Keresés

Részletes keresés

jolih Creative Commons License 2005.02.20 0 0 573
Én néha megfordulok ott, de nem vagyok elájulva tőle, bár sok csinos lány mászkál arra...
HASlMOTO Creative Commons License 2005.01.24 0 0 572
Szerintem tök jó!

Egy gatyát, egy inget és egy Gáspár Laci cd-t vettem ott!!!!)))))))))))).....))))))))))))))
Manu Chao Creative Commons License 2001.01.09 0 0 571
Ehhez képest még weboldala sincs a Westendnek, elég vicces, nem?
Alfred Creative Commons License 2000.11.25 0 0 570
Alfred Creative Commons License 2000.11.24 0 0 569
Kedden megnyílt a Westend és a magyarországi Pólusok szlovák testvére a pozsonyi Pólus City Center!
Csokis Creative Commons License 2000.11.11 0 0 568
Persze! Demszky unnepelyesen atadja az egy ev alatt harmadszor is leaszfaltozott Ferdinand-hidat. :-)
Előzmény: cyber.greg (567)
cyber.greg Creative Commons License 2000.11.11 0 0 567
Figyelem, figyelem!
Wessie, avagy a nagy Cicicenter holnap ünnepli 1 éves szülinapját!
Juhéj!

Remélem, lesz buli vagy ilyesmi...

odson forja Creative Commons License 2000.05.06 0 0 566
jópofa az a tetőkertrendszer, bár gyerekeseknek kevésbé ajánlom, a játszótérnek nevezett 4-5 alkalmatosság szépen néz ki, de főleg kamaszok tudják használni (s teszik is, mint sok játszótéren).
árnyék az nemigen lesz, különösen tetszett egy tiszta fém pad, kb. 15 méter hosszan nyújtózik a felső emeleten a napsütésben csillogva, öröm lesz ráülni rövidnadrágban.
viszont valami gokartpálya is készül, ha jól láttuk, a parkoló tetején(?)
meg van gumírozott futósáv.

szóval, ha valamiben, ebben tényleg jobb a wecc, mint az eddigi hasonlók

KIKA Creative Commons License 2000.05.06 0 0 565
30-án én is ezt a választ kaptam, azóta nem jártam arra. Voltam viszont az alsó tetőkerten, ami a vágányok felett van, és ott nagyon kultúrált virágágyások vannak.
Előzmény: cyber.greg (564)
cyber.greg Creative Commons License 2000.04.23 0 0 564
A tetőkert május 1-jétől látogatható, legalábbis ezt mondta a biztonsági őr, amikor kimentem az oldalsóra.
Viszont nem fogom szeretni, ha olyan, támla nélküli padok lesznek fenn is, mint oldalt, meg a kinti szökőkútnál.
Ki akarna úgy lepihenni, hogy nem dőlhet hátra? Én nem!
(Amúgy a kinti szökőkút qrvajó, ma azon röhögtünk, hogy egy szolgálati eb folyton belement és jól meglepődött minden vízsugárnál :-)
Előzmény: KIKA (562)
Ghanima Creative Commons License 2000.04.10 0 0 563
Na, kedves Alfred, most örüljél!
Itt olvasom az Indexen, hogy Európa-díjat kapott a WECC, jobban mondva a bevásárlóközpontok központja, vagy hogy' is, egy kategóriában Eu. II. legjobbjának ítélte.
Látod, van, aki megbecsüli a szépet :-)), ez csak humor, nem vitatom el senki jogát a szeretéshez, éljen a szabad szerelem (ezen a téren...)!
üdv,
Ghanima
KIKA Creative Commons License 2000.04.08 0 0 562
Mizújság a tetőkerttel?
Csokis2 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 561
Errol a dupa szelesrol a klasszikus vicc jut eszembe. Tipikusan a nem leirhatok koze tartozik, mivel mutogatos, de szerintem ugyis mindenki ismeri:
- Miert nem tudnak a nok parkolni?
- Mert valaki bemeselte nekik, hogy a husz centi az ennyi.
Ghanima Creative Commons License 2000.03.21 0 0 560
Csatlakozom, ez röhejes :-)
Előzmény: Törölt nick (559)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.21 0 0 559
Nem aggodom nagyon, csak ennyi erovel mindenbol lehetne kulon noi meg ferfi valtozatot kesziteni. Pl. lenne kulon ferfi nyelvtanfolyam, noi villamosmernok szak meg ilyenek :) Tisztaban vagyok a noi es ferfi agy sajatossagaival, de azert ez rohejes akkor is.
Előzmény: Ghanima (557)
KIKA Creative Commons License 2000.03.20 0 0 558
Helló, Greg!

Talán 2x voltam arra, úgyhogy nem túl relevánsak a tapasztalataim. Emlékem szerint nem volt túl széles a választék, viszont valóban nem voltak vészesek az árak.

Ghanima,
én speciel utálom a rózsaszínt. Olyan természetellenesen behízelgő.

