Keresés

Részletes keresés

Turulmadár Creative Commons License 1999.10.04 0 0 67
Kedves Jake Maroc és jdr!

Nem tudom mi a kifogásotok Rogán Antal személye ellen, talán savanyú a szőlő? Nem mindenki lesz 26 éves korára frakcióvezető-helyettes, ez igaz. Mivel Ti nem ismeritek személyesen, én viszont igen, ezért azt hiszem nyugodtan kikérhetem a nevében aljas rágalmaitokat, dehonesztáló megjegyzéseiteket. Ha nem szimaptikus, az egyéni szoc. probléma, de elég undorító emiatt dehonesztáló megjegyzéseket tenni rá.
Reményeim szerint rendszeresen olvashatjátok majd Fidelitas nick alatt a Fidelitas HIVATALOS álláspontját, az én véleményem magánjellegű, de természetesen általában összecseng a szervezetével (legalábbis remélem).

Megértéseteket előre is köszönöm.

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Jake Maroc (60)
Petya Creative Commons License 1999.10.04 0 0 66
Kedves Rsüni!

"Azért arra felhívnám a figyelmedet, hogy nem Rogán a kormányfő."

Jól látod, nem kormányfő. Ő amolyan Megmondó Ember. Persze neki is megmondják Orbánék, hogy mit kell neki jól megmondani. Ő Steinmann, a jó tanuló (csak rá kell nézni). Aki mindig teljesít, illetve jól megmond. Mindent. Jó frappánsan. Aztán megmondja az ellenkezőjét is, ha a "katedráról" ezt kérik ... :-)))))

Üdv,

Petya

Előzmény: Rsüni (56)
zsiragy Creative Commons License 1999.10.04 0 0 65
Azért az mégiscsak pikáns, hogy a hűdepolitikamentes úttörőszövetség, amelyik még a vörös nyakkendőt is eldobta (pedig az a vörös zászló egy darabja, mint azt tanultuk az oskolában) hirtelen egy igencsak vörös szervezet karjaiba zuhan. Ezzel gyakorlatilag visszaállt a valamikori
úttörő-KISZ-MSZMP viszony, csak most
üttörő-BIT-MSZP relációban

Tényleg mi lesz a kisdobosokkal?

Előzmény: Pásztörperc (29)
lcsaba Creative Commons License 1999.10.04 0 0 64
a rogángyerek még túl fiatal, ő már nem került be a csapatba!
Előzmény: Jake Maroc (60)
vörös ördög Creative Commons License 1999.10.04 0 0 63
Ez valószínűleg annyira igaz, mint a BIT ISZM egyesülés, ami nem történt meg.
Előzmény: MorpheuS (12)
frett Creative Commons License 1999.10.04 0 0 62
Miért, összeharácsolta valaki?
Előzmény: Jake Maroc (60)
Jake Maroc Creative Commons License 1999.10.03 0 0 61
Ja, az Orbán biztos legalább őrsvezető volt már akkor is.
Jake Maroc Creative Commons License 1999.10.03 0 0 60
Szerintem ezeknek Rogán féléknek az fáj, hogy nem ők harácsolták össze maguknak Csillebércet.
Pár éve még ők is ott masíroztak piros nyakkendőben és a Mint a mókust énekelték.
jdr Creative Commons License 1999.10.03 0 0 59
El lehet, de csak a tulajdonosnak és ügyvédi közreműködéssel. Ehhez igazolni kell a tulajdonosnak a személyazonosságát és két tanú, valamint ügyvéd igazolja azt, hogy a tulajdonos adta el. Ja és a szerződésen fel kell tüntetni minden személyi adatot most már az adószámot is külön nyomtatványon.
Honnan szalasztották ezt a Rogánt? Olyan, hogy akár Rsüni is lehetne:)))
Mitől ügy ez egyáltalán? Ha valamit el akarnak lopni, akkor külön is el tudják lopni, mitől kéne ehhez közös szervezet? Inkább arról van szó, hogy az Úttörőszövetség még mindig a legnagyobb hazai gyermekmozgalom
és ha közvetlen szervezeti kapcsolatba kerül a BIT-tel, akkor könnyen leendő MSZP szavazók lesznek belőlük. Fene tudja, ízlés dolga, szerintem is jobb lenne, ha megmaradnának külön, mit tom én...
Ttelettel:
jdr
Előzmény: misimisi (50)
Jake Maroc Creative Commons License 1999.10.03 0 0 58
Miért bántod ezt az aranyos, kedves és értelmes Rogán Antit ? Nem pedofil ő, csak szereti a gyerekeket. Azért mert kormánypárti képviselő, neki már ezt sem szabad ? Jobb lenne, ha balatoni ABC-kben kezdeni el ő is hőzöngeni, aztán idegkimerültségre tekintettel átülne a függetlenek közé ?
Szegény jó királyunk I. Orbán katonák nélkül maradna. Mi lenne akkor ezzel a szegény országgal ?
Kénytelen lenne azzal az aljas, szemforgató korrupt a belét kitaposnám ellenzékkel, hogy az ország érdekében továbbra is király maradhasson, és folytathassa önfeláldozó munkáját a polgárok érdekében.
csutak Creative Commons License 1999.10.03 0 0 57
Kedves Rsüni!
Nem egyezik a véleményünk, de ez nem baj. Sőt. Azt is észrevettem, hogy nem Rogán a kormányfő, de még lehet.
Én komolyan remélem, hogy minden buktató ellenére sikerül a kormánynak kihúznia a maradék időt. Mindannyian a rövidebbet húznánk, ha ez nem így lenne.
Kibirtunk mi már ennél rosszabbat is :-)
Üdv: csutak
Előzmény: Rsüni (56)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.03 0 0 56

