Keresés

Részletes keresés

jack pepsi Creative Commons License 2004.03.23 0 0 8
Szia, Sting. Miért léptél ki a Police-ból. Csak azért kérdezem, mert a régi Policet szeretem néha hallgatni, mert az amerikai punk rockra emlékeztet. Nem volt jó már a zenekarban. Vagy miért?
ataman Creative Commons License 2004.03.23 0 0 6
Küldj üzenetet Stingnek!

Gondoltad volna valaha, hogy egy nap Stingnek írsz levelet? És azt gondoltad volna, hogy valóban el is olvassa azt? Szerintünk egész biztosan! Jó helyen jársz, jó időben, itt a lehetőség, hogy üzenj valamit Stingnek! Négy éve
sikerült! Pontosabban a Magyar Sting Levelezőlista és Fanklub alapítójának, Gregnek és társainak. Hat kontinens 50 országának 300 rajongója által írt üzenetét gyűjtötte össze az internetről, melyet egy könyvbe kötve sikerült
átadnia személyesen Stingek 2000 júniusában! A legfiatalabb levélíró 8, a legidősebb pedig 50 éves volt. Ez volt a 'Message In A Fanbook'. Az idén ismét sikerrel fogunk járni!

Küldj szeretetet Stingnek!

Az akkori találkozásról a Sting.hu weboldalon lehet olvasni:

"... Tudtam, hogy nem szabad beengednem az ajtón, mert akkor vége az akciónknak! Ezért egy rövid ideig vele együtt lépdeltem a szálloda
főbejáratához, s jobb oldalról közelítettem meg "Sting! Sting!" kiáltásokkal, amiket sajnos először nem hallott meg... Majd amikor már
szinte a forgóajtóhoz nyúlt volna, odaléptem közvetlenül hozzá és nagyon határozottan, higgadtan és gyorsan megszólaltam (más választásom nemigen volt): "Hi Sting! Welcome to Hungary!" (Helló Sting! Isten hozott
Magyarországon!). Ő rám nézett és halkan köszönt nekem: "Hi!". Pont az utolsó pillanatban sikerült elcsípnem, mert ha belép az ajtón, talán sohasem találkozunk vele ilyen közvetlen közelről..."

"...Jen Marcusnak sikerült Phoenix-ben (USA) találkoznia és néhány szót váltania Stinggel a fellépése előtt, s a beszélgetésük végén azt is
megkérdezte, hogy hogyan tetszett neki a Fanbook, amit Budapesten kapott. (...) Sting meg is kérdezte Jentől, hogy ismeri-e az illetőt, aki
készítette, és erre azt üzente nekem, hogy köszöni szépen, s igazán nagyvonalú emberre vall, hogy annyi fáradtság árán elkészítettem. Utána megölelte és megpuszilta Jent, és még azt is hozzátette, hogy adja majd át nekem... :))) ..."

Írd meg saját gondolataidat Sting zenéjéről, meséld el személyes történeteidet Stinggel kapcsolatban vagy oszd meg álmaidat vele! Küldd el saját fényképedet is! Üzenetedet és fényképedet június 1-ig az alábbi
weboldalon adhatod fel - ha lehet, angol nyelven!

http://love2.sting.hu

A weboldalon ezen kívül számos letölthető dolgot találhatsz: fényképeket, háttérképeket, képernyővédőt, csengőhangokat és képeket mobiltelefonodra! Letölthető és elolvasható a teljes 'Message in a Fanbook', amit 2000-ben
Sting is elolvasott!

Sting június 5-én ingyenes koncertet ad Budapesten, ahol a Fanbookot személyesen adjuk át neki!

Üdvözlettel:

Greg és Attis
A Magyar Sting Levelezőlista és Fanklub alapítói

ataman Creative Commons License 1999.12.14 0 0 5
Merilin!

Természetesen nem várunk választ a kérdésekre. Csupán egy gesztusnak szánjuk az ajándékot. Az azonban előfordulhat, hogy valami hivatalos formában a menedzsmenttől kapunk visszajelzést.

Az interneten azonban többször szerveztek már online beszélgetést Stinggel, ilyen volt a szeptemberi végi Twec.com-os chat is. Az akkori beszélgetésről találhatsz egy magyar nyelvű összefoglalót a Sting:Brand New Site-on: http://sting.hungary.nu

Attis

Előzmény: Merilin (3)
getom Creative Commons License 1999.12.14 0 0 4
Nana, ne legyünk telhetetlenek: válasz az nem lesz.

Embör, neked nem elég a tudat, hogy a Sting saját két kezibe kapja a leveledet?

Előzmény: Merilin (3)
Merilin Creative Commons License 1999.12.14 0 0 3
Szia ataman!

Tök jó ez az ötlet!
A kérdésekre hogyan jön válasz?

Üdv:
Merilin

ataman Creative Commons License 1999.12.14 0 0 2
getom: Sajnállak!
Előzmény: getom (0)
ataman Creative Commons License 1999.12.14 0 0 1
getom: Sajnállak!
Előzmény: getom (0)
getom Creative Commons License 1999.12.13 0 0 0
Arr0a g0nd0lok, hog0y 0Sting maga fogj0a elolvasni, hű de király lesz, tény0leg, é0s már meg is re0meg a kezem, jajj, f0élek, mind0ig mellé ütök majd, és az egész levél tele lesz 0-ákkal.

Hűha, Sting saját két 0 kezébe, Is0enem.

We l0ve y0u, Sting.

get0m

Előzmény: ataman (-)
ataman Creative Commons License 1999.12.13 0 0 topiknyitó
ÍRJ STINGNEK!

Mindenkit, aki szereti Stinget és zenéjét arra kérünk, hogy üzenjen neki pár sort angolul, hogy amikor 2000. február 27-én ellátogat hozzánk Budapestre, személyesen tudjuk átadni majd üdvözleteinket, véleményeinket, kérdéseinket, mindezt összegyűjtve és ajándékként átadva egy szép könyv formájában.

Gondolj arra, hogy: Sting saját maga fogja elolvasni soraidat!

Az e-mail cím, amire az üzeneteket várjuk:
gergely.a.nagy@sb.com

http://sting.hungary.nu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!