Előzmény: cyber.greg (556)
Ghanima Creative Commons License 2000.03.20 0 0 557
Kedves rablohal!
Ami a dupla szélest illeti, statisztikai_nagyságrendben_tekintve_a_dolgot, a nőknek nem működik olyan jól a térérzékelése, mint a férfiaké, ugyancsak_statisztikai_átlagokat_nézve.
Ez következik abból, hogy a nők inkább használják a másik agyféltekét, ami miatt nekik viszont statisztikailag például jobb a nyelvtanulási készségük. Ilyen szempontból végül is nem baj, ha nagyobb a parkolóhely, az viszont statisztikai szinten ugyancsak bizonyított tény, hogy a nők óvatosabban vezetnek, még ha kevesebben is vannak a forgalomban, mint a férfiak, akkor is, ha arányosítják a dolgot, kevesebb balesetet okoznak a nők.
Úgyhogy szerintem ne aggódj nagyon! :-))
A rózsaszín ügyében nem tudok mit mondani, én mindenesetre nem szeretem. Statisztikákat pedig nem ösmerek adatokat a színek előnyben részesítésének nemi megoszlását tekintve... :-))
üdv,
Ghanima
Előzmény: Törölt nick (555)
cyber.greg Creative Commons License 2000.03.20 0 0 556
És a Tesco a Pólusban nem jó?

(Bocs, hogy így becsöppenek, a nyitáskor gyakrabban látogattam a topikot, írtam is béle.)

Előzmény: KIKA (551)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.20 0 0 555
Ghanima ez most komoly?? Hat nem talalok szavakat a dobbenettol..... nem tudom, miert kell feltetelezni a nokrol, hogy csak duplaszeles parkolosavok es rozsaszin falak kozott kepesek letenni az autojukat... A kozepkorban vagyunk vagy mi a fene van??
Előzmény: Ghanima (554)
Ghanima Creative Commons License 2000.03.20 0 0 554
hölgy parkoló: dupla széles, és mintha valami rózsaszínű falfestésről is lett volna szó, többre nem emlékszem.
Tehát az Eleven megdöglött?? :-)
Előzmény: Csokis2 (553)
Csokis2 Creative Commons License 2000.03.18 0 0 553
> Rózsadombit (mi is a neve?).
Rozsakert. Kellemesen doglodik. Nem annyira, mint az Eleven Center, de szerintem a Kaisersen kivul nem nagyon van ott mas ertelmes dolog. De sebaj, mar majdnem kesz a Rozsadomb nevu, aminek persze sok koze nincs a Rozsadombhoz, leven a Csatarkan, de sebaj. Mi a frasznak harom ilyen ott egy kupacban? Mit lehet egy ilyenbol csinalni, ha csodbe megy? Ezek nem olyan nagyok, de lesz belole szalloda, vagy irodahaz?
> Utoljára akkor hallottam felőle, amikor arról cikkeztek, hogy hölgy parkírozót építenek...
Az milyen? Chippendale show van a mosoban, vagy dupla szelesek a parkolohelyek? Esetleg a ferjek ott adhatjak le megunk feleseguket, ha cserebe a felgyult keszletbol elvisznek egyet?
Előzmény: Ghanima (552)
Ghanima Creative Commons License 2000.03.17 0 0 552
Mint korábban _talán_ írtam itt valahol, legalább egyszer elmegyek minden ilyen helyre, hogy azért legyen saját tapasztalatom is, ne beszéljek a vakvilágba...
Tehát, elmentem még kétszer!! a WECC-be, mert egyszer ajándék könyvet szerettem volna venni szombat du., máskor meg cipőre gondoltam, meg hogy még egy továbi szinten is végigslattyogjak.
Újabb következtetésem: ez a legpállottabb szagú az összes többi, általam ismert közül. Blee.
Még erőt kell vennem magamon, hogy megnézzem legalább egyszer, ugyi, a Camponát, a Rózsadombit (mi is a neve?). Jut eszembe: mi lett az Eleven-centerrel?? Utoljára akkor hallottam felőle, amikor arról cikkeztek, hogy hölgy parkírozót építenek...
üdv,
Ghanima
KIKA Creative Commons License 2000.03.15 0 0 551
Csokis2: kösz.
Nos, akkor ím topicgazdai szavaim: tessék nyugodtan vitatkozni, azért vagyunk (virtuálisan) itt...
you're all welcome to wecc-topic...

Éppen azért nyitottam ezt a témakört, mert nekem is kissé ambivalens érzéseim vannak a plazacsodákkal kapcsolatban. Gyorsan sok bolton végig lehet szaladni, de sokszor valóban indokolatlanul drágák - itt most nem csak az exkluzív boltokra gondolok, mert miért ne lehetnének ilyenek is -, szóval olyan dolgok, pl. élelmiszer is drágák, aminek nem feltétlenüll kellene (egyetlen általam ismert plazás kivétel az Interspar/Europark), no meg a "plazázás" jelenség sem túl szimpatikus - a vastagtalpú csajokra és kíséretükre gondolok.

Jó hosszú volt a körmondat, de maga a téma is összetett. Szóval van mit beszélni róla.