Kedves Csutak.

Semmi gond. Szerinted Rogán Antal pedofil. Szerintem meg nem. Akár így, akár úgy, még legalább 2,5 év. Lehet tovább fikázni.
Azért arra felhívnám a figyelmedet, hogy nem Rogán a kormányfő.

Na szia

Előzmény: csutak (54)
csutak Creative Commons License 1999.10.03 0 0 54
Dear Rsüni!
Veled ellentétben én megállapítottam egy nyilvánvaló tényt. Mármint a Pszicholingvinisztika egyik ismert álláspontját.
Ne magadból indulj ki, ha megkérhetlek, gondolok itt a "lehet fikázni" megjegyzésedre.
Én kormánytól függetlenül azt bírálom, ami IMHO ártalmas a választókra.
Ha visszanézed a választások előtti hozzászólásaimat, a stílusom ugyanez volt. És marad a következőkben is.
Előzmény: Rsüni (19)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.02 0 0 53

Lecsrélték az úttörővasutat modernebbre.
Fussa a kölcsönökből.

Előzmény: Trebitsch (52)
Trebitsch Creative Commons License 1999.10.02 0 0 52
Nem ismerem a részleteket, de gyakran járok csillebérc felé.
Ott valami büdös, az tisztán látszik. Hetven cégtábla a bejáraton, terepjárók és bálnamercik ki-be megállás nélkül... Valahogy más emlékek élnek bennem az úttörőkről.
Előzmény: jdr (47)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.02 0 0 51

Kedves BOB!

Jó.
IGNORE ON.
De ez mi? Latin?

Előzmény: BOB (41)
misimisi Creative Commons License 1999.10.02 0 0 50
off
Kedves jdr!

Ugy latszik,nem figyeltem elegge,mikor vettem.De akkor itt valami felreertes van.Hat a tulajdoni lap birtokaban el lehet adni a lakast nem?
Ez hogy van?Szakembernek tunsz...

Kedves Trebitsch,ugy latszik en tevedtem,elnezest kerek erte.
udv:misimisi
on

Előzmény: jdr (49)
jdr Creative Commons License 1999.10.02 0 0 49
Sajnos tévedel misimisi, kiadják, mert a telekkönyvi nyilvántartás közhiteles. Kiadják neked is, nekem is, meg bárki másnak is. Azért, hogy meg tudjál győződni a közhiteles telekkönyvi helyzetről. Az-e a tulajdonos, van-e más tulajdonos, stb. Én mindig a vevőnek szoktam javallani, hogy maga kérje ki, mert akkor még a gyanú árnyéka se...:)))
Ttelettel:
jdr
Előzmény: misimisi (45)
Trebitsch Creative Commons License 1999.10.02 0 0 48
Amennyire én tudom, kiadják azt akárkinek. Legalábbis, mikor nekem volt ingatlanügyem, két-három éve, akkor úgy volt.
Ha azóta ez megváltozott: sorry, nem tudtam.
Előzmény: misimisi (45)
jdr Creative Commons License 1999.10.02 0 0 47
De viszont - ilyent nem írunk, mondotta volt szegény magyar tanárom - akkor mitől ügy ez most itten? Ha a BIT és az úttörőszövetség közös szervezetet hoz létre mennyivel könnyebb, vagy nehezebb valamit ellopni? Megint csak lufiról van szó. Gumicsont ez is, amin lehet rágódni. A jelzálogban igazságod vagyon ha bejegyezték a tulajdoni lapokon hozzáférhető, de abból csak a bruttó összeg állapítható meg sem az, hogy mennyit, sem az, hogy hogyan törlesztettek, vagy törlesztettek-e.
Ttelettel:
jdr
P.s.: én meg házi hurkát sütök -nyamm, nyamm
Előzmény: Trebitsch (44)
KAYA Ibrahim Creative Commons License 1999.10.02 0 0 46
Mártuska a védelmem alatt áll! El a kezeket Mártuskától.
Előzmény: Ariel (43)
misimisi Creative Commons License 1999.10.02 0 0 45
Kedves Trebitsch!
Majd,ha elment a maradek kis eszem is,beirom ide a lakascimemet es mondjuk probald meg kikerni a lakas tulajdoni lapjat!
Azt ugyanis csak a tulajdonos szamara adjak ki.
Udv:misimisi
Előzmény: Trebitsch (44)
Trebitsch Creative Commons License 1999.10.02 0 0 44
Tudja fene, mitől lódult neki a FIDESZ.
Amúgy, ha már ideevett engemet a fene, felhínám a kartácsok figyelmét arra, hogy az ingatlanok jelzáloghiteleinek bárki utánanézhet a földhivatalban. Be van jegyezve a tulajdoni lapra.
Ahhoz a részhez épp nem kell törvényt sérteni.
Előzmény: Ariel (43)
Ariel Creative Commons License 1999.10.02 0 0 43
Trebitsch!

