Keresés

Részletes keresés

Ates37 Creative Commons License 2019.01.31 0 1 143
https://photos.app.goo.gl/cBrLucxG9N4j7bh67

Legújabb képeim ) Bátki János Attila
Ates37 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 142
Üdvözlök mindenkit!Budapest és vonzáskörzetében, hideg-meleg burkolást vállalok.Bátki János Attila 06302248832
nagynovesu Creative Commons License 2019.01.26 0 1 141

Burkolót keresel vagy csalódott vevő vagy?Mert a csalódott vevőre írtál!

Előzmény: Nosavin (140)
Nosavin Creative Commons License 2019.01.21 0 0 140

Fel tudjuk venni veled valamilyen elérhetőségen a kapcsolatot?

Előzmény: sanyikecskemeti (134)
nagynovesu Creative Commons License 2019.01.20 0 0 139

Ön is lehet segíthet kapcsolatfelvetel123@citromail.hu

Előzmény: zöldeskékek (138)
zöldeskékek Creative Commons License 2019.01.20 0 0 138

 És vissza is kaptad ?

Mert azt bizony nehéz , legtöbbször nem adják … futhatsz a pénzed után !!

Előzmény: sanyikecskemeti (134)
nagynovesu Creative Commons License 2019.01.20 0 0 137

Nagyon szeretném Önnel felvenni a kapcsolatot,ugyanabban a cipőben járok.privátban kérem írjon egy elérhetőséget a 

kapcsolatfelvetel123@citromail.hu címre

Előzmény: sanyikecskemeti (134)
Szalókiné Lember Adrienn Creative Commons License 2019.01.15 0 0 136

Sziasztok! Hajdú-Bihar megyében dolgozik a férjem burkolóként. Ausztriában is dolgozott, ahol márvánny és gránit lapokat használtak. Vállalja komplett családi házak, medencék burkolását  esetleg kisebb munkákat is. Tisztességes, dolgos 30éves férfi. Itt egy telefonszám ahol elérhetitek 🙂 Szalóki Tamás 06306342869

-Timea- Creative Commons License 2019.01.05 0 0 135

Sziasztok! Nálunk nagyon szép munkát végzett két fiatal srác (szeletelt tégla burkolat kívül, a nappaliban dísztégla, összes padló cseréje - nappali és 3 szoba) szívből ajánlom őket! Elérhetőségük: Dénes +36303059605 Privátban szívesen küldök képet a házunkról!

sanyikecskemeti Creative Commons License 2018.12.21 0 1 134

Na ez érdekes, mert én is így jártam velük csak mint vevő. Az egyik befejezés előtt álló házra pályáztam, de végül vissza követeltem a foglalót mert hónapokig! semmi sem történt, semmit nem csináltak , nem fejezték be.  A saját emberei szakasztott mint a hajléktalanok, azt a házat már nem venném meg amit ezek építenek. Amikor jobban belemélyedtünk akkor kirajzolódott már hogy mindenből a leges-leges legolcsóbbat építik be, meg hogy minden mester az első napon ott hagyja őket mert nem fizetnek, ezért toporogtunk egy helyben. Nem ajánlom őket!

Előzmény: Somlay (133)
Somlay Creative Commons License 2018.12.18 0 1 133

Sziasztok kollégák, csak értesíteni szeretnélek,hogy van egy cég Buco Nero KFT aki az internetről szedi áldozatait, és mindent megígér de csalók. Nagytarcsán építenek silány minőségű lapostetős házakat de a szakembert nem fizetik ki. Egy adott munkára éppen ezért többen is megfordulnak ott, a végeredmény ezért a gyenge minőség. Magam is ott voltam egy napot- természetesen nem jöttek a megbeszélt napi kifizetéssel- ,nekem annyi elég is volt, de a villanyszerelőt ismertem és megsúgta hogy ez a taktikájuk. Van akit hetekig tudtak beetetni így. Ha megkeresnek- jó tanács- ne kapd be a horgot, meg aztán tudja meg lehetőleg mindenki mi a felállásuk.

üdv. Kecskeméti Sándor  Burkolás

hrety Creative Commons License 2018.11.19 0 0 132

Sziasztok!

 

A burkoló keresőkhöz szeretnék szólni!

