Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000.08.06 0 0 139
Jaj, ez a Getuppa eleg faraszto, mindenki ezt kurjantgatja a szigeten, tudjatok, a Clio reklambol...

Szoval kint voltam, Rsüni-vel nem talalkoztam (lehet, h nem mert odajonni hozzam, olyan szornyen neztem ki?) :)
A sor turheto aron van, bar ebbe az arba a viz is beletartozik...
Van egy csomo poharam (kb. 30), amit hazahoztam, es tobbet nem megyek ki, mert holnap elutazom
:)))
Sajnalom fiuk!
:)

A Sub Bass szar volt, bar ezt eddig is tudtam...
A Kispal turheto, de nem mentem be a tomegbe, csak kint porogtem vhol a szelen.
A HIM csalodas volt, azt az ontelt allatot! Hangja az van, csakhat a stilus nekem nem jott be, ennel kicsit dallamosabbra szamitottam.

Mambo Kurt a kiraly! Isteni! Nyugis, de megis lehet ra porogni! Most hallottam eloszor, es hat akkora tomeg volt, hogy a satorba mar nem fertunk volna be, nem mintha be akartunk volna...
Szoval nagyon jo!

Meg a Le Biskuit is kiraly volt! Ahhoz kepest, h mult evben voltunk ugy 20-an a koncerten, most lehettunk vagy 200-an! :))
Isteni volt!
Meg az elottuk jatszo bolgar zenekar is, a nevuket nem neztem...
:)

Kepzeljetek, telefonaltam, epp lerakom, es jonnek ki a fulkebol, amikor csong a telefon. Felveszem, noi hang
"-Hello, te kerestel?
-Én? Biztos nem. Ez egy nyilvanos fulke itt a szigeten
-Ja, sebaj, akkor vki onnan hivott, na es milyen?
-Jo
-En most sajna meg nem tudok kimenni, mert a balcsin vagyok, de megis, mi lesz ma?
-Sub bass, Kispal, HIM, es LE BISKUIT, oda mindenkepp erdemes menni."
Elmagyaraztam neki, hogy hol van, es hanykor, mire megkerdezte, hogy ok, ha megis kijonne, honnan ismerne fol!
:)
Megadtam neki a lejjeb mar emlitett leirast, de nem jott oda hozzam senki
:(

Biztos o is megijedt!
:))))

Na, hat ennyi volt a sziget nekem 2000-ben!

Lost Child Creative Commons License 2000.08.06 0 0 138
Mindjart kidobnak a Globopolis satorbol es megyunk aludni a komammal, de elotte 1 kis tilos radio sator... talan. Nezek ra...igen. Negyedik napunk kint, es napi kb. 4-5 orakat aludtunk, halozsakban a Dunaparton, delelott. Ugyhogy holnap hazamegyunk MELEG vizben furodni A'GYBAN aludni, es finomat enni. Este vissza, mert ez JOOO.

Gera'ppa'a'a' mindenkinek!

Gyertek ki!

sweetie Creative Commons License 2000.08.05 0 0 137
Hey!
Jo Szigetezest mindenkinek!
Elvezzetek helyettem is!
Es szamoljatok be mindenrol,mert en sajna messze vagyok!Elso sziget amit kihagyok '94. ota,hat nem szornyu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
Rastaman Creative Commons License 2000.08.05 0 0 136
Rsüni: ma megyek, valszinu ez evben eloszor es utoljara
:(

Ha olvasol, 3/4 6- kor talalkozom egy par ismerossel az info satornal, rajtam fako terdig ero kockas gatya, kek cipo, lila rovidujju, beige hatizsak.

Asszem lesz Sub bass monster, azt majd meglassuk!
Majd bemegyek egy net satorba, megkukkolni amit irsz...

Ja, es hajnali 2-kor asszem a Banan szinpadon (vagy sator?) jaccik a Le Biskuit, ott tuti ott leszek! Addigra valszinu mar hosszu gatyeszban! :))))

Sziasztok, s jo mokat mindenkinek...

ja, sotet barna, 3 cm-es ha, kb. 180 magas vagyok

sziasztok!!!!!!!!