Előzmény: Csokis2 (549)
JoeyCoco Creative Commons License 2000.03.13 0 0 550
Idézem "csibesz" hozzászólását, mert már elég messze úszott:
"Mindkét MediaMarkt-ban szoktam vásárolni / föltéve, ha van üres táskamegörző / és a következőket tapasztaltam. Elméletileg egy a cég, mégis különbözőek az áraik.
Europark: Panasinic 240-es videokazi: 499 Ft
WECC: Panasonic 180-as videokazi 499 Ft
Kérdezem a pénztárost: nem egy a tulaj,hogy különbségek vannak? Nem igazán akarta elhinni, ezért bemutattam a blokkot. Túl értelmeset utána sem tudott mondani.
Hogy nem lehet kártyával fizetni, az egy külön jó dolog."

A WECC első heteiben én is tapasztaltam ilyet:
Europark: Maxell 80p CDR: 599Ft.
A WECC-ben UGYANEZ (azonos termékkód): 2990Ft.

Ez utóbbi árat három (!) helyi erővel kerestettem ki a gépből. A három eladó három különböző árfolyamot hozott ki, míg végül konszenzus született: 2990.- Ft. Hülyének néztek, hogy én ezt miért sokallom, hiszen "80 perces lemezről van szó"... (Nem spéci stúdióminőség, hanem mezei tömegáru.)

Az igazsághoz tartozik, hogy azóta már korrigálták e nyilvánvaló félreárazást, de nem értem, hogy ez miért csak vásárlói panasz nyomán derült ki...

Előzmény: csibesz (527)
Csokis2 Creative Commons License 2000.03.13 0 0 549
Vitassatok csak itt, a topic alapvetoen errol szol. (Ha a topicgazda nem igy gondolja, akkor bocs, es nyugodtan szoljon bele.)
Előzmény: Törölt nick (548)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.13 0 0 548
Cactus: na azer' ez szerintem valahol ugy van, hogy az embernek van velemenye a dolgokrol. Ha mindent "toleralunk" /nem tudom, szerintem ez nem az/ akkor ez egy ido utan azt jelenti hogy nincs velemenyunk semmirol. Nem azt mondom hogy en megmondom itt a nagy igazsagokat, de nekem akkor is az a velemenyem egy neprol, aki maga ala vizel a gyonyortol, ha nyer egy doboz mosoport egy kvizjatekon, hogy degeneralt, elbutult stb. Es regen ilyen Mo.-on nem volt. Es hogy most van, igen, ez tenyleg minket minosit. Ha gondolod, tovabb vitathatjuk a dolgot, de talan nem itt kene mer' ki fognak utalni.. :)
Előzmény: Cactus (547)
Cactus Creative Commons License 2000.03.13 0 0 547
Igen, talán off, és a válasz is az lesz:

Tehát, degenerált népek. Elég könnyű ezt a jelzőt is ide-oda vagdosni, ész nélkül. Tegnap előtt történt velem, egy svájci sípályán (ugyanis egy ideje Genfben élek), hogy egy sífelvonónál "elkövetett" apró, teljesen lényegtelen, veszélytelen, mindennapi, stb. figyelmetlenségem olyan reakciót váltott ki egy ott álló vadsvájciból, mint "hülye idegen, mennyi sört ittál", stb. (nem iszok sört). Teljesen természetesnek érezte, hogy mivel ő "otthon" van, sértegetheti a "degenerált" idegeneket - adott esetben engem. Nem kellemes érzés, javaslom egyszer próbáld ki, utána nevezz népeket degeneráltnak.

Bolondtól csak a bolond tanul. Ha egy nép "degenerált" kultúrát követ, akkor önmaga is éppen olyen "degenerált". Azaz saját magunkat is leminősítetted.

A multiplex pedig nem jelkép, hanem a mozi egy fajtája. Ha nem bonyolítunk bele ennyi extrát, akkor az is marad - amibe vagy bemégy vagy nem, de ezt már mondták elég sokan.

Előzmény: Törölt nick (545)
raba Creative Commons License 2000.03.13 0 0 546
Ez az a hely, ahol fotocellás-ajtók vannak!

raba bácsi

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.13 0 0 545
Ha jol ertelmezem, ez egy kritikus megjegyzes volt.. :) Nos... abszolute erzem, mirol beszelsz, de talan van abban valami ra'cio', hogy az embernek hanynia kell attol az iszonyatos mennyisegu szennytol, ami mindenfele degeneralt nepektol omlik be hozzank... es a multiplex egy jelkepe ennek. /ez mar off?/
Előzmény: Cactus (544)
Cactus Creative Commons License 2000.03.13 0 0 544
Azonkívül pofátlanság, hogy mozinak hívják őket, pedig filmszínház. Nem beszélve arról, hogy kékek a falak, amikor zöldek is lehetnének.

A plazáknak van egy másik fontos funkciója is: új, kiváló reprezentánsa azoknak a dolgoknak, amelyeket elégedetten, élvezettel szidni lehet, miáltal gondolkodó, értelmes, intelligens, és ami a legfontosabb, különb emberré válunk, mint "más".

Hogy közben magunkat tesszük a hajuknál fogva előrángatott álérvek által közel nevetségessé, az más dolog. Az nem tartozik a témához.

Előzmény: Törölt nick (543)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!