Keresés

Részletes keresés

getom Creative Commons License 2000.02.07 0 0 97
Ebbe a hozzászólásba, amit mostannék neked válaszolok, ennek a tetejébe van egy sárga sor, aminek az elején van írva, hogy getom, ezzel egy vonalba van írva az, hogy válasz erre, meg adatok, meg email, arra kell kattintani, hogy adatok, és akkor bejön egy kis másik oldal, ahova oda van írva, hogy home page, és kettőspont, és oda van írva, hogy www.nexus.hu/getom, és ez az én home pédzsem, de már nem sokáig, mert hamarosan elköltözöm onnan, és hogy hova, aztat majd beírom ide, hogy mindnki jó helyre menjen.

Szia sweetieke.

Előzmény: sweet lips project (95)
doroty Creative Commons License 2000.02.07 0 0 96
egyszóval,
guillaumecanet.online.fr

sweet lips project Creative Commons License 2000.02.07 0 0 95
Sziija ge tom!
>A honlapomon vannak fényképek, ott megnézhetsz<
:))Ééés hol találom én a honlapod, getomi:)?

Minden ami szép... :

GUILLAUME CANET
*GUILLAUME CANET
**GUILLAUME CANET
***GUILLAUME CANET
****GUILLAUME CANET

http://www.citeweb.net/canet/photos4.htm

mittudoméneztet Creative Commons License 2000.02.01 0 0 94
Láttátok már a hortobágyi pusztát (pl. Angyalháza v. Szelencés) októberben? Na az valami csoda! Olyan a sok ökörnyáltól, mint valami ezüst tenger a naplementében...
Én meg túl szentimentális vagyok :-)
Előzmény: VadalmaX (90)
magdika Creative Commons License 2000.02.01 0 0 93
Es most ollyan nagyon szep ido van :-)))))
magdika Creative Commons License 2000.01.27 0 0 92
Foleg amikor jol beletekeredik az arcodba... :-)
Előzmény: VadalmaX (90)
getom Creative Commons License 2000.01.27 0 0 91
Eszem ágába sincsen.
Én nem alkuszok.
Nekem elveim vannak.
Izé, voltak.
Valamikor.
Asszem.
Mintha úgy emlékeznék.
Talán.
Vagy nem?
Biztos, hogy nem?

0
0
0
1
0

VadalmaX Creative Commons License 2000.01.26 0 0 90
csatlakozom az alattamszólóhoz, ejnye, getom, nincs neked szíved, hogy pont az Urániás topikot, amikor annyi mást lehetne, azonnal menj vissza és kérj bocsánatot a zokogó topikgazdától, amíg nem késő, különben még a végén a lelkeden szárad

maggie, tudod még mi a szép?
az ökörnyál!

Előzmény: magdika (89)
magdika Creative Commons License 2000.01.26 0 0 89
Ejnye getom, nem volt szep dolog olyan csunyan lenullazni az uranias topikot, pedig milyen optimista es remenykedo volt, erre te mentel es jol osszeujjlenyomatoztad. Tartok tole hogy a topikgazda egy darabig nem heveri ki :-).
Mert nullasozni csak pontosan es szepen ahogy a csillag megyen az egen.
getom Creative Commons License 2000.01.25 0 0 88
A honlapomon vannak fényképek, ott megnézhetsz, de miért nem hiszel nekem, én még innen vagyok a harmincon, tudom, hogy hihetetlen, de bagojjnak van igaza szellemileg túlfejlett teenager vagyok, vagy hogy is írta, egyszerű középiskolás, egy átlagos szakmunkástanuló, aki sulinetezik, miért olyan furcsa ez, miért olyan hihetetlen?
Előzmény: sweet lips project (86)
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.25 0 0 87
Cornelius!
:)))
Kecskepásztor, mi?
Film, mi?
hihihi
nevetgélo isá
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.25 0 0 86
>a 3 x az nem lehet olyan sok, gondolom; gondolom, mert éntőlem olyan messze van még, borzasztó távolságba, olyan mint ide, mondjuk kína, én még fiatal vagyok és bohó, tele őszinte naivitással<

