Keresés

Részletes keresés

dekóder Creative Commons License 1999.11.11 0 0 42
Akkor biztos, hogy rosszul értettelek. :-)
Előzmény: HJM (41)
HJM Creative Commons License 1999.11.11 0 0 41
Khmmm...khmmm....
Biztos, hogy jól értettél kedves dekóder?
Az a "bizonyos több" amire én utaltam, az egy másik topicban ;-) bőven ki van fejtve már!
;-)))
Előzmény: dekóder (40)
dekóder Creative Commons License 1999.11.11 0 0 40
Arra a "többre" vonatkozott a második mondatom.
;-)
Előzmény: HJM (39)
HJM Creative Commons License 1999.11.11 0 0 39
Úgy van, kedves dekóder, de azért ennél "egy kicsivel többről" is szó van ottan!
;-)
Előzmény: dekóder (27)
Rsüni Creative Commons License 1999.11.11 0 0 38

TGM-nek gyógyszeres kezelést kellett volna kapnia már '96-ban, nem értem, hogy ezt miért most vették csak észre. Az írás meg tényleg nem erről szól, hanem a HITgyülisek kiűzetéséről a hadseregből, meg a HITgyülisekről általában. Nagyon jól szórakoztam, amíg ebéd közben olvastam.

Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 37
Benne sem vagyok, nem is tudnék belőle kifele indulni.
Előzmény: Lajos bácsi (34)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 36
Úgy látom, ma már hiába várnám válaszodat. Pedig érdekelne.
Na pá.
Előzmény: Pókerarc (33)
szimpatizans Creative Commons License 1999.11.11 0 0 35
Madam sosa!
Igaz, ismet igaz. Figyelmetlenul olvasok.
"elítélem mindkettőt, mert elég alpári ez a borogatás-ügy. De valahogy ez a jobbról jövő felhívás jobban csípi a szemem,"
Na. A jobbrol jovov, a Galsaie, az nem felhivas volt, hanem gyengere sikerult poen. Ellentetben TGMmel, aki annak idejen valoban felhivott erre. Az ontudatos polgar kovetendo magatartasakent allitotta be a borogatast.
Tovabba.
"A mostaniak éppúgy korruptak mint az elődeik, csakhogy az elődeik nem azzal nyertek, hogy ennek most vége."
A mostaniak joval kevesbe korruptak mint az elodeik. Nem mondom, hogy szentek, azt sem, hogy sohasem hazudnak, sohasem lopnak, csak azt, hogy joval kevesebbet mint az elodeik. De ez csak az egyik ok amiert jobbak azoknal es talan nem is a legfontosabb.
Udv.
Előzmény: madám sosa (24)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 34
A TGM-ből való kifele indulásról.
Előzmény: Pókerarc (33)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 33
Miről kérdezed, hogy szokott-e nekem menni?
Előzmény: Lajos bácsi (31)
lcsaba Creative Commons License 1999.11.11 0 0 32
Való igaz! És jelentékeny nagyságú olvasótáborral rendelkeznek!
Előzmény: Gurg (26)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 31
Mi mi?
Előzmény: Pókerarc (30)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 30
Mi?
Előzmény: Lajos bácsi (25)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 29
Te is szoktál TGM-ből indulni kifele?
Előzmény: madám sosa (28)
madám sosa Creative Commons License 1999.11.11 0 0 28
Kedves Gurg!
Remélem nem bántódsz meg, ha azt gondolom, hogy a következőben felsorolt kifejezéseket igen eltérően értelmezzük:
csúsztatás, szélsőjobboldali, nemzeti
A magyar nemzetnek, amelynek mindketten tagja vagyunk, szerintem egyik többet árt, mint a másik. Ugyanis mindkettő stílusa pont olyan, mint a te utolsó mondatod, és sokakat csak ez taszít el a magyar nemzettől (mert a kettő között ők is egyenlőségjelet tesznek, mint te) és teszi számukra elfogadhatóvá azt, amit te vörös iszapnak nevezel. Pedig csak a köd vörös azok agyában, akik ilyeneket irkálnak. Amíg egyszer az asztalokra borulva, holtan nem találják őket.
üdv
sosa
Előzmény: Gurg (26)
dekóder Creative Commons License 1999.11.11 0 0 27
Ebből számomra az következik, kedves HJM, hogy senki ne borogasson fel semmit. Ha pedig valami törvénybe ütköző, akkor az ellen a törvény eszközeivel kell eljárni.
Előzmény: HJM (22)
Gurg Creative Commons License 1999.11.11 0 0 26
Kedves madam sosa!

