Keresés

Részletes keresés

homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 54
"A poloskat utalom."
ha télleg utálod, akkor ne becézgesd, hanem vágd ki egyenes gerinccel: "utálom azt a ronda polost".
csn Creative Commons License 1999.08.10 0 0 53
En ertettem elsore. A Galla tutti megdicserne, jo poen!
Eeeeeeeerrrteeeeed?..... :))
homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 52
kérem lassan olvasni:
mint már írtam, a ganajtúró bogár azért a legvisszataszítóbb, mert visszafelé (hátrafelé) taszítja (tolja/görgeti) a kakit.
érthető?
Brumimackó Creative Commons License 1999.08.10 0 0 51
A

PÓK

.
A pók
nál nincs undorítóbb.
Halál a pókra,
ütött az óra.
Fuj. Jeges rémület.
Mérges, rettentő lelet.

A pók.

csn Creative Commons License 1999.08.10 0 0 50
Most normalisan:

Ez tok szubjektiv, hisz pl. a nok altalaban plafonig ugranak a bekak es egerek lattan, pedig alapvetoen egyik sem csunya. Na jo a varangyos beka eleg csunya de a kis zoldleveli beka kimondottan aranyos es artalmatlan.

A pokokat nem emlitette senki. A pici pokokat es a kaszaspokot kedvelem, de mikor meglatok egy kisujj-korom mereture hizott keresztespokot akkor biz' kiver a hideg.

A poloskat utalom. Felelmetes a hangja ahogy szall es budos mint a rosseb. Egyszer BEKAPTAM egyet malnazas kozben. Fel orat alltam a kertben es kopkodtem. ISZONYU VOLT!
Meg csip is de asszem meg nem tapasztaltam.

homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 49
dehonnem. lásd alant. az összes hozzászólónak volt javaslata.
meg ilyesmi a rasszizmus is.
ronaldu Creative Commons License 1999.08.10 0 0 48
Ez az a bizonyos ganajtúró bogár? Ha igen, akkor tudod, hogy csak az európai ember számára visszataszító. Hát igen szart görgetni naphosszat nem felemelő meló, de legalább szent állatnak tartanak.
csn Creative Commons License 1999.08.10 0 0 47
Na most picit elcsusztunk offtopicba.
Nem az volt a kerdes hogy mi a leggusztustalanabb dolog, mert arra van ket szuper-nehezsulyu jeloltem:

- hanyast egy kuktaban zart fedovel fozni, es utana fakanallal kostolgatni...

- 2 koszos, budos hajlektalan (az a fajta amelyik ha felszall a buszra, a tobbi utas egy tomegkent indul a busz masik vege fele a szag miatt) elkezd smarolni ugy rendesen, izombol...

Booaaaaa....

Rettenet Creative Commons License 1999.08.10 0 0 46
látod, ez jó kérdés. De asszem nézőpont kérdése.
Ha mondjuk az élővilág csodáit akarom szemlélni, akkor valószínűleg az élő giliszta. Ha viszont gasztronómiai élményre vágyom akkor a ropogósra sütött homár.
Ebből viszont rögtön adódik a kérdés, hogy az ember mint a legvisszataszítóbb állat, mennyire tudja megítélni más visszataszító állatok visszataszítóságát? szerintem semennyire
SZOLI Creative Commons License 1999.08.10 0 0 45
Nincsenek csúnya állatok.
Főleg sütve :-) Rákok, csigák, kagylók, békák, polipok mind nagyon szépek - a tányéron. A lótetü meg tök szuperül néz ki, bár őt még én sem enném meg.
homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 44
Balatonparti butikban tavalyelőtt láttam egy kitömött rókát kis vadásznadrágban, kalapban, dugóspuskával, és a hátizsákjában volt egy kitömött kacsa...
szvsz a galacsinhajtó után ennek a butiknak a tulaja a legvisszataszítóbb állat.
ja, most neked akkor mi a szebb, a giliszta, vagy a ropogósra sütött (mellesleg döglött) homár?
Rettenet Creative Commons License 1999.08.10 0 0 43
hmmm, homár, jó ropogósra sütve.......

mellesleg a giliszta még mindig szebb látvány, mint bárminemű tetem. pláne, ha már soknapos. Aki ilyen hülyeségeket ír, az még nem látott dögöt.

homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 42
fehér patkány?
persze, panírozva, vaníliás cukorral hmmmmm..........
nori Creative Commons License 1999.08.10 0 0 41
Szót kell emelnem szegény, megvetett patkányok érdekében! Ők okos, intelligens, tiszta állatok, ha erre módjuk van. Mint két fehér patkány tulajdonosa, állítom!!!!!!!!!!!
homár Creative Commons License 1999.08.10 0 0 40
a legvisszataszítóbb állat a galacsinhajtó bogár. a szó szoros értelmében visszafelé (hátra) taszít. érted, vissza-taszító...
yol Creative Commons License 1999.08.10 0 0 39
úúúúúúúútálom a Krokodilt! arról a szovjet humoros újságról beszélsz?
Alien foglalkozása biomechanikus.
Chavo Creative Commons License 1999.08.10 0 0 38
Kiegészítés:

1. A hiéna különös szerencséje, hogy fejét nem Monet festette. Láttad már közelről egy palotapincsi fejét?
2. A muréna szerintem kifejezetten kecses.
3. A krokodil sem lehet csúnya, különben a nők nem bolondulnának a bőréből készült holmikért.
4. Hogyne: például a cápa, vagy a teknős.

Ez nam neked szól:
Láttatok már lótetüt. A kertészek persze nem szeretik, de nem azért mert csúnya. A pecások imádják, de nem a szépségéért.

Még egy:
A halott oroszlán még mindig felemelőbb látvány, mint az eleven kukac.

Szamuráj Creative Commons License 1999.08.10 0 0 37
Én a patkányokat utálom legjobban. Tegnap is kettőt sütöttem meg, na nem ebédre, csak hogy csökkentsem a számukat.
Bár ha megnézzük a természet minden teremtménye csodálatos, szép, és tökéletes. Csak hát az ember intelligenciájával, személyes ellenszenvével, hatalomvágyával kiemelkedett a természetből, és isten akar lenni. :((((
Sz Tamas Creative Commons License 1999.08.10 0 0 36
Nem tudom, ki hogy van vele, de én úúúúúúúútálom a Krokodilt!
Szerintem szörnyen ronda.

Az Alien az állat? :o)

Duda Creative Commons License 1999.08.09 0 0 35
Egy kupac kopasz kukac.

A meztelencsiga is jo volt (heje franciak). Nekam a patkany farka is undorito. Aztan meg az osszes hal, kigyo, beka.

Egyszer fogtam egy orisakigyot. Aszittem nyalkas lesz, aztan egy fraszt, tok szaraz volt. De ahogy lehetett erezni a bore alatt ahogy mozgott az egesz belso resze, az valami nagyon undorito volt.

Ja meg a marabu. Most lattam valaminek a cimlapjan, ahogy farkaszszemet nez. Pfujjjjjjjjj.

George Sand Creative Commons License 1999.08.09 0 0 34
Maminti,
Én is szeretem az embereket :))
A meztelen csiga elég randa, a házas csiga sokkal szebb.
A százlábú csak Weöres Sándornál aranyos, az életben kevésbé.

George Sand

amadeus Creative Commons License 1999.08.09 0 0 33
Mindenkeppen a kozterulet felugyelo,
majd ot koveti a BKV ellenor es a portas,
4. helyen a rendor all.
Adj egy seggprimitiv embernek minimalis
hatalmat. Ahol tud visszael vele, kellemetlenkedik es ettol fontosnak erzi magat.
nils Creative Commons License 1999.08.09 0 0 32
Apám egy tehenészetben dolgozott, karbantartóként. Mindenféle foglalkozású emberek dolgoztak együtt, de általános volt a véleményük, hogy a világon a legvisszataszítóbb, legundorítóbb, legbüdösebb állat a traktoros után a tehén.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.09 0 0 31
attól még megtehetné. Legfeljebb kihalna. Egyel kevesebb állat, amit gyilkolászunk.
Maminti Creative Commons License 1999.08.09 0 0 30
Most még nem tud, mert a fókaborjak nem tudnak úszni, és a szőrtakarójuk sem vízhatlan. Mindenképpen a szárazföldön kell megszületniük.
nemisbéka Creative Commons License 1999.08.09 0 0 29
Hát nem is a béka :).
CaMeL Creative Commons License 1999.08.09 0 0 28
Akik azt írták hogy az ember, igazuk van valahol. De én szűkíteném még egy kicsit a kört. Pl.: rendőr, parkolóőr stb :))
vicc off: a lótetű biztos dobogós, de azért a snassz mezei giliszta se lesz modell soha.
CML
Sz Tamas Creative Commons License 1999.08.09 0 0 27
Az Internettón (nem nekik szól!) radar!
Szörnyen állat!
Rettenet Creative Commons License 1999.08.09 0 0 26
Ezt pedig akár már most is megtehetné.
Maminti Creative Commons License 1999.08.09 0 0 25
A cetek valóban a szárazföldről tértek vissza a tengerbe. Talán ezt teszi majd a fóka is pár millió év múlva, ha megéri...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!