!remélm vissza írsz és remélem tudsz segíteni!!:D:D:

Előzmény: tibor94 (324)
JuanSebastianVeron Creative Commons License 2007.02.25 0 0 325

Csá!

 

Vki küldje el nekem please a Prince Of Persia The Two Thrones végigjátszását,erre a mail címre: kaktuszadam@freemail.hu

 

Kösz

tibor94 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 324
ha valahol elakadtál csak szólj!
Előzmény: Silbermond (314)
tibor94 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 323
szevasz na ha egyesültél "önmagaddal" várd meg a zene végét az tán nyugodtan menj egyenesen. és azután jön jaffar pályálya! sok sikert!
Előzmény: Silbermond (314)
kicsitibi Creative Commons License 2007.01.02 0 0 322
hali mindenki.
ki tudna segiteni?az aréna c.játékrészen nem tudok tuljutni!tudna valaki tanácsot ezügyben?????sürgős!!
sawyer333 Creative Commons License 2006.11.11 0 0 321

Csövi!

Szóval senki se tudja mit kell ott csinálni!

Nekem nagyon fontos lenne mert csak ezt a részt nem tudom kivinni!

Ha valaki tudja írja meg a www.tamas1974@vipmail.hu-ra

sawyer333 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 320

ÜDV!

Köszi az infót de nem ott,hanem amikór kiderűl a piros ruhás csajról hogy az időhomokjának az őre és amikór legyőzöm kirak a partra és ott mit kell csinálni?

 

Sir Rooth Creative Commons License 2006.11.09 0 0 319
Ott tovább kel menni asszem fel kell venni egy deszkát kinyirni a hollókat és meg kell keresned az utat tovább
Előzmény: sawyer333 (318)
sawyer333 Creative Commons License 2006.11.09 0 0 318

ÜDV!

A PoP 2-be amikór legyőztük Kailina-t azután mit kell csinálni? Mert engem kirak a partra és semmi sem tőrténik!

VÁLASZOTOKAT ELŐRE KÖSZÖNÖM!!

Sir Rooth Creative Commons License 2006.10.02 0 0 317
Üdv!
Segitségeteket kérem mivel elakadtam a PoP3ban.OTt tartok hogy átkelltem egy csomó akadályon , de az egyik kifogott rajtam és nemtok átkellni.
Alulról szöges izék jönnek ki és elöttem ahova meg felkéne ugornom az a forgó szöges bizbaz jön ki.Nemtom azt hogykell kicselezni.Segitségeteket előre is köszönöm!
vicroot.hu Creative Commons License 2006.09.20 0 0 316
leszedtem minden szukseges eszkozt ahhoz, hogy meg tdujam gyartani gyorsan a prince of persia c64 verziot.

mapeditor, animrogzito, prince pc verzio (foleg a mapeditor segit, hogy ne a pcs tippek es trukkok rajzolt terkepe kelljen a megvalositashoz) :)

Viktor
kalap_ur Creative Commons License 2006.09.13 0 0 315

Már vagy 15 éve játszottam végig! :D

 

Én úgy emlékeztem, hogy az utolsó pályán a varázslóval kellett megküzdeni. Vagy az az utolsó előtti volt?!

 

Azt hiszem már nem tudok segíteni, olyan rég volt.

Előzmény: Silbermond (314)
Silbermond Creative Commons License 2006.09.12 0 0 314

Üdv mindenkinek.

 

Tudom, elég régi játék a Prince of Persia 1, azonban én csak most kezdtem el vele nemrég játszani.

Annak rendje és módja szerint eljutottam az utolsó szintre, a 12-re, itt azonban elakadtam.

Odáig OK, hogy a végén "saját magam ellen" harcolok. Hosszú küszködés után úgy oldottam meg, mikor megjelent az ellenség, eltettem a kardot, és.. hogy is mondjam, egyesültem vele. Mert ugye, ha Őt megölöm, és is meghalok.

Na igen ám, de itt végleg elakadtam, nem tudom, hová kell mennem onnan, mit kell csinálnom.

Kérek tehát mindenkit, hogy aki tud segíteni, az legyen kedves, tegye meg.

Mindent előre is köszönömk.

S.K.

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.02 0 0 313
Köszkie! :))
Előzmény: Serious_M (312)
Serious_M Creative Commons License 2006.09.02 0 0 312

pusipeti: http://dahakateamforum.fw.hu/ Itt válaszolnak neked szívesen ;) Garantáltan hamar választ kapsz, és mindenre tudák a választ :D

 

Pannusz: a fenti linken a Prince of Persia főtopikban megkeresed a '89-es PoP topikját és ott a link ;)

 

Zumbizi: Én vagyok a princeofpersia.lap.hu egyik szerkesztője. Valóban rosszul hitted, mert a fenti link a mi fórumunkra mutat, ahol elég sok PoP fan(atikus) gyűlt össze. Igaz, hogy leginkább az új trilógiával foglalkozunk, de mint ahogy a pop.lap linkjei is mutatják az eredeti részek is érdekelnek minket.

Szivesen látunk más PoP rajongót a fórumon ;)

pusipeti Creative Commons License 2006.08.22 0 0 311

Sziasztok       A Prince of Persia The Two Thrones ben ott amikor a legelső nagy szőrnyet lekel győzni  (asszem klompa) mit kell csinálni   és hogyan lehet 3szoros Speed kill  csinálni plz segítsetek   pusipeti@citromail.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.14 0 0 310

Sziasztok!

