Keresés

Részletes keresés

majzsola Creative Commons License 2011.06.28 0 0 576

a kép lemaradt

majzsola Creative Commons License 2011.06.28 0 0 575

Eredeti Cavalli napszemüveg eladó tokkal, törlőkendővel. Vadonat új, nincs rajta egy karcolás sem.

Ára: 18.000 Ft (alkuképes)

E-mail: pvikkancs@gmail.com

 

rocknrolla Creative Commons License 2011.06.25 0 0 574

Sziasztok!

 

Eladó jó állapotú Police napszemüvegem, tokkal, kendővel. Ár: 22.000.-

 

Alku lehetséges, írj és megbeszéljük + képet is küldök: pinterr.krisztian@yahoo.com

Törőlt_nick Creative Commons License 2011.06.18 0 0 573

hányok az olyan kereskedőktől akik hihetetlenül magas kamu árakról áraznak le sokszor harmadnyira a kihagyhatatlan alkalmi vétel látszatát keltve ezzel. Tőletek pont ugyanúgy rám jön a gyomorránágás...

Előzmény: luxoptik (558)
renesains Creative Commons License 2011.06.18 0 0 572

 

Volna egy eladó Oakley HALF WIRE 2.0 Black Chrome/Tungsten Iridium 

0 km-es, dobozában kifogástalan állapotban.
Bolti ára 62k ez legyen 45k.
Van itt egy gyári kép, ha valakit érdekel és nem felel meg akkor teszek fel saját fotót is.

 

dezoe Creative Commons License 2011.06.06 0 0 571

ja, a 2-3 ezer forintos Ray-Ban az vicc azt tudod te is :)

Színezett műanyag lencse, 2 héten belül megvakulsz ha addig nem törik el a keret...:)

Előzmény: Saona (569)
dezoe Creative Commons License 2011.06.06 0 0 570

Hello!

 

Én megtrendeltem az angolnak hitt oldalról a szemüveget...

www.raybansunglasses.uk.com

4-5 levelet váltottam velük, hogy ez és ez a típus van-e náluk, mivel kis hazánkban egy darabot sem lehetett fellelni ebből a típusból.

Persze volt náluk. Neten kifizettem kártyával. 73 Angol font EMS gyorspostával.Az első megdöbbenés akkor volt amikor levettek a számlámról 760 CNY-t (Kinai Jüan).

Na mondom ezt beszívtam rendesen. Megkérdeztem ismét levélben, hogy eredeti szemüveget fogok-é kapni. Azt válaszolták, hogy nem ők gyártják (szerelik össze) az eredeti Ray-Ban-t,

de gyártanak nekik minden alkatrészt, és az eredeti is ott készül és semmiben nem különbözik attól az ő replikájuk.

Na ekkor már ledobtam a láncot, tudtam, hogy megszivattam magam de már nem volt visszaút. 23.000.- Ft-omba került.

6 munkanapon belül megérkezett vastag papírdobozban, pukkantós műanyag csomagban, kemény tokban, magyar használati útmutatóval, mikroszálas törlőkendővel stb.

Felvettem, tényleg masszív, tök olyan mint az eredeti, torzításmentes nagyon szép kontrasztos a képet láthatok vele, polarizált, UV-s (ezek könnyen ellenőrizhetőek).

Csak apró dolgokból lehet észrevenni (kisebb illesztési hiba a keretnél), hogy nem a tökéletes Ray-Ban minőség. Kicsit olyan, mintha megbukott volna a minőségellenőrzésnél, de valahogy ezt is értékesíteniük kell.

Sajnos most már mindent Kínában gyártanak, az enyémre is az van írva, hogy made in Italy, és csak hozzá értő tudja talán megmondani, hogy mi lehet a különbség.

Az érzéssel majd megbarátkozom, mert nem mindennap vesz az ember drága szemüveget, és ha vesz akkor eredetit szeretne, hát nekem majdnem sikerült.

Sajnos, ha bemész a Ray-Ban szaküzletbe vásárolni, soha nem fogod megtudni, hogy hol gyártották a szemüvegedet.(de tippem az van rá...)

Vegyél egy polarizált Polaroidot 15-16-ért, a lencse tudja ugyanazt. A RB design ha megéri a különbözetet akkor meg vegyél itthon, arra egyszerűbb a garancia ha baj lenne.