Rinoa Creative Commons License 2000.08.05 0 0 135
Nekem nagyon bejött pedig. Vagy csak a pia tette azzá? Á nem. Neekem teccett. Ízlések és pofonok.
Előzmény: zsosz (134)
zsosz Creative Commons License 2000.08.05 0 0 134
ma este a nulladik változat igazán király volt! nekem az apollo négynegyven nem jött be, de sebaj, van vaj.

zsosz

Zsandár Creative Commons License 2000.08.05 0 0 133
Sziasztok Szigetelok!

Ha nem tudnam, hogy nagy reklam, csodalkoznek, hogy a *** (mindenki azt gondol amit akar) MATAV ingyen enged barkit is NETezni... Pont ők... ]:-///

Amugy az nehany evvel korabbi tapasztalataimhoz kepest, egesz normalis hely lett a pOpsi sziget! ];o)

Szoval jo bulizast, reggel megyek en is! ]:-)))

steve77 Creative Commons License 2000.08.04 0 0 132
asszem alkoholba fojtom afelett érzett bánatom, hogy leghamarabb hétfőn tudok kijutni...
de legalább mire kiérek, edzésben leszek...:)
Mikulas Creative Commons License 2000.08.04 0 0 131
Van Web-cam, de csak az egyik Internet sator belsejet mutatja (nem a Matáv os). Elérhető pl. a Stop.hu-n.
Előzmény: szilvamag (128)
szilvamag Creative Commons License 2000.08.04 0 0 130
Köszi
Rsüni Creative Commons License 2000.08.04 0 0 129
Én nem tudom, de majd ma este megkérdezem aztán írok.
Előzmény: szilvamag (128)
szilvamag Creative Commons License 2000.08.04 0 0 128
Sziasztok, nem tudjátok vant kint web-cam a szigeten (Egy irodában ülök és legalább lélekben szeretnék ott lenni)
abara Creative Commons License 2000.08.04 0 0 127
van egy bringa tároló a zöld sátor melett, amire az van kiírva, hogy HospNet, meg Externet, és rögtön a Matávnet sátor után van a WC soron.
Előzmény: MGperY (125)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.04 0 0 126
Bakker!
Kint voltam oszt elfelejtettem ide írni. Na majd legközelebb.
:-)))
Rastaman hol vagy?
MGperY Creative Commons License 2000.08.02 0 0 125
a topic ciménél maradva nem tugyátok h mijen körülmények között lehet bringát tárolni a szigeten ? csomagmegörző ?
2 éve a tilos egyik oszlopához lakatoltam, de most jobban parázok.
(ja és jól lezúztam magam amikor jöttem haza kicsit pityókásan)

izé dobjatok egy mélt lécci mert ritkán netezek itt, thx
m.

Rinoa Creative Commons License 2000.08.02 0 0 124
Itt vagyok a szigeten!!!!!!! Jeeeeeeeee!!!!!!
Rsüni Creative Commons License 2000.08.02 0 0 123
Hali!

Most vettünk 6000/db hetijegyet. A fobejáratnál árulják az arcok. Sok sikert!

Előzmény: deBalázs (121)
Mikulas Creative Commons License 2000.08.02 0 0 122
Tavaly valami reggel nyolcig volt jó a napijegy. De tuti, hogy nem éjfél. ERŐSEN kétlem, hogy most ez másként lenne
deBalázs Creative Commons License 2000.08.02 0 0 121
Hali emberek!

Sokan irtátok, hogy lehet kapni itt-ott napijegyet, hetijegyet olcsóért, feketén.
Kérdésem: HOL ????????
Vennék hetijegyet mondjuk csütörtöktől, v. péntektől.