Azthiszem, nem fogok a mindenkit-átvágok szerepben tetszelegni, mert nagyon nem megy:))
getomi, olvasd el mégegyszer a görög srácról szóló hozzászólásomat... nna, mindegy, ezt a fáradtság számlájára írom
(pfufúúúú, de-nagyon elárultam magam) haha,
nem hiszem el,
hogy messze van még toled az a 30,
talán negyvenet akartál írni, szívem,
nemigaz?,
elnézted, bizony,
azthiszem, nagyon elnézted,
hahaha:))))))
Ma nagyon jó kedvem van,
uramisten, négy óra,
holnap pedig
1-re megyek
31 éveseknek kitalált,
"okosokat" brilliánsáfarigcsáló
posztgraduális képzésre.:)))))))
HAHAHA
:)))))))))
Most már aztán igazán nem tudom,
min nevetek,
jja, dehogynem

méghogy messze vagy a 30tól!:)
;)
Küldj képet, hogyha mersz,

csak ez muködik,
a többihez elfelejtettem a kódot, komolyan:
eszter@kichimail.com
:)

sweet lips project Creative Commons License 2000.01.25 0 0 85
... Hát ez szomorú, annál is inkább, mert
ÉN
legalább egy "nagyon szépet" tudok a közvetlen környezetedben, kedves mimbari barátom,
és egyébként is ez nagyon szomorú...
Nincs kedved, mondjuk dumálni velem?
Megkönnyítenné a dolgokat,
nem gondolod,
hívj fel, okes?
""""ismerosöd""""
isa
nana Creative Commons License 2000.01.24 0 0 84
.......ma semmi szépséget,nem találok semmiben....
cornelius Creative Commons License 2000.01.24 0 0 83
Nyelvkiharapás, de szép is az, édes jó istenem...
Előzmény: magdika (82)
magdika Creative Commons License 2000.01.24 0 0 82
Errol jut eszembe egy szep film, az Ejfeli expressz, abban nyelvkiharapas volt...
Előzmény: cornelius (81)
cornelius Creative Commons License 2000.01.20 0 0 81
Á, te csak úgy gondolod, mert nem lesz nehéz, nem szexes a film egyáltalán, a nőcik mind ilyen csúnya nőcik, és nagyon vicces az egész, szóval mondjátok, hogy vígjáték, de még az elején, és együtt kacagtok majd a hugoddal, jól fogjátok magatokat érezni, és csak ti tudjátok a sógoroddal, hogy nem is vígjáték, hanem egy kőkemény film, mert például a nyomozó, egy mulatságos figura bajusszal, egyszer azt mondja az egyik prostinak, Kafka mondta, és itt egy hülyeség jön, aztán kis szünet, és hozzáteszi, de lehet hogy Steinbeck volt, szóval csupa derű a film, még a nyelvkivágás is ilyen mókásan van megoldva.
Előzmény: getom (80)
getom Creative Commons License 2000.01.20 0 0 80
Olvastam oer4sze, de ez nem olyan egyszerű, mint az ember gondolná, minekünk a sógorommal csak a nyálunk csorog az ilyen filmek után, mert ott van a húgom, aki minden sejtelmes jelenetnél befogja a sógorom szemét, még a reklámoknál is, hm, ez nehéz eset lesz ez a film, esetleg úgy, hogy majd azt mondjuk: aszittük, hogy egy kurva krimi, de tényleg, hidd már el bazmeg, tényleg, aszittük krimi, és így. Cöcöcöcöcö, nehéz ügy lesz.
Előzmény: cornelius (79)
cornelius Creative Commons License 2000.01.20 0 0 79
Nem, a meszelés után már nem nyúlt a csávóhoz, annyira kemény azért mégse volt, de figyelj már, azt ne kelljen már, azt a filmajánlómat még egyszer leírni, mert hosszú azért, de azt olvastad? getom direkt neked meg a sógorodnak, és semmi válasz, fontos pedig tényleg, a harcosokhoz írtam, kivágja a hajléktalannak a nyelvét, azt nem is írtam, mert elfelejtettem, de hozzá tartozik, szóval egy szép film, érdemes szerintem, olyan kevés a szép film manapság.
Előzmény: getom (78)
getom Creative Commons License 2000.01.20 0 0 78
Á köszi cornélius, tényleg itt van.

Na az érdekelne engemet, hogy a fiút öntötte-e le mésszel, és utána megdugta a lányt, vagy a lányt öntötte le, akit kirakott az esőre, és

a, megvárta míg lejön róla a mész, és akkor megdugta vagy
b, amúgy meszesen dugta meg.

Ez egy kicsikét zavaros volt, nem értettem egészen. És mi volt a címe?

