Keresés

Részletes keresés

J2021NK Creative Commons License 2020.12.21 -3 0 122

A legjobb a freeballing... A semmi, márciustól ameddig belefér (nov-ig általában sikerül) 

Törölt nick Creative Commons License 2020.12.21 -1 0 121

speedxxx85@gmail.com 

cuckoo92 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 119

Szia! e-mailcímet tudsz adni? Köszönöm.

Előzmény: Speed Xyv (93)


Gabor19841130 Creative Commons License 2020.10.31 0 0 118

Sziasztok!  Eladó férfi tanga "M"-es és "L"-es méretben. Alig használt, de van köztük teljesen új is. Érdeklődni: boy841130@gmail.com 

Thongwearboy Creative Commons License 2020.10.10 0 1 117

Ezt a képet jól lefestetted. Én biztos oda kapnám a fejem. Szívesen megnézném. Szoktál hordani fiú tangát?

Előzmény: FckLabels [erotikus blog] (116)
FckLabels [erotikus blog] Creative Commons License 2020.09.13 -3 2 116

Szeretem, ha pasival van talim és nyár van akkor úgy indulok el, hogy egy nagyon laza fenéken feszulo rövid pamut naci, és alatta egy falatnyi tanga bár elég látványos,

ha mondjuk tankolsz és esik vagy fúj a szel. rohadt izgató érzés, és egyből levagod ki erdeklodik. 

Gabor19841130 Creative Commons License 2020.09.05 0 0 115

Sziasztok! 

Eladó férfi tanga "M"-es és "L"-es méretben. Alig használt, de van köztük teljesen új is. Érdeklődni: boy841130@gmail.com 

Thongwearboy Creative Commons License 2020.06.15 -1 0 114

Sziasztok! Keresnék s vagy inkább M-es méretű mérethibás megunt ajándékba kapott de felesleges stb férfi tangát ha valakinek van. Nekem is volna pár nagyobb méretű ami rám nem jó.

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.24 0 0 113

Hátul nyitott ferfi boxer valakinek van eladó? 

rozsdás rákolló Creative Commons License 2020.04.05 -1 0 112

Olyat is varr ami nem szerepel a weboldalon, tehát más fazont szeretnék mint ami ott van, ez lehetséges?

Előzmény: Dany80 (111)
Dany80 Creative Commons License 2020.04.05 0 1 111

Sziasztok!

Én évek óta a tanga alsókat varratni szoktam nyilván kicsit drágább mint a tömegtermékek de megér minden pénzt. Amiket vásároltam többféle üzletben max alkalmi lehetett mert a legtöbb férfi tanga eleje kicsi kényelmetlen nem fér el benne szinte semmi. Szerintem nagyon fontos a kényelem bármit hord az ember régen utáltam tangákat sokkolt ha fel kellett vennem amiket vettek nekem a bnőim de amióta a Krisztina varrja ezeket az alsókat teljesen más a képem. Egy biztos mély elejű fazont érdemes varratni ez tapasztalat a tökszorítók mindennapi használatra alkalmatlanok kényelmetlenek egészségtelenek! Csak ajánlani tudom mindenkinek nagyon kedves és ügyes hölgy lehet neki küldeni képeket is ha nem találtok az oldalán olyan fazont vagy rajzot bármit megvarr ha van elképzelés. Jó minőségű és sokféle anyagválasztéka van, ha nem tudjátok eldönteni milyen anyagból legyen lehet kérdezni mailben.  Ami még fontos hogy rendkívül tartós és sokat bírnak amiket a Krisztina varr nekem van olyan alsóm ami több éves és még mindig egyben van nem nyúlt szét de persze ez anyagtól is függ nekem pl. fürdőruha anyagokból varr mert jól bírja a sok mosást gyorsan szárad ha megizzadok nyáron és egészségesebb is szerintem. Itt a weboldala http://www.kriszsartoria.hu/ forduljatok hozzá bizalommal ha a Krisztinával varrattok alsót biztos hogy többé nem vesztek bolti tangát én biztos nem vennék mert egy méretre csinált ruhadarab mindig kényelmesebb.

fetish_boy Creative Commons License 2020.04.03 0 1 110

Ha külföldi webshop is jó, akkor https://www.aliexpress.com/ itt rengeteg féle van. Magyar boltot nem tudok.