Nos, valaki ???

count M Creative Commons License 2000.08.02 0 0 120
Valaki!!! HELP!!! Okos újságban láttam, hogy a napi belépő a megváltás napján 0-tól 24-óráig érvényes. (A honlapon nem találtam infót...) Erősítsetek meg abbéli hitemben, hogy ez egy oltári nagy fszság! Ha jól emlékszem, tavaly sem így volt...
Mikulas Creative Commons License 2000.08.02 0 0 119
10e a hetijegy... Tegnap meg lehetett 9e-rt kapni.
Herb-Atea Creative Commons License 2000.08.02 0 0 118
Assz'em 8kFt a hetijegy.
Hamarabb csak 7k volt. :)
Előzmény: kovvacs (117)
kovvacs Creative Commons License 2000.08.02 0 0 117
Plíz, mondd meg, hogymennyi a hetijegy, mert nem találom sehol sem a honlapjukon... csak ezt az apróságot nem:(
Köszi!
Előzmény: Herb-Atea (116)
Herb-Atea Creative Commons License 2000.08.02 0 0 116
2000. augusztus 2., szerda, a gép szerint 6.22 óra. Van itt valaki a MindenkiNET sátorban...?
Rsüni Creative Commons License 2000.08.02 0 0 115
Hahó Rasta!
Kint vagy már?
:-)
Előzmény: Rastaman (114)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.21 0 0 114
Nem hinnem, hogy a tortentek utan lenne "vidam" (?) park, es ha igen, hogy nagy lesz ra a kereslet...
Előzmény: Frankie Stimpy (113)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.05.21 0 0 113
Tavaly én is majdnem felültem arra a tetves ufó-körhinta-valamire, de sikeresen lebeszéltem magamat is, és a barátaimat is. Kurva szar volt hallani, hogy mi történt, és látni a maradék nyomokat. Szegény skac többet nem szigetelhet. Nem ismertem, nem láttam, nem tudom ki ő, de azért egy gyertyagyújtást megérdemel. Asszem egy korsó sör is az ő emlékére csúszik majd le idén. És ha megint lesz gagyi-vidámpark, akkor ismét nem ülök fel semmire. Ezek után pláne. Hát asszem enyit erről....
Rastaman Creative Commons License 2000.04.11 0 0 112
azert az durva volt, h utana nemtom melyik kommersz csatoran aggresziv musora a szuloket mutogatta 3-4 nappal a fiuk halala utan...

szivszorito, amit irtal, mar akkor is igy ereztem,amikor eloszor olvastam, most eg inkabb...

Előzmény: fel (111)
fel Creative Commons License 1999.08.11 0 0 111
Egy reccsenes. Egy elfulo sikoly. Egy csattanas. Vege. Ma meghalt az a srac, aki kiesett a szigeten a korhintabol. Epp arra setaltam, egy lannyal, aki fel akart ulni ra. Meg lattuk a levegoben elsuhanni azokat a szarokat. Rohantunk...mindenfele eszmeletlen emberek hevertek, osszesen talan 5. Majd kesobb inkal szekuriti, mentok, rendorseg...4 tulelte. Masfel orat kuzdott 6 mentos, mire odaig eljutottak hogy hordagyra tegyek. Remegett a teste, habzott a szaja, es eszmeletlen volt. Mindvegig. Es mar sosem fog felkelni...ne uljetek fel ilyen szemetre soha. Tenyleg soha...Es ne is lassatok ilyet...soha...

felici

CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.08.11 0 0 110
Wao, hát vége. Tegnap még Jovanotti koma első fele nagyon bejött (Penso Positivo RuleZ foreva).

Jól mulattunk. Igaz, ami igaz, később térdenállva sírtunk a röhögéstől, mert a Táncdalfesztivál-sátorban Arasznyi László egy kísérőautomatikás szintissel nyomatta, hogy "pókháló van már az ablakon". Próbáltam rávenni egy lányt, hogy hadd gyújtsam fel az esernyőjét, amikor AL a Lady Di dalát énekelte, de nem hagyta.

Ja, ittunk is sokat.

Az index.színpadon játszott valami nagyon szaaaar zenekar még késő éjjel, kocsmazenét nyomtak, megalázóan rosszul. Zeneileg is eseménydús kis életem eddigi legrosszabb színpadi zongoraszólóját is hallottam tőlük. Aztán haza is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!