Keresés

Részletes keresés

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.09 0 0 288
Elnök úr !

Régebben kicsit misztifikááltam a művészeket, színészeket. Mióta néhány éve rendszeresebben kötetlen formában találkozom velük, azóta látom, mennyire nem mások, mint mi "egyszerű halandók".
Itt is ezt tapasztaltam.
Kicsit játszottam a gondolattal, hogy nem feltétlenül híres embereknek lehetne csak feltenni ilyen és hasonló kérdéseket (Useless), hanem például egy Tasztalból kiválasztott nick-nek is, hasonló formában, mint itt Barbarának ...
Most nagyon csúnyát mondtam ? :-)

Rettenet!

Az eltiltások nem friss húsra vonatkoznak ! .-))

Előzmény: Elnok ur (281)
Rettenet Creative Commons License 1999.11.09 0 0 287
nem. egyrészt demokratikus lenne, másrészt meg hol maradna a meglepetés?
Előzmény: Useless (285)
Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 286
Kezdemenyezes? Hehe
Eleg regi talalmany: :-)
Előzmény: Useless (285)
Useless Creative Commons License 1999.11.09 0 0 285
Nagyon tetszik az indexnek ez a kezdeményezése!!!

Kérdésem, hogy nem lehetne-e szavazni arról a személyről, hogy ki legyen a következő vendége az indexnek?

Előzmény: Takács Viktor (273)
Rettenet Creative Commons License 1999.11.09 0 0 284
hát asszem Sehonnaiként biztos nem tudna megjelenni. Meg tán Rettenetként sem:-)
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (282)
Copus Creative Commons License 1999.11.09 0 0 283
Udvozletem kuldom Barbaranak Szlovakiabol. Sajnos most ritkan latjuk. Nagyon sajnalom, hogy meg nem volt alkalmam latni ot eloben, mivel eleg gyakran latogatjuk a szinhazi eloadasokat BP-en. Sok sikert!
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.09 0 0 282
Például onnan, hogy lehet éppen a Te arcizmodra kíváncsi .-))

Az ötlet nem rossz : vajon képes volna-e arra, hogy magát elmaszkírozva "becsapja" a T. Társaságot egy adandó alkalommal, he ?

Előzmény: Rettenet (278)
Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 281
Mi a velemenyetek az interjurol (Barbirol)?
Rettenet Creative Commons License 1999.11.09 0 0 280
látom tiltásaid ellenére még mindig a friss húsokra buksz
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (279)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.09 0 0 279
Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket Barbara, kérlek add át Neki hódolatteljes és virtuális kezitcsokijaimat ! :-)
Előzmény: Takács Viktor (273)
Rettenet Creative Commons License 1999.11.09 0 0 278
Inkább, mint le:-)
de honnan veszed, hogy megjelenik ilyen kétes rendezvényeken?
oda csupa beteg ember jár
Előzmény: Elnok ur (275)
biga Creative Commons License 1999.11.09 0 0 277
Hello!

A Playboy nyuszi voltam című film három különböző társadalmi helyzetű nő történetét meséli el, mindegyikük elvállalt egy egyszeri fotózást a lappal, és utána gyökeresen megváltozott az élete.
Nem akarom részletezni, hogy kinek miért, mert az messzire vezetne, de igazából egyiküknek sem túl jó irányba. (Ez azért is érdekes, mert a Playboy készítette a filmet.) Általában véve a konfliktust az okozta, hogy a "lánygyerek" főnökei/vevői/tanárai/üzletfelei stb. férfiak voltak, akik számára nem bűn a Playboy-ban képeket nézni, de bűnös az aki szerepel benne.
Bocs, hogy egy kicsit hosszúra nyúltam, tudom, hogy így igazán nem is lehet rá válaszolni, csak kíváncsi voltam, hogy láttad-e a filmet. Ha esetleg alkalmad adódik, akkor ne hagyd ki.
(Kellemes családi szórakozás a férjeddel együtt megnézni, és még a lányok is szépek benne :)))

Mindenesetre kíváncsi lennék, hogy egy év múlva hogyan látod majd, mennyire változtatta meg az életedet ez a pár fotó.

biga

beny Creative Commons License 1999.11.09 0 0 276
Hát nem is egy kifejezetten szép nő!
Előzmény: Elnok ur (274)
Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 275
Hiaba valt majd nicket a Talin majd ugy is jol kiszurjak..:-)
Előzmény: Takács Viktor (273)
Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 274
Most azt ne mondd, hogy egy banyarem.. :-))
Előzmény: beny (271)
Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 273
Kedves emberek,

én is köszönöm Barbarának, hogy a kedvünkért maradt még egy órát, a megbeszélt időn túl.

Rövidesen egyébként lehet, hogy találkozunk vele a Törzsasztalban - másik topicban, másik nicken. Ki tudja azt biztosan...

beep Creative Commons License 1999.11.09 0 0 272
Kedves Barbara!

Mit szolnal hozza, ha a Matel a kovetkezo jatekahoz teged kerne fel modellnek? Csinalnanak, mondjuk a Sunshine meg Hawaii mintjara egy Xantus Barbit. ;-))

Előzmény: Xantus Barbara (270)
beny Creative Commons License 1999.11.09 0 0 271
Szia Barbara!

