Keresés

Részletes keresés

getom Creative Commons License 2000.11.29 0 0 25
Rip, halihó,

a King's Bounty-t nem lehet letölteni. Iszkiri, azonnal kijavítani a linket!

getom Creative Commons License 2000.11.29 0 0 24
Hát én nem töltöm, mert hülye vagyok és megint összekevertem; én nem ezt a hülye civ-klónt akartam, hanem egy ilyen űrstratégiát. Most egyébként letöltöttem a sim ant-ot.

Toad, a 13-as hozzászólás!

Adjunk hálát rip-nek, ő egy jó gyerek. Bazi jó gamék vannak az oldalán.

Figyusztok, éppen tegnap kezdtem el szórakozni az Ufo2-vel, de olyan baromi gyorsan lőnek benne, hogy nem tudom követni. Azt tudom, hogy a kérdőjelnél (?) le lehet venni a sebességet, de még így is olyan gyors.

?????

Előzmény: ToAd (23)
ToAd Creative Commons License 2000.11.28 0 0 23
HI!
Counter_zero: Azok kódok, csak szerencsére néhány évszám benne van az intróban, különben én is onnan nézegettem ki őket :)))) mert anélkül nehezen jáccottam volna végig vagy 4-szer :)))))
Getom: írd már meg a helyet ahonnal töltöd, mert nekem is le kéne töltenem, mert az egyik file picit rossz, sajna. Előre is thx!
Előzmény: count_zero (22)
count_zero Creative Commons License 2000.11.27 0 0 22
Nem kód az, hanem kérdések az intróból. Ha előtte mentesz, elolvasod a kérdéseket, és még egyszer megnézed az intrót, simán meg lehet oldani.
Előzmény: ToAd (20)
getom Creative Commons License 2000.11.27 0 0 21
:))

Thanks mindenkinek.

Akkor a letöltés pillanatokon belül megkezdődik...

ToAd Creative Commons License 2000.11.26 0 0 20
Hi all!
Getom : a reunion az Imperium Galactica elődje :)) szóval nem csoda hogy tisztára ugyanaz. Szerintem mondjuk a Reunion és az IG1 és IG2 tök jó játékok :) én személy szerint bírom mindet :). De sajna a Reunionnal vigyázz, mert eléggé bugos, és amikor eljutsz az utolsó előtti rendszerbe, akkor kódot kér, ami sajna nincs "feltörve"... Legalábbis az én verziomban nem volt... (de meg lehet oldani... ))). A másik hogy nagyon sokszor fagy, főleg az elején, betöltéskor. :((
Előzmény: getom (17)
HelpDesk Creative Commons License 2000.11.24 0 0 19
Hi getom!

A Ripper linkjén megtalálod. A Civ-vel együtt.

Üdv: HelpDesk

Előzmény: getom (17)
PUMA Creative Commons License 2000.11.24 0 0 18
Talán mert ugyanaz a magyar nemzetiségű Digital Reality csinálta azt is.
Előzmény: getom (17)
getom Creative Commons License 2000.11.24 0 0 17
Ssszasz,

colonization engem is érdekelne. Ha valaki tudná ... esetleg ... akkor nem keresgetem...

Erről jut eszembe, mostanába botlottam bele a reunion nevű gaméba, apám, az impérium galactikát egy az egyben arról koppintották.

HelpDesk Creative Commons License 2000.11.23 0 0 16
Hi ripper!

Köszi a linket! A Colonization-re és a Civizationre már régen fenem a fogam... Viszont most elúsznak a vizsgák... :-)))
Legyetek szívesek, a Railroad Tycoon és a Transport TycoonII lelőhelyét nem megírni, mert akkor kirúgnak a suliból!!!
:-)))

Tényleg kösz!
Üdv: HelpDesk

Előzmény: ripper (13)
ripper Creative Commons License 2000.11.18 0 0 15
Van ám!:)
Cyroo Creative Commons License 2000.11.17 0 0 14
Van itt élet!!! :-)))))))
Előzmény: ripper (13)
ripper Creative Commons License 2000.11.17 0 0 13
Ha Ha, én is, én is:))

Rip's Abandon Homepage

bye

Tarathiel Creative Commons License 2000.11.17 0 0 12
Cyroo Creative Commons License 2000.11.17 0 0 11
Üdv,

Jó régen nem szólt senki a topikhoz.
Most 'felélesztem' egy kicsit.
Lelőhely:www.retrogames.ini.hu

Bye,
Cyroo.