28-ért van Ray-Ban már egész jó.

De ne rendelj neten! Menjél be a boltba és jól nézd meg az illesztéseket, mozgasd meg a lencsét, hogy nem recseg-e, a lencse fekszik-e mindenhol a keretben, megy-e a keret íve a lencse ívével, ha nem körben zárt a keret.

Ha felpróbáltad és kell igazítani a papucsokon ott ők igazítsák a fejedre, ne te törd le otthon :)

Szóval ez van. remélem tudtam segíteni. Én örültem volna, ha valaki elmondja nekem ezeket. Biztos nem rendeltem volna így.

üdv.

Előzmény: Saona (569)
Saona Creative Commons License 2011.06.01 0 0 569

Napszemüveg vásárlás előtt állok. Bementem több üzletbe, a márkás szemüvegek árai az eget érik. Nem akarok 30-40 ezer forintot kiadni, mert nem vagyok biztos benne, hogy nem hamisat veszek.

Ray Ben napszemüveget néztem ki magamnak, Wayfaser típusút. A Vaterán láttam ezeket 2-3 ezer forintért. Tuti, hogy hamisak, az eladók mégis ragaszkodnak hozzá, hogy eredetiek a napszemüvegek és azért ilyen olcsók, mert ők nem teszik rá a hatalmas hasznot, amit a szemüvegeladással foglalkozó üzletek.

A Hervisben láttam jó minőségű Polaroid szemüvegeket, ezek ára 10-16 ezer között mozognak.

Ha kérhetnék tanácsot napszemüveg vásárlással kapcsolatosan, akkor nagyon megköszönöm!

dezoe Creative Commons License 2011.05.17 0 0 568

Sziasztok!

 

Nem tudom valaki rendelt már erről az oldalról?

Van-e tapasztalatotok Angliából rendelt árukról?

http://www.raybansunglasses.uk.com/

itt néztem ki egy szemcsit, nem tudom merhetek-e rendelni...

 

köszi!

taki lau Creative Commons License 2011.05.04 0 0 567

Szerintem akármilyen plázában, akár szemüveg boltban is, nem hiszem, hogy olyan őrülten drága lenne, de lehet hogy még egy tesco/auchanban is érdemes megnézni.

Fulmination Creative Commons License 2011.05.02 0 0 566

Sziasztok!

 

Hol kaphatok szerintetek kemeny falu, minel olcsobb (akar marka nelkuli) napszemuveg tokot? Nincs esetleg valakinek eladoja, amit nem hasznal (budapesti vagyok)?

 

Koszi: Fulmi

mandarin01 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 565

Szerintem ha Tesco-ban vásárolsz szemüveget, azt a te érdekedben se vidd el bevizsgáltatni :D

Előzmény: nmike2 (564)
nmike2 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 564

Hát arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy mit szólna a Tesco "napszemüveg-értékesítési menedzser-helyettes asszisztense", ha azzal a kéréssel állnék neki elő, hogy a kiválasztott napszemüveget vigyük el a három metrómegállóval távolabbi optikai szaküzletbe, bevizsgáltatni...:)

Előzmény: mandarin01 (563)
mandarin01 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 563

Annyira azért nem halott :D Szerintem a legegyszerűbb ha mégnézed az uv linket, és lehetőleg olyan helyen vásárolsz napszemüveget, ahol be is vizsgálják. Vagy ha magánszemélytől vásárolsz, vidd el vele bevizsgálni. 

Előzmény: nmike2 (560)
martonangelika Creative Commons License 2011.04.28 0 0 562

A nehezen megtalálható uvteszt.hu oldalon szemezgethetsz...Emberek, mire van a Google?

Előzmény: mandarin01 (559)
martonangelika Creative Commons License 2011.04.28 0 0 561

Hogy őszinte legyek, a második képen lévő napszemüveg nekem nem tűnik úgy, mint amit nem használtak...