teljesen jogos...
es mondjuk kezdhettuk volna tocsikkal.
ugye ettol lodult meg a fidesz nepszerusege..

Előzmény: Trebitsch (39)
misimisi Creative Commons License 1999.10.02 0 0 42
Draga baratim!
Ez az ugy kisertetiesen hasonlit sok mas ugyre!Bedobtak valamit,amirol senki nem tud eleget,eppen csak annyit,hogy partallasatol fuggoen elitelje,vagy
helyeselje.Feltetelezes feltetelezes hatan,semmi konkretum -"elkepzelheto,"
"feltetelezheto".
Ugyan mar!
Rogan antal - neve alapjan - velhetoen himnemu.Ebbol logikusnak latszik,hogy rendelkezik himvesszovel.Lehet,hogy mukodik is neki.
Kovetkezeskepp vegre tud hajtani akar meg liliomtiprast is.Szoval feltetelezhetjuk,hogy rogan pedofil.
Tetszik?
"Igy irtok ti!"
bye :
misimisi

BOB Creative Commons License 1999.10.02 0 0 41
Tudod, kedves RSüni, van egy ősi dakota közmondás:

"Ne bocsátkozz szellemi vitába...
...fegyvertelen ellenféllel."

Én most ezt fogom tenni. Ha valami indoklást is írsz a "válaszaidhoz", akkor majd talán én is. Addig is IGNORE ON.

Előzmény: Rsüni (40)
Rsüni Creative Commons License 1999.10.02 0 0 40

Nekem már nincs kedvem, de azért válaszolok.

1. A napokat számold, úgy szoktátok, az nagyobb összeg, jobban hangzik.
2. Szerinted szerintük.
3. Ez a szemét ISM! Bezzeg az úttörők!
4. Még jó, hogy nincs problema.
5. Na? Na?
6. Ühüm.

Előzmény: BOB (37)
Trebitsch Creative Commons License 1999.10.02 0 0 39
Kedves Ariel,

írod: "6b. egy szerzodest lobogtattak, ami nem cegkozlonybol kapott info, hanem 2 fel kozotti uzleti titok, amit max.
megfelelo allami szerv alapos gyanus eseten kaphat meg, nem egy kis alpartocska.. "

Pont úgy jutottak hozzá, mint Eörsi a saját papírjaihoz, amik szintén két magáncég közötti üzletre vonatkoztak.
Nagy valószínűséggel törvénytelenül. Ami mindkét esetben helytelen. De mivel mindkét esetben politikusokról van szó, majd szépen elbújnak ők is a mentelmi jog mögé, azt szevasz.
Ezen kár tökölni, én már beláttam az Eörsi-féle törvénytelenségek kapcsán. A Fidesz meg se említette őket, holló a hollónak, valamint ki mint vet, meg még pár népi mondás.

Előzmény: Ariel (38)
Ariel Creative Commons License 1999.10.02 0 0 38
morph*

6.a erdekes modon a rendrseg megis nyomoz ezerrel vip lista miatt.
6b. egy szerzodest lobogtattak, ami nem cegkozlonybol kapott info, hanem 2 fel kozotti uzleti titok, amit max. megfelelo allami szerv alapos gyanus eseten kaphat meg, nem egy kis alpartocska..

Előzmény: MorpheuS (34)
BOB Creative Commons License 1999.10.02 0 0 37
Mélyen 10telt RSüni!

Én meg neked válaszolnék, mert ahhoz meg nekem van kedvem.

1. Barátom, ezt a főnököd 13 hónaja nem tudja bizonyítani. Én meg nem vagyok a Czégé Zsuzsa. Bocsika.

2. Nem szerintem, szerintük. Azért paráznak mint a nyárfalevél.

3. Ha az ISM nem ad pénzt a táboroztatásra, valamiből meg kell oldani. Nem mindenkinek jut egy Tisztikaszinó meg egy Quality Invest meg egy Centum meg egy A-Reklám, meg egy B-Reklám meg egy FICO meg egy MAHIR Cityposter.

4. Jó is. De akkor mi a probléma?

5. Ezt nem értem.
Fejtsd ki, lécci!

6. Aha...

Előzmény: Rsüni (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!