Keresés

Részletes keresés

azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.06.15 0 0 57
Tiltakozom a kérdés ilyetén lekezelő tárgyalásával szemben.

Az igazi: a tepertős pogácsa!

Hajrá kisgazdák!

Félelmetes a házelnök rigoritása.

POGÁCSA VOLT, POGÁCSA LESZ, MÍG A FÖLDÖN EMBER LESZ.

Táti Creative Commons License 1999.06.15 0 0 56
Érdeklődék kérem szépen, hogy az a Képviselő (nem fánk, hanem polgártárs) aki nem vesz igénybe ezen szolgáltatást, fel vehetné-e jogos járandóságát kp-ben, és ha igen akkor hány pogácsa-egyenértékkel számolhat naponta (150-200 db ?), és milyen egységáron (150-200 Ft?)?

Maradok Tisztelettel
Nagyétkűdemátólfogyózom
kistermelő
jaj nem, kisgazda

NTB Creative Commons License 1999.06.15 0 0 55
- Lesz-e a parlamenti pogácsázásokat finanszírozandó pótpogacsaadó? Kiváltható-e hazaival?

- Maratoni ülésezéskor (kölcs.vet. elfogadása) 16 óra után ismét?

naugyna Creative Commons License 1999.06.15 0 0 54

Két tepertős pogácsa beszélget:
- Képzeld tavaly indultam a parlamenti választásokon!
- No és beválasztottak?
- Hülye vagy? Egy pogácsát?
palijan Creative Commons License 1999.06.15 0 0 53
A frissen sült krumpLEEs pogácsa mindenél finomabb, ne alacsonyítsuk le parlamenti szintre. Nekik jó a tepertős és a sajtos is.
Remélem ez még nem offtopic hozzászólás.
Tamás Creative Commons License 1999.06.15 0 0 52
Végülis az én számomra ez a szánalmasan idióta javaslat némi reményre adott okot: lehet, hogy az Áder mégsem akkora balfék???

Bár igaz, hogy a polgári hülyeséget csak a kisgazda ostobaság múlja alul, ugyanakkor a ez a javaslat pofátlanságban az eddig etalonnak számító polgári mércét múlja felül...

mekklátja Creative Commons License 1999.06.15 0 0 51
Itt, kérem, szent mekkgyőződésem, hogy a faji mekkülönböztetés - ld. még: rossz izmus - szélsőséges mekknyilvánulása forog kockán. Különösen érvényes ez Pásztörperc kartács rosszindulatú, kirekesztő típusú pogácsaklasszifikációjára!

Mert kérem, a tepertős és sajtos mellett ott van még a krumpLEE-s pogácsa is, követelem, hogy az is jáccon! krumpLEE persze lapít, mint süket gyesznó a mocsárban. Gusztustalan!

Pogácsaegyenlőséget!

szalonna Creative Commons License 1999.06.15 0 0 50
Tiltakozom. A TEPERTÖ-GATE ilyen semmitmondó magyarázkodással nem zárható le. Közismert, hogy fent nevezett vállalkozó Trabant Kombi személygépkocsijához dioxinnal szennyezett ipari olajat használ. MÁIG nem tudta hiteltérdemló módon senki sem cáfolni, hogy a fáradtolaj adagolása révén a pogácsakészítésnél jelentös költségtakarítás érhetö el.
hóember Creative Commons License 1999.06.15 0 0 49
Igaz, hogy 60, de akkor is jó hecc volt a Tímártól!
Előzmény: mrcashman (17)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.06.15 0 0 48
mrcrashman,
osztán leülted-é már a nyóc dógos órádat, amivel megszógánád? :o))
tisztelettel
r_bendegúz
Előzmény: mrcashman (47)
mrcashman Creative Commons License 1999.06.15 0 0 47
Mindjárt két óra és még nem ebédeltem. Nem küld nekem is valaki egy kis pogit? : )
Tepertös pogácsa Creative Commons License 1999.06.15 0 0 46
Tisztelt vizsgálóbizottság!

Szeretném bevezetöben kijelenteni, hogy a levél piszkozatát én írtam és adtam át Timár Képviselö Úrnak, akihez régi szakmai kapcsolatok füznek. Szeretném kiemelni, hogy semmiféle anyagi vonatkozás nem került szóba, és az ügyböl sem nekem, sem pedig a Képviselö Úrnak anyagi elönye nem származik. Saját magam is nagy jelentösséget tulajdonitok a közbeszserzési pályázatok tisztaságának.

