Keresés

Részletes keresés

ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 71
ZöPö
válasz erre | adatok | e-mail 1999-06-24 13:52:52

A tegnap nyitott topicomhoz mindjárt hozzá is szóltam: "Bunghole" :-)) Ezentúl csak annyit fogok írni: "IQ". Persze,
akkor majd az egyesezés következik. :-(

És én nem figyelek...

Előzmény: pint (70)
pint Creative Commons License 1999.06.24 0 0 70
Dehogynem kaptál, csak nem figyeltél.

Most kapsz másikat is: én nem nullásozok ZöPö topikot, nehogy gutaütést kapj nekem. De a nullázást aligha fogod megúszni, jobb ha készíted a hólyagodat.

Előzmény: ZöPö (68)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 69
Los! Raus!
Előzmény: X polgártárs (66)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 68
Nem csak a hoch, hanem a símán intelligens emberek is két l-lel írják az intelligens szót. Sapienti sat.

Megígérem (hosszú í-vel) neked, hogy figyelem a nullásozásodat, és ha az én topicomba rondítasz, a nadrágodat IRL folttal látom el. Hacsak valaki meg nem előz.

Jó, az érveim feladom, süketeknek ne madrigálozzon az ember, de arra egyikőtök sem válaszolt, hogy mi van akkor, ha nemes egyszerűséggel csak annyit mondok: én nem kérek a topicomba nullásozást?

Előzmény: originalqszi (67)
originalqszi Creative Commons License 1999.06.24 0 0 67
ZöPö kedves: ne hari, megint nem jó a példa, de hidd el megértelek, de mégsem:)))) A 0-ást egyszer látod és nézd meg, hogy akik 0-ásoznak, azok hozzá is szoktak szólni! A falkosár meg ugyebár....... Nézd csak meg, hogy a 0-ás egyszeri beszóláson kívül hány olyan hozzászólás van, amely aztán igazán alávág a topicnak:((((
Megigérem Neked, hogy figyelem a topicnyitásodat és azt valami hochinteligens 0-ázással látom majd el, hacsak valaki meg nem előz::-))))))DDDDDD
Előzmény: ZöPö (31)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.24 0 0 66
Ja wohl, Herr Hauptbahnhof !
Előzmény: ZöPö (65)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 65
És azt elolvastad, hogy mit "nullásoztam le"?
Előzmény: X polgártárs (64)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.24 0 0 64
Örülök, hogy örülsz ZöPö polgártárs...:)
xpt
Előzmény: ZöPö (62)
TREX Creative Commons License 1999.06.24 0 0 63
Ez volt a nagynagynagy titok! :o)
Előzmény: TREX (61)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 62
Örülök, hogy megtaláltad! :-)))
Előzmény: X polgártárs (58)
TREX Creative Commons License 1999.06.24 0 0 61
Figyu ide, mert most elárulom a nagynagynagy titkot!!!

A nullázás nem más, mint a néhai 7? elsőhozzászólópólótnyerőjátékának csökevénye. Csakhogy itt nem lehet pólót nyerni. Tehát a dolog önmagáért való szórakozássá nőtte ki magát.

ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 60
pint, 1999-06-24 13:09:01: "Hogy kinek a stílusa milyen - szerintem mellékes."
Nem mellékes, hogy ezelőtt senki nem emlegette a stílust.

"Te róttad fel nekem, hogy a szar szót használom." - Én ugyan nem róttam fel. Csak a te szinteden írtam, hogy könnyebben megértsd.

"Mellesleg aznap sújtson belém a villám, amikor valakibe a stílusa miatt belekötök." - Kezd az ég borulni...

"...igazán komoly topic..." - Köszönöm, de nem kérek abból, hogy te döntsd el, kinek mi az igazán komoly.

Gondolatkísérlet 3. (jujj, ez neked magas lesz) Képzelj el egy hatalmas teret! Többszáz vagy ezer ember áll rajta, és mivel az embereken kívül semmi más nincs azon a téren, mit tudnak csinálni, beszélgetnek.* Persze nem mindegyik-mindegyikkel, csak kisebb csoportokban. Kialakul egy boly, mondjuk nyolc-tíz fős, akik közös témát találtak. Te odamész és böfögsz egyet (ezt már nem én találtam ki, lásd alább!). Jó, ne böfögj, csak vakkants egyet, vagy amit akarsz, de ne legyen köze a témához. Noha a tér nyilvános, és nyilvános a boly is, mivel bárki odamehet és részt vehet a társalgásban, de vajon ettől még nem sérted az ottlevőket?