Előzmény: M62-255 (557)
nmike2 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 560

Elég halott ez a topik, de azért próbálkozok:) A jó idő közeledtével úgy döntöttem beruházok egy napszemüvegre. Több helyen, több félét olvastam már arról, hogy ilyen-olyan szűrőképessége legyen a lencsének, de nem nagyon igazodtam rajta ki. Mire kell figyelni egy ilyen vásárlásnál? Szoktam látni szemüvegeken ilyen-olyan matricákat, de azokat gondolom bárki ráragaszthatja, vagy nem?

mandarin01 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 559

Sziasztok! Nekem van egy Oakley napszemüvegem és szeretném megtudni hova lehet elvinni UV-tesztre? Köszönöm!

luxoptik Creative Commons License 2011.03.15 0 0 558

Elinditottuk napszemüveg webáruházunkat, a www.luxoptik.hu cimen. Tulnyomo részt Roberto Cavalli és Just Cavalli szemüvegekkel, leginkább hölgyeknek. Minden napszemüveg barát forum olvasót szivesen várunk.

M62-255 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 557

Sziasztok ! Eladó lenne a képeken szereplő Armani napszemüveg. Nyáron kaptam, nem volt hordva, nem tudok vele mit kezdeni.

 

Nem az én stílusom a design-ja.... Ha vkit érdekel, e-mailen tudunk egyeztetni !

 

Üdv!

thoms66 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 556

A Randolph Aviator elkelt

dogeba Creative Commons License 2011.02.08 0 0 555

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy segítségre lenne zsökségem hol találok olyan boltot ahol a polaroid szinte teljes válszatéka rendelkezésre áll.

Nem webshop- ot azt találtam sokat henam valós boltot ahol ki tudom válsztani melyik jó nekem.

thoms66 Creative Commons License 2011.01.29 0 0 554

Eladó egy Új Randolph Aviator napszemüveg (Made in U.S.A) + Maintenance kit (tartalék szilikon orrnyeregtámasz, 4dbcsavar, spec csavarhúzó)

- A Randolph Aviator szabvány napszemüvege az Amerikai, az Új-zélandi és még számos légierőnek, de a NASA szakemberei is ezt használják.
- A keret ezüst-nikkel ( Monel 400 ) ötvözetet.
- Az üveglencse AGX zöldes-szürke (American Grey Extra) enyhe zöld színezésű. A színspectrum vörös és narancs tartományát jobban szűri, így élesebb látást biztosít. A zöldes színárnyalat pihenteti, nyugtatja a szemet.
A Randolph lencséi 100 % -os védelmet nyújtanak UVA, UVB és UVC sugarak ellen.

EZ NEM EGY MŰANYAG KÍNÁBAN GYÁRTOTT DIVATSZEMÜVEG

Kérdésekre szívesen válaszolok, telefonon is: 06-70-2423330

Ára: 19900.-Ft

dna79 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 553
Sziasztok!Új matt fekete Arnette Catfish-em elcserélném,fekete Black Flys-ra!dna79@freemail.hu
T.Szaby Creative Commons License 2010.05.03 0 0 552
köszi az infót. utánanézek, érdeklődök
Előzmény: jopek13 (551)
jopek13 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 551
Ha bentre is szeretnéd használni akkor viszont a HOYA-nak van dioptriázható polárszűrős fényresötétedő lencséje amelyik már az autó üveg mögött is sötétedik ezután kellene érdeklődnöd.
Előzmény: T.Szaby (550)
T.Szaby Creative Commons License 2010.05.03 0 0 550
jó lett volna ha bent is jó. vezetéshez biztos jobb mint a mostani dioptriás napszemüveg. nem akartam megint 2 szemüveget csináltatni. sőt ha a munkához is akarok akkor 3at. a mostani is megsínylette a munkát.
Előzmény: jopek13 (549)
jopek13 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 549
Látsz vele, csak egy kicsit sötétebben, de nem is arra készült, a nevében benne van hogy Drive Wear kifejezetten vezetéshez fejlesztették ki, bár a többi napszemüveggel sem látsz rendesen bent.
Előzmény: T.Szaby (548)
T.Szaby Creative Commons License 2010.05.03 0 0 548
benti használatra nem is alkalmas?
Előzmény: jopek13 (547)
jopek13 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 547
Szia , nem akarok sületlenséget irni, pedig nekem is van azthiszem alapban 40-százalékos sötétségű. 
Előzmény: T.Szaby (546)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!