Nekem is nagy kedvencem volt ez a játék gyerekkoromba! Most véleltlenűl rábukkantam a neten online formában, de szeretném az egész játékot. Honnan tudnám megszerezni? Gondolom az első verzió szoftverét már nem árusítják!

Köszönöm!

Zumbizi Creative Commons License 2006.07.09 0 0 309
Kuldtem par levelet az illetonek, es elmondtam, hogy biza nem tudunk ebbe tobb energiat fektetni. Egy jot beszelgettunk MSN-en is, megmutattam neki a kod leirasat, stb...
Azt mondta, hogy ennyire jo leirassal meg sehol sem tallakozott. Meg probalkoztak ok is, de az a franya ellenorzokod... :))) Ugy tunik, azon kevesek kozott vagyunk, akiknek sikerult az ellenkodot kijatszani :)

Kozben egy kis erdekesseg. En teljesen meg voltam gyozodve, hogy mi itt kis nosztalgiazo klubb vagyunk, de ezen kivul a POP mar nem erdekli az embereket. Ezek utan ma talaltam egy ilyet:
http://princeofpersia.lap.hu/

:)))))))

El is kuldtem azonnal a mi forumunk linkjet is. A palyaeditort nem kellett, mert az mar benne van :)

Tenyleg, ha lesz idom, megprobalom leforditani angolra az oldalt. Persze, ha valaki lelkes es leforditja, megkoszonom neki, felrakom es a nevet is felirom oda :)
SBob Creative Commons License 2006.07.04 0 0 308
[url]http://www.popuw.com/forum/viewtopic.php?t=23[/url]

Ha valakinek van ideje néha írhat oda valamit... lehet később majd bereggelek én is...
Előzmény: rainman (307)
rainman Creative Commons License 2006.07.01 0 0 307

Na ha legalább egy linkkel útbaigazítanád a nagyérdeműt....

 

olyan jó lenne magyar szót látni...

Előzmény: SBob (306)
SBob Creative Commons License 2006.07.01 0 0 306
Jalal jó srác! Van magyar topik is fórumán psn-nek köszönhetően.
Előzmény: Zumbizi (299)
morpet Creative Commons License 2006.06.29 0 0 305
Nekem megváltozott a mailcímem, de azt hiszem, most épp publikus a felhasználónevem mögött.
Sajnos nincs időm írni abba a fórumba, családos és (sokat) dolgozó lettem a 6 évvel ezelőtthöz képest.
Előzmény: Zumbizi (302)
rainman Creative Commons License 2006.06.28 0 0 304

Szervusz!

 

Le tudod tölteni? Tudod majd használni?

 

Ha igen a válasz mindkét kérdésre, akkor használd egészséggel!

 

Tudod: a fejtés izgalma mozgatta a kódfejtőket, és az alkotás öröme/kínjai hajtották előre a program írását.

 

Aztán adódott vélhetően minden résztvevőnek más, új kihívás, aminek meg kellett felelni, a projekt pörgős izgalomból csendes nosztalgiába megy át.....

Előzmény: Téboy1 (303)
Téboy1 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 303

Sziasztok!

 

Bocsika,de megkérdezném,ingyenes eme leveleditor?Szeretnék Én is egyenlőre saját Magam szórakoztatására készíteni pályákat...

 

Előre is köszike válaszod Kedves Morpet!

 

Sziasztok!

Zumbizi Creative Commons License 2006.06.25 0 0 302

Kicsit visszaneztem az elejre, aztan alig birta abbahagyni az olvasast :) Nagyon zigalmas volt :) Bar lenne sok szabadidom...

 

Erdekessegkeppen nehany merfoldko:

a topic 2000. jan 10-en indult.

A palyaszerkesztot eloszor jan 13-an talaltam, mint felvetes.

Mar jan 19-en kiderult, hogy nem talalunk az interneten, igy nekunk kell valamit tenni.

Jan 24-en meg is tortent az elso toresi kiserlet.

Mar jan 26-an kiderult, hogy letezik egy ellenorzo kod. Ugyan ezen a napon sikerult megfejteni az elso palyaelemeket is. Tulajdonkeppen a nagy reszet ekkor fejtettuk meg, utana mar csak a hianyzo elemeket kerestuk.

Jan 31-en sikerult is az ellenorzo kodot kikerulni, igy a fo gatlo tenyezo megszunt.

Innentol kezdve fokozatosan lassultak az esemenyek, de meg sok minden tortent.

Februar 25-en megtalaltuk a kepernyok viszonyat.

Majus 15-en jutottunk el addig, hogy mar lett egy teljesen uj palyank.

Ugyan ezen a napon sikerult az oroket is megfejteni.

Junius 16-an az ajtokat is siekresen megfejetettuk.

Ez utan hosszu idon keresztul dokumentalas, pontositas volt.

Vegul a program elso valtozata december 7-en latott napvilagot.

 

Bar tobbszor megakadtunk, sok idokimaradas volt, de osszesegeben nagyn gyorsan sikerult.

 

Alig varom, hogy befejezzem a mai teendoket, es megirjam a levelet :)

rainman Creative Commons License 2006.06.25 0 0 301

Hopsz!

Hogy milyen bamba vagyok!.....

 

Hát az előzőben lecsaphattam volna a háromszázast!

Na legyen akkor most a 301!

 

És tuttira nem volt több kétszáznál, mire minden kideríthetőre fényt derítettek az arra hivatottak.

Előzmény: rainman (300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!