Keresés

Részletes keresés

gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 11
Szignál : Tasztal FM, 111.11

Jó reggelt kívánok minden kedves hallgatónak...itt dj gargoyle, és örömmel jelenthetem a legújabb slágerekkel és a legfrisebb hírekkel jelentkezik a Tasztal FM, az index nemhivatalos, azaz hívatlan írott közéleti rádiómüsora,ahova nemre, hitre, fajra, színre, derék, csípö és mellböségre való tekintet mellözésével bárki elhelyezheti mondanivalóját, ha érez némi indíttatást a közös müsorszertkesztés iránt
...itt mindenki kipróbálhattya, milyen lenne a mikrofon mögött ha csak egy kis ideig is, és szája hejett a pennáját jártassa minden kedves vendég, müsörvezetö, telefonáló

nos, lesz játék, és valami meglepetésféle is, persze csak a hírek meg a slágerlista után...most pedig bodnár attila legújabb esmeralda c remekmüvét adja elö...

és ne feledjék: a legtöbb sokkot tölünk kapják

nullásozó hallgatóink, kérjük a nullákat elökészíteni...

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 10
Üdvözlöm önöket, a Tasztal FM, 111.11 rádió hírolvasó bemondója, Szemránckrém Erzsébet vagyok. Főbb híreink egy-egy mondatban:

  • Ma dönt a kormány a szekszárdi árvízkárosultak ügyében. A vita szünetében kiszivárgott hírek szerint vízdíjat végülis nem, de csatornázási díjat kell fizetni az eltávozott vízmennyiség után.
  • Pozitív visszhangja van Orbán Viktor miniszterelnök párnapos finnországi látogatásának. A Helsingin Paakaupungin Alkohoolistin ja Naisen Sanomat egész címlapos cikkben méltatta Orbán Viktor magyar miniszterelnök divatos nyakkendőjét.
  • Torgyán József, a Független Kisgazdapárt elnöke előreláthatóan a jövő héten 4 napos szakmai tanulmányutat tesz Svédországba.


Sport:

  • Torgyán József, az FTC elnöke tagadta, hogy Tóth Mihály csak imitálta volna a labdarúgóvállogatottal való szerződés aláírását. Mint elmondta: "A tinta igenis hagyott nyomot a papíron, bunkó aki nem látja.".
gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 9
Elnézést, de egy kedvetlen telefonáló megzavarta a műsort és a vége lemaradt:
... helye.
gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 8
Ez itt a REKLÁM (nekem nincs is ilyen?!)
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 7
reklám!!!

halló, apuka, már megint fáj a fejem...
nembaj fiam, a nix átható citrom fehér térereje majd megjavítja a te fejedet is
de a kockázatok és mellékhatások tekintetében fordulj fel...

szignál....subuduááááá

nos, kedves valaga...hallgatóink khm...szóval örömmel vettük a két legutóbbi betelefonálót közben már elkapta a különleges osztag, ennek részleteit a 16:00-kor hallható rendörségi híreinkben élvezhetik végig

addig is hallgassunk minöségi muzsikát a rég elfeledett 3+2 trio tolmácsolásában, akik most bartók béla csodálatos mandarinjának nyitánját adják elö lakodalmas ritmusban

gezah Creative Commons License 1999.07.27 0 0 6
A reklám után visszatérunk...
Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 5
Helló Fecó, na végre felvetted azt a kibasztott telefont! Te, bazdmeg itten iszonyú balhé van, egész nap egyfolytában próbállak hívni, hogy az az arc, akinek tegnapelőtt 200 rugót fizettél a Moszkván, az nem jött. Szerintem egyszerűen lelépett a pénzzel az a szemét, és most itt vagyunk nyakig a szarban. Aszongyák hogy Hidegretenni már itt van az országban, és iszonyú balhét csinált. Ha nem lesz ott az áru ma éjjel az Orczy téren, ez képes kinyiratni mindegyikünket. Egyszer asszem én is láttam ezt a sziciliai vadállatot, te, ez képes is rá. Úgyhogy most azonnal indulj, és személyesen nyírd ki Doszpotot és a gennyes bandáját, mert különben mi is a hűtöben találjuk magunkat. Csináld azonnal ki, érted?

... hogy micsoda? Na ne hülyékedj bazdmeg, milyen rádióról ugatsz most nekem? Indulj má'!

... Tasztal Rádió? Ne basszki...