Idezlek:
"Remélem megbocsátod nekem: a Magyar Fórum és a Demokrata szélsőjobboldali. Ráadásul gusztustalanul és ocsmányul az."

Annyit hadd javitsak ezen a csusztatason, hogy ez a ket hetilap nem szelsojobboldali, hanem talpig nemzeti organum. Bar en jobban kedvelem a Demokratat, mint a Forumot, de ettol fuggetlenul mindketto a magyar nemzetert ugykodik. Ergo nemzetiek, es nem szelsojobboldaliak. Radikalisak az igaz, de ebben a pufajkaillatu coclib mediaszennyben ki kell allani gatra, kulonben mindenkit elont a voros iszap.

udv
Gurg

Előzmény: madám sosa (19)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 25
Miért, neked szokott ez menni?
Előzmény: Pókerarc (20)
madám sosa Creative Commons License 1999.11.11 0 0 24
Szimpike!
Nem olvastál elég figyelmesen. Alább leírtam, amire most rákérdezel.
Előzmény: szimpatizans (21)
szimpatizans Creative Commons License 1999.11.11 0 0 23
Kiegeszites az elozohoz:
Vagy esetleg rosszabb? Marmint TGM mint Galsai.
Előzmény: szimpatizans (21)
HJM Creative Commons License 1999.11.11 0 0 22

1949. évi XX. törvény, A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG ALKOTMÁNYA

60.§ (1) A Magyar Köztársaságban mindenkinek joga van a gondolat, a lelkiismeret és a vallás szabadságára.
(2) Ez a jog magában foglalja a vallás vagy más lelkiismereti meggyőződés szabad megválasztását vagy elfogadását, és azt a szabadságot, hogy vallását és meggyőződését mindenki vallásos cselekmények, szertartások végzése útján vagy egyéb módon akár egyénileg, akár másokkal együttesen nyilvánosan vagy magánkörben kinyilváníthassa vagy kinyilvánítását mellőzze, gyakorolhassa vagy taníthassa.
(3) A Magyar Köztársaságban az egyház az államtól elválasztva működik.
(4) A lelkiismereti és vallásszabadságról szóló törvény elfogadásához a jelenlévő országgyűlési képviselők kétharmadának szavazata szükséges.

70/A.§ (1) A Magyar Köztársaság biztosítja a területén tartózkodó minden személy számára az emberi, illetve az állampolgári jogokat, bármely megkülönböztetés, nevezetesen faj, szín, nem, nyelv, vallás, politikai vagy más vélemény, nemzeti vagy társadalmi származás, vagyoni, születési vagy egyéb helyzet szerinti különbségtétel nélkül.
(2) Az embereknek az (1) bekezdés szerinti bármilyen hátrányos megkülönböztetését a törvény szigorúan bünteti.
(3) A Magyar Köztársaság a jogegyenlőség megvalósulását az esélyegyenlőtlenségek kiküszöbölését célzó intézkedésekkel is segíti.

A 70/A.§ (3) bekezdéséhez lásd az Alkotmánybíróság 21/1990. (X.4.) AB-határozatát.

