Keresés

Részletes keresés

jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 10
heh, Ok, mar megint vizet predikalok, amikor pedig csak viszkit innek :-))
X polgártárs Creative Commons License 1999.09.21 0 0 9
Na jeegynullas polgártársam,
te + az IRL ...:))))
xpt
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.21 0 0 8
kismarta,
ha becsuszik egy olyan rohadt nagy baki, akkor nem biztos, hogy helybol a rosszindulatot kell keresni mogotte.... Gondolod ezert volt ekkora balhe, hogy azt a topicot lenullazhassak? Varj egy kicsit turelemmel.. Ha tudjak, visszahozzak.... Folyamatosan jonnek vissza a kerdojeles hozzaszolasok.... Turelem.
Kham Creative Commons License 1999.09.21 0 0 7
Ígyigaz. Téged üldöznek egyedül. Pattanj fel a gép elol és fuss! (Pont most láttam hogy a szemben levo tetoröl felszállt a fekete helikopter, tömve kommandósokkal, az oldalán pedig egy vérrel írt index embléma.
jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 6
Akkor taptalajt adok im a paranoianak: az indexesek sajat 11. talalkozojanak topikjabol is torlodott _minden_. Aha, latom mar, az iNDEX azon igyekszik, hogy a tagok ne szakadjanak el a geptol, mindig csak URL legyenek es sosem IRL.

Most meg nem latom at, hogy mindez hogyan kapcsolodik a szabadkezmuves paholy es a cionista mozgalom elkepzeleseihez, de valahol itt van koser kutya elasva.

No, de komolyan: szar, szar, de kekiek igyekeznek, valahogy lesz ezutan is, tobb topik mar beindult ahogy kell, tessek hozzalatni ujramegdumalni a reszleteket.

Just my 0 cent.

kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 5
Na jó! Megadom magam! Az előbbi véleményemmel együtt elfogadom, hogy bajban vannak.
Akkor azt kérném "cserébe", minél többen jelentkezzenek a KIS KACSÁBA rendezendő buliba. Ja és Nyírő is jöjjön el, ha tud. Én szeretném megismerni! Aki hallja, adja át!
kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 4
Nézd meg az étlapot! Többszáz hozzászólást helyre tudtak állítani (legfeljebb nincs ott a hozzászóló neve)
Ezt miért nem? Miért kell a rosszindulatúaknak ilyen sanszot adni az esetleges szidalmazásra, "ferde" gondolatokra.

Tudom, hogy nagy szívás, de az Internettós topiccal azért nem kellett volna ezt tenni!

jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 3
A szivas foka attol fugg mikor indult a topik. A nettos bulis valamikor ma vagy tegnap, igy lehet, hogy azert ment ott ganyra az osszes hozaszolas.

Tobb is veszett Mohacsnal, meg ej ra erunk arra meg, meg nem az a legeny aki marja.

Kham Creative Commons License 1999.09.21 0 0 2
Hát igen gyanús egy topik volt, pont mint a Melyik gimibe irassam a fiam, meg Milyen a kapcsolatod a szüleiddel mert például onnan is eltunt az összes hozzászólás, meg egypár másikból.
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.21 0 0 1
kismarta,
nincs igazad.... rohadt sok topic lett ures.... kulonos tekintettel azokra, amelyek az elmult ket honapban szuletodtek meg ....
jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 0
kismarta, c00l d0wn, mindanyian szibunk, mint a b0ci.
kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 topiknyitó
Elolvastam a címlap Törzsasztalról szóló "mentegetőzését"! Megértettem, pech,sajnáltam. De hogy most megnéztem
a z Internettós buli kivételével minden hozzászólás megvan! Aminek persze nagyon örülök. Miért pont ennek a topicnak a hozzászólásai tűntek el. (kb. 50 db)
Úgy tűnik, átvágtak itt mindenkit. Ha nem, válaszoljanak! Ha igen, akkor is MAGYARÁZATOT KÉRNÉK!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!