>>nehézséget okoz, hogy egy kicsit más szemével is lásd a világot?<<
"Ezt én tőled szintúgy kérdhetem."

Az nem sántít neked, hogy én kértem előbb, hogy vedd figyelembe az én szempontomat? Ha nem érted, hogy miért, akkor egyszerűen azért, mert én azt kérem, hogy ne nullásozz?

* veszekednek, verekednek, szeretkeznek, színházat játszanak, etc :-))

Előzmény: pint (49)
Mackó Creative Commons License 1999.06.24 0 0 59
:-(((
Bor, víz, pap.
Előzmény: X polgártárs (58)
X polgártárs Creative Commons License 1999.06.24 0 0 58
Kedves fiatal nem nullázó ZöPö polgártársam,
szégyellem magam.
xpt

Előzmény: ZöPö (22)
Mackó Creative Commons License 1999.06.24 0 0 57
Usul, Te mondtad ki a Spanyolvigaszt! :-)))

Nullásozók voltak, vannak és lesznek!

Hír:
"Dr. Zéró Zénó, az MTA híres professzora közzétette több éves tudományos kutatásainak eredményeit, miszerint: az arra hajlamos embereknél, miután topikjukban meglátták a nullás beírást, vérnyomásuk 180-200-ra, pulzusuk 120 fölé emelkedik. Minden ilyen esemény bekövetkeztekor a páciens élete 3 perccel rövidül meg."

"Adj vért! A 0-ás (is) életet ment!"

Lyókedvet!
Mackó

Denevér Creative Commons License 1999.06.24 0 0 56
Szerintem az első beszólásnak is kapcsolódnia kellene a témához. Én speciel szét szoktam szabdalni az alapgondolatot. Két gyors copy-paste és utánna sültgalambvadászat.
De lehet ha elterjed a 4-esezés az zavarni fog...
:)
Előzmény: ZöPö (51)
pint Creative Commons License 1999.06.24 0 0 55
Joy: "pnt:ZöPö 0:0 Ezek komoyan veszk magukt!"

Egyetértek. A 0-t -- egyúttal mint IQ-m szintjét -- elfogadom.
Jutalmad sör.

Előzmény: joy (39)
Mackó Creative Commons License 1999.06.24 0 0 54
Én nem tartom helyes kifejezésnek azt, hogy "az én topikom". Itt nincs magántulajdon, ez egy nyílt fórum. Ahogy szlogenben volt vala mondva: "Az internetről senkit nem lehet kitiltani."
Miért tekinti a topiknyitó saját tulajdonnak a topikot? Nem az. A magánbeszélgetéseknek megvan a módja.

A topiknyitásnál tényleg lehet kérni, hogy no more nulla, please!, aki meg ezt figyelmen kívül hagyja, az mondjuk bunkó, de bűnt még nem követ el.

Lyókedvet!
Mackó

Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 53
Usul a király - vagy inkább herceg?
Előzmény: Usul (52)
Usul Creative Commons License 1999.06.24 0 0 52
Hát ez a topic a csúcs! Ennyit már rég röhögtem... Hogy egy ilyen "fajsúlyos" téma ennyi hozzászólást tudjon kiváltani, és enyi indulatot tudjon felkavarni! Nekem egyébként tetszik ez a nullásozás, szvsz senkit nem bánt.
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 51
Dede, pontosan erről írtam épp előtted! :-)
Előzmény: ) (48)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 50
ZöPö! Köszönöm a lehetőséget, és igyekezni fogok kisdobosi becsszóra, hogy megháláljam bizalmadat, s én lehessek topicjaid 0gizdája ;)))))))))))
Ha többet akarsz saját topicjaid antinullájánál elérni, vajh mi az? Hogy soha, senki, sehova? Hát oszt mér? Ha én 1X felnövök egy topicnyitáshoz, MINDENKIT KÉRNÉK jól tele0ázni!
Sőt! Javaslom, hogy a tagok adatai között szerepeljen írásbeli szándéknyilatkozata, miszerint mely párton áll: avagy mehet-e a NULL, avagy nem-e.;)
Előzmény: ZöPö (45)
pint Creative Commons License 1999.06.24 0 0 49
Nem nagyon kell válasz erre az írásra, ezért ezt kár is elolvasni. Az eddigiekből is minden világos.