Előzmény: cornelius (77)
cornelius Creative Commons License 2000.01.20 0 0 77
Láttam egy ilyen ipsét egy filmeben a múltkor, lehet, hogy ő volt, mert ez se tudott semmilyen nyelven, de még görögül se, egy ilyen szőrös kecskepásztor csávó, olyan nézéssel, mint a bolondoknak van, és csak vigyorgott folyamatosan, beállított hozzá ez a két hülye amerikai, a fiú meg a lány, akik végigperverzkedték meg végiggyilkolászták a nyaralást, a fiú még egy kecskével is volt, mert a lánynak akkor pont nem volt kedve, és menekülőben voltak már, mert egy csomó helyi arcot megöltek, szóval gondolták, meghúzzák magukat ennél az agyalágyult kecskepásztornál, de ez egy végzetesnek bizonyuló tévedés volt a részükről, mert a koma először leütötte a fiút, megdugta a lányt, aztán megdugta a fiút is, aztán meg leöntötte mésszel és kirakta az esőre, és megdugta megint a lányt, de nem, ez mégsem az lehetett, mert ez Krétán volt.
Előzmény: sweet lips project (72)
getom Creative Commons License 2000.01.20 0 0 76
Nem tudom , sweetie, igazán nem tudom, őszintén mondom, de hát a 3 x az nem lehet olyan sok, gondolom; gondolom, mert éntőlem olyan messze van még, borzasztó távolságba, olyan mint ide, mondjuk kína, én még fiatal vagyok és bohó, tele őszinte naivitással, igazán nem tudom, mit lehetne ebben a szörnyű elborzatszó helyzetbe tanácsolni neked, tarts ki, ennyit csak, és azt hiszem, megpróbálkozhatnál még a vodkával is, ártani biztos nem fog.
Előzmény: doroty (75)
doroty Creative Commons License 2000.01.19 0 0 75
getom!

Monnd meg nekem, légy oszinte,
mit kezdhetek magammal, így harmincon felül...
tegnapelott töltöttem be...
a 30at... Te jó isten három X
xxx...
Mi lesz mostan velem, mi, mi, mi?
Ugyan BORZASZTÓAN ATTRAKTÍV vagyok,
KÜLÖNLEGES ARCÚ,
BÁJOS dáma....
dehát
három x, az három x,
vagy nem?:)

sweet lips project Creative Commons License 2000.01.19 0 0 74
No és persze, az ellenállhatatlan,
az elmaradhatatlan,
az elvitathatatlanul
legeslegeslegjob pasiként ismert:

.....my amazing DAVID SCHWIMMER......

sweetie

isobel Creative Commons License 2000.01.19 0 0 73
Egyébként még mindig csak azt tudom mondani-képzeljetek bele némi iróniát,
kedves, szemérmes szempillarebegtetést....

én........

:)

sweet lips project Creative Commons License 2000.01.19 0 0 72
Grigoris Sztavropoulos is kifejezetten szép, sssssssot..... szoborszeru már-már,
bár már rég láttam,
lassan öt éve már, bizony, úgy
harminc körül járhat most....

Szóval dúsgazdag, idos, ám
(nem feltétlenül, elég ha csak dúsgazdag) attraktív idos nénikék, ha akarnak valami szépet, igazán szépet...
Hmmmm...
látni, hát csak tessék....

Tessék elutazni Thassos szigetére,
ez egy csöppet sem kamu!!!!!! Tényleg nem,
Szóval tessék elutazni Thassos szigetére,
pontosan Kavalával 'szemben'... izé,
Kavalától délre, ahová, nem csupán Grigoris miatt, de indulnak közvetlen járatok, ha nem,
Thessalonikibe biztosan, az pedig taxival négy-hat órányi út Kavaláig.....
onnan komp 2-2és fél óra, és Thassoson vannak rögvest... Dasilio Prinosban, igen
Dasilio Prinosban lakik Grigoris, és családja, borzasztóan kedves emberek.... éttermükk is van,
egy aranyos görög étterem, rögtön a tengerrel szemben, ha Thassosra mennek,
CSAK ODA SZABAD ELMENNI, ott a legjobb, és a legolcsóbb a souvlaki, és persze ott van Grigoris, és ...neje..., és azthiszem már van egy aranyos kislányuk is......
Mindenesetre Grigorist látni kell.
Tuzoltó, és alkalmanként besegít építkezéseken is.
Csoda fiú. Kiköpött Nagy Sándor, csak még szebb.

Isobel

Fiatalságom reménytelen szerelme...... hüpp, hüpp

Jja, igen, az egyetlen "gond"
csupán annyi, hogy nem beszél, csak görögül,
legalábbis 4 és fél éve (istenem, a fiatalságom...) ez volt a helyzet.

doroty Creative Commons License 2000.01.19 0 0 71
>Natalie Imbruglia kifejezetten szép.< Így van
magdika Creative Commons License 2000.01.19 0 0 70
:`-)
Előzmény: VadalmaX (58)
getom Creative Commons License 2000.01.18 0 0 69
Na ez nem szép tőle: egy lenny kravitz után.
Előzmény: Törölt nick (67)
getom Creative Commons License 2000.01.18 0 0 68
Te kuka, összekeversz engemet a cornéliussal, ő az akit ápoltak, és ilyen speciális iskolákba járt, hát normális vagy te? Micsoda ljas feltételezések ezek holmi kényszerzubbonyokról, hát minnek gondolsz te engemet, keine kényszerzubbony egyse volt ott, csak kötél volt, meg egy bilincs, ilyen egyszerű karperec, semmi más, na.
Előzmény: VadalmaX (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!