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 4
Helló Fecó, na végre felvetted azt a kibasztott telefont! Te, bazdmeg itten iszonyú balhé van, egész nap egyfolytában próbállak hívni, hogy az az arc, akinek tegnapelőtt 200 rugót fizettél a Moszkván, az nem jött. Szerintem egyszerűen lelépett a pénzzel az a szemét, és most itt vagyunk nyakig a szarban. Aszongyák hogy Hidegretenni már itt van az országban, és iszonyú balhét csinált. Ha nem lesz ott az áru ma éjjel az Orczy téren, ez képes kinyiratni mindegyikünket. Egyszer asszem én is láttam ezt a sziciliai vadállatot, te, ez képes is rá. Úgyhogy most azonnal indulj, és személyesen nyírd ki Doszpotot és a gennyes bandáját, mert különben mi is a hűtöben találjuk magunkat. Csináld azonnal ki, érted?

... hogy micsoda? Na ne hülyékedj bazdmeg, milyen rádióról ugatsz most nekem? Indulj má'!

... Tasztal Rádió? Ne basszki...

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 3
Jó napot kívánok kedves garo... gargog... gargarizálok úr! Mérges Géza vagyok Jászalmáskörtésdeleginkábbszilvásról. Csak azt szeretném mondani, hogy nagyon tetszik a műsoruk, és szeretném, ha a nyugdíjasok véleménye is hangsúlyt kapna benne.

A nyugdíjasok helyzete egyre rosszabb, a nyugdíjunk arra sem elég, hogy új műfogsort csináltassak magamnak, mert a régi már igencsak megkopott, meg töri az ínyemet, pedig már én is meg a feleségem is ingyen utazhatunk az SZTK-ba.

Nem baj, harapnivalóra már úgysem telik, a vizdíjat is alig tudjuk khi... bocsána... khhhhhh khmm kifizetni, hogy a távfűtésről már ne is beszéljek. Egyszerűen nem értem, hogy negyvenöt keményen végigdolgozott év után azt vesszük észre, hogy semmink sincsen, sőt, már mi magunk is alig vagyunk.

Én tudom, hogy nehéz az ország gazdasági helyzete, de talán nem mindent velünk kéne kifizettetni.

Köszönöm az alkalmat, csak ennyit akartam mondani, és én is meg a nejem is sok szerencsét kívánunk magának, és az egész Tasztal rádiónak.

Som-Som Creative Commons License 1999.07.27 0 0 2
Tyókolom, Pistike vatyok a-a-a Butyapestyről. Csak asszeretném mekkérdeszni, hogy lehet e kivánni. Én például natyon szeretném mekkallgatni aszt a zenét, amit a tévében láttam etyszer, tuggyátok, amikor a Hókuszpók meg a Työrpapa meg a-a-a Työrpilla, naaa, tuggyátok, és nem tutta elkapni őket. Na, tyuggyátok, szófal az, amikor jött az izé, na a hogyishivják... na, ja és a Bibircsóka... vagy az nem volt benne, na mindeggy, és akkor tuggyátok...
Nem anyu, most nem jáccom a tyelefonnal, hanem, hanem, neeeee!
jeegynullas Creative Commons License 1999.07.27 0 0 1
ITT FOLYTATODIK (KEZDODIK?)A TOPIK! (duplazott gargoyle kollega ...)
Rettenet Creative Commons License 1999.07.27 0 0 0
duplanulla?
azaz 00?
gargoyle Creative Commons License 1999.07.27 0 0 topiknyitó
Szignál : Tasztal FM, 111.11

Jó reggelt kívánok minden kedves hallgatónak...itt dj gargoyle, és örömmel jelenthetem a legújabb slágerekkel és a legfrisebb hírekkel jelentkezik a Tasztal FM, az index nemhivatalos, azaz hívatlan írott közéleti rádiómüsora,ahova nemre, hitre, fajra, színre, derék, csípö és mellböségre való tekintet mellözésével bárki elhelyezheti mondanivalóját, ha érez némi indíttatást a közös müsorszertkesztés iránt
...itt mindenki kipróbálhattya, milyen lenne a mikrofon mögött ha csak egy kis ideig is, és szája hejett a pennáját jártassa minden kedves vendég, müsörvezetö, telefonáló

nos, lesz játék, és valami meglepetésféle is, persze csak a hírek meg a slágerlista után...most pedig bodnár attila legújabb esmeralda c remekmüvét adja elö...

és ne feledjék: a legtöbb sokkot tölünk kapják

nullásozó hallgatóink, kérjük a nullákat elökészíteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!