"nem mellesleg a stílust is te hoztad szóba"

Te róttad fel nekem, hogy a szar szót használom. Azt hittem világos, hogy mire reagálok. (Mellesleg aznap sújtson belém a villám, amikor valakibe a stílusa miatt belekötök.)

"Neked minden érvelés sántít, ha nem értesz vele egyet?"

Egy eset aligha lehet alap arra, hogy ilyet gondolj. Persze az érveimre -- hogy miért is sántít a te érvelésed -- nem reagáltál.

"nehézséget okoz, hogy egy kicsit más szemével is lásd a világot?"

Ezt én tőled szintúgy kérdhetem.

"Ha bárki komolyan akar beszélgetni a barátaival, te pedig odamész játszani, az éppenúgy behatolás a magánszférába, azonkívül tiszteletlenség és a másik szabadságának csorbítása."

Nyilvános fórumon magánszféra? Szabadság csorbítása? Ezt nem nagyon értem. Tiszteletlenség? Meglehet. De mi ez ahhoz képest, amit te mutatsz be a tisztelet védelmében?
A komolyságról meg annyit, hogy igazán komoly topikot jóízlésű ember nem nulláz. De ez csak akkor érvényes, ha az topiknyitó érzéseit mélyen sértené. Ilyen topik nagyon ritka, szvsz pillananyilag csak egy van az első százban - nem is nullázta le senki. Ha a topik témája fontos vagy sürgős, akkor a nullásozás aligha okoz bajt.

Konklúzió: a nehéz fejembe még mindíg nem ment be, hogy mi is a probléma a nullákkal.

Előzmény: ZöPö (35)
) Creative Commons License 1999.06.24 0 0 48
ZöPö,
A tartalom jó, a stilus "érdekes". Képzeld el ha most válaszul téged idéznélek... (Sebaj inkább majd a Véleményed... kezdetű topicban.)
A hasonlataid megállják a helyüket. Élőbeszédben a nullásozást inkább böfögéshez hasonlítanám... (Kevésbé durva, és gyorsabban leesik...)
Ha tényleg komoly topikot inditasz, akkor vannak advanced módszerek a marketing szempontból érdekes 0-ás bejegyzés kivédésére. Ha tényleg olyan régi vagy mint hirlik, akkor nem hiszem, hogy eddig nem tünt fel...
Előzmény: ZöPö (35)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 47

JAVASLOM
A FÓRUM SZOFTVERBE
ANTI-NULLÁS

BIOTONIKUMOT ÉPÍTENI, DE HIRTELEN!;DDDDD

ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 46
A tegnap nyitott topicomhoz mindjárt hozzá is szóltam: "Bunghole" :-)) Ezentúl csak annyit fogok írni: "IQ". Persze, akkor majd az egyesezés következik. :-(
Előzmény: Arghonaut 2 (44)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 45
Pusztán miattam ne fogd vissza magad, én messze nem ezt szeretném elérni.
Előzmény: Arghonaut 2 (43)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 44
Egyébként úgy értem, de nem én: ameddig dúl a 0 Láz, addig _nem tudod_ kizárni, hogy valaki, akit még nem tanítottál móresre ;), bele ne nullásozzon a lelkedbe. ;(
Előzmény: ZöPö (42)
Arghonaut 2 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 43
De azért igyekezni fogok reflexeim lassítását eszközölni, ha a te Neved tűnik fel nyitónak. :)))
Előzmény: ZöPö (38)
ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 42
Tehát úgy érted, hogy bár szeretném, de nem kaphatom meg, hogy ne nullásozzanak bele a topicomba?
Előzmény: Arghonaut 2 (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!