Tisztelettel

Tepertös Pogácsa

Előzmény: szalonna (44)
harimata Creative Commons License 1999.06.15 0 0 45
'Hozzátok be a szalámis szendvicseket, had' éljenek!' (Kern után szabadon)
Szerintem a probléma igenis valós, mindenképpen létre kellene hozni rá egy vizsgálóbizottságot. Elnöknek javaslom Rapcsák Andrást.
szalonna Creative Commons License 1999.06.15 0 0 44
Parlamenti vizsgálóbizottság felállitását követelem!!
szalontüdö Creative Commons License 1999.06.15 0 0 43
Az én nagyapámat Peischl-nek hivták, mégis tüdölövést kapott az Isonzonál.
Előzmény: Tepertös pogácsa (41)
jeges Creative Commons License 1999.06.15 0 0 42
Szerintem is inkább a maceszt kellett volna javasolni. Az nagyon egészséges.
Előzmény: szalonna (39)
Tepertös pogácsa Creative Commons License 1999.06.15 0 0 41
Mér, mi lennék? Nehogy má pont Te kérdezd meg?
Előzmény: szalonna (39)
palijan Creative Commons License 1999.06.15 0 0 40
Nyolc órát úgysem ülnek végig, ha meg kimegy (v)egyen pogácsát kézmosás után.
Kissé komolytalanná tenné a már így is botrányosan működő törvényhozásunkat. Két falat között egy miniszteri válasz.

Pásztörpec,
A koalíció íme megoldja a népi urbánus vitát.

szalonna Creative Commons License 1999.06.15 0 0 39
Egyáltalán, magyar étel-e a tepertös pogácsa?
Wayan Creative Commons License 1999.06.15 0 0 38
Azt hiszem Garage-nak van igaza. Minden párt lehetőleg más-más papit követeljen. Erről vitatkozhat háromhetenként.
Sőt én felvetném, hogy innivaló is van a világon, meg sokan nyilván dohányoznak is. De mozifilmeket is adhatnának az éppen unatkozó képviselőknek, vagy fülhallagatón zenét, kabarét - bár az OGy-nél nincs jobb - Parlamenti rádióműsort...
Ha meleg van akkor úszómedence, a fájós derekúaknak melegvizes medence, szauna, masszázs.
Mindenesetre addig sem csinálnak bajt, és nyugton van az ország ... Bár ehhez kéne néhány jó miniszter...
Lux Creative Commons License 1999.06.15 0 0 37
Neeem... Ez a frakció válasza a gabona- és sertéshús-válságra.
Fölösleg van? Megesszük!
Előzmény: peta (36)
peta Creative Commons License 1999.06.15 0 0 36

Na, az attól függ, miféle pogácsa is az valójában! Milyen lisztböl készült, hol termett az a búza, torgyán személyesen tekintette-e meg az aratáskor a kombájnost, a töpörtö a torgyán árvizi malacaiból lett-e sütve... Mert ha igen, akkor ez KORRUPCIÓ! :-)
Előzmény: Lajos bácsi (34)
ilk Creative Commons License 1999.06.15 0 0 35
Ez nem igaz, mi rá fér ezeknek az arcukra.
Ingyen kocsival, ingyen benzinnel hazacuccolni az ingyen pogácsát. Eltenni belőle a téli ingyen kaliforniai utazáshoz.
Kéééééééééép viselő akarok lenni.
Vagy így is úgy is el kell viselni a képüket?
Lajos bácsi Creative Commons License 1999.06.15 0 0 34
Töpörtyűs vagy sajtos, a pogácsának önmagában monolitikus paternalista felhangjai vannak.
Előzmény: szalonna (32)
figyula Creative Commons License 1999.06.15 0 0 33
A kisgazdapárt libatömögépekkel kivánja az ellenzékbe tömni a töpörtyüspogácsát. De a választó okos, és levonja a konzekvenciát.
szalonna Creative Commons License 1999.06.15 0 0 32
Elolvasandó: A pénzügyminiszter reggelije (Mikszáth). Jól látom, hogy még senki nem hozta szóba?

És most én, mint szalonna, hova álljak? A sajtost nem szeretem, a töpörtyüspogácsa meg a biztos vesztemet jelentené...:-) Egy szalonnának egyetlen magyar politikus se merjen töpörtyüt emlegetni, mert ezzel a szóval már nagyon sokan visszaéltek...:-)

Előzmény: Pásztörperc (30)
Lux Creative Commons License 1999.06.15 0 0 31
"A tepertős pogácsa legyen tepertős pogácsa, Polgárok...!"
Pásztörperc Creative Commons License 1999.06.15 0 0 30
Töpörtyűs pogácsa — népies.
Sajtos — urbánus. Kultúrkampf rulez!
Előzmény: Cactus (3)
figyula Creative Commons License 1999.06.15 0 0 29
követtek = követett
timár = Timár
Előzmény: figyula (28)
figyula Creative Commons License 1999.06.15 0 0 28
Szerintem is nagyon nagy hibát követtek el Timár. A levélben meg kellett volna jegyeznie, hogy aki nem kér pogácsát, annak nem muszáj enni pogácsát. Lehet, hogy timár - végsö elbizakodottságában - úgy gondolta, hogy ez magától érthetödik, ez is mutatja elvetemültségét.
Előzmény: Mr.Beleköt (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!