Előzmény: rozsdás rákolló (109)
rozsdás rákolló Creative Commons License 2020.04.01 -2 0 109

Sziasztok!

 

Régen nagy férfi tanga viselő voltam, még az első nejem oda volt érte, ennek 20-22 éve de emlékszem akkoriba bementünk egy fehérneműboltba és simán volt választék, a mostani nejem eddig nem akart de most mégis szerettünk volna kb 1 hónapja venni de vagy nem volt, vagy ha volt is, az vagy vicces volt vagy buzis flitteres, hová lett a világ, 20 éve azt gondoltam volna hogy 20év múlva minden 2. férfi tangába fog rohangálni, melyik nagyobb üzletekben érdemes körülnézni, ill majd csak a vírus után , most inkább webes áruház érdekel.

Gabriel35 Creative Commons License 2020.02.12 0 3 108

Engem is felizgat, és még szerintem szexi is rajtam

Előzmény: Törölt nick (74)
Gabriel35 Creative Commons License 2020.02.12 0 2 107

Nekem is izgató érzés ha felveszem néha a párom tangályát. És jól is áll. Elég szexi vagyok benne mert szép kerek fenekem van. Simán azt hinnék hogy egy női popsi. 

Előzmény: ShallowMind (105)
ShallowMind Creative Commons License 2019.12.15 0 4 106

sziasztok—

 

a feleségem vett néhány tangát az egyik kedvenc weboldalunkról (GREGG HOMME), de 2 méretben nem jó nekem!

tegnap előtt érkeztek, nem hordtam, nem mostuk, gyári csomagolsban eladóak! (kanadai) Mes méretűek.

érdekel valakit?

 

ShallowMind Creative Commons License 2019.12.13 0 3 105

én ezt úgy csináltam, hogy elmondtam neki őszintén, hogy nekem az izgató érzés, hogy nem csak rajta, hanem rajtam is tanga van; és amennyire imádom az ő seggét nézni a kis tangájában, annyira felizgat, ha rajtam is lehet.

 

nem mindenki értette persze ezt meg, de azokkal nem is volt olyan jó (más se), és vége is lett!

Előzmény: chastiy (104)
chastiy Creative Commons License 2019.12.10 0 3 104
Sziasztok.
Ez nem teljesen ide tartozik de.....
Szeretnék férfi tangat horani. Ezzel az a baj hogy a barátnőm szerint b*zis..
Hogy tudnám rá venni az ellenkezőjére?
thong1313 Creative Commons License 2019.10.27 0 2 100

L-XL méretű férfi tanga több darab eladó. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.14 0 0 102

Wow, dögös kis bugyik, kár, hogy XXL-ben nincsenek ilyenek... :'(

Előzmény: thcsl (101)
thcsl Creative Commons License 2019.09.14 0 5 101

Nekem is van, 3 is, ebayes mind.

A kék még csak telken volt rajtam, idegen nem látta szerintem, egy rétegű, kötője sincs. Szerintem egy "normális" férfi fürdőruhának kell bélés és kötő. Főleg ha vízbe akarok vele menni. A fehérnek van mindegyik, de azzal a félig átlátszó sárga betéttel mégsem az a "normális" érzés. Kicsit kényelmetlen is. Ebben voltam külföldön nyilvános helyen, de csak messziről láttak, azok viszont amikor kiszúrták eléggé hevesen reagáltak - mutogatás nevetgélés, biztosra veszem hogy rám irányult. (Van ebből a stilusbol egy fekete hagyományos fazonú, abban pl voltam már strandon itthon, nagyon nem bámulták meg, az elmegy, holott az a fenekem fölött is átlátszó. Akarok belőle egy szárasat is, annak az oldala ilyen átlátszó, azt simán bevállalom strandon. De ezek eléggé simulósak, főleg nedvesen, nem az a hétköznapi szabás, stílus)