Nibiru Creative Commons License 1999.09.20 0 0 10
Sziasztok!

Én már évek óta keresem az Arkanoid 1-es
játékát, és a később kiadott Aquanoid-ot. Reménytelen?

vince Creative Commons License 1999.09.07 0 0 9
Én Broken Sword-öt keresek. De eddíg csak demo verziókba botlottam. Tényleg csak a bolt az egyetlen fellelési hely?
kornel Creative Commons License 1999.07.18 0 0 8
Timberwolf: ize...lattam hogy leszedted a laser squadot is.Elmondanad a pontos cimet ha esetleg emlekszel meg?Vagy valaki aki tudja hogy honnan lehetne leszedni az legyen szives irjon!
Marha regota keresem mar :))
kacor Creative Commons License 1999.07.18 0 0 7
Ha valaki megmondana, hogy hol lehet letolteni a Panzer General I.-et, azt nagyon megkoszonem!!!
Udv
Joco Creative Commons License 1999.07.15 0 0 6
A Sabre Team-ot en is leszedtem az Abandoned-rol, de sajnos ugy nez ki nem volt feltorve, mert hiaba lottem 20-at egy ellenbe, vigan lekaszalt a kovetkezo korben. Van valami tippetek? Marad a JA2. Csak jonne mar.
Timberwolf Creative Commons License 1999.07.07 0 0 5
Egyebkent az Abandon Ware olyan gamet jelol, amit mar nem arulnak, es tobb, mint 5 eve adtak ki eloszor. Tehat barki letoltheti oket, nincs copyright problema.
Sajnos a Doom es az Xwing meg nem abandonware, de pld. az Electronic Arts site-on is van egy-ket letoltheto FULL jatek.

Na akkor most meg egy par site:
Cascade Abandonware
The Depot
Egy TOP lista

Timberwolf Creative Commons License 1999.07.07 0 0 4
Timberwolf Creative Commons License 1999.07.07 0 0 3
Van egy eleg jo webring, az Abandonware Webring
Abandon Ware Ring

most ugy nez ki, doglott a site, de rengeteg link van rajta.
Par game, amit nemreg huztam le a webringes siteokrol:
Sabre Team, UFO, Laser Squad, King's Quest 1 - 5, Space Quest,
Ultima 1 - 7, Battletech, One Must Fall.....

szoval nagyon siraly :)))

pug Creative Commons License 1999.07.07 0 0 2
A c64-en meg AT-n tényleg voltak király dolgok (Elite the king). Ettől függetlenül ha tényleg tudsz ilyen címeket és ezt megosztanád a plebs-sel, hálám sokáig üldözne.:)
Előre is kösz.
Előzmény: Mike (1)
Mike Creative Commons License 1999.07.07 0 0 1
Kisfiam, Te igazabol nem tudod mi a jo jatek! :(
Hogy mennyire nem szamit a grafika!
Tudtam volna mondani egy-kettot, de ilyen hozzaallas mellett, en nem segitek. " mozgás könzben sem animált Commodore szintű szart " :(
Reszvetem!
Egyebkent ajanlom neked, a kvake, duum, es egyeb fps-t, az biztosan tetszeni fog a kis fejednek.
Mike
Előzmény: KV (-)
Wpic Creative Commons License 1999.07.06 0 0 0
Szóval ami C64-re készült, az szerinted nem is lehet jó játék, meglátszik hogy nem volt C64-ed...amúgy 0 db. ilyen lelőhelyet ismerek :-)
Előzmény: KV (-)
KV Creative Commons License 1999.07.05 0 0 topiknyitó
Írjatok ide olyan címeket, ahol régi játékokat lehet letölteni . (olyanokat, amelyek 486-oson vagy P75-90-esen is futnak)
De kérek mindenkit olyat ne írjon , aminek commodore az alapkövetelménye...
Tehát csak jó játékok érdekelnek. Itt
Duke Nukem, vagy Civ2, Transport Tycoon, Jungle strike, Red Alert szintűekre célzok.
Tehát ne egy mozgás könzben sem animált Commodore szintű szart,
hanem élvezhető játékokat várok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!