Keresés

Részletes keresés

DéJé Creative Commons License 1999.10.20 0 0 15
Címeket is emberek vagy legalább azt, hogyan lehet oda eljutni! (Atlantisz, Citadella - bár ez utóbbi neve sejtet valamit, de ez nem jelent semmit)

A Bahnhof tavaly még tényleg egészen lepra volt (tömeg, meleg, no air), pedig a miskolci miatt azt is kipróbáltam, mert az nem olyan rossz. Tavaly voltam még a Közgazban (nem tudom, mi a hivatalos neve), az tetszett. Tud valaki valamit arról most milyen?

Ja és még egy: van valami lényeges külöbség a pénteki és szombati bulik között ezen helyeken? (Pl. pénteken van fellépő és rock, szombaton nincs és jungle)

dj

Blindmouse Creative Commons License 1999.10.20 0 0 14
Mindenesetre a dídzséket nem ártana lecserélni mert lassan nagyon tré lesz a zene.. lassan köze nincs a rockhoz...
Előzmény: X polgártárs (10)
Planney Creative Commons License 1999.10.19 0 0 13
Igen, ez pontosan a Nagyvárad téri hatalmas épületben van. Az árak tényleg nem a legolcsóbbak, de régebben nagyon megérte a feelinget. Sajnos a SOTE már nem a régi, pedig régen mindig ott lógtam, de mostmár nem nagyon fogok.

P.

Előzmény: DéJé (9)
fuego Creative Commons License 1999.10.19 0 0 12
Háát, most szombaton voltam. Kicsit Dokk-os, de elmegy ( vodkával ). Hangulat és társaság kérdése szvsz. Amúgy írhattam volna Music Cornert, ami tömegnyomor, Bahnhofot ,ami enyhén lepra, Citadellát ( ahol alul 80-as évek zenéi mennek ). De megéri benézni Dokkba is ( ilyen is van, bár kicsit steril ). SOTE Klub viszont baromi nagy, baromi sokan vannak, átlagéletkor kissé alacsony, szal nekem túl távolálló. Soxor jártam le, de csak mert hazai pálya volt és ingyenes.
Ha vki tud télleg jót, azt várom én is.
CaMeL Creative Commons License 1999.10.19 0 0 11
A billiardklub neve: Atlantisz, és tényleg jó. :)
A második pontban viszont nem hiszem hogy a Meduza bejönne DéJének. Bár ki tudja. Te szoktál oda járni ?
CML
Előzmény: fuego (1)
X polgártárs Creative Commons License 1999.10.19 0 0 10
Az eredeti feltételeknek megfelelő hely rengeteg van, ld. Sörözők BP-en topik,de olyan igazi mulatóhely az nagyon kevés...úgy fejből csak 1 : Wigwam beugró 500, házipálesz 150, sör talán 200 (viszont a hely mindentől messze van).
xpt
Előzmény: DéJé (3)
DéJé Creative Commons License 1999.10.19 0 0 9
Én úgy hallottam, hogy a SOTE elég drága. Még nem voltam, úgyhogy nincs semmi alapom. Ez az ami a Nagyvárad térnél van? Vagy keverem?
Előzmény: Planney (7)
jaffa Creative Commons License 1999.10.19 0 0 8
Howdee!

Szerintem a legjobb hely a Royal, mert ottan vannak a Tilos Partyk. Ez mostan itt nem reklám.
Aki tudja, mi az a Tilos, az le is vágja, hogy nem annak szántam. Ott, ha valaki szervező/klubtulajdonos elmegy, meglátja hogy csinálnak olcsón rendkívül hangulatos bulikat.
THX2 Palotai Zsolt.

-+Jaffa+-

Planney Creative Commons License 1999.10.19 0 0 7
DéJé,

Talán érdemes elolvasnod ezt a topic-ot is: klikk.
Sajnos a SOTE nagyon megváltozott az utóbbi időben, s nem pozitív irányban. :-(
A DJ-je viszont egy baromi jófej fickó, aki még ráadásul Tasztalos is. :-)

P.

Buci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 6
Szerintem a Meduza igencsak felejthető...
DéJé Creative Commons License 1999.10.19 0 0 5
Jogos.

Ne legyen rockklub, abból elég volt az egyetemen... :)
Nem is keringőzni szeretnék.
Lehet viszont a 80-as évek zenéje (a Ráday-ról hallottam, hogy péntekenként ilyen), a 90-es évek zenéje. Nem full house-trance egész éjjel, de egy-kettő ilyen is jöhet. Asszem úgy lehetne kifejezni, hogy slágeres, ismert zenék, táncolható formában.
Közben akár egy-két Szóljon hangosan az ének feelinges nóta is. A lényeg, hogy ismert legyen és lehessen rá táncolni.

Tripletheader Creative Commons License 1999.10.18 0 0 4
1. Paris-Texas nevu vendeglatoipari egyseg.
Biliard van, zene nincs, fincsi pizzat lehet enni, belepo nincs, arak mersekeltek.
Raday utcaban van, a Kalvintol kb. 250 m-re, bal oldalon.

2. Ide azert kene vmi info, hogy milyen zenet szerecc, meg ilyesmik.

- th

DéJé Creative Commons License 1999.10.18 0 0 3
Kedves xpt,

ha már ilyen nullaszagértő, soroljon 0 belépdődíjas, a feltételeknek megfelelő szórakozóhelyeket :)

dj

X polgártárs Creative Commons License 1999.10.18 0 0 2
A duplázódott típusú kapja a nullámat :)
xpt
fuego Creative Commons License 1999.10.18 0 0 1
Szuper a témafelvetés, bár én pesti vagyok mégis bajban vagyok néha.
Hogy hova mész bulizni az függ az érdeklődési körödtől, a korodtól, pillanatnyi hangulattól stb.
1-nek jó a Váci úton lévő biliárdklub, pizzéria, csak a nevét nem t'om, a DunaPlaza felé menet baloldalt van az Árpád híd után.
2-nek Old Man's ( VII. Akácfa u.), Medúza (XI. Fehérvári u.), Széchényi kert stb.
DéJé Creative Commons License 1999.10.18 0 0 topiknyitó
Én, mint frissen Pestre került ember, komoly bajban vagyok, amikor valahová el szeretnék menni péntek vagy szombat este. Van ugyan Pesti Est meg ilyenek, de abban nincs minden hely benne és nem is derül ki minden a benne lévőkről sem.
Ezért lennék kíváncsi minden olyan helyre, amely említést érdemel ilyen szempontból:
1. típus: lehet inni, egy-két egyszerű dolgot enni is (pl. hamburger, pizza), beszélgetni, van pl. billiárd, darts, ilyesmi, kellemes. Nem sörözők, inkább bár, klub ilyesmi, de nem az elit fajtából, ahol meztelen lányok táncolnak tőlem 1 méterre és 5000 egy unicum.
2. típus: lehet inni, táncolni, kellemes, igényes, nem nagy diszkókomplexum, inkább akár egy egyetemi klub.
Ilyenekkel kapcsolatban érdekelne engem a(z):
- belépő
- árak
- mi a jó
- mi a rossz
- megközelíthetőség
- elhagyhatóság (éjszakai busz, stb.)

Na csak rajta, majd igyekszem mindent kipróbálni és reflektálni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!