Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 73
Kétlem, h sok anyagot találnál róla a neten, de ha vmit igen, akkor érdekelne. V itt offolunk tovább, v küldheted mélben is.
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 72
Erdekes - majd kutakodom utana.
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 71
Ezt az írisz zónáit nem egészen értem pontosan, h mit csinál, mert a szemtorna a szemizmokra hat. Az íriszzónákat hogyan akarja stimulálni? Bár ismerek olyat, aki direktbe nyomkorássza a szemét, míg fényeket lát, de azt nemtom, h jó-e.
Mondom, amit én tudok: a szem uúgy, mint aláb, kéz, fül, orr, leképei a teljes szervezetet, így ha a szemedet erősíted/rendbehozod, az ugye az egész szervezeted állapotára pozitívan hat.
Másrészt a szemirányok összefüggenek egyes lelki területekkel, érzelmekkel, így a szemtornával ezeket is lehet oldani, és ha az adott lelki terület javul/rendbejön, megintcsak pozitívan hat ki az azzal összefüggő testi zónára.
De hangsúlyozom, h a szemtornát lehet rosszul is csinálni, nagyon fontos a helyes végzés.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 70
Ki van meg ebren Becsben ilyenkor?
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 69
Meselj errol.
Nem a Becsrol! Csak ha szeretnel.
45 evesen kezdenek kicsik lenni a betuk. De csak kora reggel, utana bemelegszenek a szemizmaim, es latok egesz nap, majd felhomalyban megint van, hogy homaly. De nem mindig, nem minden nap - most is este 8-kor szemuveg nelkul remekul.
Elhiszem teljesen, hogy szemtornaval a korrekcios szemuveg kivedheto. De mi mas?
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 68
Mindent, csak nem direktben, haenm még alábmaszinál is közvetettebben.

Nem, Mami, most nem alhatok, mert éppen Béccsel tárgyalok fontos ügyben.
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 67
Tudom en, csak nem derekfajast, pliz.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 66
Igenis, Mami! :-)))

A szemtorna viszont télleg gyógyít, de csak ha jól csinálod.
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 65

Hat mittudoemen, ha valami tanacs kell?

(2 hete megbolondult (begyulladt-bedagadt) labujjam most hamlik. Nem igazan reflexologia, de sokat morfondirozom ot nezegetve.

Nem, nem hamlik az agyam, bar egy masik topikban valaki azt allitotta, szemtornaval hat az irisz zonain keresztul a derekfajasara. Csak igaz ne legyen, mert akkor tenyleg hamlani fog az agyam. Vagy a szemem. ) Menjel aludni :)

 

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 64
Mit, szívem? :-))))
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 63
Majd toled kerdezek, draga. :)
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.05 0 0 62
Ja, és nem lett volna vki, aki neked tárolja, amíg hazajössz, v kivigye neked????
Hol a kreativitásod? ;-p)
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 61
Mi az a 30 % a postakoltseghez kepest :(
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 60
Még negyven perc: http://bookline.hu/news/news.action?id=397
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 59

Komolyabb konyvnek nez ki, mint az enyem

http://www.ghostvillage.com/library/2006/lib_kolster.shtml

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 58

En irtam, hogy nem hallottam sose ilyet, ne cikizz, te.

 