Elolvastam az összes kérdést és véleményt és természetesen a válaszaidat is.
Nekem is meg van a véleményem a fotóidról és azt kell, hogy mondjam, hogy a le a kalappal előtted, hogy szülés után így nézel ki, még ha nem is mindent saját magadnak köszönhetsz.
Az viszont szerintem egy kicsit erős megnyilvánulás volt Tőled, hogy idézem:
Nem soroltam soha magam a nagyon szép nők közé...
Ezek szerint ha a nagyon szép nők közé nem is, de a szép nők közé be tudod soroloni magad?
Hát önbizalom terén tényleg nincs hiány!

Üdv.:
Beny

Előzmény: Xantus Barbara (238)
Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 270
cd, kazetta: a jövőben szeretnék új számokat csinálni, de jelenleg túlságosan elfoglalt vagyok. Mostanában már vonzanak a populárisabb dolgok is, pl. a soul, tehát gondolkodom rajta, talán majd jövő nyáron.
bababolt: igen tényleg nyitottunk egy boltot, új és használt holmiknak egyaránt. Nem tudok állandóan ott lenni, de nagyon élvezem, amikor onnan megyek a színházba, a gyerekektől mindig jókedvem lesz.

egyÚr: köszönöm a jókívánságot. Legközelebb a csigatévén egy „iskolás” műsorban leszek látható. Utána pedig januárban, de az még bizonytalan.

keneseigool: szexfilmben nem vállalok szerepet, szép romantikus-erotikus filmben igen.

Elnök úr: folyton analizálom magam.

skydiver: tudom, de nem bánt.

The Last Dragon: a raggae-t szeretem, most éppen Márai Naplóját olvasom.

SBE: A legbensőbb magánügyeimről nem olvashat senki az újságokban, de hogy gyerekem van, férjem – azt mindenki tudja. Meg azt is, hogy a mamámat és a nagypapámat (aki már sajnos nem él) tisztelem a legjobban a világon.

Köszönöm a kérdéseket és tényleg örülök, hogy itt lehettem. Jó tudni, hogy érdekel titeket a téma.

cinquecento Creative Commons License 1999.11.09 0 0 269
Én pl. még az ősidőkben megkérdeztem, hogy:

- mi történt az orroddal?
- mi az eredeti neved, ha nem ez?
- kinél vannak a negatívok?
- milyen módon használhatók?

Előre is kösz:
500

Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 268
Rakott teszta, csaszarmorzsa,...
Ne kinozz, fogyozom :-(
Milyen fazont jatszanal el szivesen. Hasonlot mint te vagy, vagy inkabb ellentetes termeszetut?
Előzmény: Xantus Barbara (264)
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.09 0 0 267
http://www.extra.hu/xantus/
Előzmény: flep (266)
flep Creative Commons License 1999.11.09 0 0 266
SkydiveR: milyen cimen vannak a fotok??
Előzmény: SkydiveR (261)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.11.09 0 0 265
Bocsánat, nem elégedetlenkedek, de a virág előtt is volt néhány kérdés még ha nem is közvetlenül a fotózásról és az újságról, meg a színészetről szólnak. (Vagy már letelt az időd ?)
A magánélet mennyire (lehet) tabu a magadfajta embernél ?

Köszönöm, az eddigi választ !

Xantus Barbara Creative Commons License 1999.11.09 0 0 264
Elnök úr: Ön egyáltalán nem túl naív, ez valóban iszonyú sok lenne.

SJoe: Köszönöm.

Endorfin: Mint például nálunk. Lásd fotó a címlapon.J

biga: nem láttam a filmet, nem tudom, mi történt az ottani szereplőkkel, de nem félek.

keneseigool: nem rúzs volt, utólag csinálta számítógéppel egy amerikai szakember, mi nem értettünk vele egyet.

Elnök úr: tudok főzni, ha elhatározom, hogy megcsinálok valamit, akkor megcsinálom, de mégegyszer ugyanaz sosem sikerül. Rakott tésztában jó vagyok.

dr poljakov: megpróbálhatom, de akkor ki fog dolgozni?:)

prontonak: örülök, ha teljesebb lett a képed rólam.

Reméljük a rendezők is interneteznek néha, így hamarosan még több filmszerep ajánlatot kapok majd.:)

Takács Viktor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 263
Egyéb területekről is hallottunk, hogy van a babaruha boltod az Oktogonnál? Mikor készül a következő lemezed?
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.09 0 0 262
Sziasztok, és szia, Barbara!

Sokféle véleményt hallottam pro és kontra, aztán megnéztem a fotókat. Nekem tetszenek, a kérdés persze az, hogy más hogy reagál majd rá - valaki emlitette már, hogy ez egy prűd ország... Nos, az, bizony.

Mellesleg, ha nem vagy szinpadon, vagy épp nem fotózol a Playboyba (hehe), mit csinálsz, milyen zenét hallgatsz, mit olvasol?

TLD
(ui.: pardon, nincs hosszú i-m...)

SkydiveR Creative Commons License 1999.11.09 0 0 261
Tudod, hogy az Interneten is fönn vannak a képeid? Ha igen, mit szólsz hozzá? Ha nem, mit szólsz hozzá?
Elnok ur Creative Commons License 1999.11.09 0 0 260
Ugorjunk. Barbara utan fel oraval megbeszeljuk (uj idoszamitas a torzsasztalon).
Igazad van.. :-)
Előzmény: Red Dawn (257)
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.09 0 0 259
BIGdaddy:

Shift+Reload, igy nem a cache-bol tolti az oldalt.....

Előzmény: BIGdaddy (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!