Pár hónappal ezelőtt elkezdtem burkolót keresni az irodám felújításához. Gondoltam időben elkezdem a keresést a szakember hiány miatt. Meg is beszéltem egy vállalkozóval, aki eljött és felmérte a helyiségeket. A megbeszélt időpontban viszont nem jelent meg, így elkezdtem új szakembert keresni. Amikor már feladni készültem rátaláltam egy korrekt csapatra akik akár komplett felújítást is vállalnak. Megbeszéltünk egy időpontot és a burkoló eljött felmérni. A megbeszéltek szerint elkezdte a munkát. Végig szépen, rendezetten dolgozott és mindig a megbeszéltek alapján végezte a munkáját.  Én csak ajánlani tudom! 

Mindenkinek gondmentes felújítást, építkezést kívánok!

 

Elérhetőségük: www.szollosybau.hu

Ates37 Creative Commons License 2018.10.08 -1 0 131

Bátki János Attila vagyok!18 éve dolgozom hideg-meleg burkolóként,de vállalok kartonozást,betonozást,kőműves munkát,festést,garázs építést...és minden olyat,amit az építőipar megkíván.Pár hónapja jöttem haza Svédországból,most itthon vagyok.Hívjon bizalommal!A tel.számom:06302248832

csakesz2 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 130

MUNKALEHETŐSÉG!
Burkoló szakembert keresek azonnali kezdéssel

Burkoló csapatot, burkolót vagy burkoló mellé segédmunkást keresek azonnali kezdéssel. Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezés Pinczés Bertalannál: +36 30 302 9545
https://burkolasarak.com/burkolo-szakembert-keresek-azonnali-kezdessel/

Ates37 Creative Commons License 2018.08.30 -1 0 129

Bátki János Attila

 

Ates37 Creative Commons License 2018.08.30 -1 0 128

Üdvözlet Bátki János Attila vagyok...mostanában elkészült munkámról.A tel.számom:06302248832

Luna39 Creative Commons License 2018.08.25 0 0 127

Sziasztok!

Mondja már el nekem valaki, hogy miért az utolsó pillanatban keres sok ember szakit???????

Most komolyan! Nem lehet tudni már februárban, hogy júniusban fel akarod újítani az xy helyiséget a lakásodban? Tényleg 06.11-én kell elkezdeni a szakemberek utáni kutatást, 06.20-ai kezdésre? Aztán meg megy az anyázás, meg a szaki lejáratása, hogy nem ért oda, meg nem veszi fel  telefont, meg stb.

Tudom, vannak sürgős esetek, de azért kicsit elgondolkozhatna ezen mindenki. Novemberre is épp úgy lehet felújítást tervezni, mint a nyár kellős közepére...

Szép napot, és több tiszteletet mindenkinek.

Petya8805 Creative Commons License 2018.07.22 0 0 126

Tanyáért kivitelezést ajánlok. 2 M a plafon 

referenciákkal leinformálhatósággal. Megbízhatóság

józan cigimentes élet. 

Érdeklődni bővebb információkról és kölcsönös megállapodásról e mailen

ne legyen kétsége. 

Istvanhuszonhet@freemail.hu

 

Ates37 Creative Commons License 2018.07.20 -1 0 125

Üdvözlet!Bátki János Attila vagyok,és ezek a képek az elkészült munkáimról...térkövezés,terasz,ház szigetelés,és belső hideg-meleg burkolást vállalok.Pest megyén belül leginkább,de ha időm engedi,akkor külső megyékben is vállalok munkát.Üdv.További szép napot mindenkinek!

Antiburkolók Creative Commons License 2018.07.01 0 0 124

Tisztelt burkoló keresők!

 

Két negatív esetet leírok, amivel ezek a burkoló "vállalkozók" kárt okoztak nekünk:

 

1.) Ignácz Ernő: szép kocsival, sima modorral megérkezett, felmérte a helyiséget, megállapodtunk az árban és az időtartamban. Majd nem jött el a kezdési időpontban. Két napig, reggeltől estig hívtuk, de nem vette fel....... Nem hívott vissza.... JELLEMTELEN EMBER!!!! 