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 57
http://bookline.hu/product/home.action?type=22&id=77973&_v=Gillanders_Ann_A_reflexologia_teljes_modszertana&ca=SORTLIST:3817
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 56
Igen, Anyu, mondjad, Anyu :-p))))))))
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 55
Nem a rosszindulat, a butaság, a tudatlanság, a féltudások az igazán veszélyesek.
Komolyan egyre kevésbé értem az értetlenkedésed :-)))
Még masszírozd a fejed, nem ott volt elfertőződve? :-p))))))))))
Az értörésről meg most hallottál tőlem, ne tagadd!!!! :-))
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 54
neked meg valami idoben elaludnit kene talalnunk. Itt 9.17 este, es esik ki a kezembol a laptop, te meg 6 oraval kesobb virgonckodsz. Majd errol is beszelgethetnenk egyszer, mert ez se a" zigazi".
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 53
szar az index. ha ez sem megy at, majd talan holnap.
En ilyenrol, hogy ereket osszetorni, meg nem hallottam.
A rossz iranyrol meg szerintem tudni kell, hogy rosszindulatuan lehessen masszirozni, es en nehezen tudom elkepzelni, hogy valaki ebbe fektessen energiat, hogy ezert tanuljon ilyesmit.
Fejzonat mindig masszirozni kell nalam :)))) Anelkul hozza se tudnek talan szolni. :)
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 52
Az ereket a nagY nyomással töröd össze.
A rossz irány meg az ártásra vonatkozott.
De nem értelek: nem szoktál iylen értetlen lenni.
Hm... talán a fejzónát kéne masszírozni? :-pppp)))))))
Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 51
Ertem, hogyan tehetsz ellent a meridianoknak,de ahhoz, hogy csakis egy rosszz iranyba masszirozz, mar szaktudas es rosszindulat kell egyutt. azt, hogy ereket osszetorhetsz rossz iranyba masszazzsal, sosem hallottam. Nem is ertem, mit mondasz, mint ahogy az en fertozesemet sem ertem, semmi kulso serules, csak egyszer csak rohanas az ugyeletre. Szoval attol, hogy nem ertem, meg van ilyen, es amikor elkezdett furcsan lenni a labujjam, nyomogattam, massziroztattam, ettol lett csak igazan elfertozodve, asszem.
Azt azert tovabbra is hiszem, hogy extrem eseteket kiveve nem arthatsz talpmasszazzsal.
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 50
Nemcska hallottam, láttam is az összetörtet... szép volt, elhiheted :-)
Ártani pl olyannal lehet, h ha nem jó irányba nyomogatod, simogatod, mert akkor pl gyengítheted a gyengét v erősítheted a túlerőset a kívánt éppen ellentétes hatás helyett. Olyan ez, mint h a meridiánoknak is megvan a maguk iránya, és nem mindegy, h melyik irányt használod, mert más a hatása.
Az antibio-megrázkódtatás miatt mély részvétem :-(
Esetleg írhatnál regényt ;-p)))
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 49
En meg nem hallottam olyanrol, hogy artani sikerult volna, ereket osszetorni, ugyanmar. arrol, hogy jaj, miert pont itt faj? Mi tehetnek ellene? regenyt irhatnek. A kanapem szuper :) Viszont volt egy elfertozodott labujjam 2 hete, antibiotikumot kellett szednem 20 ev utan eloszor, erre a labujjra, bele is betegedtem, hogy tortenhet pont velem ilyen. :(.
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 48
De sajnos ártani is lehet vele, de ez nem függ a fájdalommal össze.
Bár az meglehetősen fájdalmas tud lenni, ha a nagy nyomogatással az ereket vmely ponton összetörik.
Az érzékenység nagy előnye, h megmutatja a még kis em alakult betegségeket/hajlamokat, így sokmindent meg lehet előzni. Erre jó a kanapéd .-)
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.02 0 0 47

En fiatal es nagyjabol egeszseges voltam, amikor ismerkedtem reflexologiaval. Akkor is fajt ful, szem, nagylabujj belseje sokaig - en "okossagnak" hivom, amikor en masszirozok -  mittudomen, inkabb pajzsmirigy-torok lehet... vagy odavalo nyirokrendszer, sokaknak erzekeny. es vese, amit sosem ertettem.

En csak azt mondom, ezzel artani nem lehet, csak hasznalni. Nem voltam beteg, "csak" allergias - mar nem vagyok. Masszirozom a ferjem, a gyerekeim, a gyerekek ugye teenagerek es persze, hogy jol vannak, de ferj Bechterew koros es gyogyszer nelkul el. Foghatom kajara, vegan+hal etrendre, de foghatom talpmasszazsra is, ha napi 30 percet izelgetem a labat, szerintem.

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 46
Te így csináltad, a világ egy másik része meg másképp.

Az átmeneti rosszabbodás az elején jólismert jelenség. Ha pár nap alatt elmúlik, akkor jó kezekben vagy.
Előzmény: tyon (40)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.27 0 0 45

Nem kell erosen.

Valami tortenik masszirozas kozben - csak "engedd", hogy tortenjen. Ugy ulj le, hogy most kenyezteted a testedet, lazits, ne feszits, es maris kellemesebb lesz, es minden alkalommal kellemesebb lesz. Igyal egy jo nagy pohar tiszta vizet utana. (mert ugye a vegen amugy is kipisilsz minden folyadekot, ami addig benned volt... )

Előzmény: tyon (44)
tyon Creative Commons License 2009.02.27 0 0 44

igen, mondta, hogy itthon is nyomogassam..... persze magamnak nem tudom olyan erősen.

valamelyikőtök tapasztalt rosszabbodást az első pár alkalom után?

3x voltam már, a tegnapi után elkezdett folyni az orrom, és a tüneteim is felerősödtek.... mondta a csaj, hogy lehetek rosszabbul is utána 1-2 napig....

Előzmény: Törölt nick (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!