És akkor a zöld (a képen elég fakó, amúgy nem, rosszak a fények...), na az király. Teljesen olyan érzés mint egy normális fürdőnadrág lenne rajtam, amikor először felvettem, úgy éreztem másban nem is akarok a strandra menni. Voltam benne itthon is egyszer a rómain, de csak egy nem tul zsufolt hétköznap, és úgy, hogy egy rövidnadrágot vettem rá és csak napozáshoz vettem le azt. Akkor se voltak sokan a környéken, de határozottan felkeltette az érdeklődést. 2 csaj egy jó 20 méterről kuncogott, fotóztak is telefonnal. Egy pár láthatóan felénk került, hogy elmenjenek a közelben. Aztán külföldön nyaraltunk egy hetet, 3 alkalommal is ebben voltam, abból 2x olyan strandon, ahol többen is voltak körülöttünk. (egyszer sem az agyonzsufolt helyeken) Ott simán sétálgatni is elmentem benne, fürödtem is. Ott is felfigyeltek rá az emberek, messziről egy fiatal pár hangosan nevetett, láthatóan akkor, amikor kiszúrtak, illetve általában is jobban felfigyeltek az emberek, de volt aki max a szemöldökét vonta meg. Nagyon jó volt benne, imádtam, hogy alig van rajtam valami, de ugyanakkor teljesen normális fürdőnadrág, kényelmes, nem az a vékony 1 réteg ami azonnal mindenre rátapad és minden átüt rajta... , csak hátulról épp tanga fazonú.

A végére teljesen megszoktam, el is felejtettem hogy tangában mászkálok a strandon. 

Előzmény: gyuszek (100)
gyuszek Creative Commons License 2019.08.31 0 1 100
Én eBay-en szoktam vásárolni. Van fürdőtangám is, csak nem igazán merem bevállalni a Balatonon. Esetleg van valakinek tapasztalata, hogyan reagálnak rá a strandolók?
thcsl Creative Commons License 2019.08.20 0 1 99

Szia!

 

Az alábbi tangákat és jockokat szívesen odaadom. Mire gondoltál "nem arany áron"?

Egyik sem "érintetlen", de igazán használtnak se mondanám, 1-2x, jellemzően egy-egy fénykép erejéig voltak rajtam. (ilyet is tudok feltölteni, ha érdekel valakit, hogy áll.)

Méretet tekintve "S" re lettek vásárolva. A kékbe "L" van írva, a fekete jockba "M", a többiből meg kivágtam.

A sárkányos Identic márkát még a Kikben vettem, tudtommal már nem elérhető sehol se (én legalábbis nem találtam)

Előzmény: Thongwearboy (94)
assmania Creative Commons License 2019.08.20 0 0 98

Szia!

Köszönöm a válaszod, azért lenne jobb egy üzlet mert meg szeretném nézni meg magamhoz mérni.

Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.19 -1 0 97

Szia!

 

Szerintem itthoni boltban nem igazán van, max szexshopban.

Interneten sokkal könnyebb találni. Én korábban az USA-ból rendeltem, amikor elég sok akció volt.

Itthon az otto-ról vagy az oboy-ról hallottam, Angliában van valami kiniki nevű oldal, ha jól emlékszem.

Ott van persze az ebay vagy aliexpress, ahol a legolcsóbban tudod beszerezni.

 

Előzmény: assmania (96)
assmania Creative Commons License 2019.08.18 0 0 96

Sziasztok!

Hol tudnék ferfi tangát venni?

Üzlet, bolt....

Interneten keresztül nem akarok rendelni.

Thongwearboy Creative Commons License 2019.07.04 0 1 94

Sziasztok! Pesten keresnék s-m méretű tangákat, jockstrap-et stb. Nem arany áron ha lehet. Megunt, kinőtt stb dolgok is érdekelnek. Köszi :)

Speed Xyv Creative Commons License 2019.03.09 0 0 93

Sziasztok.miskolcon akinek kell férfi vagy nöi tanga  nekem rengeteg van .irjatok☺

oralsex Creative Commons License 2019.01.27 0 0 92

Szia!  Én tudok segíteni neked! Írj: tangaboy@citromail.hu

Előzmény: Sv_gyuri (91)
Sv_gyuri Creative Commons License 2019.01.27 0 0 91

Vagy valakinek esetleg van eladó, esetleg tud eladó tangát?

L-es méretű pamut érdekelne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!