Keresés

Részletes keresés

moka Creative Commons License 2000.01.06 0 0 7
Sajnos már 239 hozzászólás van a "Tasztal vendége:CsE"-ben, itt viszont csak hat. Viszont nem hiszem, hogy pocskondiázásban túl tudnánk rajtuk tenni. Igazából, (merhogy mérhetetlen naiv vagyok) azt nem értem, hogy a rádióadókban mért nincs annyi tisztesség, hogy egyszerűen nem játszanak többé CsE-t. Sőt, saját fülemmel hallottam, hogy fiatal lányok a kívánságműsorban őt KÉRTÉK.
denever Creative Commons License 2000.01.06 0 0 6
csatlakozom !
Fickmann Creative Commons License 2000.01.06 0 0 5

Vesszen a CsEl!
algernon Creative Commons License 2000.01.06 0 0 4
Az az ámokfutó úgyse fog tudni egyhelyben ülni (8-).
Csatlakozom.
Csülök Creative Commons License 2000.01.06 0 0 3
Dear Utas2,
ki az a Nyírő?? :)
Előzmény: Utas2 (-)
Lórugás Creative Commons License 2000.01.06 0 0 2
Csatlakozom.

(Én is gondolkoztam valami hasonlón)

Előzmény: Belo (1)
Belo Creative Commons License 2000.01.06 0 0 1
Rajtam ne múljék.
Előzmény: Utas2 (-)
Zolcsi67 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 0
Hopppppppszi, egy 0!
Én már megírtam a Császár Eőd topicba a véleményemet, ami rövid és velős: inkább a Bartha Sylviát hívták volna meg!
Utas2 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 topiknyitó
Tisztelt Nyírő és Ökrös urak,

Tisztelt T.asztaltársak,

Mint az egyértelmű, jelentős felháborodást váltott ki a T.asztaltársak túlnyomó többségében egy olyan személy meghívása, akivel szemben jelenleg halálos közúti baleset okozása és biztosítási csalás miatt büntetőeljárás folyik, illetve megrovásban részesült kábítószer-fogyasztás miatt.

Ezért közzé teszem egyik társunk írását, jómagam csatlakozom a felhíváshoz és erre kérek minden tisztességes, erkölcsi érzékét még megőrző T.asztaltársat.

Talán ebből majd tanul a T. szerkesztőség is.

Modort.

Üdvözlettel.

"FELHÍVÁS!

KEDVES FÓRUM OLVASÓK!

JAVASLOM, HOGY CSATLAKOZZATOK ALÁBBI FELHÍVÁSHOZ:

"MIUTÁN CSÁSZÁR ELŐD KÖZSZEREPLÉSÉT ÉS MEGHÍVÁSÁT AZ INDEX-TÖRZSASZTALBA TELJES MÉRTÉKBEN ETIKÁTLAN ÉS MORÁLISAN ELÍTÉLENDŐ LÉPÉSNEK TARTJUK, ÉS MIUTÁN NEM KÍVÁNUNK HOZZÁJÁRULNI SEM A SZTÁR NÉPSZERŰSÍTÉSÉHEZ, SEM PEDIG CSELEKEDETE TÁRSADALMI ÉRTELEMBEN VETT TISZTÁRA MOSÁSÁHOZ, ÉS MIUTÁN ELŐRE TUDJUK, HOGY AZ EGÉSZ BESZÉLGETÉS ELŐRE MEGÍRT FORGATÓKÖNYV ALAPJÁN SEMLEGES TÉMÁJÚ LESZ, A BALESETRŐL PEDIG CSAK A MÁR HALLOTT KÉPMUTATÓ BULLSHITET LÁTJUK MAJD, EZÉRT

CSÜTÖRTÖKÖN 13.00-TÓL SEMMINEMŰ HOZZÁSZÓLÁST NEM INTÉZÜNK A CSÁSZÁR ELŐD A TÖRZSASZTALBAN ROVATBA."

HA SIKERES LESZ AZ AKCIÓ, AKKOR LEGALÁBB AZ INDEX-SZERKESZTŐSÉG IS LEGKÖZELEBB MEGFONTOLJA, KIT FOG MEGHÍVNI. CSÁSZÁR ELŐD PEDIG MAGÁBA MÉLYEDVE VÁLASZOLHAT SAJÁT GYÖTRŐ KÉRDÉSEIRE.

TEHÁT: MARADJON ÜRESEN A TOPIC VÉGIG, MIALATT CS.E. ITT LESZ!

REMÉLEM, MEGFONTOLJÁTOK ÖTLETEMET, LEGALÁBB MI, FÓRUMOSOK FOGJUNK ÖSSZE EGYSZER!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!