 

2.) Balázs András (és társa, aki jobb volt nála) egy MekkMester. Szakmailag egy segéd szintjét sem éri el, a cigaretta csikkeket pedig szétdobálja! A három naposra vállalt munkát hat napig akarta elvégezni. A munkája miatt a vízszerelő szakember nem tudta felrakni a vizes szerelvényeket!!!! A felét vissza kell bontani és újra építeni, rakni..... Dumája nagy, tudása semmi..... 9-től 17-ig dolgozik csak. Sok cigi, kevés munka. A megjelenése, mint egy hajléktalan.... Szereti a "Vargát"....

 

KERÜLJÉTEK ŐKET, HA JÓT AKARTOK MAGATOKNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Épületburkoló Zé Creative Commons License 2018.06.21 0 0 123

Tisztelt megrenedlő!13 éve foglakozom ,csempékkel,mozaikokkal,és természetes kővekkel szakmai tudásom más területekre is kiterjed,de ez nem azt jelenti,hogy ezer mester vagyok.Mindössze annyiban nyilvanul meg,hogy az építőiparban más területekben is szereztem tapasztalatokat mint pl:köműves munkák,minimális szárazépítői ismeretek és laminált illetve szallagparketta lerakásaban.Munkatapsztalatom nagyrészét Németországban és Ausztriában szereztem.Munkámra igényes gyors és precíz vagyok számomra fontos a megrendelői elégedetség és a pozítiv visszajelzés.Hívjanak bizalommal referencia munkát természtesen tudok küldeni.

TiborAgárd Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 122

Burkolót keresek Agárdra fürdőszoba - konyha burkolására június utolsó hetére 06-20-234-1901

Mmaca Creative Commons License 2018.06.11 0 0 121

Helló!

 

Akár lehetne jó is az ajánlat, de sajnos tökéletesen megbízhatatlan, nem szavatartó. Számomra felfoghatatlan, miért ígér valaki bármit is meg, ha nem tudja, nem AKARJA betartani.

Nálam mínusz nulla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

helló!

Előzmény: Noémi 1229 (111)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.04 0 0 120

Komáromi helyszínen, 190m2-en  50*100*2cm greslap lerakására keresnék precíz mestert.

Ates37 Creative Commons License 2018.05.27 0 0 119

Sziasztok!Attila vagyok és hideg-meleg burkolást vállalok minden formában.Éveken keresztül Svédországban dolgoztam,most haza jöttem egy kevés időre...szívesen dolgozom itthon is.A tel.számom: 06302248832 Attila Hívjatok bizalommal,és bármikor kimegyek és megnézem!Üdv.

Mmaca Creative Commons License 2018.05.23 0 0 118

Helló.Engem érdekelne ez a burkoló. Ha mutatsz képeket, megköszönöm.

Nagyon kellene jó burkoló, aki ígéretet tett éppen ma mondta vissza.

Előzmény: Lili8919 (113)
a tömeg az tömeg Creative Commons License 2018.05.22 0 0 117

Itt így keresni szakembert reménytelen.

  Általában a lakóhelye környékén keres az ember burkolót … főleg kis munkára.

  Vagy egy  folyamatban lévő munkánál érdeklődünk, hogy nem vállalna e  pluszban a környéken.

stefan 0314 Creative Commons License 2018.05.22 -1 0 116

Halló!

 

Diosdligeti házam bejáratiajtó előterének burkolásához kb. 12 nm szakembert keresek sürgősen. Ajánlatokat csak telefonon kérek.

T/: 06205306556

Eszter Szekeres Creative Commons License 2018.05.17 0 0 115

Burkolót keresek, ha olyan olvassa, aki valóban vissza is hív legalább egy felmérés erejéig, kérem jelentkezzen, ajánlásokat kaptam már sokat, de tavasszal "elhajtottak", hogy hol van még a nyár, most meg már tele van mindenki.

 

Teljes fürdőszoba felújításról van szó (kb. 10 nm ), vízvezetékcserével, kádbeállítással stb. Sajnos nem megunt burkolat, hanem vízszivárgás miatt muszáj nekiesnünk.

 

Nyáron bármikor alkalmas, Bp. 8  kerület, kertesházas rész. 

70-372-6006

Köszönöm.

Csombordi Zola Zoltán Creative Commons License 2018.04.22 0 0 114

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!