 

szimpatizans Creative Commons License 1999.11.11 0 0 21
Madam sosa!
Igaz, igaz. Te csak a "ti"-t vezetted be. Amikor en mondom ez "mi"-ve modosul, eddig rendben. En viszont feluletes voltam amikor azt mondtam, hogy "ti", mert ez nalad "mi", de te nem tartozol sehova, tehat csak "en" van, azaz en azt kene mondjam, hogy "te". Viszont. Honnan tudom en, hogy te egyetertesz-e TGMmel, vagy nem. Egyaltalan van-e, aki egyetert TGMmel? Legjobb tehat, ha az eszmefuttatasomat igy modositom:
"Ha mi sem vagyunk jobbak TGMnel, akkor ugye TGM sem jobb nalunk." Nem az volt a celom, hogy a "ti - mi" kerdesen fennakadj, tudom ezt nem szeretitek (hoppa, megint egy "ti" - bar a tiedhez hasonlo logikaval en most csak megszolitok egy csoportot, akik magukenak erzik azt a velemenyt, hogy nem jo "ti - mi" kent cimkezni egymast). Szoval az eredeti kerdes all, jobb-e TGM mint Galsai, vagy egyformak.
Udv.
Előzmény: madám sosa (19)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 20
Az meg legyen a te bajod.
Előzmény: Lajos bácsi (18)
madám sosa Creative Commons License 1999.11.11 0 0 19
szimpatizansos!
Tévedsz, én nem a "ti és mit" vezettem be, hanem megszólítottam egy csoportot, akik vették is a lapot. "Mi" nincs, mert én nem tartozom sehova, makszimum Kasztorp Jancsikámhoz. Gyengébbek kedvéért (feltételezem ez a "ti" is vonatkozik rád)azokhoz szóltam, akik anno nagyon rossznéven vették TGM borogatásos kijelentését, és már három éve csámcsognak rajta.

Kedves Trebitschmókucim (ugye nem baj ha kedves vagyok?)!
Én is elítélem mindkettőt, mert elég alpári ez a borogatás-ügy. De valahogy ez a jobbról jövő felhívás jobban csípi a szemem, nem mintha azért mert én balos lennék, hanem azért, mert sokan még most is TGM inkriminált kijelentését róják fel a coclib oldalnak. Tudod ez pont olyan, hogy a mostaniak éppúgy korruptak mint az elődeik, csakhogy az elődeik nem azzal nyertek, hogy ennek most vége.

Imádott Blasiusom!
Remélem megbocsátod nekem: a Magyar Fórum és a Demokrata szélsőjobboldali. Ráadásul gusztustalanul és ocsmányul az.
Pont.

Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 18
Indulnék én TGM-ből is kifele, de valahogy nem megy.
Előzmény: Pókerarc (17)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 17
Hogy az ő számára ki és mi a szélsőség, azt bizony ő dönti el. Ne magadból indulj ki.
Előzmény: Lajos bácsi (15)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 16
Az legyen az ő baja.
Előzmény: Zmac (14)
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.11.11 0 0 15
És hogy ki és mi a szélsőség, azt TGM dönti el.
Régebben a Mozgalom, ill. annak vezetősége.
Azok voltak a szép idők...
Előzmény: Pókerarc (13)
Zmac Creative Commons License 1999.11.11 0 0 14
>>TGM-éknek meg joguk van fölborogatni a bódékat.
<<

Khmmmm.... Azt hiszem, ez erősen jogellenes. Garázdaság vagy vmi ilyesmi...

Előzmény: Pókerarc (13)
Pókerarc Creative Commons License 1999.11.11 0 0 13
TGM cikke a szélsőséges lapok betiltását szorgalmazók ellen íródott.
A cikk azt mondta: szólásszabadság van, joguk van azt mondani amit akarnak. TGM-éknek meg joguk van fölborogatni a bódékat.

Galsai tehát mocskosul hazudik. Szó sem volt jobboldali lapokról.
Arról meg tényleg nem tehet TGM, hogy sokan tartják magukat szélsőjobboldalinak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!